135
  • valaé valaé ná
    #55
    Elvileg egyszerre indul. Később meg a légellenállástól függ.
  • utility
    #54
    hmmm. szoríts egy ilyen kulcsot a plafonhoz és engedd el..szerinted a könnyebbik vége indul el először?
  • voodoothursday
    #53
    Nem mondtam ,hogy hiszek is neki , ezért is raktam be a wikis oldalt is, érdekes volt a téma ,és jó volt keresgélni meg utána nézni.
    Ez pont olyan mint egy komoly bűvésztrükk ,az embert érdekli hogyan csinálták.
    Amúgy már maga az is bűzlik hogy a videóit pénzért árusítja.Persze mindent meg lehet magyarázni valamivel és mégtalán igaz is lehet a story .De szerintem az érdeklődésen túl senki nem foglalkozott vele komolyabban.
    +Észrevétel a kulcs könyebbik vége emelkedik először.
  • turul16
    #52
    ZPM-es gyerekek villanyszámláját nézném meg.
  • turul16
    #51
    Aki megtalálja az anti-grav cuccra a megoldást , vagy ZPM -et gyárt, az miért nem irja le hogyan tette ?
    A, mert kamu
    B, mert "katasztrófát" okozna ezzel??, de akkor minek beszél róla ? (Nekem azért megsughatná :) )

    Ha emlékeim nem csalnak, "anti-grav" cuccra van laboratóriumi kisérlet is, de ott valami nagy masinába tesznek egy kis golyót, és hangyapucányit más erőt érzékelnek rajta a vártnál.

    Szerintem az A -válasz az igaz.

    (Az összesküvések hívenek: "UFO -tech" USA kormánynak már megvan, és ilyen emberek felbérelésével teszik nevetségessé a tudósok számára ezeket a technikákat. )

    2000HUF ért küldök egy pár egypólusú mágnest mindenkinek aki fizet(, reklamációt nem fogadok el).

    Nap energiával mükködő ruha szárító gépet is tudok küldeni ugyan enyiért.

    Persze ZPM-is van raktáron, de ha lemrül az a te bajod.
  • utility
    #50
    Egyet kérdezek, ha elektromágneses jelenség, miért a kulcs egyik vége emelkedik csak?
  • utility
    #49
    Csak vonalak...kb 2 órát szántam erre a 4 képre. Gondolj bele ha 1 hónapot szánok rá...nem biztos hogy meg tudnád külömböztetni a hubble képeitől

    Na kb ennyire eccerű átverni az embereket...





  • Tiberius B
    #48
    A 2. videón elmondja, hogy ez vmiféle elektomágneses jelenség, és azzal manipulál, ha jól megnézitek, ez egy homogén erőtérszerűség lehet, mivel két lemez között játszogat. Az egész olyan, mint egy elektromágnes (szerintem), csak épp sokkal több mindent vonzz, és talán finomabban kalibrálható a mező.
  • Tiberius B
    #47
    ötletek:
    1. galaxisok, enyhén módosított stínekkel, de elvetettem
    2. halvány lila
  • utility
    #46
    Egy kis teszt, ezek micsodák szerintetek?


  • roliika
    #45
    jajjmá alig látok bocsi.
  • voodoothursday
    #44
    A diet 7up nem rosz de én redbullt használtam volna :D:D:D
  • roliika
    #43
    Bob Lazart nem tom meggyire kell felemlehetni, de ő+azt állítja, hogy van 1 anyag amit ha elektronnal bombáznak antigravitációs hullámokat kelt.
  • NEXUS6
    #42
    Az első videónál 1 perc 11 másodpercnél feltűnik egy anyag, egy különleges folyadék, ha valami/valaki kapcsolatba kerül vele veszít súlyából!!!!

    ;)
  • voodoothursday
    #41
    Hát google ad pár oldalt ,többek közt ott volt az arc saját oldala ahol leírja hogy mit csinált , ellenben ott a wikipedia által dobott leírás ,hogy igazából nem sikerült az embernek reprodukálnia ezt 90-en óta .Persze lehet mindenféle összesküvés elméletet találni mert azt állítja hogy a Canadai rendőrség elvitte a laborját bár beismerte hogy a videón pár dolgot kicsit meg bűvészkedett hogy a discoverynek legyen műsorideje.

    saját oldala
    Wikipedia a hutchinson effectről
  • utility
    #40
    Különben meg mindenki azt hisz amit akar... az erő legyen veletek...
  • utility
    #39
    A festékes doboz aljára kötöttek valamit madzagot, ahogy kihúzza, jön vele a festék. Amikor elfogyik megrántja a dobozt, de látszik, hogy megfeszül a madzag...
  • dez
    #38
    Mondjuk lehet, hogy itt valami elektrosztatika-féleség van. Az egyik videóban ilyesmivel játszik.

