FIFA

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

Breki33
#22649
Akkor az EA neked dolgozik

De mivel nekem munkább része nap mint nap ilyenek javítgatása nagyon zavar az ilyen igénytelenség.

Szerencsére ez valószínû kis patchel orvosolható lesz
Breki33
#22648
Egy másik példa ez a sötét háttér nagyon zavaró



#22647
na ebben igazad van😊 de engem a grafika nem igen érdekel, jó mondjuk ez "csak" 1 textúra...

Atti12
#22646
pár arc. Sry a képekért de csak miután lementettem õket vettem észre hogy ez a szar paint így rakta be..







Breki33
#22645
De példákkal is

EA szerint ez a világos


Szerintem meg kb ez


Ezt a demóban nagyon szépen megoldotta a lighting patch, de akinek a felsõ tökéletes hát sajnálom........
Breki33
#22644
na az ilyen hozzászólásoktól tudom az agyamat eldobni
ha ez neked tökéletes akkor vagy nagyon alacsonyak az igényeid vagy nem jártál még nagy stadionban este mikor ki van világítva

Mikor mutatták a Delle Alpi-t körbe olyan sötét volt a haréj hogy alig látszódtak a feliratok.

Deha neked ez tökéletes akkor minek beszélünk konzolról meg jobb grafikáról........
#22643
tünj man a hüjeséggel

Gigabyte H61M-S2V-B3, Intel Core-i3 2120 (3,3GHZ), DDR3 Corsair 8192mb (1333Mhz), Sapphire HD 6850 1GB ,Windows7 Ultimate 64bit

zomgzerg
#22642
szerzõi jog védi

#22641
Sziasztok.

A magyar szinkront és a feliratot fel tudja valaki tenni?

\"A jövő nagy csatáit a páncélosok fogják megvívni.\" Heinz Guderian a páncélosok atyja 1936

#22640
szijasztok
hogy lehet multiznia fifa2008-al? mert nem tudok
a fifa hugery.com rol letöltötem azt a feilot ami kel a multihoz de nem jó,azt irjaki hogy elevult a játékom és frisicsem
segitsetek légyszi fontos.
elöre is kösz
#22639
Remélem hasonlítanak az arcok az igazira 😊

MSI 870-C45|AMD Phenom II X4 955 Black Edition|Sapphire Radeon HD 6950 2GB|Kingston HyperX 4*2GB DDR3 1600Mhz CL9 Blu KIT|FSP Blue Storm Bronze 500W www.powerfm.hu www.zoo.webkontakt.hu

II Rocky II
#22638
arsenalról nyomjon már vki képeket 😄DD

24 - Exile -Nov.23

RoR zsozso
#22637
Nekem mind1 kirõl csak dobjatok képet 😊

\"Evribádi Evrinésön átmászunk a kerítésön\" \"Elsőbbsége csak annak van akinek megadják...\"

ForzaInter
#22636
Interrõl nyomjon már vki pár képeet:d

Yo, Bitch!

#22635
ok thx😊

Atti12
#22634
felveszed a replayt, aztán fõmenü--> Load-->betöltöd amit szeretnél--> és itt van egy olyan hogy export.

#22633
hol?😄

Atti12
#22632
van benne beépített video konvertáló ^^. Replayeket wmv fájlá lehet alakítani 😄 fasza.

#22631
nekem tökéletes...

Breki33
#22630
Hát remélem jön ehhez is lighting patch hamarosan mert kva sötét
Jagumo
#22629
jóez 😄

Fuck is easy, Fuck is funny, Many people fuck for money And if you think fuck is funny, Fuck yourself and save your money

RNadal1203
#22628
kérhetnék barcás képeket attól akinek mát megvan???<#finom><#email><#dumcsi> mert ha nem<#falbav>

\"Állj át a sötét oldalra, kevesebb a villanyszámla\" :D

Firerock
#22627
nagyon sok játéknak van ilyen topicja és használják is.szerintem ide is jólenne

\"Yesterday is history. Today is a gift. Tomorrow is mystery\"

Csacsi
#22626
Ha ezt mindenki betartaná, akkor csak oda írnának az emberek, itt meg nem történne semmi 😄

\"Előbb lesz meg a Juventusnak a harmadik csillag, mint a Milánói csapatoknak a második\" - Gianni Agnelli FORZA JUVE.

Firerock
#22625

\"Yesterday is history. Today is a gift. Tomorrow is mystery\"

Atti12
#22624
nekem tetszik 😊

#22623
szijasztok
hogy lehet multizni? mert nem tudok
a fifa hugery.com rol letöltötem azt a filot ami kel a multihoz de nem jó,azt irjaki hogy elevult a játékom és frisicsem
segitsetek légyszi fontos.
elöre is kösz

#22622
Ez a 09 már sokkal jobb szerintem

MSI 870-C45|AMD Phenom II X4 955 Black Edition|Sapphire Radeon HD 6950 2GB|Kingston HyperX 4*2GB DDR3 1600Mhz CL9 Blu KIT|FSP Blue Storm Bronze 500W www.powerfm.hu www.zoo.webkontakt.hu

#22621
de senki nem jaccik itt pc-n a 09-el még ?

