36657
10802156721287564357.jpg\"


TILOS az Off: 10802156721213620594.gif\" , a Flém: 10802156721213620607.gif\" ,és a Warez: \"\"

  • Rudee
    #25469
    Próbálj ki régebbi VGA drivert.
  • Lacee86
    #25468
    A textúra nem rossz, de a színe nem az igazi.
  • Rudee
    #25467
    Ez a patch kicsit kibővíti a menüt.

    Kick Off - Be a Pro
    Game Modes - Achievements
    Team Management - Create Formations
    Team Management - Edit My Squads
    Team Management - Edit Kick Takers
    Team Management - Edit Kit Number
    Team Management - Club Transfers
    My FIFA 10 - Tips & Hints
    My FIFA 10 - Profiles
    My FIFA 10 - Playlist
    My FIFA 10 - Fan Shop
    Load/Export
  • Rudee
    #25466
    Készülnek az első gyepek.
    Kép
  • Nagyi2pac
    #25465
    Rendben!
  • Count Adyn
    #25464
    Jöttem láttam töröltem:) fifavéespest hanyagoljátok lehetőleg mert magas a kockázata a kultúrát jelentősen mellőző viták kialakulásának általa, köszi:D
  • Nagyi2pac
    #25463
    Arról nem is beszélve ha eltalálod az oldalhálót akkor az átszakad és a játék elkönyveli gólnak...XD
  • Yeltzin
    #25462
    ja, mindig is azzal nyomtam, még PS2-n kezdtem
  • Nagyi2pac
    #25461
    Jó videó, viszont látszik hogy ez a FIFA...realitásból 0! A labda úgy néz ki mint egy "pöttyös" gumilabda, de közben úgy viselkedik mintha egy nehéz kődarab lenne...
    Ezek után nézd vissza hogy mit írtál...#25436!
    Amit leírtál rossz tulajdonságot az pontosan a FIFA-ra jellemző, bár mivel a PES-t még nem próbáltad így nem tudtál máshonnan gondolatokat meríteni csak a FIFA-ból..xd
    A valóságot digitalizálták mi?? XDXD
    Te vagy túl sokat játszottál a FIFA-val vagy csak egyszerűen vak vagy (már bocs)!
    A FIFA-ban nem csak a mozgás olyan mint a "zombiké" hanem a játékosok is úgy néznek ki és ezt nem viccből mondtam!
    Természetesen a PC-s verzióról beszélek, ha összegyűlik Xbox360-ra a pénzed akkor mindenképp vegyél ott jó a FIFA, de amiket a PC-s FIFA-ról írsz az elég GÁZ!
  • szucsy89
    #25460
    ja, többet kéne cselezned...gamepaddal játszol?
  • Yeltzin
    #25459
    a heti bajnoki gól toplistákon is ritka a különleges darab :)

    az sajnos tény, hogy nem vagyok egy cselező guru, de egyszer csak belejövök
  • szucsy89
    #25458
    nagyrészük sajna unalomig ismert tipikus "fifás" gól...de azért van 1-2 jó:D
  • evildamien
    #25457
    de 6. percben???:D
  • Yeltzin
    #25456
    Az utóbbi hónapok termése (válogatás a szebb góljaim közül)
  • szucsy89
    #25455
    nem kell megmagyaráznod hogy kaptál egy gólt:D
  • evildamien
    #25454
    már csak az kéne... de más játékokkal nincs baj
  • Yeltzin
    #25453
    nálam ilyen azelőtt volt, hogy a VGA feldobta a pacskert
  • evildamien
    #25452
    0-1 meg nem azért van, mert ennyire szar vagyok, hanem mert inkább azzal foglalkoztam, h egy rendes képet lőjek, meg amúgy nem látszódott a kapu:D
  • evildamien
    #25451

    hi! vki meg tudná mondani, h ez miért van? fifa 07, directx és videókártya driver friss, és régen még nem volt ilyen. kösz
  • rooney8
    #25450
    kipróbáltam a pest is... hát nálam idén asszem a fifa győzött (természetesen konzolról beszélek)
  • Yeltzin
    #25449
    a 2010-ben pontosan ugyanolyan (ezért is bűzlik nekem ez a Messi féle motion capture dolog)
  • rooney8
    #25448
    Mondjuk azért azzal egyet érthetnétek, hogy a futás elég gagyi lett... (legalábbis a 2009-ben) Ebben igazat adok neked :D
  • Yeltzin
    #25447
    nézd, ha ott volt, és ez megtörtént, akkor tényleg érthetetlen, miért nem lett emberi a mozgás a játékban... a scriptelt részek persze jók (lehet, hogy itt van MC), pontrúgásoknál, bejátszásoknál, de a sima futásra senki ne mondja, hogy életszerű, aki látott már élő embert futni....

