135
  • qtpman
    #1
    menö
    nekem tök 8 hogy mikor csapódik be me úgyse élek akkor már szval
  • Killgore
    #2
    Szerintem ha ez földközelbe érne, a föld gravitációja széthullasztaná ezt a kis gyenge aszteroidát.
  • roliika
    #3
    Hurrá! :) Kérésem meghallgattatott. :D Valaki angolul értő elmondaná nekem, EZEN a videón pontosan mit is látni? Mert felét értem és elég érdekes.
  • Mo.Organ
    #4
    Semmi az egész. Valaki fordítva tartotta a kamerát és most azt hiszik, hogy a gravitáció felfele hat.
  • Radnix
    #5
    Olyan az alsó B kép mint a Spore-ban a lény amikor elkezded tervezgetni.
  • Radnix
    #6
    Jaj nem B kép, hanem E sorry.
  • roliika
    #7
    :D
  • Pharaoh
    #8
    Eléggé szelektíven hat a tárgyakra ez az antigarv, van hogy felemelkedig valami, de mellette a colostok, a seprő, az űres kólásüveg meg meg se mozdul. És miért kell úgy rázoomolni mindene, hogy ne lehessen viszomyítani máshoz? Meg a végén a kenyérpirítót felrántotta, de a vezetékét nem, azt csak a piritó húzta magával, pedig a vezetéknek együtt kéne a géppel emelkedni.
  • Radnix
    #9
    Az utsó mondatodból nem sok mindent értettem :D
  • roliika
    #10
    Szerintem valamilyen "energia sugár" lehet a hattérben amit rá fokuszáltak arra amit lebegtetni akartak, de ez csak tipp. Érdekelne mit hablatyol a fószer közben. Valami titkos Lockhead-Martin kísérlet ha jól vettem ki, és sorolja mi lebeg, de bővebben is érdekelne. Nem hinném, hogy trükkfilm. A végén az a kenőcsös elég meggyőző, és a prhár vizes is az, mert nem lötyög a víz benne.
  • utility
    #11
    Vazz, hátszik, hogy rezeg minden. Ez egy zuhanó ládában van, vagy valami hasonlóban.. amik nem mozoknak, azok le vannak ragasztva....
  • oneman
    #12
    vannak a földön olyan helyek ahol pontszerűen de nagy gravitációs anomália van, ez csak attól függ hogy mi van a talajban. Városneveket nem tudok, fizikatanárom anno mondott egy párat. nézzetek utánna: google
  • dez
    #13
    Az a "fej" olyan, mint egy makk. :D
  • roliika
    #14
    :D Nézd meg a kenőcsös részt. Szerinetd? Vagy azt amin van 1 golyó+1 fogó. A fogó felemelkedik a golyó 1* igen 1*nem. Ez nem ledobott láda.
  • NEXUS6
    #15
    Ja persze tényleg, csak épp a leghosszabb snitt olyan 5 máspdperc körüli, az ott szereplő cuccosok szerinted milyen magasról zuhannak, és mi lesz egy kamerával ha onnal ledobják? (olyan 20. emeletre saccolok)
    ;)
  • NEXUS6
    #16
    Amúgy ott van a magyarázat a filmen, csak nem vette észre senki!!!!!!

    ;)))
  • dez
    #17
    Szerintem repülőgép. És a riport annak demonstrációja, milyen lenne az antigravitációs hatás.
  • dez
    #18
    Aha, a golyós dolog azért kicsit furcsa. Mindkettőnek egyszerre kellene elemelkednie. Legalábbis ha repülőn lett felvéve. De lehet, hogy (ezt) mágnessel csinálták.
  • sz4bolcs
    #19
    Tuti nem.. ez a lehetőség túl egyszerű lenne. :D
  • roliika
    #20
    Akkor+ miért nem lebeg a seprű?
  • roliika
    #21
    + ha repcsi lenne vagy mágnes, akkor a kenőcs nem jöhene ki elöbb mint ahogy felemelkedik a tégelye. Ja+ az űveg poharat se nagyon vonzza a mágnes.:))
  • Pharaoh
    #22
    És mi az?
  • Pharaoh
    #23
    A kenőcsnél úgy rá vannak zoomolva, hogy nem lehet eldönteni, hogy ninc-e fejjel lefelé, és miért nem a tégely emelkedik fel, ahelyett ,hogy a kenőcs jön ki belőle?
  • voodoothursday
    #24
    Az ember a videóban azt mondja hogy valaki lockead martin-tól felhívta a figyelmét John Hutchinson egy a lockhead martin főmérnöke által végzett lebegtetős kisérletekre és hogy szerinte nem hoax meghogy azért gondolja mert egy ember a lockhead től mutatta neki. A videóban nincs megmagyarázva semmi , még az sem hogy hol van ez a főmérnök épp.
  • dez
    #25
    Ha ez csak demonstráció volt, akkor bizonyára rögzítve volt.
  • voodoothursday
    #26
    Ja nem , az az arc volt a mérnök a lockhead nél aki muatatta neki.
  • dez
    #27
    Igaz. 3 lehetőség van: trükköztek, valamit így vettek fel, valamit úgy, stb. (demonstrációs vagy félrevezetés céllal), 2. tényleg van valami furcsaság.

    Viszont, ha antigravitáció, akkor is egyben kellett volna felemelkednie... Bár lehet, hogy nem egyenletesen jelentkezik, vagy ilyesmi.

    A másik videó is érdekes egyébként. Ott meg egy állítólag kifogyhatatlan elemet mutat ez a John Hutchinson.
  • voodoothursday
    #28
    Lehet hogy csak vett egy kemény subot a mérnök azt csavarta a baszust fel. :D
  • voodoothursday
    #29
    A névre még ezt a két videót dobta ki a You tube
    1.
    2.
  • roliika
    #30
    A második videó az marha érdekes.:)
  • Pharaoh
    #31
    A 2. ban ugyan azok vannak, mint az előbbi videón ,csak egy kicsit rontva és elbarnítva, hogy réginek látszódjon.
  • dez
    #32
    És ez a website szerepel a végén:
  • roliika
    #33
    Igen néztem. Csak épp a weboldalukon nincs 1 videó sem.
  • utility
    #34
    A franciakulcson látszik, hogy madzagon húzzák felfelé. Ha antigravitáció lenne, egyszerre emelkedne el az egész, nem csak az egyik vége.
  • utility
    #35
    Ez kell a népnek, nesze neked tudomány...gratula
  • dez
    #36
    Aha, én is írtam, hogy antigravitáció esetén egyszerre kellene emelkedniük.
    De azért ne mondj ilyeneket, hogy madzagon húzzák, csak mert az egyik vége előbb emelkedik.
    A fűrész pl. körbefordul vízszintes-közeli tengely körül, miközben emelkedik.
  • dez
    #37
    Párszor előfordult már a tudomány történetében, hogy egyszercsak felfedeztek valamit...
  • dez
    #38
    Mondjuk lehet, hogy itt valami elektrosztatika-féleség van. Az egyik videóban ilyesmivel játszik.

    Persze az is lehet, hogy ez az elektrosztatika-féleség a gravitáció ellen hat, csak nem egyenletesen, ezért emelkednek furcsán.
  • utility
    #39
    A festékes doboz aljára kötöttek valamit madzagot, ahogy kihúzza, jön vele a festék. Amikor elfogyik megrántja a dobozt, de látszik, hogy megfeszül a madzag...
  • utility
    #40
    Különben meg mindenki azt hisz amit akar... az erő legyen veletek...