FIFA

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

Golyo69
#22700
az engem is érdekelne

GGMU

Krisz018
#22699
Helló

Valaki nemtudja hogy kell a kapussal a kidobás cselt???

examinee
#22698
Ez a 10 v 10 online team play benne van a pc-sbe?

zeus89
#22697
látványos a változás?

P5N-E SLI, Core 2 Duo E6300, 3GB DDR2 800 MHZ KINGMAX MARS, 8800 GTS 320 MB, 500+80 GB HDD, Thermaltake 550 W, Home Theater 150W RMS Genius SW-HF 5.1 5000, Samsung 2232BW 22\" Samsung paneles

Krisz018
#22696

ForzaInter
#22695
tényleg átigok most is 26-ig vannak csak megcsinálva?:s

Yo, Bitch!

ProGabe
#22694
tudnátok adni leírást, hogy dual-analog karos gamepaddal hogyan lehet elõvarázsolni a cseleket?

Let me tell you something my friend. Hope is a dangerous thing. Hope can drive a man insane.

Golyo69
#22693
most akartam én is berakni ezt :😄

GGMU

#22692
Spoiler (katt a megjelenítéshez)
[ NUKE ] [ FIFA.09-RELOADED ] [ bad.cracked ]

Carlos HUN
#22691
kösz beleéptiem majd a dologba 😊

Breki33
#22690
Ha valaki szebb játékot akar

folder\data\cmn\cfg_pc_h.ini like these:
PLAYER_LOD_HIGH_NEAR = -1
PLAYER_LOD_HIGH_FAR = 0
PLAYER_LOD_MED_NEAR = 0
PLAYER_LOD_MED_FAR = 0
PLAYER_LOD_LOW_NEAR = 0
PLAYER_LOD_LOW_FAR = 0
PLAYER_LOD_SLOW_NEAR = 0
PLAYER_LOD_SLOW_FAR = 0
PLAYERHEAD_LOD_HIGH_NEAR = -1
PLAYERHEAD_LOD_HIGH_FAR = 0
PLAYERHEAD_LOD_MED_NEAR = 0
PLAYERHEAD_LOD_MED_FAR = 0
PLAYERHEAD_LOD_LOW_NEAR = 0
PLAYERHEAD_LOD_LOW_FAR = 0
Atti12
#22689
nagyon szivesen 😊

ForzaInter
#22688
nem értem a címért miért kell mezekre ilyen kis méretbe rakni, nagyítóval is alig látni😄 kösz képeket.

Yo, Bitch!

#22687
Hát ha lenne felesleges pénzem rá megvenném de nincs, ez van 😮

II Rocky II
#22686
sztem a magyarosítás sok mindenkit érdekelne 😊

24 - Exile -Nov.23

Golyo69
#22685
GYIK-ra katt és ott van :_D

GGMU

ForzaInter
#22684
😄DDDDDdddddd
ezek már több éve nem Lazioban játszanak.

Yo, Bitch!

II Rocky II
#22683
az írányítás nem jo :S egyszerüen amivel embert váltottam az más lett,amivel löttem az is.a sprint megint szar :S
ááááá
vki nyomhatna egy képet hogy hogyan is néz ki a rendes beállítás mármint melyik helyre melyik gombocska kell mert ez igy most nem jo 😄
vki mondta hogy a man. módban lehet több évet is tolni ha a netkábel kivan húzva -->hát köszi a tanácsot és jóhogy szóltál hogy van ilyen lehetõség is!
majd elválik mükszik-e vagy sem 😊

24 - Exile -Nov.23

Carlos HUN
#22682
Akinek megvan eredetiben és pár fájlt eltudna nekem küldeni légyszives írjon pmet köszönöm! a magyarositás végett! nem warez célbol

AdaKiller
#22681
lazioval nyomom és sikerült jót röhögnöm:

háttérbe felállást jelzõ tábla: gottardi, muzzi, lopez, favalli, albertini...

hány éve volt is ez??? szerény becslésem szerint min 4... azért ezt már lehetett volna frissíteni...

Steam Nick: adakiller

examinee
#22680
Mi lesz ratyi? Vegyétek meg eredetiben és jó lesz minden...

#22679
Huh akkor jó😄

#22678
Hát ez így elég "ratyi" lesz...

zeus89
#22677
Utána olvastam nforce-on a crack nem tökéletes majd jön egy fix ...

P5N-E SLI, Core 2 Duo E6300, 3GB DDR2 800 MHZ KINGMAX MARS, 8800 GTS 320 MB, 500+80 GB HDD, Thermaltake 550 W, Home Theater 150W RMS Genius SW-HF 5.1 5000, Samsung 2232BW 22\" Samsung paneles

#22676
Mert nem eredetid van. Azt hogy hogyan lehet megoldani nem tudom.
Sly06
#22675
nekem meg csak a kick off megy és semmi más 😄

SLICK
#22674
Akinek megvan a teljes verzió, az megnézne vmit, ha megkérhetem?

Annyi lenne csak, hogy a Real Madriddal játszon egy meccset. Nem kell végig, meg nem is a meccsen van a hangsúly, hanem amikor bejön a csapat felállást jelzõ képernyõ akkor be kellene rakni vki helyére a Higuaín nevû játékost, majd meccs közben meg kellene nézni, hogy zöld-piros foltos a bõrszíne vagy kijavították a demóban levõ hibát és végre rendes bõrszíne van-e?

Elõre is köszi!

Ja és még egy két dolog: a beállításoknál a shader levelt növelték vagy maradt a 2? És a játékmeneten finomítottak e a demóhoz képest, van e vmi változás?

