FIFA

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

Csacsi
#22599
Egyértelmûen az a baja, hogy nem eredeti. Szar a törés. Úgy látszik az EA végre kitalált valami okosságot, hogy mégtöbben megvegyék. Nekem nincs bajom az enyémmel. Monjuk én xboxon tolom, és eredetivel 😄

\"Előbb lesz meg a Juventusnak a harmadik csillag, mint a Milánói csapatoknak a második\" - Gianni Agnelli FORZA JUVE.

II Rocky II
#22598
te azt csak hiszed 😄

24 - Exile -Nov.23

SLICK
#22597
meg kell venni eredetibe és akkor nem lesz ilyen gondod...

#22596
Helló! Most fejeztem be az 1 szezont, és kezdeném a 2.-at erre EZT írja ki. Valakinek valami ötlete? ( Nem a bolti verzió)

#22595
hihetetlen jo konzolon .az tuti.... ahogy videokon láttaM

Gigabyte H61M-S2V-B3, Intel Core-i3 2120 (3,3GHZ), DDR3 Corsair 8192mb (1333Mhz), Sapphire HD 6850 1GB ,Windows7 Ultimate 64bit

II Rocky II
#22594
és ez a 08 😄 a 09 akkor milyen lehet konzolon ?😮

24 - Exile -Nov.23

Atti12
#22592
jól néz ki. tudod a márketiiing 😄

Count Adyn
#22591
Mondjuk nem tudom mi olyan nagy szám benne hogy beterpeszt mint egy rossz ribi😄D

\"A GOTO veszélyes, mire juthatsz véle, a JOIN meg költséges, cseberböl vederbe\"

gyemant04
#22590
még nem próbáltam, de elvileg igen azthiszem láttam pc-s képet, a pes pc-sbe lesz Ronaldo lövés😄

... Mixed Martial Arts

#22589
Gyerekek,ha valaki kipróbálta pc-n annyit mondjatok meg,hogy Cristiano Ronaldo szabadrúgása ugyanugy néz e ki,mint konzolon ? mert ott nagyon üt

Gigabyte H61M-S2V-B3, Intel Core-i3 2120 (3,3GHZ), DDR3 Corsair 8192mb (1333Mhz), Sapphire HD 6850 1GB ,Windows7 Ultimate 64bit

II Rocky II
#22588
persze jogos de azért ismerjük be aki ezt az igét hirdeti az is használja a warezt csak itt álszentkedig nekünk 😄
de am jogos,de ez ami itt folyik nem olyan warez!!!!!!!

24 - Exile -Nov.23

lobig
#22587
úgy kellene itt is mint a PS3 fórumon:

WAREZ = BAN

http://href.hu/x/z0b - free XXX [Aus P6T7 WS][Core I7 975 EE][Sapphire 5970 Crossfire-x][Kingston HyperX 12GB/2000Mhz] [4556 GB HDD][Aplus El Diablo Avance][Thermaltake 1500W]....

Atti12
#22586
a nyelvi fájlokat ha valakinek van kedve és ideje szívesen feltölthetnék nekünk 😊. Köszi.

saxicola
#22585
Be lehetne fejezni a WAREZT!!! Tilos! (ki is van írva)

www.gportal.hu/bioshock

II Rocky II
#22582
magyar nyelvi file-k kellenek hozzá nem ?

24 - Exile -Nov.23

Csacsi
#22581
Akkor rendelned kell. Minden megoldható.

\"Előbb lesz meg a Juventusnak a harmadik csillag, mint a Milánói csapatoknak a második\" - Gianni Agnelli FORZA JUVE.

#22580
szlovákiába élek.itt nem kapni magyarul

Gigabyte H61M-S2V-B3, Intel Core-i3 2120 (3,3GHZ), DDR3 Corsair 8192mb (1333Mhz), Sapphire HD 6850 1GB ,Windows7 Ultimate 64bit

Csacsi
#22579
Bemész a boltba, és megveszed.

\"Előbb lesz meg a Juventusnak a harmadik csillag, mint a Milánói csapatoknak a második\" - Gianni Agnelli FORZA JUVE.

#22578
ha letöltöm az angol verziot,utanna hogy fogom tudni magyar szinkronnal veretni ?

Gigabyte H61M-S2V-B3, Intel Core-i3 2120 (3,3GHZ), DDR3 Corsair 8192mb (1333Mhz), Sapphire HD 6850 1GB ,Windows7 Ultimate 64bit

#22577
én se tom, meg akartam nézni, de nem...

