FIFA
Jelentkezz be a hozzászóláshoz.
mert azis sokat javított
Reméljük olyan is lesz ami a labdát teszi normális méretûvé
Hirtelen nem ugrot be honnan is ismerõs a neved P
Honnan lehet lekapni a "javítást" hozzá?
De ezzel a progival eszméletlen szépre tudtam varázsolni.<#taps>#taps>
Napjaink Italo zenéi a 80-as évek stílusában (:
Szerinted a 09-hez is lesz a MonkeyDragon's-nak okossága, amivel olyan remek dolgokat lehet változtatni a kinézeten mint a 08-ban.
Azóta is álldom a neved hogy anno megosztottad velem.<#eljen>#eljen><#worship>#worship>
Napjaink Italo zenéi a 80-as évek stílusában (:
\"Evribádi Evrinésön átmászunk a kerítésön\" \"Elsőbbsége csak annak van akinek megadják...\"
Gigabyte H61M-S2V-B3, Intel Core-i3 2120 (3,3GHZ), DDR3 Corsair 8192mb (1333Mhz), Sapphire HD 6850 1GB ,Windows7 Ultimate 64bit
Spoiler (katt a megjelenítéshez)
keress rá torrenten
Asus M4A87TD/USB3, AMD Phenom ll X4 4.0ghz, 2x2 Gb ddr3 1600Mz, VTX HD5870 1Gb, LG 22\" Full HD, Seagate Barracuda 1.5Tb sata3, Revoltec Chromus ll 450W
Asus M4A87TD/USB3, AMD Phenom ll X4 4.0ghz, 2x2 Gb ddr3 1600Mz, VTX HD5870 1Gb, LG 22\" Full HD, Seagate Barracuda 1.5Tb sata3, Revoltec Chromus ll 450W
Azt szeretném megkérdezni, h lehet e saját formációt kitalálni vhol a játékban, mint pl ahogy egy csapatnak - Pl. ManUTD - van egy saját nevû formációja,amin nem a szokványos vonalakban és rendben vannak elhelyezve a játékosok.Ilyet tudok én csinálni,tudom a játékosokat vhogyan "mozgatni" a pályán?
Kösz,üdv
http://href.hu/x/z0b - free XXX [Aus P6T7 WS][Core I7 975 EE][Sapphire 5970 Crossfire-x][Kingston HyperX 12GB/2000Mhz] [4556 GB HDD][Aplus El Diablo Avance][Thermaltake 1500W]....
a játékosok lehellete látszik gól örömnél, 11-es rúgásnál, szabadrúgásnál nézzed majd
mondjuk jogos, egy kis hónak nem ártana látszania
Ennek az oldalnak, üzemeltetés és moderálás hiányában befellegzett. Amíg ez nordan és hasonszőrű társainak a játékszere marad, addig én itt végeztem, nem idegesítem magam.
AZ lenne akérdésem, hogy tapasztalt-e vki olyat a demóban, hogy joy-jal bizonyos mozdulatok beállíthatatlanok voltak? Mert nekem ez történt, tehát pl. a szöktetés gomb beállítást hiába nyomtam, üres maradt. Vajon a teljes játékban is lesz ilyen gondom?
ELõre is köszi a választ.
amúgy én is csak félprofin szoktam játszani, nem vagyok pro a játékban.
Ja és elõbb észrevettem vmit az irányításnál: amikor egér mozgáson voltam, akkor a játékosaim legtöbbször téyneg jó irányba mozdulnak el. Akkor szerelésnél, nem az van h bárhogyan szerelek is mindig visszaszerzi a labdát az ellenfél, hanem végre meg is tudom tartani.
Billentyûzeten való játéknál viszont, a játékosaim sose mennek a labda irányába, és szerelni se tudok úgy, hogy meg is tartsam a labdát.
MI meg irigykedtünk P
A kapus erõsséget meg nem állítottam.
Elõször csak játszani akartam egykét meccset figyelni mi hogy merre.
Persze biztos van aki egybõl wc-n nyomja :-)
és eredményesen, de nekem még vissza is kell kicsit szokni a fifa-s irányításra
De tényleg 04-tõl okádék volt a fifa. Nekem a legjobban ezek a bug keresések és alkalmazások nem tetszettek. Mindig 2-3 hónapig toltam, mert én azokat nem használtam, ellenfél meg csakis azt. Undorító volt.