    Persze az is lehet, hogy ez az elektrosztatika-féleség a gravitáció ellen hat, csak nem egyenletesen, ezért emelkednek furcsán.
  • dez
    #37
    Párszor előfordult már a tudomány történetében, hogy egyszercsak felfedeztek valamit...
  • dez
    #36
    Aha, én is írtam, hogy antigravitáció esetén egyszerre kellene emelkedniük.
    De azért ne mondj ilyeneket, hogy madzagon húzzák, csak mert az egyik vége előbb emelkedik.
    A fűrész pl. körbefordul vízszintes-közeli tengely körül, miközben emelkedik.
  • utility
    #35
    Ez kell a népnek, nesze neked tudomány...gratula
  • utility
    #34
    A franciakulcson látszik, hogy madzagon húzzák felfelé. Ha antigravitáció lenne, egyszerre emelkedne el az egész, nem csak az egyik vége.
  • roliika
    #33
    Igen néztem. Csak épp a weboldalukon nincs 1 videó sem.
  • dez
    #32
    És ez a website szerepel a végén:
  • Pharaoh
    #31
    A 2. ban ugyan azok vannak, mint az előbbi videón ,csak egy kicsit rontva és elbarnítva, hogy réginek látszódjon.
  • roliika
    #30
    A második videó az marha érdekes.:)
  • voodoothursday
    #29
    A névre még ezt a két videót dobta ki a You tube
    1.
    2.
  • voodoothursday
    #28
    Lehet hogy csak vett egy kemény subot a mérnök azt csavarta a baszust fel. :D
  • dez
    #27
    Igaz. 3 lehetőség van: trükköztek, valamit így vettek fel, valamit úgy, stb. (demonstrációs vagy félrevezetés céllal), 2. tényleg van valami furcsaság.

    Viszont, ha antigravitáció, akkor is egyben kellett volna felemelkednie... Bár lehet, hogy nem egyenletesen jelentkezik, vagy ilyesmi.

    A másik videó is érdekes egyébként. Ott meg egy állítólag kifogyhatatlan elemet mutat ez a John Hutchinson.
  • voodoothursday
    #26
    Ja nem , az az arc volt a mérnök a lockhead nél aki muatatta neki.
  • dez
    #25
    Ha ez csak demonstráció volt, akkor bizonyára rögzítve volt.
  • voodoothursday
    #24
    Az ember a videóban azt mondja hogy valaki lockead martin-tól felhívta a figyelmét John Hutchinson egy a lockhead martin főmérnöke által végzett lebegtetős kisérletekre és hogy szerinte nem hoax meghogy azért gondolja mert egy ember a lockhead től mutatta neki. A videóban nincs megmagyarázva semmi , még az sem hogy hol van ez a főmérnök épp.
  • Pharaoh
    #23
    A kenőcsnél úgy rá vannak zoomolva, hogy nem lehet eldönteni, hogy ninc-e fejjel lefelé, és miért nem a tégely emelkedik fel, ahelyett ,hogy a kenőcs jön ki belőle?
  • Pharaoh
    #22
    És mi az?
  • roliika
    #21
    + ha repcsi lenne vagy mágnes, akkor a kenőcs nem jöhene ki elöbb mint ahogy felemelkedik a tégelye. Ja+ az űveg poharat se nagyon vonzza a mágnes.:))
  • roliika
    #20
    Akkor+ miért nem lebeg a seprű?
  • sz4bolcs
    #19
    Tuti nem.. ez a lehetőség túl egyszerű lenne. :D
  • dez
    #18
    Aha, a golyós dolog azért kicsit furcsa. Mindkettőnek egyszerre kellene elemelkednie. Legalábbis ha repülőn lett felvéve. De lehet, hogy (ezt) mágnessel csinálták.
  • dez
    #17
    Szerintem repülőgép. És a riport annak demonstrációja, milyen lenne az antigravitációs hatás.
  • NEXUS6
    #16
    Amúgy ott van a magyarázat a filmen, csak nem vette észre senki!!!!!!

    ;)))