134
Reklámfilm avagymutasd be az SG-t eegy kis video keretében..
  • Aquir
    #94
    jóak lett :D
  • DJviolin
    #93
    Újabb reklámfilmötletem:

    Volt egyszer az a Keanu reeves-es film, amikor főhősünk adatokat szállított az agyában. Namost ehhez a reklámfilmhez kellene jogi megállapodás a film kiadójával, hogy felhasználhassunk belőle jeleneteket. Az a jelenet lenne bevágva, amikor felveszi a szeműveget, és azt mondja, hogy " Kedzhetjük a feltöltést". Ekkor gyorsan váltakozva felvillanna az SG egyes rovatai. (Eközben mutatnánk Keanu arcát, ahogy a sok adattól rángatózik az arca. :)) Még lemenne pár felvillanó Sg lap, és az lenne az egésznek a vége, hogy a sok adattól lekapja a fejéről a szeműveget, és fájlalja a fejét. :) És a Film végén az SG logó felvillanna pár másodpercig.

    Ezzel elérnénk, hogy a néző nem tudja, hogy mi az az SG, ezért a kíváncsiságot kihasználva tuti el fog jönni ide, mert nem érti az egészet. :)) És akkor fog leesni a reklám jelentése neki, amikor rájön, hogy itt mennyi infó van. :))
  • The FlashBack
    #92
    behaltam
  • DJviolin
    #91
    Hát ez kész. :)))
  • akyyy
    #90
    jah -.-
  • Loál János #89
    Kampányszöveg. -.-
  • akyyy
    #88
    hol van 50 mega tárhely?:S
  • Shadow_THH
    #87
    én egy ilyet csinálnék már rájöttem:
    -érettségi tételek itt 2005
    -plakátok itt 2006
    -50 mega tárhely
    -kiszel tünde itt 2006
    -még több választási plakát itt 2006
    -érettségi tételek majdnem itt 2006
    -50 mega tárhely
    -bucály köcsög
    -50 mega tárhely
    -cica
    -danióra
    -ték

    bye
  • akyyy
    #86
    egy igazi reklámfilm amit én csinálnék, úgy nézne ki, hogy pestet mutatná esetleg még egy alföldi tájat vagy tanyát ahol épp aratnak valami modern cuccal
    na szal vissza pestre: Andrássy ut, mennek emberek, de a felvétel baromira be van gyorsítva, és csak 1 csávókát látni normális, esetleg belassitott mozgásba kezében laptopal. beül egy kávézóba, kinyissa netezik, ír hogy tud egy nagyon jó étteremről, persze egy megfelelő topicba!

    majd elolvasna egy konferenciahírt ami ki van hiresztelve a főoldalon, majd a kép átvált arra a bizonyos konferenciára.

    majd a csávóka megint úton van, vmi drága kütyüvel zenét hallgat, halványna mutaná a kép hozászólásokat h mien jókat halott arról a cuccról, épp eszű ember arra gondol megérte megvenni, bízott a fórumozokban. ill a tesztről is az sg-n.
    a gond az h ez baromi költséges lenne előállítani; vagy időigényes.... én meg mivel nem pesti vagoyk megcsinálni tuti nem tudnám:D
  • iko
    #85
    szerintem ő sem gondolta, hogy ebből lesz a reklámfilm, de azért nagyon nagy :DD
  • Vlala #84
    Kellene egy kamera, meg néhány bevállaló ember, akkora filmet lehetne csinálni, hogy csak na. Ötletes emberekből látom, nincs hiány, pedig a rekléámszakmában erre van a legnagyobb szükség, hogy ne csak mosolygó háziasszonyok villogjanak a szuperintelligens, P4-verő mosóporukkal :)
  • Aspyrin
    #83
    Az a bajom vele, hogy igen szűk a mondanivaló/látnivaló benne, ennél többet kellene megmutatni egy reklámban(nem csak az idióta szmájlikat).
  • iko
    #82
    javítsd ki :)
  • akyyy
    #81
    1 moditól valóban kértem segítséget h küldjön képet, az írást emg paintba csináltam:D
    meg egy recorder progival ami felveszi a képernyő adott pontját videóba.
    amugy azt rontottam el benne, hogy ugye beirom h voltma zárás előtt, utána meg iylen hülyeséget látni hogy "vommvvommmmvmv -.-". :(
    azt hittem kisebb lesz és nem fog látszódni az írás, hát csúnyán tévedtem:D
  • Shadow_THH
    #80
    :DDDD hogy csináltad? vagy punker segitett?
  • iko
    #79
    Lol, Jó lett :D, amúgy hogycsináltad?
  • DJ Bee18
    #78
    Ez nagyon jó

    ilyen vicces irányba kéne elmenni, mert sztem jóval sikeresebbek az ilyen vicces stílusú reklámok
  • blackgamer
    #77
    teljesen lefáradtam
  • fsgh
    #76
    LÁLLL:DDDDD
  • OPM
    #75
    LOÁL :DDDDDDDDDDd qrva jó
  • laslandes
    #74
    jó lett :DDD
  • RaZoK
    #73
    :D
  • desigo
    #72
    hát ez kész:))))))))
  • St
    #71
    jó a zene alatta
  • akyyy
    #70
    kész a reklámfilmem elég szarlett végül, azt hittem kisebb lesz, erre vááá
  • DjDano
    #69
    Mit lehet bemutatni az SG-ről, a hiányosságokon kívül?
  • Vlala #68
    beüti a böngészőbe, hogy www.sg.hu, és kapásból két méretel nagyobb lesz a monitora - "Az SG a legnagyobb" felirattal :)
  • Prank
    #67
    nekem is van egy ötletem:

