FIFA

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

lobig
#22172
higyj

http://href.hu/x/z0b - free XXX [Aus P6T7 WS][Core I7 975 EE][Sapphire 5970 Crossfire-x][Kingston HyperX 12GB/2000Mhz] [4556 GB HDD][Aplus El Diablo Avance][Thermaltake 1500W]....

Atti12
#22171
ne hidj nekik 😊

Breki33
#22170
más is kapott olyan e-mail miszerint a fifa09 letölthetõ?

magyar oldalról van szó
RoR zsozso
#22169
Értem 😄
Bocs 😄

\"Evribádi Evrinésön átmászunk a kerítésön\" \"Elsőbbsége csak annak van akinek megadják...\"

II Rocky II
#22168
a gyikot olvastam

nem neked irtam,érted?😄 nem véletlen hagytam a két mondatom/szó között üresen egy enternyi sorközt!

24 - Exile -Nov.23

RoR zsozso
#22167
gyikon mit olvassak?? :S
Nekem csak egy képet tett be ha rámentem 😄

\"Evribádi Evrinésön átmászunk a kerítésön\" \"Elsőbbsége csak annak van akinek megadják...\"

II Rocky II
#22166
azaz #19195


a gyikot olvastam,és a cselezési módosító mit jelent?

24 - Exile -Nov.23

RoR zsozso
#22165
Köszi!
Bocs h. nem olvastam vissza csak nincs sok idõm most. 😊

\"Evribádi Evrinésön átmászunk a kerítésön\" \"Elsőbbsége csak annak van akinek megadják...\"

Breki33
#22164
#19195
RoR zsozso
#22163
Leszedtem a demót,nekem tetszik,a Chelsea-t úgy elvertem a Real-al h. az csak na 😄
Elõször kaptam egy szabadot kb. olyan 20méterrõl szembe a kapuval,mázlimra belõttem <#vigyor>
Utánna kaptam még egy szapadot kb. olyan 35-40 méterre a kaputól beakartam ívelni a 16-os környékére,oda is ment de vki kifejelte a labdát majd Van der Vaart fordulásból egy kapufásat lõtt,rég láttam ilyen szép gólt,mázlim volt <#vigyor0>
A grafika nagyon szép,az ütközések is nagyon élethûek,közel nem vártam ennyit így meglepõttem,jó lett sztem. <#smile>

Viszont lenne egy kérdésem: Milyen progival csináljátok h. .gif-be le tudjátok menteni a gólokat?? Mutatnák pár szép gólt (az elöbb említetteket) <#smile>

\"Evribádi Evrinésön átmászunk a kerítésön\" \"Elsőbbsége csak annak van akinek megadják...\"

II Rocky II
#22162
szivadni
szívatni,nem ?😄DDD
22148:
jaja eléggé érdekes 😄 kersztléc majd a kapus csak sétál .... 😄 való életben nem így viselkedik az hétszentség 😊

24 - Exile -Nov.23

II Rocky II
#22161
egyet nem értek,minek készitenek a demohoz annyi patchet? szerintem akkora marhaság.most nemigaz hogy nemtudnak az emberek várni 2 hetet a teljes verzióra 😄

24 - Exile -Nov.23

Breki33
#22160
Nekem idén a demó alapján jobban tetszik.

Nem vártam sokat így kellemesen csalódtam sztem sokkal jobb mint az elõzõ két évi fifás játékok amik elég szarok voltak.

Kb ennyit kellene minden évben fejlõdnie legalább

És birom a demoban, hogy olyan jól lehet benne szivadni a madridot P

lippet
#22159
nincs meg a demo!XD
am arra lennék kíváncsi, hogy fiatalok is benne vannak? (Di Santo, Taylor, Sincler)
SWP-t meg majd eladom=)

ASUS M4A77T | AMD Phenom II X2 560 3.30GHz AM3 BOX | KINGMAX 4096MB DDR3 1333MHz | VTX3D VX6750 1GBD5-H PCIE | SEAGATE 320Gb Barracuda 7200.12 7200rpm 16Mb SATA3 | Corsair Builder Series CX430

gyemant04
#22158
jah szerintem is

... Mixed Martial Arts

SLICK
#22157
mondjuk ezt nem értem, hogy miért nem képesek várni a teljes átigazolási szezon végéig, igazán nem nagy játékos mozgás volt, azt a néhány játékost át tehették volna az új csapatába.

Atti12
#22156
van ilyen 😄

gyemant04
#22155
és még Wrigth-Philips is 😄...

... Mixed Martial Arts

Atti12
#22154
ha az érdekel akkor van deco 😊

ProGabe
#22153
az igen! és ezt a csodás, messzemenõ következtetést mégis mibõl sikerült leszûrni?

lippet: aug. végi a keret...

Let me tell you something my friend. Hope is a dangerous thing. Hope can drive a man insane.

#22152
ha a demot nem tudtad kipróbálni akkor a teljeset se fogod tudni
lippet
#22151
Hello!

Nem tudjátok véletlenül a FIFA 09-ben a Chelsea keretét? Demót még nem tudtam, s szerintem nem is fogom tudni kipróbálni!

ASUS M4A77T | AMD Phenom II X2 560 3.30GHz AM3 BOX | KINGMAX 4096MB DDR3 1333MHz | VTX3D VX6750 1GBD5-H PCIE | SEAGATE 320Gb Barracuda 7200.12 7200rpm 16Mb SATA3 | Corsair Builder Series CX430

#22150
most erre mit mondjak? xDD
fifa...

