134
Reklámfilm avagymutasd be az SG-t eegy kis video keretében..
  • ngcsnet
    #14
    najó, de ha pl. a gém infókról csinálsz videót, akkor szerintem a gém készítőjét is meg kéne kérdezni...főleg ha RTL klubbon üzenetben akarjátok leadni :DD
  • Cat 02 #13
    firefoxról is mennyi videó összegyült ^^
  • blackgamer
    #12
    és erről a vezetés is tud?
  • RaZoK
    #11
    ezt a videót egy Dragonball fan honlapon találtam (bocsánat a reklámért)
    de szerintem jó lett...


    video

    a honlap /fórum címe

    és ők nem az egyedüliek akik úgymondd reklámfilmet készítettek láttam már egy párat..
  • RaZoK
    #10
    mutassak egy példát..? akkor kérek 5 percet :D
  • Rage47
    #9
    az SG nem csak egy fórum
  • RaZoK
    #8
    akár, nem ez lenne az első honlap amit reklámoznak a tv-ben, mellesleg ezt úgy képzeltem, hogy valaki ide téved a fórumra ott lenne a nyertes video elérési útja az SG-s cumók között (póló, rádió, deskop..) és az érdewklődö rákattintana aztán megnézné..:D
  • Lacc
    #7
    Én se nagyon értem, hogy lehet egy fórumnak filmet csinálni. Úgy látszik nincs meg bennem a rendezői véna :(
  • OrioN the S
    #6
    Fazsa! Rtl-en benyomhatnánk üzenetnek :DD
  • RaZoK
    #5
    nem akár meg lehetne oldani úgyis, hogy egy nyomsz pár screenshotot és egy lájtos zenén kersztül bemutatod a lényegét...
  • The FlashBack
    #4
    jó táraság, jó téma, szép környezet
    mi kell még?:DDD
  • ngcsnet
    #3
    sztem is jó ötlet, de az sg-ről mit lehet mutatni 1 videóban? a kék-fehér fórumot?
  • CUCLI
    #2
    az ötlet szvsz nemrossz. de úgyis lesz pár ember aki lehurrogja :S
  • RaZoK
    #1
    Támadt egy ötletem egy pályázatra, mégpedig reklámfilmet kellene készíteni az Sg-ről bemutatni jó tulajdnoságait miért is lenne érdemes fórumozni/híreket olvasni/vagy akár saját fórumot nyitni, ezt az egészet akár sima windows movie maker programban is meg lehetne valósítani, csak ötleteség kell hozzá és némi szakértelem, azonban akit nem érdekel ez az egész annak kívül tágasabb.
    Akit viszont érdekel az jelezze...