FIFA

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

#21709
mi az a légy profi mód, és a be a pro mod?egyébként én mindig így focizok élõben is és mindig les nélkül tehát még a hibámból se tok tanulni.
Barnabyka
#21708
LOL..mijen igaz..ilyenért beültetnélek egy TV elé és végignézetnék veled egy olyan videót ameikbe lesek vannak és minimum 3 óra hosszás😄😄

Atti12
#21707
ez az év hozzászólása 😄A_:FA_FS?D:_A?FSD

#21706
ásd el magad..... minek jáccol focis játékot vérpisitke,ha nem tudod a szabályokat..ááá , az ilyet utálom

Gigabyte H61M-S2V-B3, Intel Core-i3 2120 (3,3GHZ), DDR3 Corsair 8192mb (1333Mhz), Sapphire HD 6850 1GB ,Windows7 Ultimate 64bit

#21705
igazad van.....

Gigabyte H61M-S2V-B3, Intel Core-i3 2120 (3,3GHZ), DDR3 Corsair 8192mb (1333Mhz), Sapphire HD 6850 1GB ,Windows7 Ultimate 64bit

ProGabe
#21704
ilyenkor csak a labda vonala mögött lévõ játékosnak lehet passzolni, különben les

kipróbáltam a be a pro módot: <#worship>

ÉLMÉNY! nagyon eltalálták a dolgot. a kamera mozgással sikerült valami hihetetlen lendületet belevinni a dologba. értelemszerûen teljesen más élményt nyújt attól függõen, milyen poszton lébõ játékost irányítasz. ez tényleg jó lett! igaz, a csapattársak néha olyanokat bénáznak, hogy a fejemet fogom, de ebbõl még lehet valami

lesz ilyen az új PES-ben is (a koreai verzióban már tavaly is volt), meglátjuk ott hogy hozták össze! 😊

Let me tell you something my friend. Hope is a dangerous thing. Hope can drive a man insane.

inter94
#21703









Asrock AliveNF6G-VSTA,Gainward 8800GT 512MB,Amd Athlon64 X2 3800+ 2ghz 2x1gb DDR2 RAm

#21702
Nekem igazából a légy profi mód tetszik a legjobban.Sima meccsben semmi izgalmat nemlátok.

Asus M2N|AMD Athlon 5600+|2GB RAM Kingmax|Gigabyte nvidia 8800 GT|Chieftec 550W|Raidmax Katana táp nélküli fekete ház|Samsung 500GB Winchester

csocso14
#21701
Most toltam egy meccset, érdekes volt. 2-1-re mentem, a végén szöglettel jött a gép, elõre hívta a kapusát megszereztem a labdát, félpályáról rálõttem, 16-son belül pattogott a labda már csak 1 vagy 2 méter és bent lett volna erre a bíró lefújta a meccset XD :S

ARSENAL-ANIME-SP-SG1-NOTV-ROCK-TES-ME

#21700
én se tom mi az a les mindig kikapcsoltam
#21699
az les,kivéve ha hátra felé paaszolsz,tehát akinek passzolsz hátrébb van mint te.... akkor nem les.de amugy az

Gigabyte H61M-S2V-B3, Intel Core-i3 2120 (3,3GHZ), DDR3 Corsair 8192mb (1333Mhz), Sapphire HD 6850 1GB ,Windows7 Ultimate 64bit

Barnabyka
#21698
óó dehogyisnem!!!..fociszabályzat javasolt!!

Mor3llo
#21697
Ha már köztetek és a kapus között nincs ellenfél, akkor úgy paszolgattok ahogy akartok, az már nem les.

"Az élet egy lemezjátszó, amin Isten a DJ, minden nap egy újabb beat, nincsen replay..." NKS krú

Barnabyka
#21696
azt attól még ,h a védõk mögött vagytok az les ha paszsolsz egy elõtted lévõ játékosnak aki elõtt legalább 2 védõjátékos nem helyezkedik...

Barnabyka
#21695
Miért is?...Tudod ,h kimondottan nemszeretem a stílusodat meg a jelenlétedet se igazán+nem is hozzád szóltam szerintem de neked muszáj volt ez benyögnöd'-.-

Mor3llo
#21694
Kipróbáltam énis.Gondoltam 1-2 év FIFA kihagyás után megnézem, hátha sikerült valamit alkotni.Kövezzetek meg, de nekem még mindig annyira sótlan és életszerûtlen ez a játék, hogy hihetetlen.A grafika pedig elég kis pofás lett😊
Impotens kapus(gondolok itt arra hogy az ötösre befutsz, és akkor hajlandó csak elmozdulni a gólvonal elõl), a bíró olyan lest fúj be, hogy csak néztem(egy játékosomnak passzoltam, aki mellettem volt kb 3-4 méterre, a védõk mögött voltunk bõ 4-5 méterrel, és befújta lesnek<#merges2>).
Az ütközések néhol egész összeszedettek lettek, meglehet ott harcolni a labdáért.De kb ennyi...lapos passz még mindig nem létezik FIFA-ban, mindig pattog a labda...
Sajnálom, hogy ismét csalódtam ebben a sorozatban, pedig vártam, hátha majd most...marad a PES, azt hiszem :S

