134
Reklámfilm avagymutasd be az SG-t eegy kis video keretében..
  • RaZoK
    #1
    Támadt egy ötletem egy pályázatra, mégpedig reklámfilmet kellene készíteni az Sg-ről bemutatni jó tulajdnoságait miért is lenne érdemes fórumozni/híreket olvasni/vagy akár saját fórumot nyitni, ezt az egészet akár sima windows movie maker programban is meg lehetne valósítani, csak ötleteség kell hozzá és némi szakértelem, azonban akit nem érdekel ez az egész annak kívül tágasabb.
    Akit viszont érdekel az jelezze...
  • CUCLI
    #2
    az ötlet szvsz nemrossz. de úgyis lesz pár ember aki lehurrogja :S
  • ngcsnet
    #3
    sztem is jó ötlet, de az sg-ről mit lehet mutatni 1 videóban? a kék-fehér fórumot?
  • The FlashBack
    #4
    jó táraság, jó téma, szép környezet
    mi kell még?:DDD
  • RaZoK
    #5
    nem akár meg lehetne oldani úgyis, hogy egy nyomsz pár screenshotot és egy lájtos zenén kersztül bemutatod a lényegét...
  • OrioN the S
    #6
    Fazsa! Rtl-en benyomhatnánk üzenetnek :DD
  • Lacc
    #7
    Én se nagyon értem, hogy lehet egy fórumnak filmet csinálni. Úgy látszik nincs meg bennem a rendezői véna :(
  • RaZoK
    #8
    akár, nem ez lenne az első honlap amit reklámoznak a tv-ben, mellesleg ezt úgy képzeltem, hogy valaki ide téved a fórumra ott lenne a nyertes video elérési útja az SG-s cumók között (póló, rádió, deskop..) és az érdewklődö rákattintana aztán megnézné..:D
  • Rage47
    #9
    az SG nem csak egy fórum
  • RaZoK
    #10
    mutassak egy példát..? akkor kérek 5 percet :D
  • RaZoK
    #11
    ezt a videót egy Dragonball fan honlapon találtam (bocsánat a reklámért)
    de szerintem jó lett...


