135
  • NEXUS6
    #15
    Ja persze tényleg, csak épp a leghosszabb snitt olyan 5 máspdperc körüli, az ott szereplő cuccosok szerinted milyen magasról zuhannak, és mi lesz egy kamerával ha onnal ledobják? (olyan 20. emeletre saccolok)
    ;)
  • roliika
    #14
    :D Nézd meg a kenőcsös részt. Szerinetd? Vagy azt amin van 1 golyó+1 fogó. A fogó felemelkedik a golyó 1* igen 1*nem. Ez nem ledobott láda.
  • dez
    #13
    Az a "fej" olyan, mint egy makk. :D
  • oneman
    #12
    vannak a földön olyan helyek ahol pontszerűen de nagy gravitációs anomália van, ez csak attól függ hogy mi van a talajban. Városneveket nem tudok, fizikatanárom anno mondott egy párat. nézzetek utánna: google
  • utility
    #11
    Vazz, hátszik, hogy rezeg minden. Ez egy zuhanó ládában van, vagy valami hasonlóban.. amik nem mozoknak, azok le vannak ragasztva....
  • roliika
    #10
    Szerintem valamilyen "energia sugár" lehet a hattérben amit rá fokuszáltak arra amit lebegtetni akartak, de ez csak tipp. Érdekelne mit hablatyol a fószer közben. Valami titkos Lockhead-Martin kísérlet ha jól vettem ki, és sorolja mi lebeg, de bővebben is érdekelne. Nem hinném, hogy trükkfilm. A végén az a kenőcsös elég meggyőző, és a prhár vizes is az, mert nem lötyög a víz benne.
  • Radnix
    #9
    Az utsó mondatodból nem sok mindent értettem :D
  • Pharaoh
    #8
    Eléggé szelektíven hat a tárgyakra ez az antigarv, van hogy felemelkedig valami, de mellette a colostok, a seprő, az űres kólásüveg meg meg se mozdul. És miért kell úgy rázoomolni mindene, hogy ne lehessen viszomyítani máshoz? Meg a végén a kenyérpirítót felrántotta, de a vezetékét nem, azt csak a piritó húzta magával, pedig a vezetéknek együtt kéne a géppel emelkedni.
  • roliika
    #7
    :D
  • Radnix
    #6
    Jaj nem B kép, hanem E sorry.
  • Radnix
    #5
    Olyan az alsó B kép mint a Spore-ban a lény amikor elkezded tervezgetni.
  • Mo.Organ
    #4
    Semmi az egész. Valaki fordítva tartotta a kamerát és most azt hiszik, hogy a gravitáció felfele hat.
  • roliika
    #3
    Hurrá! :) Kérésem meghallgattatott. :D Valaki angolul értő elmondaná nekem, EZEN a videón pontosan mit is látni? Mert felét értem és elég érdekes.
  • Killgore
    #2
    Szerintem ha ez földközelbe érne, a föld gravitációja széthullasztaná ezt a kis gyenge aszteroidát.
  • qtpman
    #1
    menö
    nekem tök 8 hogy mikor csapódik be me úgyse élek akkor már szval