#22576
inkabb toltsetek fel azokat a kibaszott magyar fajlokat 😊
SLICK
#22575
ez a Challenge mód mit is takar?

#22574
annak en is orulnek 😊
zomgzerg
#22573
mert nem eredeti

#22572
Egyébként a Challenge Mod ménem megy?😄

#22571
Valaki dobja fel a magyar nyelvi fájlokat. Elõre is tenksz)

zomgzerg
#22570
ne túlozzunk, sehol nincs ez még a boxoshoz képest.

saxicola
#22569
Remélem sokan megveszik, mert látszik, hogy most sok energiát fektettek a PC-s FIFÁba.

www.gportal.hu/bioshock

#22565
sztem azért hozták elõre, mer holnap PES demo ^^

Nothin\' lasts forever ,And we both know hearts can change And it\'s hard to hold a candle ,In the cold November rain

Jagumo
#22564
na nekem is meglett a 09, hazajövök és meglesegetem miket csináltak,(javítottak) 😊

Fuck is easy, Fuck is funny, Many people fuck for money And if you think fuck is funny, Fuck yourself and save your money

#22563
juj <#eplus2>

MSI 870-C45|AMD Phenom II X4 955 Black Edition|Sapphire Radeon HD 6950 2GB|Kingston HyperX 4*2GB DDR3 1600Mhz CL9 Blu KIT|FSP Blue Storm Bronze 500W www.powerfm.hu www.zoo.webkontakt.hu

Count Adyn
#22562
Nah megjelent "számos helyen" a 09, viselkedjen mindenki, aki csúnya dolgot linkel, a hsz.-ét csak azután törlöm hogy megkapja méltó elakadásjelzõjét. Fieztõs oldal linkjéért pedig legközelebb 100% banamákra való utazás ujjletöréssel súlyosbítva jár😊

\"A GOTO veszélyes, mire juthatsz véle, a JOIN meg költséges, cseberböl vederbe\"

Smuge
#22561
hehe a szambol vetted ki a szot. De utalom az ilyen embereket.

SLICK
#22560
A warezt már be is lehet fejezni!

#22557
Holnap érkezik nekem is rosszabb esetben 2 nap múlva de a hétvégét már tudom mivel töltöm😊

&#9733; &#27748;&#22982; &#26446;

#22555
Kijött!!!<#wink>

examinee
#22554
Holnap veszem, boxra😊

examinee
#22553
Mondjuk ezt nem vágom mi a szarért kell a gamespeedt fastra állitaniuk. Rohadtul nem volt élvezetes, sõt így okádék az egész gém...

#22552
Én azt mondom aki teheti vegye meg,most megérdemlik az ea-sek.
Holnap én is addig megyek még meg nem kapom valahol<#nevetes1>

Asrock B75M,Intel Core i5 3470,2x4gb Kingston HyperX XPM DDR3 1600 MHZ,MSI Nvidia GTX 650 Ti 1 GB,OCZ Agility 3 60 GB SSD,ASUS XONAR DG,WIN 8 PRO 64 bit

Golyo69
#22551
ez ilyenkor szokásos kérdés 😄😄

GGMU

#22550
semmi gáz 😊

RNadal1203
#22549
Bocs a kérdésért

\"Állj át a sötét oldalra, kevesebb a villanyszámla\" :D

SLICK
#22546
igen már meg lehet venni

#22545
ja!

RNadal1203
#22544
akkor kijött a full???

\"Állj át a sötét oldalra, kevesebb a villanyszámla\" :D

Jagumo
#22543
EUROSPORT2-pn Fifa VB van, nézzétek komoly 😄

Fuck is easy, Fuck is funny, Many people fuck for money And if you think fuck is funny, Fuck yourself and save your money

#22542
szerintem holnap lesz meg sokaknak csak

Christian88
#22541
Én nem, azt hittem holnap jön ki =( pedig arra is jártam..

http://www.twitch.tv/hegii

zeus89
#22540
Senki sem vette meg ma?

P5N-E SLI, Core 2 Duo E6300, 3GB DDR2 800 MHZ KINGMAX MARS, 8800 GTS 320 MB, 500+80 GB HDD, Thermaltake 550 W, Home Theater 150W RMS Genius SW-HF 5.1 5000, Samsung 2232BW 22\" Samsung paneles