36657
10802156721287564357.jpg\"


TILOS az Off: 10802156721213620594.gif\" , a Flém: 10802156721213620607.gif\" ,és a Warez: \"\"

  • Rudee
    #25639
    Ja a cseh kimaradt.
  • Rudee
    #25638
    Akkoriban ezek még NEM voltak:
    orosz, ír, ausztrál, mexikói, svájci, osztrák, koreai, török, norvég, dán

    Szerintem ez nem kevés. Sőt, talán érthető is, hogy miért csökkent a figyelmük a többi, kimaradó ligáról.
  • kazuma89
    #25637
    Akkor is ugyanezek a bajnokságok voltak és kb ugyan ebben szinvonalban is..Szóval ezt nemértem..Na mind1..Biztos a magyar foci ennyivel szarabb lett..
    Ps2-n meg sajna ilyen nem lessz..
  • Rudee
    #25636
    10 éve még nem volt kismillió bajnokság, volt hely nekik. Majd lesz HSP és lesznek magyar csapatok is.
  • Rudee
    #25635
    Van a "megszokott" és van kevésbé "mély" hálóval.
    Menedzser módot nem próbáltam még.
  • kazuma89
    #25634
    fifa 99-ben az Újpest benne volt..Bár ő nemtom mit nyert akkor..
  • Rudee
    #25633
    Jó időben megtolt labda eredménye lett egy 11es.

  • Dean Winchester
    #25632
    többféle kapu??
    első manadzser mód elkezdésekor már induhatunk nemzetközi porondon? váó mert ha igen akkor nagyon váó :D
  • Atti12
    #25631
    nyílván nem lesz, mivel tudtommal a BL jogok a konaminál vannak..
  • Rudee
    #25630
    A magyar bajnok eddig se volt benne. Talán ha lesz megint UEFA Champions League játék, akkor abban.
  • kazuma89
    #25629
    Nincs bajnokság de attól még benne lehetne a rest of wolrd-be.
  • Rudee
    #25628
    Debrecen miért lenne benne? Magyar bajnokság sincs, akkor csapat sincs.
    Kopaszt meg biztos létre lehet hozni valahogy (még nem próbáltam egyáltalán a create funkciót), mert nem egy kopasz játékos van a játékban.
  • fenegyerek1
    #25627
    A Fifa10-ben nem tudtam haj nélküli /kopasz/ emberkét létrehozni. Totál kopasz nincs benne. A Debrecent sem találtam!
  • hitch
    #25626
    megtaláltam.köszi szépen.
  • Rudee
    #25625
    Kipróbálhatjuk majd.

    IRCen járt vki mostanában? Fifa.hu csati megy még quakeneten?
  • daver88
    #25624
    este valaki nem akar neten játszani???? írj pm-et...
  • Rudee
    #25623
    Egyébként Benfica-Porto csúcsrangadóval kezdődött ez az új szezon.
    Ami eddig kitűnt:
    -több féle kapu van a játékban, ami jó
    -védekezését nagyon jól eltolja a cpu, sokkal nehezebbek a támadások így, de egy jó fordításal máris helyzetet lehet teremteni
    -az eddigieknél sokkal több a játék közbeni kis animáció, nagyobb helyzeteknél mindig láthatjuk a játékos reakcióját, csakúgy mint pl kapott gól esetében a kapus vagy a védő csalódottságát
    -szabadrúgásokból nem találja el a kaput a cpu 10ből 9x, mint korábban
    -egyedül az árnyékokkal nem vagyok kibékülve (vagy csak meg kell szokni), szerintem túl nagy a sötétség

  • Rudee
    #25622
    Én most kezdtem az új season módot a Benfica-val és az elején rákérdezett, hogy melyik nemzetközi kupában akarok indulni.
  • transceps
    #25621
    A fifa10 fut színek mattok textúra hiányzik.
    Gép: intel dualcore 3G, XP+SP2, GeForce8600GT, directx9.0c.
    Probaltam regi uj driverrel, netframework 3.0 van fennt.
    Mi lehet a hiba?
    Minden más program megfelelően működik, nagyobb gépigényűek is.
    előre is köszi.
  • hitch
    #25620
    Fifa 10 ben hogy kell a BL mecseket játszani??? mert sehol se találom.
  • Rudee
    #25619
    Demohoz pl ilyen van. Teljeshez is lesz nemsoká, csak idő kérdése, mivel nem csak egy stadion van benne.