    video

    a honlap /fórum címe

    és ők nem az egyedüliek akik úgymondd reklámfilmet készítettek láttam már egy párat..
  • blackgamer
    #12
    és erről a vezetés is tud?
  • Cat 02 #13
    firefoxról is mennyi videó összegyült ^^
  • ngcsnet
    #14
    najó, de ha pl. a gém infókról csinálsz videót, akkor szerintem a gém készítőjét is meg kéne kérdezni...főleg ha RTL klubbon üzenetben akarjátok leadni :DD
  • Akos 001
    #15
    windówsz múv mékerrel fölösleges hozzákezdeni.....inkább fraps,vagy ilyen.
  • PeeTeR
    #16
    lehet hogy ezt kivetelesen nem fogjak leszolni... ki tudja? 15 hozzaszolas?
  • RaZoK
    #17
    csak mondtam egy példát
  • blackgamer
    #18
    Coca-cola reklám jutott a szövegről eszembe
    esetleg zenével se lenne rossz
  • SeLFisCH
    #19
    Nekem van Sony VEgas kezelni is tudonm összefűzéssel baj nem lesz
  • RaZoK
    #20
    miért kéne tudnia, ha lesznek jelentkezők ki lesz írva a versenyfeltétel és akkor biztos tudni fognak róla..:))
  • RaZoK
    #21
    igen az, nekem is úgytünik..
  • Cat 02 #22
    fraps el lehet videót szerkeszteni ? :O
  • Akos 001
    #23
    és a kész a reklámfilm akkor mi lesz vele?megnézzük kétszer és annyi?
    vagy valami konkrét cél?
  • Akos 001
    #24
    csak alap dolgokat,de ilyen amatőr célokra tökéletes
  • Cat 02 #25
    nyersz egy SG s polot :P
  • RaZoK
    #26
    az idetévedt reggelni kíánó usereknek tökéltese, hogy bemutasd a fórummot akár még a szabályokat is fel lehetne benne tüntetni..
  • vaaa
    #27
  • blackgamer
    #28
    olyan kellene, hogy az egyes logókra/hírekre ráközelít a kamera, és hirtelen az ottani helyszínen találjuk magunkat, majd mindenhol lenne egy számítógép/laptop/mobil/pda/fedélzeti computer, pl. az én logómon a Porsche-ban, és így újra a site kerülne a képre, és így tovább, és az derülne ki belőle, hogy mindenhol mindenki SG-zik :)
    és a kamera végig "repülve" mozogna, vágás nélkül
    ha valaki ezt megcsinálná szóljon segítek ha tudok :)
  • The FlashBack
    #29
    rendezőnek menny:DDD
  • Bandew
    #30
    De az már nem reklám hanem bemutató.
    A reklám sztem felesleges, hisz minek reklámozzuk az oldalt? Hogy még több félőrült ember idegyűljön.
  • RaZoK
    #31
    akkor felfoghatod bemutatónak is..
  • Palinko
    #32
    de szerintem is ki kell hangsúlyozni,hogy miért jó,ha idejön az ember?pl.hogy jót társalogjon,vagy megtudjon dolgokat,vagy hogy ismerkedjen új emberekkel,nézőpontokkal,tulképp ez minden fórum.és mitől jobb ezektől az sg? nagyobb a látogatotság?vagy több a szakértő arc?
  • fsgh
    #33
    szerintem ennek a fórumnak az a ülönlegessége hogy a legynagyobb!? legalábbis én nem nagyon ismerek olyan forumot ahova többen járnának...talán az Index de sztem oda is kevesebben járnak mint ide...
  • blackgamer
    #34
    lesz egy "mit nyújt neked az SG" oldal, ott minden funkció részletesen ismertetve lesz
  • blackgamer
    #35
    szeretnék, de csak hobbiból
  • DJviolin
    #36
    Sziasztok!

    Netes tévéken, és mondjuk helyi adókon elmegy a reklám, de a komolyabb adókon számolni kell azzal a ténnyel, hogy elég borsos árat kérnek a reklám levetítéséért. Nevezetesen akár 300 ezer forintot is (azt nemtom, hogy egy alkalommal, vagy hetente). Nem vagyok tisztában az SG anyagi helyzetével és gazdasági költségvetésével (márha van), de lehet hogy nincs rá keretjük. (Igyunk inkább HP-t. Tudjátok! Mert mindig van rá keret. )

    De mindazonáltal a reklámfilm, mint pályázat, jó ötlet.
  • Shadow_THH
    #37
    jóak ötlet biztos sok jóak munka is születik, meg én is csinálnék, de

    hol játszanák le, hol mutatnák be?
  • Shadow_THH
    #38
    csúcsidőben (ergó barátokközt szüneteiben a retek klubon) asszem fél milla egy kb 20-30mps reklám egyszeri levetitése

    oldalakon fenn van árlista ha érdekel
  • blackgamer
    #39
    hotdog.hu készített/készít reklámfilmet, és a reklámfelületét szintén Sanoma értékesíti mint SG-nek
    lehet ha valaki profi filmet készít, akkor Sanoma rábólintana, megfinanszírozná és mehetne TV-ben, és így a reklámfelületek is többet érnének
    persze kicsi a realáitása de előfordulhat
  • Shadow_THH
    #40
    én amondó vagyok hogy az ezskére ha ilyenekbe bele akar vágni akkor először ráférne egy retusálás+nagytakarítás

    ezekkel a scriptekkel nem csinálhat csodát, pl miért jönne el valaki pl az indexről aki újreg és csak azt látja, hogy vonalak a hozzászólások

    ennél jobban nem tudom elmagyarázni :D