    a "várakozó" testhelyzet szintén vicc, kisterpesz, rogyasztás, rugózás.... és természetesen az összes játékos ugyanabban a pózban, ugyanabban az ütemben
  • Yeltzin
    #25446
    az EA a legnagyobb kiadó/fejlesztő a piacon, és mint ilyen, nem foglalkozik a panaszokkal, amíg megy a szekér

    egy kis kiadónak a jövője múlhat ezen, de az EA már a 90-es évek elején is akkora óriásnak számított, hogy azóta az a lendület tartja őket mozgásban

    simán megtehetik, hogy azt mondják "ez van, gyerekek, ha nem tetszik a PC verzió, vegyetek konzolt, elvégre az való játékra"... és akármennyire is unszimpatikus ez a hozzáállás van igazságalapja, hiszen tényleg ésszerűbb a konzolos vonalat erősíteni (egységes hardver, könnyebb fejlesztés, nagyobb piaci forgalom), és ha úgy állnék most anyagilag már rég itt figyelne a lakásban egy X360

    szerintem ők ezt úgy látják, hogy szívességet tesznek azzal, hogy még kiadják PC-re a FIFA-t, és nem reccsennének bele, ha hirtelen le kéne vele állni
  • ede0001
    #25445
    http://www.gamezplay.org/2009/08/lionel-messi-motion-capture-for-pes.html

    Nem reklám. Részt vett. az meg, hogy mi volt kidobott pénz, arról majd a vásárlók döntenek.
  • symbol
    #25444
    lehet aztán hogy egyszerűen nem a legjobban vannak leprogramozva, alkalmazva a dolgok. majd ez is fejlődik. mindenesetre ettől független még billen is fasza a pes pro szinten. :)
    rég játtszottam focis játékkal, de ezzel néha tolni fogom.
    amúgy az EA nem reagál semmit a felháborodott PC-s tömegekre? mert tuti vannak sokan...
  • Yeltzin
    #25443
    gondolom, a mosópor reklámoknak is hiszel... hiába marad ott a folt, a reklámban megmondták, hogy kiszedi! nagyon keveset tudsz a marketing világáról....

    egy ilyen feladatra nem kell sztár, bármilyen olcsó sportoló megteszi, akinek van két keze, és két lába... a tény, hogy Messi-t fizették meg a filmre, egyértelműen azt bizonyítja, hogy csak reklámfogás (gondolod, annyi ideje van a Barca mellett, hogy játékfejlesztőknek ugrabugráljon?)

    HA valóban használták is a technológiát (amit a film után is kétlek), akkor ez minden idők legrosszabb motion capture alkalmazása, kidobott pénz
  • ede0001
    #25442
    Inkább maradtál volna csöndben.
    http://www.dailymotion.com/video/x9nnw7_pro-evolution-soccer-2010-motion-ca_videogames
  • symbol
    #25441
    amúgy ebben igazad van, a pes szép meg minden, de a mozgáson és a testtartáson lenne mi javitani bőven...
  • Yeltzin
    #25440
    cáfold, öcsi!
  • Lacee86
    #25435
    Én eredetileg csak Fifáztam, a Pes2008 volt az amit először kipróbáltam. Engem a grafikája fogott meg, főleg a 2009-nek. Pedig nem vagyok az a grafikab*zi, de ez annyira szembetűnő különbség és nagyon sokat javít a játékélményen.
  • symbol
    #25434
    lehet. szubjektiv minden, igazad van, de ha az értékelések átlagát néznénk, (lenne egy "játék imdb"), akkor mondjuk a a fifa szvsz most eléggé le lenne maradva.

