36657
10802156721287564357.jpg\"


TILOS az Off: 10802156721213620594.gif\" , a Flém: 10802156721213620607.gif\" ,és a Warez: \"\"

  • Rudee
    #25599
    Egy sima gyeptől még megy az online mód, mivel az adatbázist és a gameplayt sem módosítja.
  • rvn
    #25598
    Kajak jobban járnának ha kukába dobnák az egész fifa fejlesztés és ujból kezdenék mert ez nulla. De lehet azzal többet el tudnának adi ah kiraknák egy cd re a 97-98-99 et. Valószínü többen megvennék mint ezt a szart.
  • Legend Killer
    #25597
    :DD.
  • HoReSz1975
    #25596
    Meglestem én is a gamet:




    Nem törödnek a PC tulajokkal, szokás szerint már jó pár éve, de pozitívum, a Be A Pro egész játszható lett
  • Philip00
    #25595
    Akkor gondolom senki nem játszik velem multiban...:)
  • Legend Killer
    #25594
    én is azt várom. pest. tavaly is azzal toltam inkább :D.
  • Legend Killer
    #25592
    jó lenne :D.

    konzolból nekem csak ps2 van és ott is olyan szinten van, mintha konzolnál a ps2 lenne a pc :D, régen volt pár hónapig xbox 360m, tök kúl volt, csak behalt és nincs rá lóvém.
  • Spike31
    #25591
    Az a baj,h míg megteheti azt,hogy azzal számol,h pl 100an vegyék meg,akkor amíg 100an megveszik addig nem fog elgondolkodni és lesz*rja nagy ívben a dolgokat EA. És szinte null költséggel null ráfordítással kitudja adni évről évre ugyan azt és meg is van belőle a bevétel addig meg is teszi. És ez a szomorú.Én is nagy fifás vagyok/voltam, de idén lehet,h áttérek a Pes-re,bár az irányítás még nagyon szokatlan meg azok a fránya licencek :(
  • balintka
    #25590
    Remélem jelentős bevétel csökkenésük lesz a PC-s részlegen és akkor majdcsak észbe kapnak, de szerintem a készítők is majd az új pes részt fogják telepíteni a gépükre...
  • Laci82
    #25589
    Egyszerű ha le.... a pc-t akkor ne adják ki pc-re,az idei pes sokkal jobb lesz,pedig én is nagy fifás voltam anno,tavaly meg 2006-ban még meg is vettem a játékot.
    Ezért egy ezrest sem adnék.
  • Legend Killer
    #25588
    petíció nekik, vagy fenyegetés :D, hogy fejlesszenek jobban pécére.
  • balintka
    #25587
    Hát srácok elvakult fifás voltam, főleg a tavalyi egész jó lett szerintem, de ez a mostani... Demo után gondoltam teljesre biztos megcsinálják. Azt mégis hogyan gondolták, hogy az újabb rész nem üti meg az előző szintjét?
    Olyan ocsmány a grafika, mint a múlt századi fifa sorozatokban.
    Egyszerűen az új pes demója lebilincsel, muszáj leszek hozzászokni az új írányításhoz stb stb...
  • Philip00
    #25586
    Jó tudom szar meg minden, de nincs kedve vkinek ezzel a "szarral" onlien-ba játszani?
  • Legend Killer
    #25585
    :D
  • Spike31
    #25584
    hmmm,akkor legalább a 09-ben hasonló stadionja volt a reálnak,de a mostani, mint valami 4-ed osztályos csapaté.
  • szucsy89
    #25583
    egyik fifában sincs benne a bernabeu
  • Spike31
    #25582
    Olvastam itt a kommentárokat, de nem láttam , így megkérdezem, hogy csak nekem tűnt fel, hogy a Realnak nagyon sz*r stadionja van?! hol a Bernabeu?!?! És ebből esetleg arra merek következtetni, hogy ez a razoros verzió talán olyan mint a Sims-nél volt (kijött razor verzió és koránt sem volt a teljes). Véleményetek?!
  • Laci82
    #25581
    Hát remélem senkinek nem megy el a maradék esze és ad ezért a sz****t pénzt.
    Annak aki ezért pénz kér ez jár,még a letöltését is megbántam
  • Legend Killer
    #25580
    a grafika 10/-1000000000
  • Legend Killer
    #25579
    és később jön a magyar úgy is :D.
  • szucsy89
    #25578
    ugyan olyan mint a 09ben
  • ast00
    #25577
    Panaszkodni lehet a fifa 10-re.
    1. Maxon van a grafika és a 9-hez képest nulla
    2. Még mindig tele van bugokkal (pl.: nem a kezében, hanem a keze között van a labda).
    3. A grafika szerintem 10/4.
    Persze még lesz patch is
  • Dean Winchester
    #25576
    majd ha meglesz akkor olyat lehet kérni nemtom mennyire vagy jártas vagy megtudod-e csinálni de két egyforma képet kéne tenni egymás mellé!
    egyiken sima fifa-s fű másikon a felújított

