134
Reklámfilm avagymutasd be az SG-t eegy kis video keretében..
  • Nuki
    #54
    "reklámfilm az SG-nek"
    "Reklámfilm avagymutasd be az SG-t eegy kis video keretében.."

    :)
  • Nuki
    #53
    érdekes ötlet, de mindenféleképpen tüntessük föl " ha témát akarsz nyitni, előbb használd a keresőt"...
  • bertino
    #52
    simán
    vagy a voltam zárás előtti büntetőcédulákat a pontokért
    amugy jó ötlet, csak furmányosan ki kellene gondolni mi lenne benne és hogy...
  • Vlala #51
    Egy fórumot hogy mutatsz be videón? 1- a szövegeket mutatod, ami elég gáz; 2. a "vérpistikék" és a fórumozók harcát mutatod be, abból viszont nem jön le, hogy SG.

    Lehetne még olyat, hogy fekete-fehérben embereket mutatnál be, akik gondokkal küszködnek, nem találnak valamit, szomorúak, magányosan ballagnak az utcán, amikor... szembejön valaki SG-s pólóban, emberünk hazarohan, bepötyögi a címet, és innentől színes a kép, arcára kiül a mosoly, feje felett világítani kezd a szokásos kis villanykörte, hozzádörgölőzik a macska, esetleg megtalálja azt is, aki szembejött vele, és öjömbódottá...
  • blackgamer
    #50
    akkor #10972
  • Cat 02 #49
    www.fireflicks.com vhogy így képzelte :D
  • RaZoK
    #48
    A videót nem úgyértettem, hogy REKLÁM hanem bemutatófilmlént lehetne inkább felfogni lehet én fogalmaztam magam rosszúl..
  • Cat #47
    ez koka kola reklám lopás
  • Matthew Prosac
    #46
    k**** nagy! ez kész.
    nagyon nagy arc volt aki csinálta és kitalálta!
  • Akos 001
    #45
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    jaja...az kell bele:DD
  • Shadow_THH
    #44
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    ha én filmet csinálok abban biztos ott lesz snecinagy betükkel, hogy 50 megabályt tárhely!4
    :c
  • Shadow_THH
    #43
    békén lehet hagyni please :D
  • blackgamer
    #42
    szeptember 1. a nagy változás dátuma
  • Cat 02 #41
    :D és még vki ilyen dögölj meg újreges képet csinál ... :D

    sztem ez a fórum sokkal áttekinthetőbb mint pl a phpbb
  • Shadow_THH
    #40
    én amondó vagyok hogy az ezskére ha ilyenekbe bele akar vágni akkor először ráférne egy retusálás+nagytakarítás

    ezekkel a scriptekkel nem csinálhat csodát, pl miért jönne el valaki pl az indexről aki újreg és csak azt látja, hogy vonalak a hozzászólások

    ennél jobban nem tudom elmagyarázni :D
  • blackgamer
    #39
    hotdog.hu készített/készít reklámfilmet, és a reklámfelületét szintén Sanoma értékesíti mint SG-nek
    lehet ha valaki profi filmet készít, akkor Sanoma rábólintana, megfinanszírozná és mehetne TV-ben, és így a reklámfelületek is többet érnének
    persze kicsi a realáitása de előfordulhat
  • Shadow_THH
    #38
    csúcsidőben (ergó barátokközt szüneteiben a retek klubon) asszem fél milla egy kb 20-30mps reklám egyszeri levetitése

    oldalakon fenn van árlista ha érdekel
  • Shadow_THH
    #37
    jóak ötlet biztos sok jóak munka is születik, meg én is csinálnék, de

    hol játszanák le, hol mutatnák be?
  • DJviolin
    #36
    Sziasztok!

    Netes tévéken, és mondjuk helyi adókon elmegy a reklám, de a komolyabb adókon számolni kell azzal a ténnyel, hogy elég borsos árat kérnek a reklám levetítéséért. Nevezetesen akár 300 ezer forintot is (azt nemtom, hogy egy alkalommal, vagy hetente). Nem vagyok tisztában az SG anyagi helyzetével és gazdasági költségvetésével (márha van), de lehet hogy nincs rá keretjük. (Igyunk inkább HP-t. Tudjátok! Mert mindig van rá keret. )

    De mindazonáltal a reklámfilm, mint pályázat, jó ötlet.
  • blackgamer
    #35
    szeretnék, de csak hobbiból
  • blackgamer
    #34
    lesz egy "mit nyújt neked az SG" oldal, ott minden funkció részletesen ismertetve lesz
  • fsgh
    #33
    szerintem ennek a fórumnak az a ülönlegessége hogy a legynagyobb!? legalábbis én nem nagyon ismerek olyan forumot ahova többen járnának...talán az Index de sztem oda is kevesebben járnak mint ide...
  • Palinko
    #32
    de szerintem is ki kell hangsúlyozni,hogy miért jó,ha idejön az ember?pl.hogy jót társalogjon,vagy megtudjon dolgokat,vagy hogy ismerkedjen új emberekkel,nézőpontokkal,tulképp ez minden fórum.és mitől jobb ezektől az sg? nagyobb a látogatotság?vagy több a szakértő arc?
  • RaZoK
    #31
    akkor felfoghatod bemutatónak is..
  • Bandew
    #30
    De az már nem reklám hanem bemutató.
    A reklám sztem felesleges, hisz minek reklámozzuk az oldalt? Hogy még több félőrült ember idegyűljön.
  • The FlashBack
    #29
    rendezőnek menny:DDD
  • blackgamer
    #28
    olyan kellene, hogy az egyes logókra/hírekre ráközelít a kamera, és hirtelen az ottani helyszínen találjuk magunkat, majd mindenhol lenne egy számítógép/laptop/mobil/pda/fedélzeti computer, pl. az én logómon a Porsche-ban, és így újra a site kerülne a képre, és így tovább, és az derülne ki belőle, hogy mindenhol mindenki SG-zik :)
    és a kamera végig "repülve" mozogna, vágás nélkül
    ha valaki ezt megcsinálná szóljon segítek ha tudok :)
  • vaaa
    #27
  • RaZoK
    #26
    az idetévedt reggelni kíánó usereknek tökéltese, hogy bemutasd a fórummot akár még a szabályokat is fel lehetne benne tüntetni..
  • Cat 02 #25
    nyersz egy SG s polot :P
  • Akos 001
    #24
    csak alap dolgokat,de ilyen amatőr célokra tökéletes
  • Akos 001
    #23
    és a kész a reklámfilm akkor mi lesz vele?megnézzük kétszer és annyi?
    vagy valami konkrét cél?
  • Cat 02 #22
    fraps el lehet videót szerkeszteni ? :O
  • RaZoK
    #21
    igen az, nekem is úgytünik..
  • RaZoK
    #20
    miért kéne tudnia, ha lesznek jelentkezők ki lesz írva a versenyfeltétel és akkor biztos tudni fognak róla..:))
  • SeLFisCH
    #19
    Nekem van Sony VEgas kezelni is tudonm összefűzéssel baj nem lesz
  • blackgamer
    #18
    Coca-cola reklám jutott a szövegről eszembe
    esetleg zenével se lenne rossz
  • RaZoK
    #17
    csak mondtam egy példát
  • PeeTeR
    #16
    lehet hogy ezt kivetelesen nem fogjak leszolni... ki tudja? 15 hozzaszolas?
  • Akos 001
    #15
    windówsz múv mékerrel fölösleges hozzákezdeni.....inkább fraps,vagy ilyen.