#22672
Szimuláld gyorsan, hogy megtudjuk neked is kiírja-e a hibaüzenetet...😄
II Rocky II
#22671
uhhh..vki megmondaná hogy meliky gombokkal mit lehet csinálni??:S mert látom van pár ujítás 😄

24 - Exile -Nov.23

Sly06
#22670
köszi de nemsok mindent tudtam vele kezdeni 😞

#22669
Corábban semmiképp?<#idiota>

Asrock B75M,Intel Core i5 3470,2x4gb Kingston HyperX XPM DDR3 1600 MHZ,MSI Nvidia GTX 650 Ti 1 GB,OCZ Agility 3 60 GB SSD,ASUS XONAR DG,WIN 8 PRO 64 bit

II Rocky II
#22668
okt. 3án jelenik meg a coraban már irtam egyszer 😉

24 - Exile -Nov.23

#22667
Miskolcon még se a Tesznyóban se a Hülye azért nem vagyok üzletben nem kapható<#boxer>
Valaki nem tudja véletlen esetleg a Corában van-e már?

Asrock B75M,Intel Core i5 3470,2x4gb Kingston HyperX XPM DDR3 1600 MHZ,MSI Nvidia GTX 650 Ti 1 GB,OCZ Agility 3 60 GB SSD,ASUS XONAR DG,WIN 8 PRO 64 bit

Sly06
#22665
sziasztok
lehet hogy már volt róla szó, de nekem a controllert nem akarja felismerni és igy nem is tudom beállitani rendesen !! létezik valami megoldás?
elõre is thx.


eZo
#22664
Az egyik külföldi fórumon azt írják, hogy ha kezdetektõl a tûzfallal blokkoltatod a fifa kommunikációját akkor simán lehet játszani menedzser módba a szezonokat egymás után ( ha nincs neted vagy kihúzod a netkábelt az is jó megoldás )

Gondoltam megosztom... hátha mûködik is 😊

NOTEBOOK: HP PAVILION ( Intel i5 2410M; 8GB RAM; HD6490; A-DATA 128GB SSD ) KONZOL: XBOX360 Slim [Fifa 12] [Forza 4]

matyi0323
#22663
jó..mondtam h sry!

"Osama Bin Ladenen fejbelövése napján Barcelona mez volt. Azóta sem tudják, hogy meghalt, vagy csak színészkedik..."

#22662
Csak kukkold meg a banner alatt mi van írva 😊

MSI 870-C45|AMD Phenom II X4 955 Black Edition|Sapphire Radeon HD 6950 2GB|Kingston HyperX 4*2GB DDR3 1600Mhz CL9 Blu KIT|FSP Blue Storm Bronze 500W www.powerfm.hu www.zoo.webkontakt.hu

matyi0323
#22661
kössz!!
#22657 nem tudtam h kijött, akk nem kérdeztem volna^^

"Osama Bin Ladenen fejbelövése napján Barcelona mez volt. Azóta sem tudják, hogy meghalt, vagy csak színészkedik..."

Breki33
#22660
Hát a gyep is lehetne szebb lásd korábban de fõleg a világítással van gond úgymond
Breki33
#22659
Tessék

de már a teljes is kijött
SLICK
#22658
igen valóban nem a gyeppel van a baj, hanem a közönséggel.

#22657
csak 1 napja van kint a teljes de ne mond el senkinek

Breki33
#22656
Azt ugye a fenti képbõl csináltam tehát hozott anyagból

Igazából a közönségnek még jobban kéne látszódnia a gyepnek nem
érdemes megnézni eredeti képeket

pl

http://www.flickr.com/photos/zcay/131746737/
matyi0323
#22655
Hello, vissza olvastam, de nem találtam.. vki tudna segiteni a demot honnan tudom letölteni..? mert gondolom a teljes verot még nem lehet😄 elõre is köszi!!😄

"Osama Bin Ladenen fejbelövése napján Barcelona mez volt. Azóta sem tudják, hogy meghalt, vagy csak színészkedik..."

SLICK
#22654
na itt viszont már jogosan állítod, h túl sötét.

Mayorpapa
#22653
a kispadon még mindig ketten csücsülnek 😞
vajon mennyi idõbe telne ezeknek az EA-s arcoknak egy RENDES kispadot csinálni???? 5 éve ugyanaz a két arc ül a padon. Mi ez, ha nem igénytelenség?

"A fórum nem arra van, hogy megmutasd, hogy te mennyire királycsávó vagy, hanem hogy építő jellegű hozzászólásaiddal segíted mások információéhségét."(amatőr)

#22652
Engem inkább egy játék fizikája érdekel... Pl egy ilyen graffal megáldott FIFA09, meg egy PES szintû fizika, illetve mozgások, animációk azt mondanám megéri a 11k-t

SLICK
#22651
valóban sötét egy picit. Nekem sincs túlzottan bajom vele, de az se lenne jó ha annyira világos lenne, mint amit alatta beszúrtál..

Attelee
#22650
Pro Evolution Soccer powa<#mf1>

Bár kipróbáltam a 09Demot,és azt kell h mondjam alakul a dolog!
Dehogy még mindig nem támogatja a jobb analog kart a noname gamepadokon
az igazán sziven tud ütni!Persze a 11 ezer forintos Chillstream-mel nincs baj!<#rolleyes> Utóljára a Fifa 2005-el élvesztem a játékot!Aztán
valaki rávett h próbáljam ki a PES-t!<#worship>

i5-2500K 4.5Ghz 2x4Gb Kingstone hyperX 1600Mhz Gigabyte GTX460 1GI OC, Chieftech 750W Logitech Driving Force GT,Xbox360 wireless controller