Gigabyte H61M-S2V-B3, Intel Core-i3 2120 (3,3GHZ), DDR3 Corsair 8192mb (1333Mhz), Sapphire HD 6850 1GB ,Windows7 Ultimate 64bit

#22620
Mondjuk ez is igaz kérdezhetne meg válaszolhatna spoiler 😊

Tényleg off topik? Van lesz?

MSI 870-C45|AMD Phenom II X4 955 Black Edition|Sapphire Radeon HD 6950 2GB|Kingston HyperX 4*2GB DDR3 1600Mhz CL9 Blu KIT|FSP Blue Storm Bronze 500W www.powerfm.hu www.zoo.webkontakt.hu

II Rocky II
#22619
melyik az a bajnokság ahol egy szezon a lehetõ legkevesebb mérkõzésbõl megvan?😄

24 - Exile -Nov.23

Balazs15
#22618
nah látom kin van az uj fifa...még leszedni sem, érdemes 2003 ota csak a csapatok változnak a játékélmény meg a grafika se...a 2008 as fifa is leláton a két poligonbol állo tégla testü emberek..nem tudom ki erre a kiváncsi..és akkor minden évbe 10 ezrekért adják..

Asus k53SV~~~i5-2410, Geforce gt540M,4GB DDR3 1333mhz, win8.1 64 bit

Csacsi
#22617
Sok mindent el lehet hinni az életben, és sok mindent nem.

Egyébként évente max 4-5 játék van, amire pénzt adok ki. A többi nem is érdekel.

Így mondjuk valóban könnyebb. Engem nem zavar, ha valaki warezol, de ha kérdez valamit, és az a válasz rá, hogy azért nem megy mert nem eredeti, akkor már én vagyok a szemét, álszent gazdag ember 😄

\"Előbb lesz meg a Juventusnak a harmadik csillag, mint a Milánói csapatoknak a második\" - Gianni Agnelli FORZA JUVE.

#22616
Ok kösz😄

#22615
Na ez egy pozitív megnyílvánulás egy 30x-et betöltött embertõl gratulálok. Már ha lehet hinni az adatlapodnak.

MSI 870-C45|AMD Phenom II X4 955 Black Edition|Sapphire Radeon HD 6950 2GB|Kingston HyperX 4*2GB DDR3 1600Mhz CL9 Blu KIT|FSP Blue Storm Bronze 500W www.powerfm.hu www.zoo.webkontakt.hu

báttyó02
#22614
képt!!!44

Pierre Van Hooijdonk - Djibril Cissé - Go Gunners - F.F.F -

II Rocky II
#22613
a warez topikban nemtok belépni a 3 pontom miatt XD
szal marad a spoiler használata!
Spoiler (katt a megjelenítéshez)
14 100 megas van még hátra azt kész is vok😄 leszimulálom és megmondom az eredményt!

24 - Exile -Nov.23

Breki33
#22612
pár napja írtam be egy fórumot ami ezzel foglalkozik azt nézd meg

de neked nem rumplepad 2-es van?

Azzal simán kéne mennie
pesben is külön gombon van a pasz meg az emberváltás ha jól emléxem P
saxicola
#22611
A Mass Effectet, és a Witchert én is most vettem meg a nyáron. Nagyon megérte az árát, mind a 2 game.

www.gportal.hu/bioshock

#22610
Engem is érdekel hogy ez mindenkinél így van-e 😮

tobias88
#22609
császtok, hogy az istenbe lehet beállítani a gamepadokat?

2 van (5k+ mindkettõ), amik a pes 2008al tökéletesen mûködnek, de ez némelyik gombot nem is érzékeli, nameg nem engedi gamepadnál, hogy az s legyen a passz meg az emberváltás, csak külön gombokra engedi...
#22608
http://www.sg.hu/listazas.php3?id=1190914880
Warez ide jöhet.

#22607
én is vettem már idén 3at de 11ezer egykicsit sok nekem. pl pont 2 napja jött meg a stalker v. pár hónapja a Mass E.
én sem mindent netrõl szerzek be
saxicola
#22606
Évente 4-5 játékot meg tud venni aki spórol. Cigin, alkoholon sokat meg lehet takarítani.

www.gportal.hu/bioshock

#22605
szaiasztok a fifa 2008-ban hogy lehet multizni?
#22604
jah télleg hova valósi vagy? mit FT-ot használunk lehet Dt-be olcsóbbak a cuccok
#22603
adsz kölcsön akkor megveszem 😄
na áll az üzlet?
II Rocky II
#22602
nah 😄
akkkor ha vkinek lejött és tolja a menedzser módot akor irjn már hogy anank si e ien hibába ütközik😄
vagy legalább szimulalja vég hogy mükõdni fog-.e a game.

24 - Exile -Nov.23

Csacsi
#22601
Akinek nincs 10.000 Dt-ja, egy olyan játékra, amivel hónapokat játszik, az szopjon

\"Előbb lesz meg a Juventusnak a harmadik csillag, mint a Milánói csapatoknak a második\" - Gianni Agnelli FORZA JUVE.

#22600
aki tele van lével az tegye<#mf1>