264
  • csgj
    #23
    én is pontosan így voltam, sok ötlet eszembe jutott, csak nem tudtam egyszerre mindet elkészíteni. Most viszont reményeim szerint változtatni fogok a dolgokon
  • ROKICA
    #22
    Én az életemről írnák egy regényt:) majd ha lesz időm:)
  • DJ Skyline
    #21
    én biztos valami Sci-fi-t írnék,vagy valami Mad Max jellegű posztapokaliptikusat!:D
  • Khamwasss
    #20
    Nekem túl gyorsan változik a hangulatom az ilyesmihez. Nem tudok egyetlen fantasy világnál leragadni, minden órában teljesen másfajta regényt írnék -.-
  • csgj
    #19
    aha, hát nálam az volt mindig a baj, hogy sok ötletem támadt+ az idő múlásával újabb dolgok jutottak eszembe. de most ezt a regényemet tényleg szeretném megcsinálni! végig! Mivel naplót is írok, már egy ideje, annál is megígértem, hogy végigcsinálom. És még mindig írom. Most pedig ugyanúgy a regénynél is megígértem magamnak.
  • Nuki
    #18
    ehh én akartam írni fantasy regényt, de úgy 2-3 oldal után abbamaradt, nem is emlékszem miért :] valami más dolog mindig akadt, és mindig csak tervezgetem hogy elkezdem valahogy sosem jutok el odáig ... :| :D
  • csgj
    #17
    ó, király, azt is készítettem már. Rajzolni is imádok, és eddig mindenki azt mondta, hogy tudok is... (de nem akarok itt felvágni, félre ne értsétek...)
  • ROKICA
    #16
    De én nemsokára elkezdek egy képregénysorozatot rajzolni... ahhoz csak rajztudás kell:)
  • ROKICA
    #15
    én meg 15.. szal gondolom egy pár év mulva talán több képességem lesz hozzá de azér érdekel a dolog..

    Be is favolom a topicot! majd 3 év mulva visszjövök:)
  • csgj
    #14
    na ja, én pl még csak 16 éves vok, még bőven fog fejlődni az írói képességem. ami lehet, hogy még nincs is, csak úgy írok...:)
  • csgj
    #13
    az is érdekes lehet.
  • ROKICA
    #12
    Én is akarok majd regényt írni de majd csak pár év múlva:)
  • Fülüke
    #11
    Én forgatókönyvet írok.
  • csgj
    #10
    feltettem a 7 oldalt, Kiss Balázs a nevem, és Avenum a címe
  • aqspd
    #9
    majd írd meg a neved, amelyiken beadod a regényed. Elolvasnám

    Vagy elküldheted az első pár oldalt e-mailon
  • csgj
    #8
    jaja, nem rossz ötlet. átgondolom.
  • aqspd
    #7
    ha be vagy mi a neved? kíváncsi vagyok a művedre.

    Ha ott nem jönne be, megpróbálhatod a karcolat.hu-n is
  • aqspd
    #6
    ha nem, akkor ajánlom neked. Jelentkezz be és tedd be a novelláriumba regényed egy részét. Akkor mások elmondhatják a véleményüket.
  • csgj
    #5
    nem, semmi ilyenen nem vok...
  • aqspd
    #4
    Be vagy jelentkezve a fantasya.hu-n?
  • csgj
    #3
    Fantasy, de volt sci-fi kezdemény is. Az az igazság, hogy még egyet sem fejeztem be...(lol), de volt már 76 oldalas regényem. érdekes módon pont az volt az első, és elég béna lett. Most viszont elhatároztam, hogy végig írom az új fantasy regényemet. Sztem egész jó lesz :)))
  • aqspd
    #2
    hello! én is írok novellákat, kis történeteket. Regénnyel még nem nagyon próbálkoztam. Azt szeretném tudni, hogy milyen témákban írsz.
  • csgj
    #1
    Hello mindenki! Azért nyitottam ezt a topicot, mert én is regényt írok, és jó lenne megismerni olyan személyeket, akik hozzám hasonlóan űzik ezt a tevékenységet!