  • BIZ0906
    #25618
    :P
  • Laci82
    #25617
    Aha az és pont ehhez a videóhoz passzol
  • BIZ0906
    #25616
    Mi ez hónajmirigy? xD
  • Krisztiam #25615
    sziasztok, hát kipróbáltam az új fifát, de azt kell, hogy mondjam, hogy egyszerűen borzalmas, undorító grafika, ennél még a fifa 98-nak is szebb a grafikája
    a PES fényévekkel megelőzi a fifát pc-n
  • Legend Killer
    #25614
    oké
  • Laci82
    #25613
    Azon gondolkodám el kéne küldeni az EA Magyarországnak is
  • Laci82
    #25612
    Ottyan van a jutyúbon
  • Legend Killer
    #25611
    szép múvi. tedd jútúbra, ott szavaznak is :D.
  • Laci82
    #25610
    Egy kis videó tőlem:

    EZ IGEN!:D
  • Legend Killer
    #25609
    LOL

    :DD

    végre csend van. nem érti meg, akkor nem érti meg, na. nem csak én mondom, hogy rossz a fifa, de ő neki nem lehet ezt magyarázni.
  • Yeltzin
    #25608
    jézusom, ez már sok.... pereld be az EA-t, mert nem elégítették ki az elvárásaidat, sok sikert, és gratulálok a világfelfogásodhoz

    ha EGYSZER el tudnátok szakadni a rossztól, és a jóval foglalkoznátok, szebb jövőnk lenne

    ennyi elég is volt ebből a siralomházból, topik fav off

  • Legend Killer
    #25607
    szólás szabadság és te nem veszed észre, mi itt mindannyian tisztán látjuk, hogy szart se csinálnak ezek pc-re és ez hallatlan!

    de nem is foglalkozom vele, ezeken csak1remek per segítene :DD. vagy az se.
  • Yeltzin
    #25606
    nekem bejön, semmi bajom vele

    PS2-n FIFA 03, 06, 07 és PC-n FIFA 09 után határozottan tetszik, a PES számomra komolytalan, így nincs is más alternatíva, de ezt már kitárgyaltuk

    a jajgatás pedig pontosan ez, ami itt folyik, és ezen kívül az egész országban... ha valami nem tetszik, hiába panaszkodsz bazmeg, attól nem lesz jobb.... pofa be, és csináld azt, ami előre visz, ezzel a negatív rinyálással csak elbasszátok mások kedvét
  • szucsy89
    #25605
    igen is foglalkozom a játékka, a 98óta, ilyen rejtett dolgokat is tudtam, a bernabeut pont nem...elnézve a kommenteidet, nekem az jön le hogy idegesít hogy itt mindenki a fifát szidja, mintha téged az EA bérelt volna fel hogy próbáld védeni ezt az elb*szott részt. nem tudom hogy lehet egy ember ilyen elvakult, ebben a játékban semmi azaz SEMMI pozitívum nincs, aki ezt nem tudja felfogni azzal bajok vannak...persze, mindenki azzal játszik amivel akar, maximum magától fosztja meg az élményt ha idén is a fifát választja
  • Curesz
    #25604
    fifa tényleg eltörpül a pes mellett, bár közelről jó a grafikája de távolról.... :S viszont a Be a Pro játékmód az jóra sikerült:)
  • kazuma89
    #25603
    Nekem a ps2es verzió van meg..Nem változott szinte semmit a 08óta de igen király.
    változás:
    -új játékosok+új arcok
    -Kivették belőle az L1 kockát(Magas indítás).Mostmár a kockának van passzolási ereje.
    -Stadionban nem mindenhol ugyan olyan a világítás.(Eezek az árnyékolások megvannak de van ahol sötétebb minden pl..Ez a 09es ps2es fifában nem volt)
    -menü+játékközben start gomb lenyomásával a stadiont látod amit elég szépen kidolgoztak, eddig mindíg visszajátszások voltak)
    Kb ennyi nekem tetszik..Ja és néha belassul szegényke :S
  • Itsuki
    #25602
    aki meg multizni akar,igaz enm next-gen grafi meg miegymás,ott a fifa online 2 ,igaz ázsiai de 80% játékos az román:D
  • Rudee
    #25601
    Akkor viszlát. Meg a többinek is.
  • Rudee
    #25600
    Látszik milyen sokat foglalkozol a játékkal. Előző részekben is benne volt, csak elrejtve. És ebben is benne van.