FIFA

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

Breki33
#22805
ja bocsi félreolvastam azt hittem a demoshoz készült lighting patchére gondolsz

mert azis sokat javított
Breki33
#22804
Én nagyon reménykedem benne annyira, hogy tegnap bele is néztem nem lehet e átrakni a teljesbe, de sajna nem ilyen egyszerû

Reméljük olyan is lesz ami a labdát teszi normális méretûvé

Hirtelen nem ugrot be honnan is ismerõs a neved P
blackcalibra
#22803
Nem is tudtam hogy fel lehet kraftolni a 08-at grafikailag.
Honnan lehet lekapni a "javítást" hozzá?
kaposi1
#22800
Szerintem eredeti grafikával nem is játszottam volna vele.
De ezzel a progival eszméletlen szépre tudtam varázsolni.<#taps>

Napjaink Italo zenéi a 80-as évek stílusában (:

#22799
sztem tuti lesz

kaposi1
#22798
Helló!

Szerinted a 09-hez is lesz a MonkeyDragon's-nak okossága, amivel olyan remek dolgokat lehet változtatni a kinézeten mint a 08-ban.
Azóta is álldom a neved hogy anno megosztottad velem.<#eljen><#worship>

Napjaink Italo zenéi a 80-as évek stílusában (:

RoR zsozso
#22797
Nincs 😞

\"Evribádi Evrinésön átmászunk a kerítésön\" \"Elsőbbsége csak annak van akinek megadják...\"

#22796
nincs hó, 1 pehely se

#22795
Egyébként a hó esik a gameben ? van havazás ? havas pálya meg iesmi ? mert ugy tudom,hogy konzolon van valami

Gigabyte H61M-S2V-B3, Intel Core-i3 2120 (3,3GHZ), DDR3 Corsair 8192mb (1333Mhz), Sapphire HD 6850 1GB ,Windows7 Ultimate 64bit

#22794
Spoiler (katt a megjelenítéshez)
FIFA.09-RELOADED.Crackfix

keress rá torrenten

ForzaInter
#22793
van már vmi megoldûs hogy ne csak 1 szezont lehessen játszani?

Yo, Bitch!

#22792
képet akartam de nem jött össze xD

Asus M4A87TD/USB3, AMD Phenom ll X4 4.0ghz, 2x2 Gb ddr3 1600Mz, VTX HD5870 1Gb, LG 22\" Full HD, Seagate Barracuda 1.5Tb sata3, Revoltec Chromus ll 450W

#22791
nem gól

Asus M4A87TD/USB3, AMD Phenom ll X4 4.0ghz, 2x2 Gb ddr3 1600Mz, VTX HD5870 1Gb, LG 22\" Full HD, Seagate Barracuda 1.5Tb sata3, Revoltec Chromus ll 450W

#22790
monnyuk ez is elképzelhetõ<#idiota>

#22789
Sziasztok
Azt szeretném megkérdezni, h lehet e saját formációt kitalálni vhol a játékban, mint pl ahogy egy csapatnak - Pl. ManUTD - van egy saját nevû formációja,amin nem a szokványos vonalakban és rendben vannak elhelyezve a játékosok.Ilyet tudok én csinálni,tudom a játékosokat vhogyan "mozgatni" a pályán?
Kösz,üdv
examinee
#22788
Ottol még lehet hogy -20 fok volt, csak nem esett a hó😊

#22787
de, sajnos komoly =(

lobig
#22786
nemár, komoly?

http://href.hu/x/z0b - free XXX [Aus P6T7 WS][Core I7 975 EE][Sapphire 5970 Crossfire-x][Kingston HyperX 12GB/2000Mhz] [4556 GB HDD][Aplus El Diablo Avance][Thermaltake 1500W]....

SLICK
#22785
de van egy jel még 😛
a játékosok lehellete látszik gól örömnél, 11-es rúgásnál, szabadrúgásnál nézzed majd
mondjuk jogos, egy kis hónak nem ártana látszania

#22784
LOL! meddig tartana a havat megcsinálniuk ezeknek az idiotáknak? omfg... bekapcsolom h winter... mondom fasza, téli foci. erre mindenki nyakig fölöltözve, rövid gatya, hosszújjú, kesztyû, jóhogy sapkát sálat nem vettek fel meg bakancsot. de nyoma sincs a télnek 😊 LOLLL

Kmarha
#22783
összvissz 7 hozzászólást kellett volna csak visszaolvasnod.. hihetetlen.