"Az élet egy lemezjátszó, amin Isten a DJ, minden nap egy újabb beat, nincsen replay..." NKS krú

John Cena
#21693
akkro neked Naon szar lehet<#mf2><#idiota>

L2 | LvL 70 SPS | NobleSoul

Atti12
#21692
sztem NAON alergiás rá <#hehe>

Barnabyka
#21691
áá bmeg te allergiás vagy a "naon"-ra vagy csak ennyire szereted?😄😄(mindig megjegyzed ha valaki eztírja😄

gabber_saviola
#21690
naon 😊

Én is azok közé tartozom, akik egyre gyakrabban néznek Magyar bajnokikat, és szerintem is egyre több a jó iramú, élvezetes mérkőzés.

#21689
Naon jó tényleg!

http://www.mobilize.hu - miért is állnál meg?

gabber_saviola
#21688
nagyon jó lett szerintem, próbáld ki.

Én is azok közé tartozom, akik egyre gyakrabban néznek Magyar bajnokikat, és szerintem is egyre több a jó iramú, élvezetes mérkőzés.

rooney8
#21687
Nekem meg az lenne a kérdésem, hogy manuálisan nem lehett megadni a felbontás méretét? Mert nincs 1440x900

Vigyáznom kell magamra, mert bel?lem csak egy van, mások többen vannak, ?ket könnyebb pótolni.

John Cena
#21686
SZép a grafóó de nagyon!! bejön!

L2 | LvL 70 SPS | NobleSoul

zeus89
#21685
ezt yól megkaptam most ...

P5N-E SLI, Core 2 Duo E6300, 3GB DDR2 800 MHZ KINGMAX MARS, 8800 GTS 320 MB, 500+80 GB HDD, Thermaltake 550 W, Home Theater 150W RMS Genius SW-HF 5.1 5000, Samsung 2232BW 22\" Samsung paneles

#21684
nem vettem észre,hogy ott van az is ,csak azt néztem amit be lehet kaatintiani,szoval innentõl be lehet fogni.

Gigabyte H61M-S2V-B3, Intel Core-i3 2120 (3,3GHZ), DDR3 Corsair 8192mb (1333Mhz), Sapphire HD 6850 1GB ,Windows7 Ultimate 64bit

zeus89
#21683
nem tudom elképzelni, hogy valaki nem tudja mit jelent az h ONE, hihetetlen ... és nem tud valaki ebbõl következtetni, hogy ONE ON ONE az egy az egy ellen ...

P5N-E SLI, Core 2 Duo E6300, 3GB DDR2 800 MHZ KINGMAX MARS, 8800 GTS 320 MB, 500+80 GB HDD, Thermaltake 550 W, Home Theater 150W RMS Genius SW-HF 5.1 5000, Samsung 2232BW 22\" Samsung paneles

daver88
#21682
én is olvasgatnám, ha tudnám....de mivel nem megy, nem olvasgathatom...és mivel nem tudja mindenki, hogy mi az a one on ezért kérdezte meg gondoltom...

zeus89
#21681
nagyon is képes rá csak nem ártana a programban olvasgatni ... ott van a szemed elõtt .. kb középül a programnak van egy csik amibe lehet irni és ezt ird be: pipáld be a Quick Matchet ... és mehet is a játszma ... egy egy ellen ...

P5N-E SLI, Core 2 Duo E6300, 3GB DDR2 800 MHZ KINGMAX MARS, 8800 GTS 320 MB, 500+80 GB HDD, Thermaltake 550 W, Home Theater 150W RMS Genius SW-HF 5.1 5000, Samsung 2232BW 22\" Samsung paneles

daver88
#21680
ez elvileg nem

#21679
ez a demo raptor,ez nem képes olyat cisnalni,hogy csak 1-1 ellen menj ? vagy 2 - 1 ellen,vagy csak a kapus ? mert a mult évi az képes volt rá

Gigabyte H61M-S2V-B3, Intel Core-i3 2120 (3,3GHZ), DDR3 Corsair 8192mb (1333Mhz), Sapphire HD 6850 1GB ,Windows7 Ultimate 64bit

daver88
#21678


ezt írja indítás után

SLICK
#21677
oks mûködik, nem tom elõbb mi volt a kínja :|

zeus89
#21676
nem kell beállitani hova installálja mivel magától megtalálja a játék mappáját :-p lehet ott az install nál lõttél el valamit

P5N-E SLI, Core 2 Duo E6300, 3GB DDR2 800 MHZ KINGMAX MARS, 8800 GTS 320 MB, 500+80 GB HDD, Thermaltake 550 W, Home Theater 150W RMS Genius SW-HF 5.1 5000, Samsung 2232BW 22\" Samsung paneles

SLICK
#21675
basszus azt meg lehagytam, hogy a patchet hova kell másolni?

