FIFA
Jelentkezz be a hozzászóláshoz.
Gigabyte H61M-S2V-B3, Intel Core-i3 2120 (3,3GHZ), DDR3 Corsair 8192mb (1333Mhz), Sapphire HD 6850 1GB ,Windows7 Ultimate 64bit
én jelenleg itt tartok
Pasz-ok bill-en a labda nem pattan el
Pasz gamepad-on a labda elpattan ez rohadt zavaró
tényleg csak nálam van így?
Egyszerûen nem értem ha bill-el jó gamepaddal miért pattan így el

Gigabyte H61M-S2V-B3, Intel Core-i3 2120 (3,3GHZ), DDR3 Corsair 8192mb (1333Mhz), Sapphire HD 6850 1GB ,Windows7 Ultimate 64bit
http://fifax.net/get/1785/
FIFA 09 Advanced Skills Tutorial
http://fifax.net/get/1786/
és mikor kilépek a játékból miárt 60 hz lesz az asztal frekije is?
Gigabyte H61M-S2V-B3, Intel Core-i3 2120 (3,3GHZ), DDR3 Corsair 8192mb (1333Mhz), Sapphire HD 6850 1GB ,Windows7 Ultimate 64bit
http://www.gametrailers.com/player/40335.html
http://www.gametrailers.com/player/40333.html
http://www.twitch.tv/hegii
A Quick matchal nekem se ment de azt kikapcsolva jó, ha a demoban álítom be 1900-es felbontásra
viszont ezzel játszva a meccset úgy vettem észre jobban elpattan a játékosaimtól a labda, de lehet a nehézségi fokozat miatt
Author: MonkeyDragon | Date: 16th September 2008
Features
+ Import/Export kits
support: BMP or PNG: 512x512, 768x768, 512x1024 (FIFA 09 Kit Template)
+ Mini Kit Add-on
support: PNG: 128x128
+ 15 cameras for viewing Kit Ingame.
+ Mini Kit template by Cristi (FIFA EVOLUTION member)
http://md.fifa-evolution.com/09_demo_kit_tool.rar
http://www.gamingaccess.com/index.php?news_id=15231
Vigyáznom kell magamra, mert bel?lem csak egy van, mások többen vannak, ?ket könnyebb pótolni.
Chelsea Fan.
VAN MAGYAR PS3LIVE ÓDAL!!!!!!! SAMSUNG LE32A456 LCD PS3 (40GB) PSN hun_tigoo Best: FIFA\'09 és majd a FRACRY2
Érdekes, hogy az elõzõ verziókban jó volt a játékosváltás, itt meg elrontották nemkicsit, de remélem a teljesben sok mindennel együtt ezt is kijavítják...
A nehézséggel remélem nem lesz gond, elvileg nextgen AI-t rakták át egy az egyben, de majd kiderül.
\"A GOTO veszélyes, mire juthatsz véle, a JOIN meg költséges, cseberböl vederbe\"
Akkora potyagólokat kapok ilyen hülye hibák miatt, hogy namég.
Remélem a teljes játékban már vmit javítanak rajta, de erre kevés az esély :|
Bannert meg figyelmesebben megfigyelni egyeseknek^^
\"A GOTO veszélyes, mire juthatsz véle, a JOIN meg költséges, cseberböl vederbe\"