Ennek az oldalnak, üzemeltetés és moderálás hiányában befellegzett. Amíg ez nordan és hasonszőrű társainak a játékszere marad, addig én itt végeztem, nem idegesítem magam.

#22782
Sziasztok,

AZ lenne akérdésem, hogy tapasztalt-e vki olyat a demóban, hogy joy-jal bizonyos mozdulatok beállíthatatlanok voltak? Mert nekem ez történt, tehát pl. a szöktetés gomb beállítást hiába nyomtam, üres maradt. Vajon a teljes játékban is lesz ilyen gondom?
ELõre is köszi a választ.
SLICK
#22780
akkor szegény kapus ezért kap még nagy gólokat 😊
amúgy én is csak félprofin szoktam játszani, nem vagyok pro a játékban.

Ja és elõbb észrevettem vmit az irányításnál: amikor egér mozgáson voltam, akkor a játékosaim legtöbbször téyneg jó irányba mozdulnak el. Akkor szerelésnél, nem az van h bárhogyan szerelek is mindig visszaszerzi a labdát az ellenfél, hanem végre meg is tudom tartani.
Billentyûzeten való játéknál viszont, a játékosaim sose mennek a labda irányába, és szerelni se tudok úgy, hogy meg is tartsam a labdát.

Breki33
#22779
Talán innen látszik a legjobban

Breki33
#22778
ja már 2003-asban is volt egy srác aki ebbõl élt meg, hogy vmelyik szögbõl távolról belõtte.

MI meg irigykedtünk P
#22776
nekem csak a magyar.... kellenek

Breki33
#22775
én egyenlõre nem játszom magas szinten mint írtam félprofin kezdtem aztán átraktam profira

A kapus erõsséget meg nem állítottam.
Elõször csak játszani akartam egykét meccset figyelni mi hogy merre.

Persze biztos van aki egybõl wc-n nyomja :-)
és eredményesen, de nekem még vissza is kell kicsit szokni a fifa-s irányításra
examinee
#22773
Jaja emlékszem. A régi szép idõk!
De tényleg 04-tõl okádék volt a fifa. Nekem a legjobban ezek a bug keresések és alkalmazások nem tetszettek. Mindig 2-3 hónapig toltam, mert én azokat nem használtam, ellenfél meg csakis azt. Undorító volt.

SLICK
#22772
Magas szinten is könnyû gólt lõni a kapusnak, vagy azért nehezebb már?

Breki33
#22771
De ez a gól tetszett legjobban Inter elleni rangadón a Delle Alpiban hátulról jövõ magas ívelést így meglõni futtából és ezzel vezetni nyammmm





Látszik, hogy a labda hogy begyorsul szinte dropból lõve



Breki33
#22770
Hát emléxel, hogy 004-ig nyomtuk együtt online P
examinee
#22769
Ez tényleg meglepõ😊

Breki33
#22768
Itt kicsit elrontottam a kameraváltást

Breki33
#22767
Ezértmondtam, hogy nagy gólokat lehet lõni.

És õszinténszólva bajban vagyok mert hírek szerint a pes2008 demo nagyon jó, de nekem a fifa is tetszik idén egyenlõre.

Fura mert más fórumokon nagy fifások szólják le hogy ugyanaz és én védem
pedig fordítva szoktuk......

És egyszerre két játékkal játszani nemtudom hogy lesz
lobig
#22766
najólvanbazz <#worship>

http://href.hu/x/z0b - free XXX [Aus P6T7 WS][Core I7 975 EE][Sapphire 5970 Crossfire-x][Kingston HyperX 12GB/2000Mhz] [4556 GB HDD][Aplus El Diablo Avance][Thermaltake 1500W]....

