FIFA

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

#22122
zavaró tud ez lennei sztem..és amugy már nincs mivel kirpobalni

Gigabyte H61M-S2V-B3, Intel Core-i3 2120 (3,3GHZ), DDR3 Corsair 8192mb (1333Mhz), Sapphire HD 6850 1GB ,Windows7 Ultimate 64bit

Atti12
#22121
ez olyan mintha billen nyomnád a shiftet mikor átveszed.

Breki33
#22120
próbáld ki

én jelenleg itt tartok

Pasz-ok bill-en a labda nem pattan el



Pasz gamepad-on a labda elpattan ez rohadt zavaró
tényleg csak nálam van így?

Egyszerûen nem értem ha bill-el jó gamepaddal miért pattan így el



#22119
ezeket vajon pc-n is lehet ?

Gigabyte H61M-S2V-B3, Intel Core-i3 2120 (3,3GHZ), DDR3 Corsair 8192mb (1333Mhz), Sapphire HD 6850 1GB ,Windows7 Ultimate 64bit

Christian88
#22118
bocs elírtam trailert akartam =)

http://www.twitch.tv/hegii

Atti12
#22117
ebbe csak az izzadás van benne, egy tga fájl egyszerûen. Vajon a kihúzott mezt hogy csinálták? :S

Breki33
#22116
FIFA 09 Standart Skills Tutorial

http://fifax.net/get/1785/

FIFA 09 Advanced Skills Tutorial

http://fifax.net/get/1786/
Breki33
#22115
azt mondja meg nekem valaki gamepaddal játszva miért pattan el minden játékosomtól a labda míg ugyanez billentyûzeten nem jelentkezik

és mikor kilépek a játékból miárt 60 hz lesz az asztal frekije is?
Breki33
#22114
In Fifa 09 demo, import to zdata_23.big

http://files.filefront.com/effzip/;11837785;/fileinfo.html
Breki33
#22113
Atti12
#22111
ha adsz egy linket kipróbálom. Kihuzott mez 😛

#22110
nem demo. ez két sima video a Fifa 09 Xbox 360 , vagy Ps3 verziobol....

Gigabyte H61M-S2V-B3, Intel Core-i3 2120 (3,3GHZ), DDR3 Corsair 8192mb (1333Mhz), Sapphire HD 6850 1GB ,Windows7 Ultimate 64bit

Christian88
#22109
na mindegy nemtudom hogy kell linkelni 😄

http://www.gametrailers.com/player/40335.html
http://www.gametrailers.com/player/40333.html

http://www.twitch.tv/hegii

Christian88
#22108
új demo hálóból ítélve konzolom.

http://www.twitch.tv/hegii

Breki33
#22107
FIFA 09 Sweat Patch -ot próbálta valaki?

Állítólag utánna így néz ki





ForzaInter
#22106
ha jó lesz, megveszem😄

Yo, Bitch!

Atti12
#22105
nekem az egész progi nem müxik.

Breki33
#22104
Melyiket?

A Quick matchal nekem se ment de azt kikapcsolva jó, ha a demoban álítom be 1900-es felbontásra

viszont ezzel játszva a meccset úgy vettem észre jobban elpattan a játékosaimtól a labda, de lehet a nehézségi fokozat miatt
Atti12
#22103
jaj ne kezd megint 😄.

Amúgy nekem valamiért nem megy, valami DLL fájlt nem talál :S

Breki33
#22102
Demo Raptor érdemes megnézni a készítõt :-)
Köszönjük Ariel

Atti12
#22101
de mi ezt nem tudjuk mert díszes magyar állampolgárok vagyunk és megvesszük a játékokat. <#vigyor2> ugye? <#hehe>

ForzaInter
#22100
de általában máér pár nappal hamarébb fenn van neten:d

Yo, Bitch!

SLICK
#22099
végülis 30-ra írja az 576, azért gondoltam hogy 1-én már játszhatunk si vele, egyébként Európa többi országában meg 3-át láttam írva. Szóval elképzelhetõ, h mégis akkor kapjuk.

II Rocky II
#22098
hopppá 😮
jó korán azt hittem október harmadikán jön ki 😄

24 - Exile -Nov.23

Breki33
#22097
.:: 09 DEMO KIT TOOL RELEASED ! ::.

Author: MonkeyDragon | Date: 16th September 2008

Features
+ Import/Export kits
support: BMP or PNG: 512x512, 768x768, 512x1024 (FIFA 09 Kit Template)
+ Mini Kit Add-on
support: PNG: 128x128
+ 15 cameras for viewing Kit Ingame.

+ Mini Kit template by Cristi (FIFA EVOLUTION member)

http://md.fifa-evolution.com/09_demo_kit_tool.rar
Barnabyka
#22096
húúh teh mire megtaláltam ,h arra kell kattintani ,h older than thirteen ... de meglett szép kis oldal jó ksi link😊)

Atti12
#22095
ez jóó 😊)

Breki33
#22094
Let’s FIFA! Incredible ad focused on Manchester <#nevetes2><#papakacsint>

http://www.gamingaccess.com/index.php?news_id=15231
SLICK
#22093
Sztem több csapat nincs. De vársz pár napot és kijön a teljes game, abban már minden csapatot megtalálsz.