Látszik, hogy a labda hogy begyorsul szinte dropból lõve
És õszinténszólva bajban vagyok mert hírek szerint a pes2008 demo nagyon jó, de nekem a fifa is tetszik idén egyenlõre.
Fura mert más fórumokon nagy fifások szólják le hogy ugyanaz és én védem
pedig fordítva szoktuk......
És egyszerre két játékkal játszani nemtudom hogy lesz
http://href.hu/x/z0b - free XXX [Aus P6T7 WS][Core I7 975 EE][Sapphire 5970 Crossfire-x][Kingston HyperX 12GB/2000Mhz] [4556 GB HDD][Aplus El Diablo Avance][Thermaltake 1500W]....
Szval most még rakok be pár gólt a tegnapi termésbõl aztán lehet megszabadultok tõlem P
Engem az zavar hogy a szöktetés most nem olyan mint az elõzõbe vagy az Euróba. Bár lehet azért van mert az ellenfél szoros emberfogást választ ki.
A taktikai beállításnál most van vagy 9 féle csuszka, amit gondolom jól beáûllítva jó csapatot hoz létere, iylen elõrefutásokkal is, dehát 1 nap alatt nemjöttem még rá mi micsoda. A könyv irja, de ezzel még sokat nem foglalkoztam.
PC-sbe is csuszkás a taktikai bellítás? Vagy a hagyományos van: attack, full attack, deffend, neutral, letámadás stb... -szval ahol kilehet csak választani.
demónál nem volt segítség szenvedtem is a beadással
aztán megtanultam, de most meg az van, hogy beadom és pont a játékosom mögé megy mert ugye kicsit elõrefelé kéne kanyarítani, de mivel befele rántom a kart szinte teljesen befele megy.
Meg ha itt tartunk azis zavar hogy a W-s passzal kijátszom a helyzetet látom jön a hosszún a másik ember mondom oké elgurítom neki W-vel aztán sak matt mert ugye kapus kijött rám.
De azt vettem észre ilyenkor mikor közel vagyok szinte rálövi gyengén
illetve olyan is volt hogy szépen elegánsan elgurította a kapus de hosszú sarok mellett is. Lehet annál is használni kéne az analógot? ......
http://href.hu/x/z0b - free XXX [Aus P6T7 WS][Core I7 975 EE][Sapphire 5970 Crossfire-x][Kingston HyperX 12GB/2000Mhz] [4556 GB HDD][Aplus El Diablo Avance][Thermaltake 1500W]....
Az a baj hogyha nem rásegített a lövés akkor simán alap helyzetbõl is mellé gurit..😞
jobb verzióban is, de lusta voltam újra megcsinálni
csak nem mindenki látja így
gondolom teis úgy vagy vele, hogy oppá van pl ez a gól és akkor filózol, hogy így adja-e jobban vissza vagy amúgy
És aki nem érti az azt hiszi azért rakod be mert menõzöl
http://href.hu/x/z0b - free XXX [Aus P6T7 WS][Core I7 975 EE][Sapphire 5970 Crossfire-x][Kingston HyperX 12GB/2000Mhz] [4556 GB HDD][Aplus El Diablo Avance][Thermaltake 1500W]....
Ez a két fifa elég szar volt ki kell mondani
köszi, szerintem csak úgy van értelme gólokat/akciókat beszúrni egy fórumba, ha az megfelelõ minõségû. ha túl nagyban lehetne csak vagy egyik replay-nézet sem adja vissza az érzést, amit én éreztem az akció közben, akkor inkább nem osztom meg. <#vigyor0>#vigyor0>
http://href.hu/x/z0b - free XXX [Aus P6T7 WS][Core I7 975 EE][Sapphire 5970 Crossfire-x][Kingston HyperX 12GB/2000Mhz] [4556 GB HDD][Aplus El Diablo Avance][Thermaltake 1500W]....
😄
\"A jövő nagy csatáit a páncélosok fogják megvívni.\" Heinz Guderian a páncélosok atyja 1936


