36657
10802156721287564357.jpg\"


TILOS az Off: 10802156721213620594.gif\" , a Flém: 10802156721213620607.gif\" ,és a Warez: \"\"

  • Rash87
    #25053
    Egyikkel se jó :\\
    Pedig régen tudtam,fél év,s el is felejtettem :( Pedig nekem is úgy rémlik,hogy vmi kombináció kell.
  • Rudee
    #25052
    De google elsőre is talált rá megoldást:

    Tactics

    But there is more! One your team is on the pitch, you can (and should!) define the attacking style of your players. To do that you have 4 options, defined by keys 1-4 on your keyboard and can be viewed via “tactics help” from the main menu. The attacking tactics, which can be switched on and off are:

    * Counter Attack
    * Wing Play
    * Box Overload
    * 3rd Man Release.


    Kapcsolódó téma az EA fórumán.
  • liizard
    #25051
    azthiszem Q+1,2,3,4 ha nem akkor shift+1,2,3,4 de sztem előbbi, de egyik biztos
  • Rudee
    #25050
    Kézikönyv nem írja, próbáld meg a C-t vagy a shiftet. De lehet, hogy az egér kell hozzá.
  • Rash87
    #25049
    Ez valahogy nem jött be :\ Más ötlet?
  • Rudee
    #25048
    Alakul a friss roster, 1-2 kép:







    Hertha igen gyenge lett, gólt is csak Friedrich és Kaká szerzett. A Valencia-val meg Ronaldinho szabadrúgás gólja után sikerült egyenlíteni.
  • Rudee
    #25047
    Próbálj meg új profilt létrehozni, aztán abba állítsd be a vezérlőt.
  • danylp
    #25046
    az én problémámra nincs vmi ötlet? :D
  • Mayorpapa
    #25045
    S + 1-2-3-4 billentyűk
  • Rash87
    #25044
    Nem találtam meg,ezért pls segítsen már vki,hogy ezt melyik gombbal lehet beállítani:
    "
    Védekező stratégia: EF - Emberfogás,LES - Lestaktika,ZV - Zónavédelem,VV - Vonalvédelem"

    Elfejetettem... :))
  • danylp
    #25043
    sziasztok!
    volna egy problémám, minap elővettem a fifa07-et, elkezdtem vele játszani, de mikor meccs alatt cserélni szeretnék, vagy felállást váltani, azt írja ki h. "ez csak akkor lehetséges ha valamelyik csapatot megfelelő vezérlővel irányítasz", közbe pedig én játszom a saját csapatommal billentyűzettel, valakinek van vmi ötlete, hogy mi lehet? előre is köszi
  • Rudee
    #25042
    Link.
  • Dean Winchester
    #25041
    hümmm milyen játékosok? hogyan lehet előcsalni ezeket?
  • Rudee
    #25040
    Nem lehet megvenni. A stadioncsomag az más.
    A Bernabeu meg még pár dolog (stadion, játékosok) rejtve vannak vmiért. Az adatbázisba 1 sor beírásával máris elérhetővé válik.
  • SLICK
    #25039
    rejtve? egyik Stadion csomagba van amit a játékban elért pontok alapján lehet megvenni?
  • DaemoonHunter
    #25038
    Fifa 10 video, reklámarcokkal, köztük Dzsudzsákkal:)
  • HoReSz1975
    #25037
    FIFA 10 -et jobban várom, mint a PES 10 -et mostan, valahogy a videók alapján kiváncsibb vagyok a játékmenetre, hogy mit is akpunk a konzoloshoz képest
  • HoReSz1975
    #25036
    Tavaly nem jött ki elöbb a demo torrenten
  • Rudee
    #25035
    Benne van az előzőekbe is, csak rejtve.
  • SLICK
    #25034
    thx.

    egyébként a képről jut eszembe. Remélem a 10-ben benne lesz végre alapból a Santiago Bernabeu stadion. Kezdem unni, hogy az utóbbi 2-3 részben nem volt benne.
  • Itsuki
    #25033
    valakinek nincs meg a hsp 03?
  • Rudee
    #25032
    09hez ez.
  • SLICK
    #25031
    ez milyen gameplay? 09-hez van?
  • Rudee
    #25030
    Ez csak egy meccs volt a sok közül. Ha bajnokság lenne, biztos váltogatnám Őket.
  • piamania
    #25029
    Én Drenthe helyett Marcelo-t játszatnám és Ronaldo meg Kaka helyet cserélnének.Vagy váltogatod meccs közben?
  • Rudee
    #25028
    Nem (illetve akkor direct ip-vel igen, ha a másiknak is fent van) és igen.
  • Yeltzin
    #25027
    ha felrakok egy ilyen gameplayt, tudok online játszani? eltávolítható ha kell?
  • Rudee
    #25026
    A Wigan ellen ezzel a kezdővel 2-1 lett, meccsről-meccs egyre jobban bejön az új gameplay. Benzema és Krisztiánó lőtt gólt.