    egy hétköznapi ember leül a számítógépe elé és beírja az sg címét a böngészőjébe (a jelenet indulhat fekete-fehérben)... azután lassított felvétellel lenyomja az entert...
    óriási hangeffektek és gyönyörű vizuális hatások után egy furcsa világba csöppen, ahol az sg menüi életre kellnek, hírszövegek repkednek mindenfelé...
    odamegy hozzá az sg-team és egyszerre üdvözlik (japán módra) őt, majd körbevezetik a világban az óriási hangeffektek és gyönyörű vizuális hatások közepette...
    emberünk szinte elájul az óriási hangeffektek és gyönyörű vizuális hatásoktól, de úrrá lesz magán és megköszöni az sg-team segítségét...
    ezután visszakerül (óriási hangeffektek és gyönyörű vizuális hatásokkal kísérve) a saját szürke világába.

    szereplők: Keanu Reeves (a hétköznapi ember)
    sg-team

    1 milliárdból simán kijön
  • Shadow_THH
    #66
    az a gáz, hogy az sg-nek igazából nincs semmilyen kézzelfogható alakja a gumiszobás lényeken kivül (ződszar, makály, bucály, stb)
    ezzel a photoshop phénteknél is megszivtuk, hogy hiába akartuk az sg-t a történelmi korszakokba beretusálni, egyedül egy logónk volt amivel lehetett dolgozni.
  • vaaa
    #65
    Pár intellektuális arcot kéne bevágni, mint dádics vagy tarajos sül
  • Shadow_THH
    #64

    én erről fogok filmet csinálni ugyanis még mindig nem tudom kitörölni a topikot :D
  • desigo
    #63
    "És a film végén mutatnánk egy faszit, ahogy már későn este ráborulva alszik a gép előtt, és a monitoron ott az SG. :))"

    ez jó:))))))
  • iko
    #62
    reklámfilm? És ez kinek lenne jó
  • Thanatos
    #61
    jesszus...
  • DJviolin
    #60
    Szerintem csak úgy lehetne egy fél peres reklámot összehozni, hogy nem csak a fórumot mutatnánk, hanem mint az SG-t magát. tehát az egészet.

    Forgatókönyv:
    Egy faszi leül a gép elé.

    Valami Techno zenére mutatnánk egy számítógép monitorján elhelyezkedő IE vagy Firefox címsávját, ahova bepögyögik az Sg címét. Eközben menne valami hülye szöveg, hogy például: "Látogassa meg ön is Magyarország legnagyobb informatikai és tudományos hírportálját. Olvasson naprakész híreket a számítástechnika világából (és ekkor mutatnánk, ahogy rákattint az IT/Tech fülre, ahogy a görgetősávon görget, meg pár híret mutatnánk még.). Legyen képben a világ legújabb Tudományos eseményeiről (ekkor előre-hátra zoomolna a Battlestar galactika stílusában a kamera a Tudomány rovat híreire). Olvasson a legújabb a számítógépes játékokról (Mutatnánk a monitort oldalról felfele, ahogy rákattint a játék fülre, és elolvas pár cikket görgetve). Legyen őné a legfrissebb Mobil, Digicam, Film tudás. Töltse le a legrissebb fájlokat. (ezek alatt mindig az aktuális rovatot mutatnánk). Legyen tagja Magyarország legnagyobb fórumközösségének (Ekkor mutatnánk a Fórum-ot és a kamera össze vissza ugrálna a képen. Meg egy fórumhozzászólást egy lámáról. Úgy is rájönnek később :))

    És ekkor megjelenne az SG logó, fokozatosan (tehát nem egyenletesen) rázoomolva, és ez a szöveg: "SG.hu" A leg leg!"

    És a film végén mutatnánk egy faszit, ahogy már későn este ráborulva alszik a gép előtt, és a monitoron ott az SG. :))

    A film képi világa úgy lenne megoldva hogy a monito képernyőjét kívülről mutatnánk, de nem pont szemből, hanem picit lentről oldalról.

    Ez pont megvan fél perc.

    Arra kell ráépítenünk, hogy a reklám végén a nézőben az ülepedjen le az esgéről, hogy:
    1. Legfrissebb
    2. Legnagyobb
    3. legjobb

    (Hobbiból forgatókönyveket írok. :))
  • jointeer
    #59
    minta kéjkis prezentációim, értem, htx
  • jointeer
    #58
    slurp?
  • Cat 02 #57
    sztem mindenki csináljon :D akir tud
    és a nyertes nyer vmit :D
  • bertino
    #56
  • akyyy
    #55
    erről eszembe jutott az hogy mutatja a főutcát ahogy járkának az emberek, oszt jön egy borg üti az embereket, és akit megütött a feje felett egy két büntipont lenne:D:D