    pl kezdőkörben mikor vannak a csapatok az pont jó is lenne. :)

    még1 kérdés
    ha megvenném eredetibe a game-t és felrakom a gyepet akkor aztán nemtok online módozni mert patchelve van a fifa ugye jól gondolom?
  • Neoncsoves
    #25575
    milyen az új practice mód?
  • Bulykin
    #25574
    nem
  • Itsuki
    #25572
    valamit nem értek... hogy max grafikai beállitásokon miért akad ugyanugy mint minimumon? meg amugy is ezt a játékot már 5 éve is láttam,csak akkor máshogy hivták... És én már a pestöl se várok sokat,fifába 2002vel játszottam legtöbbet,majd a 03al ,azt most nyáron a 98 wcvel,uj játékok nem annyira jók,pesbe 4-5-6,ujak itt is gyengébbek...
  • SLICK
    #25570
    BL-es eredményjelzőnk örülök!
  • Rudee
    #25569
    Jó ez, ugyanaz igaz rá (természetesen), mint a demora is. Sok minden változott (pozitív irányba), új bajnokság, új(ított) játékmód. Ráadásul a kapus még a lapos lövésekre is reagál :)
  • gyepesjoint
    #25568
    mert,te örülsz annak,hogy 4 év alatt sikerült elcseszni a fifa sorozatot??? utoljára a 2005-el játszottam 2 hétnél többet,azzal elvoltam akár 3 hónapig is...ezt mneg leszedtem,nyomtam két meccset,aztán beléptem a pes demójába,és leestem a székről...fifa uninstall,várom a pest
  • szucsy89
    #25567
    1 hiba még: win7em van, és néhány játékosnak nincs feje, keze lába, a mez váltakozik, a közönség bugzik, szal szar az egész...nem tudom sztem driver megoldja, megnézem mindjárt
  • báttyó02
    #25566
    ja még pár dolog
    menedzser mód ugyan lószart se változott,még a menü is ugyanaz,viszont van végre BL,és a meccsek közbe kiírja egy másik meccs állását,ha gólt lőnek
    az adatbázis ahogy nézegettem friss teljesen,sok játékosnál az értékek is valósabbak,sok új arc,meg mezek
  • daver88
    #25565
    nah, lejátszottam első meccsemet, 3. perc gól:



    amúgy nagyon nem tetszik a grafika, pedig maxon fut nálam minden...aki esetleg akar neten nyomni az este folyamán írjon pm-ben msn-t, aztán felveszem játszhatunk...másra nem fogom használni a játékot az biztos, csak netes játékra..
  • báttyó02
    #25564
    na én most toltam kb 2órát,és aztkell mondanom h nemlett ez olyan szar
    néhány jó dolog amik tetszenek:
    sokkal jobbak lettek a mozgások,cselek,végre van esélyem lecselezni az ellent,nem úgy mint az előzőbe h teljesen fölöslegesen kinlodok ugyis valahogy a géphez kerül a labda
    aztán ez igaz a támadásokra is,a gép mostmár nem csalja mindig el a labdát,nem pattan folyton úgy hogy a géphez
    ami még tetszik h van időjárás változás,meccs elején süt a nap stb aztán közepe felé meg elkezd esni az eső vagy a hó!:D
    lövések teljesen mások lettek,hosszabb ideig kell nyomni a gombot hogy nagyot lőjjön,meg másképpen is rúgja,Q+E-vel laposat rúg erőből
  • Legend Killer
    #25563
    ja, 98as world cup tök kúl.
  • Rudee
    #25562
    Free practice módban milyen jó a kapu
  • galmat
    #25561
  • báttyó02
    #25560
    juve ellen bl-ben



  • SLICK
    #25559
    hát pontosan azért :D
  • Neoncsoves
    #25558
    Kedvenc FIFA részeim:
    FIFA 98 (Az a World Cupos verzió:)) [ezzel nagyon sokat játszottam 5-6 évesen)
    FIFA 2003 (abszolut etalon volt nekem jó ideig. még netünk se volt, apám munkatársától lett meg. alig vártam, hogy megszerezzem mert gamestar mellékletben(vagy valahonnan megszereztem, nem tom rég volt) lévő demoval egész napokat játszottam :)

    EA ébredjen már fel! Portolja át az XBOXos verziót és akkor jóba leszünk...
  • Rudee
    #25557
    Új gyepek már a demohoz is készültek és lesznek nemsokára újak is. Az a legkevesebb.