91
911 / szept. 11
  • Vlala #11
    :DDD
    A Deus Exnél volt róla szó: valaki meginterjúvolta a készítőket, miért nincs a jövőbeli New York városképén a WTC, azt válaszolták, hogy azért, mert a játék szerinti közelmúltban lerombolták a terroristák... na, 2001. szept. 12.-én magyarázkodhattak! :)

    Hogy ontopic is legyek már:

    Dokumentarista eszközökkel készült a film, de gondolom, hogy a repülő a hatás kedvéértbullet timeban fog belecsapódni a tornyokba :)
  • RaveAir
    #10
    Készült rá, csak azt még az események előtt elkészült. M$ Flight Simulatornak hívják... ;)
  • Vlala #9
    Biztos, Amerikának azért valahogy meg kell magyaráznia a háborút... Ezt sajna nem foghatják az ufóikra.
    Én azt csodálom, hogy játék még nem készült belőle.
  • Sephi
    #8
    Az abaj hogy szvsz fejen talaltad a szoget. Sajnos nem egy jo dolog.
  • ChevyG work
    #7
    uhhh, az első dolog amiben 1et értünk!
  • REALista
    #6
    Jobban érdekelne egy olyan mozifilm mely a terrortámadás okát mutatja be!!!
  • Kandurex
    #5
    Ezt ne így fogd fel. Leadják a filmet Amerikában. Aznap este szerinted hány muzulmán, iszlám, távol - keleti (nem tudnak különbséget tenni) embert fognak meglincsleni? Vagy milyen uszító hangulat?! Tudatos rasszizmus az üzlet oltárán?
  • Mr Csé
    #4
    majd sírunk :)
  • Galy
    #3
    ebben bizony van valami
  • Punker
    #2
    fogy a csürhe között a harci kedv fel kell tüzelni a népet irán elött......
  • Kandurex
    #1
    "Oliver Stone új alkotásának producerei figyelmeztették az amerikai moziüzemeltetőket, hogy a World Trade Center című film előzetese túlságosan megrázó a nézők számára. A film a szeptember 11-i terrortámadás egyik drámai epizódját dolgozza fel: két rendőr bent rekedt az összeomlott ikertornyok romjai alatt, és csaknem életüket vesztették, mire a mentőcsapatok megtalálták őket. Oliver Stone szinte dokumentarista eszközökkel dolgozta fel az eseményeket. A producerek figyelmeztetése után az amerikai mozik pénztárainál tájékoztatják a jegyvásárlókat, vetítik-e az előzetest, hogy aki nem szeretné megnézni, csak közvetlenül a nagyfilm előtt menjen be a nézőtérre. A WTC egyik főszereplője Nicolas Cage. Magyarországon szeptemberben mutatják be."

    by cinematrix

    Megnéztem azt az előzetest, eléggé lehangoló :( Biztos, hogy ebből mozi filmet kellett csinálni?