Nothin\' lasts forever ,And we both know hearts can change And it\'s hard to hold a candle ,In the cold November rain

gyemant04
#22149
ezek a fifák télleg egyre szarabbak...:S

... Mixed Martial Arts

Breki33
#22148
Egy érdekes gól

Breki33
#22147
FIFA 09 Demo: Dutch Patch

--------------------------------------------------------------------------------

With this patch you can play with Ajax, Feyenoord and PSV, the top teams of the Dutch Eredivisie.



- Ajax, Feyenoord and PSV
- Home and Away Kits (Feyenoord and PSV got GK too)
- Minikits
- Rosters
- Flags



http://www.fifabenelux.com/nieuws.php?id=2055
Atti12
#22146
4 új csel van a PC-s változatban. Átlépés, egyhelybõl esernyõcsel, meg még 2 amit nem tudok 😄. Menüben van egy menüpont ahol levannak írva.

lobig
#22145
ezeknek a cseleknek kb a fele van meg a pc-s verzióban szerintem...

http://href.hu/x/z0b - free XXX [Aus P6T7 WS][Core I7 975 EE][Sapphire 5970 Crossfire-x][Kingston HyperX 12GB/2000Mhz] [4556 GB HDD][Aplus El Diablo Avance][Thermaltake 1500W]....

Breki33
#22144
Úgy néz ki nemcsak nekem tûnik nagynak a labda



Breki33
#22143
azt nem tudom kicsit belenyúltam a devdata-ba visszanásoltam egy korábbit meg próbálgattam, a gamepadokat kihúztam visszadugtam és egyszercsak jó lett
Breki33
#22142
sztem talán biggui-val aztán talán
a FifaMania Regenerator Demo Fifa -t kell futtatni

De igazából nem próbáltam 3 napja léptem csak át a határt P
RNadal1203
#22141
és mivel tegyem a zdata 23-ba???

\"Állj át a sötét oldalra, kevesebb a villanyszámla\" :D

SLICK
#22140
na mi volt a gond?

Atti12
#22139
az oké, de elõször kikell tapasztalni hogy milyen sebeséggel, hogy és smint kell 😊 Amúgy ez jó ötlet, köszi 😉

Breki33
#22138
ha elenfél nélkül akarsz gyakorolni rakd át a másik oldalt gamepadra pl
de igazából sztem ellenfél ellen jó igaz én csak freestyle nyomom
Atti12
#22137
igen, de szépen van kivitelezve 😊 Viszont én most találtam egy csomó cselt ami látható a videoban is, de mivel nem megy a demo raptor nem tudom kigyakorolni :S:S most éppen azon vagyok hogy találjak valami fájlt ahol kilehet venni a csapatokat, de úgy látom hogy esélytelen 😞

Breki33
#22136
Gondolom akkor ezis alap csel

Atti12
#22135
áh már a standard ba is van egy csomó olyan ami nincs benne a PC-s ben :S Azért megnézem hátha sikerül néhány billel, mert elvileg 4 új csel van ha jól tom.

Breki33
#22134
Ez tetszik P

Nemtom mennyire kivehetõ ekkorában

Atti12
#22133
ez az alap csel, lekapom ezt a tutorialt hátha találok valamit újat 😊

Breki33
#22132
Nah sikerült megoldani és úgy nézem a cseleket is végre lehet hajtani

Breki33
#22131
nah érdekes dolgok derültek ki

újrarakva a demot ugyanaz
másik gamepaddal jó

ezzel ha átvételkor nyomom az ötös gombot jó

senki se játszik itt még rumblepad2-es gamepaddal?
Breki33
#22130
pedig nem nyomok semmit direkt elengedem

és már kapuskirúgásnál így van ha saját játékoshoz rúgom
Christian88
#22129
ezt tényleg olyan mintha nyomnál valamit nemtudom milyen gomb PC-n esetleg sprint vagy amivel mellel leheet levenni meg ilyenek

http://www.twitch.tv/hegii

rooney8
#22128
Télleg lehet ez is... 😄

Én majd karácsonyra szerzek egy Logitech Chillstream-ot, de most még nincs 😊

Vigyáznom kell magamra, mert bel?lem csak egy van, mások többen vannak, ?ket könnyebb pótolni.

Breki33
#22127
ja erre énis gondoltam de ez a rumblepad 2-es

az a fura, hogy elsõ meccseken nem tûnt fel
lehet vmelyik patch okozza ezért kéne tudnom másnál ilyen-e
rooney8
#22126
És olyankor átt kellet valamit írni valahol valamilyen .dat file-ban (😄), de ezt te biztos tudod 😊

Vigyáznom kell magamra, mert bel?lem csak egy van, mások többen vannak, ?ket könnyebb pótolni.

Breki33
#22125
a sprintet általában nyomom, de a példában direkt kipróbáltam anélkül
és úgy vettem fel

cselezés módosító pedig gamepadon tudtommal nincs
senkise játszik itt gamepaddal?
rooney8
#22124
Vagy még a 08-ba volt olyan, hogy valamelyik gamepadal nem kompatibilis és olyankor elég ökörségeket csinál (pl nem mûködnek az analog-ok...stb)

Vigyáznom kell magamra, mert bel?lem csak egy van, mások többen vannak, ?ket könnyebb pótolni.

SLICK
#22123
esetleg nem nyomsz meg egyéb gombot, pl. a sprint vagy a cselezés módosító?