#22092
hellosztok!!Azt akarom kérdezni,hogy ki tudja honnan lehet letölteni csapatokat a demóba mert én csak 3-at találtam(Rapid a Steaua a Dinamo az FC Vaslu) ????lécci adjatok 1 linket vagy segitsetek. köszi

rooney8
#22091
Én a 07-ben rugdostam félpályáról a gólokat (biztos a 08-ba is lehetett, de azzal nem játszottam)... 😄 Úghogy valszeg most is benne marad :/

Vigyáznom kell magamra, mert bel?lem csak egy van, mások többen vannak, ?ket könnyebb pótolni.

ls2008 Dani
#22090
ok ezer kösz!<#worship><#worship>

Chelsea Fan.

SLICK
#22089
igen

ls2008 Dani
#22088
Hell-Hello!én tegna óta most töltöm a demo-t most tart 68 %-nál😛:S hála a torrentnek:S na mind1 csak annyit szeretnék kérdezni h a demo magyar??kösz a válasz bye

Chelsea Fan.

White QVAS
#22087
Nos 1 hete kb. letöltöttem a 09 demot. Gondoltam jó lesz addig míg nem jön a teljes, haverokkal meg amúgy is fun játszani. Voltak dolgok amik tetszettek, de voltak olyanok amiket még legnagyobb rémálmomban sem látnék szívesen. Jó volt látni a grafikai javulást, külön örültem hogy magas beállításokon is jól futott a laptopomon. Az animációk is szépen fejlõdtek, 1-2 mozdulat nagyon megtetszett. Az ütközések is valamilyen szinten érdekesebbé teszik a játékot. Viszont! 1-2 meccs után a játék úgy gondolta hogy többet nem használhatom a manuális beadást, és lövést. Nem tudom miért, egyszerûen akármit állítottam nem lehetett visszahozni. Ezek után ért a hidegzuhany. Haverom AC Milan drukker lévén kihívott 1 mérkõzésre. Középkezdés, megszerzi a labdát. Félpálya.Ronaldinho lõ, és gól. És az elkövetkezõ 10 percben ugyanezt megcsinálta, ott és amikor akarta. Könyörgöm, elhiszem hogy jó játékos, na de ennyire? Félpályáról lövöldözi a gólokat? Itt úgy döntöttem hogy köszönöm, ebbõl többet nem kérek. Ugye ez a teljes verzióban nem így lesz 😞

SLICK
#22086
Ha minden igaz Október 1-én már jön is a full.

#22085
Most a fifa 09 demoról beszélsz? Ha igen, abban hol van online mód?

Barnabyka
#22084
#22064

#22083
helló!!Azt akarom kérdezni hogy hol lehet demóba beálittani az idõt vagy hol lehet letölteni hozzá ami kell??

balljuggler
#22082
nekem ps3-n megy a fifa és online ugy elcsalja a gép mint állat😄

VAN MAGYAR PS3LIVE ÓDAL!!!!!!! SAMSUNG LE32A456 LCD PS3 (40GB) PSN hun_tigoo Best: FIFA\'09 és majd a FRACRY2

DaemoonHunter
#22081
Egyetértek...
Érdekes, hogy az elõzõ verziókban jó volt a játékosváltás, itt meg elrontották nemkicsit, de remélem a teljesben sok mindennel együtt ezt is kijavítják...

A nehézséggel remélem nem lesz gond, elvileg nextgen AI-t rakták át egy az egyben, de majd kiderül.

SLICK
#22080
jaja, a gép még véletlenül sem a labdához legközelebbi játékosomra vált, hanem vmelyik marhára, aztán nem gyõzöm átváltani a megfelelõ játékosra. Hátha olyan maradt volna mint a 08-ban akkor azt mondom oké, de így eszméletlen hoyg fel tud idegelni az ilyen!

Count Adyn
#22079
Nekem a védekezésbe az automata emberváltás szokta betenni a kaput, amig meg nem találom a számomra ideális beállítását😄

\"A GOTO veszélyes, mire juthatsz véle, a JOIN meg költséges, cseberböl vederbe\"

Atti12
#22078
nekem nem volt ilyen bajom 😊. Sõt néha még nekem segít a gép a saját idiótaságával. Lásd #22065 elsõ 2 képe 😄

SLICK
#22077
ja, azt meg elfelejtettem megkérdezni, hogy nektek mi a véleményetek errõl? Ti nem tapasztaltatok ilyet?
Akkora potyagólokat kapok ilyen hülye hibák miatt, hogy namég.

SLICK
#22076
Minél többet játszok a demóval, annál jobban idegesít, hoyg az ellenfél bármilyen ütközést hamarabb reagálnak le és hamarabb szerzik vissza a labdát. A védõkrõl meg nem is beszélve, az ellenfél csatárai olyan könnyen mennek át rajtuk, hogy hihetetlen. Le se tudom sprintelni õket, hogy szereljek. Ha átváltok másik játékosra forgolódik elõtte, h merre menjen. Majd mikor észhez tér már el is ment az ellenfél.

Remélem a teljes játékban már vmit javítanak rajta, de erre kevés az esély :|

Count Adyn
#22075
Bizony, és itt maradjunk is ennyiben lehetõleg😊

Bannert meg figyelmesebben megfigyelni egyeseknek^^

\"A GOTO veszélyes, mire juthatsz véle, a JOIN meg költséges, cseberböl vederbe\"

SLICK
#22074
Pont elõtted írtam, ezt a részt már nem lehet letölteni. Amint megjelenik októberben akkor kell megvenni eredetiben.

gyemant04
#22067
1 hsz-t kéne visszaolvasnod <#wilting>

... Mixed Martial Arts