    mellesleg, értem én hogy felnőtt vagy, de érted, szeintem sokan nem azért jönnek ide, hogy lefikázzák a fifát, hanem, hogy éljenek a jogukkal és kifejtheséék véleményük. sajnos valóban kár pár mondatnál többet fecsélreni a fifa új részére.

    a fórum erre való, és különben is, erről szól az egész. a jó cuccokat dicsérjük a rosszakat meg ha lehet párszor húzzuk le. miért? mert baz, ha a hivatalos fórumokra meg egyéb helyekre, nem irna pl a sok pes-elős, hogy húdeszarok vagytok, nálunk majdnem minden jobb, meg etecera, az azért hidd el, biztos számit. nem egy ember oszt szoroz, de ha sokan megteszik talán észbekapnak egyszer és stratégiát váltanak. de részemről is ennyi volt. kár a szóért
  • Yeltzin
    #25433
    az idézőjelbe tett "erőssége" szó is elég sokat elárul :)
  • Nagyi2pac
    #25432
    Vagy te FIFA-zól mert akkor megértem hogy miért írtad ezt...?!
  • Nagyi2pac
    #25431
    Az emberek 98%-a nem a grafika miatt szereti a PES-t...úgy látszik te abba a 2%-ba tartozol..
    Persze grafikában is ég és föld a különbség a PES javára de rengeteg más "erőssége" is van!
  • Yeltzin
    #25430
    bocs, de évekig az általad említett szaksajtót képviseltem, és talán meglep, amit most mondok, de az újságírók is emberek, így mindenképpen szubjektív a véleményük (vagy fizetett....)

    magát a lényeget nem érted, TÖKMINDEGY melyik játék jobb szerinted, az ilyen jellegű megszólalások nem vezetnek sehova

    "valszeg azért nem mész amúgy a pesbe verni a nyálad, mert nincs mire..."

    azért nem teszem, értelmes, felnőtt ember vagyok, és kicsit cikinek érzem már az ilyesmit
  • Lacee86
    #25429
    Jó, persze h az ilyen videós összehasonlítás nagyon ütős lenne, de ezzel sztem aligha szórakozik bárki is. Bár remélem, előbb-utóbb lesz ilyen. Viszont néhány értelmes mondattal is ki lehet fejezni a véleményünket (természetesen nem az ilyen fos, szar stb.-re gondolok).

    Elmondanám nagyon röviden a véleményem:

    Pes erőssége: -grafika, grafika, grafika...

    Fifa erősségei: -magyar kommentár, menedzser mód és az egész "tálalás", rendes licenszek

    A gyengeségeket nem írom le külön, gyakorlatilag az előbbiek fordítottja.
  • symbol
    #25428
    figy. lehet te úgy gondolod, de majd minden tesztelő, magazin vagy szaksajtó meg szavazás a PES-t fogja kihozni idén győztesnek pc-n. lehet a szubjektiv a véleményed és tarthatod azt jobbnak, de sajnos úgy néz ki közel sem objektiven értékeled a két játékot. részemről lezárva.

    valszeg azért nem mész amúgy a pesbe verni a nyálad, mert nincs mire...
    kiröhögne a többség, most tényleg elég jó lett a pes. bele lehet kötni de nem annyira mint ebbe a fifa 2010-ként eladott frissitésbe.

    mellesleg elhiheted, ha a pes lenne ilyen, a fifa meg hozná az xbox360 szintjét, akkor oda mennék, és azt húznám le. (húznánk le)

    az hogy elismerem az EA munkáját nyilvánvaló, hisz gyönyörűek az xbox360-as videók... csak hát pcre...
  • Yeltzin
    #25427
    jó, én pont fordítva gondolom, és akkor most mi van? tök értelmetlen ebbe belemenni, ez ízlés kérdése (szőke vagy barna, merci vagy bmw, pc vagy macintosh, ati vagy nvidia......)

    a különbség köztünk csak annyi, hogy én nem megyek a pes topikba verni a nyálamat
  • symbol
    #25426
    sajnos az van, hogy annyira nincs egy szinten a két cucc, hogy majdnem értelmetlen lenne összehasonlitani ilyen részletekbe menően.
    szemmel látható és érezhető a különbség. ez van. ha jobb lenne a fifa én is azzal tólnám, de sajnos vagy nem sajnos; pc-n nem rúghat labdába.