SLICK
#21674
egyiket sem tudtam megcsinálni még :|

Atti12
#21673
elsõt most tanulgatom, a 2. at meg már a 08 ban tudtam használni úgy hogy szinte mindig bejött 😊

daver88
#21672
én is...

közben videóztam, ronaldinho sem felejtett el cslezni...



Atti12
#21671
szintúgy. 09 mappájába raktam.

zeus89
#21670
yó helyre raktad?

P5N-E SLI, Core 2 Duo E6300, 3GB DDR2 800 MHZ KINGMAX MARS, 8800 GTS 320 MB, 500+80 GB HDD, Thermaltake 550 W, Home Theater 150W RMS Genius SW-HF 5.1 5000, Samsung 2232BW 22\" Samsung paneles

daver88
#21669
nekem nem mûxik a raptor, egy hibát ír, ki, amikor elindítom...mi lehet a probléma?

examinee
#21668
Konzolon ugy van hogy mikor elinditod a gémet akkor megkérdezi hogy játszotál-e már focis játékkal. Ha ott arra nyomsz hogy nem, még soha akkor a nehézségi szint amatör lesz. Ha haladóra nyomsz akkor prof ha igen prõ vagy akkor world class. Nemtom PC-n van-e iylen ha igen akkor tudtam segíteni..😊

zeus89
#21667
köszi, de ahogy láttom a nehézségi szint még mindég nem múkodik 😄

P5N-E SLI, Core 2 Duo E6300, 3GB DDR2 800 MHZ KINGMAX MARS, 8800 GTS 320 MB, 500+80 GB HDD, Thermaltake 550 W, Home Theater 150W RMS Genius SW-HF 5.1 5000, Samsung 2232BW 22\" Samsung paneles

jAsOn VoOrHeEs
#21666
Demo Raptor FIFA 09 1.0

Demo Raptor for FIFA 09 Demo is here! Change match lenght, Skip Front-End Menus, Quick Start, select teams and kits, windowed mode, widescreen and more. More news coming soon.


Real Madrid Club de Fútbol | FIFA Award - Best Club XX Century

#21665
van bizony 😄

MSI 870-C45|AMD Phenom II X4 955 Black Edition|Sapphire Radeon HD 6950 2GB|Kingston HyperX 4*2GB DDR3 1600Mhz CL9 Blu KIT|FSP Blue Storm Bronze 500W www.powerfm.hu www.zoo.webkontakt.hu

examinee
#21664
Van gólöröm benne? manuális amit ti csináltok...

hunbasser
#21663
lehet ez

-rossz cpu hûtés
-rossz gpu hûtés
-meg hát a vga sem túl acélos 😊
-esetleg a ramnak van valami gyíkja

ReaL MaDRid x siempre

Kaplan
#21662
Olyat mondjatok nekem, hogy P IV 2,8 GHz, 2 GB Ram, és Nvidia 6600-al mi a tetves faszomért szaggat a játék? 😄

800*600ban is ugyanúgy mint 1024*768ban...

we all follow the arsenal over land and sea... we all follow the arsenal on to victory!

HoReSz1975
#21661
hát csak jó lenne, ha az xbos360 -as verziót kapnák a PC -s tulajok, legalább is én elvárnám már tõlük, mert a PES 2009 nagyon oda fog vágni megint (új cselek, még szebb grafika, realisztikusabb mint eddig volt), anak is várom a demo -ját <#dumcsi>

MSI Z87-GD65 Gaming |i7-4770K|Kingston DDR3 8GB PC3-19200 2400MHz HyperX Predator Kit|GIGABYTE R9 290 4GB|Dell U2312HM|Zboard MERC|Logitech G400|COOLER MASTER HAF 922|Seasonic M12II 750W EVO

HoReSz1975
#21660
a be a pro kameraállás bejött, úgy néz ki a játékos váltást nem állitottam át másikra, azért nem adta be <#fejvakaras>

MSI Z87-GD65 Gaming |i7-4770K|Kingston DDR3 8GB PC3-19200 2400MHz HyperX Predator Kit|GIGABYTE R9 290 4GB|Dell U2312HM|Zboard MERC|Logitech G400|COOLER MASTER HAF 922|Seasonic M12II 750W EVO