Breki33
#22765
Breki33
#22764
Ennyire nem mélyedtem bele volt kb egy órám játszani aztán jött a hír hogy kijött a pes2009 demo

Szval most még rakok be pár gólt a tegnapi termésbõl aztán lehet megszabadultok tõlem P
examinee
#22763
Értem. Látom télleg next-genesedik akkor a pc-s verzió.
Engem az zavar hogy a szöktetés most nem olyan mint az elõzõbe vagy az Euróba. Bár lehet azért van mert az ellenfél szoros emberfogást választ ki.
A taktikai beállításnál most van vagy 9 féle csuszka, amit gondolom jól beáûllítva jó csapatot hoz létere, iylen elõrefutásokkal is, dehát 1 nap alatt nemjöttem még rá mi micsoda. A könyv irja, de ezzel még sokat nem foglalkoztam.
PC-sbe is csuszkás a taktikai bellítás? Vagy a hagyományos van: attack, full attack, deffend, neutral, letámadás stb... -szval ahol kilehet csak választani.

Breki33
#22762
a lényeg a teljesben ez az alapbeállításon van nálam most az nem tudom mi, de lehet ez a félig jó lesz
Breki33
#22761
igazából teljesnél nem tudom

demónál nem volt segítség szenvedtem is a beadással
aztán megtanultam, de most meg az van, hogy beadom és pont a játékosom mögé megy mert ugye kicsit elõrefelé kéne kanyarítani, de mivel befele rántom a kart szinte teljesen befele megy.

Meg ha itt tartunk azis zavar hogy a W-s passzal kijátszom a helyzetet látom jön a hosszún a másik ember mondom oké elgurítom neki W-vel aztán sak matt mert ugye kapus kijött rám.

De azt vettem észre ilyenkor mikor közel vagyok szinte rálövi gyengén
illetve olyan is volt hogy szépen elegánsan elgurította a kapus de hosszú sarok mellett is. Lehet annál is használni kéne az analógot? ......
ls2008 Dani
#22760
Hy!Mi a játék rendszerkövetelménye??

Chelsea Fan.

tarti19
#22759
ez ps3-as verza PC-n nem lesznek ilyenek...

lobig
#22758
jaja

http://href.hu/x/z0b - free XXX [Aus P6T7 WS][Core I7 975 EE][Sapphire 5970 Crossfire-x][Kingston HyperX 12GB/2000Mhz] [4556 GB HDD][Aplus El Diablo Avance][Thermaltake 1500W]....

examinee
#22757
A passz, lövés, beadás + egyéb rásegítéseket hogy használjátok? Rásegitett, vagy félig vagy manuális?
Az a baj hogyha nem rásegített a lövés akkor simán alap helyzetbõl is mellé gurit..😞

Breki33
#22756
ja csak van egy kis hiba benne mikor megcsináltam láttam hogy megvan
jobb verzióban is, de lusta voltam újra megcsinálni
Breki33
#22755
igen én értem

csak nem mindenki látja így
gondolom teis úgy vagy vele, hogy oppá van pl ez a gól és akkor filózol, hogy így adja-e jobban vissza vagy amúgy





És aki nem érti az azt hiszi azért rakod be mert menõzöl
lobig
#22754
na azért ez is ott van... <#worship>

http://href.hu/x/z0b - free XXX [Aus P6T7 WS][Core I7 975 EE][Sapphire 5970 Crossfire-x][Kingston HyperX 12GB/2000Mhz] [4556 GB HDD][Aplus El Diablo Avance][Thermaltake 1500W]....

Breki33
#22753
De ott sokkal több ismétlõdõ sablonos scriptelt bizonyos helyzetbõl mindig ugyanolyan gól volt.

Ez a két fifa elég szar volt ki kell mondani
lobig
#22752
jaaa, értem.

köszi, szerintem csak úgy van értelme gólokat/akciókat beszúrni egy fórumba, ha az megfelelõ minõségû. ha túl nagyban lehetne csak vagy egyik replay-nézet sem adja vissza az érzést, amit én éreztem az akció közben, akkor inkább nem osztom meg. <#vigyor0>

http://href.hu/x/z0b - free XXX [Aus P6T7 WS][Core I7 975 EE][Sapphire 5970 Crossfire-x][Kingston HyperX 12GB/2000Mhz] [4556 GB HDD][Aplus El Diablo Avance][Thermaltake 1500W]....

#22751
Nagy gólokat lehetett már a 07 és a 08-ban is lõni.
😄

\"A jövő nagy csatáit a páncélosok fogják megvívni.\" Heinz Guderian a páncélosok atyja 1936