  • Rudee
    #25025
    Gondolom azért, mert a 09es live season a 2008/09es évadra volt érvényes.
  • beigliboy
    #25024
    Sziasztok!

    Tud valaki mondani valamit az adidas live season-ról? Miért nem működik? Már rég megy az összes bajnokság, de nem frissíti, ahogy tavasszal. PS3as verzióról van szó.
  • Nagyi2pac
    #25023
    Talán még nem volt:

    FIFA 10 PC New Features Announced
    ---------------------------------------------------

    Luke Didd, FIFA 10 PC Producer, posted at official forums some new features that will be included in upcoming FIFA 10 for PC. He also announced that they are planning on releasing 3 videos before the demo is released. This week they should be releasing a video on 360 Dribbling. EA Sports had the recapture the footage which caused the delays. Then, they are planning to release a video of a full 2 player match. This will show a whole actual match. Finally, they plan to release a video showing team styles, again actual gameplay footage.

    - Be A Pro: Club and Country
    Take your player from the beginning of his career where he is just breaking into the first team squad, to the peak of international stardom in the new revamped Be A Pro mode. Grow your professional player at the club level and work your way into your national team in one of the most grueling challenges of any professional soccer star’s career.

    - Compete in league, cup and continental competitions
    For the first time in BAP, you will be able to compete over 4 full season’s competition in league, cup and continental competitions.

    - Make the 2010 World Cup Squad
    As soon as you kick-off in Be A Pro: Club and Country, your performances for your club will be influencing your chances of being called up to the national team and make the squad to travel to South Africa and play at a simulated in-game World Cup Competition, to truly test your skills. Beware, other players who share your nationality will be looking to take your place in the national team as the mode unfolds.

    - Be A Pro Action Icons
    The in-game experience of Be A Pro: Club and Country has had many major improvements. The Be A Pro Action Icons will provide you with a dynamic feedback system on the actions you make in-game, and help you improve your game.

    - New Performance Rating System
    The New Performance Rating system provides the most accurate rating system seen in Be A Pro yet. Make a bad pass and get punished for it.

    - Season Mode
    Based on feedback from our fans, Season Mode is also a new feature this year. Similar to Manager Mode, but without some of the complexities such as player transfers and salaries, Season Mode provides a more accessible option of guiding your favourite team to glory. Take your club through the most in-depth Season Mode to date and compete in official league fixtures, cup and continental competitions. This mode allows you to focus on playing matches with the current crop of players available in your club, making it a lighter, faster way to take your team to the top.

    Manager Mode still exists for those who want a more in depth simulation of managing your team day to day.
  • SLICK
    #25022
    thx, holnap le is tudom szedni.
  • Yeltzin
    #25021
    nem kell izomgép egy jó foci játékhoz.... azt hiszem, jogos a morgolódás, ha a Fallout 3 magasabb frame rate-tel fut, mint a fifa :D
  • HoReSz1975
    #25020
    az nem lenne jó, ha túlságosan alacsony konfigra terveznék, mert, akkor tényleg sz@rt sem fogunk kapni ---- megint
  • Yeltzin
    #25019
    a 09 nagyon nincs optimalizálva, úgyhogy remélem, a 10 gépigénye alacsonyabb lesz
  • Rudee
    #25018
    Annak, aki már várta:
    FIFA 10 OST
  • Rudee
    #25017
    Még nem adták ki havatalosan. De nem hiszem, hogy sokkal komolyabb kellene. Bár azért remélem, mert az jelentős javulást jelenthetne megjelenítés terén is.
  • Dean Winchester
    #25016
    egy kérdésem lenne.
    gépigényről mit lehet tudni a fifa10et illetően!
    a fifa09hez képest kell erősebb gép vagy ugyanolyan géppel futni fog?
  • Breki33
    #25015
    hát én a demo kijövetele után elő nem veszem a régi fifa-t

    jön a PES, demóhoz új csapatos patchek lesz mivel játszani
  • Rudee
    #25014
    A két hét azért több lesz, egy demo mégse az igazi. Megismerni jó a játékot, de sok meccset 4 csapattal lejáccani már kevésbé izgalmas.