91
911 / szept. 11
  • TS Zolly
    #91
    Vaskereszt
  • Attila 007
    #90
    marha gyenge film....
  • Zséé
    #89
    valahol olvastam hogy már készül
  • teofilius
    #88
    Csatlakozom... biz a DVDRip-ed verzióhoz nincs magyar felirat valahol?
  • Zséé
    #87
    Ehhez a verzióhoz tudtok már magyar feliratot: World Trade Center (DVDRip-DiAMOND)?
  • daxan
    #86
    Hát szerintem elég unalmas... Nem lett valami jó.
  • Bandew
    #85
    "Mellesleg én örülök, hogy szarrá kinozzák a terroristákat"

    Ez egy nagyon beteg hozzáállás, már ne is haragudj. Először is azért, mert akire ráhúzza az amerikai vezetőség a "terrorista" jelzőt (ami amúgy szart sem jelent), lehet, hogy egy egyszerű ember, akinek valami őrült haverja felrobbantotta magát a McDonaldsba és azért őt kínozzák. A másik meg az, hogy embert kínozni (akár rossz, akár nem) egy szadista, gonosz dolog és aki ebben élvezetét leli, azt azonnali hatállyal ki kéne végezni.
  • Gabe18
    #84
    Ja bocs,az elsö véleményed után a többire már nem voltam kiváncsi,igy nem láttam hogy utólag meggondoltad magad.
  • Attila 007
    #83
    Gabe ne okoskodj nekem irtam utánna egyből hogy mit vonok vissza szal nemkell itt okoskodni
  • Gabe18
    #82
    "sok terrort kivánok sikeres kivitelezéssel AMERIKÁRA!"

    A legközelebb felrobbanó épületbe majd te is nézz be éppen akkor...
  • #81
    A lényeg ,hogy akkor se kívánj ilyet sem amerikának ,sem más országnak.
    Sajnos a WTC elleni támadásban is olyan emberek haltak meg akiknek közük nincs az ország irányításához. Gondolom te sem örülnél ha ne adj isten egy hozzátartozóddal történne ilyen, csak ,mert mondjuk a szlovákok haragszanak a magyarokra.

  • Attila 007
    #80
    értelmes magyarázattal te is többremennél vg minthogy itt sértegetsz, bár élőben garantálom hogy nemmernéd nah mind1 témát dobtam, kellemes napot
  • Kmarha
    #79
    az USA témába nem akarok belefolyni. Elég annyi, hogy a módszereivel és a vezetőségével egyet nem tudok érteni, de ettől azért nem fogok usagyülőlővé válni. azt meghagyom másnak

    viszont megnéztem a linket az antiHolokausztról. Nem mondom, hogy a 66 pontból nem volt egy vagy kettő elgondolkodtató, de úgy egészében egy nagy halandzsa az egész. Szerintem. Persze 100%-ra nem lehet senki sem biztos semmiben, de túl sok fénykép, túl sok film, túl sok tanuvallomás, menetlevél, túl sok csontváz, túl sok árva mutatja azt a tényt, hogy bizony nem volt túlzás amit akkor tettek.

    Ne felejtsük el, hogy a nácik célja a zsidóság teljes kiírtása volt. Kötve hiszem, hogy pár száz ezret kinyirtak, a többit meg elkülönítették, kaját adtak neki, ruháztatták, stb. Ez szinte teljesen kizárt. Főleg hogy semmi oka nem lett volna a nyerteseknek eltúlozni azt a számot. A 2-3 millió is úgyanolyan megrázó mint a 6 millió. Sőt, már több százezer halott is az. Egyszerüen nem állt okukba megmásítani a tényeket. Hitler kutyáinak talán hogy jobb fényben tünjenek fel, de aztán meg hogy magyarázták volna meg hogy kell még több és még több kenyér, pedig a tábor üres hiszen mindenki halott? :) Azt meg ne akarja senki elhitetni velem, hogy szabadon ereszteték őket a réten, hadd fussanak.
  • vg
    #78
    Uhh bazz, te beteg vagy...
  • Attila 007
    #77
    látszik a neved mellett a vöröscsillag barátom, a felfogásod is hasonló, tudom szerinted minden szép és jó, persze az izraeli államfő is mercedessel jár és audikkal és perelik a Volkswagent, szóval egy öngól magadnak cimbora!Attól mert egy céget elismerek nem az országot ismerem el, és ezért "balfasz" vagyok, gyönyörű! Fizetés meg nemértem hogy jön ide, ja és nekem nem az USA a főnököm lehet neked az!
  • vg
    #76
    Felhívnám a fegyeled arra, hogy az életben mindig a gyenge alkalmaszkodik az erőshez, a kicsi a nagyhoz! A főnöködnek sem pofázol vissza, hogy igazságos, mert ő többet keres... azt csinálod amit mondd, kevesebb fizetésért! Neked valami nagyon komoly értelmezési zavarod van. Azt sem értem, hogy az aláírásodban lévő konfigot miért használod, ha ennyire utálod az USA-t? Intel, ASUS, SB... USA termékek. Agyam eldobom az ilyen balfasz embereken, komolyan! Mellesleg én örülök, hogy szarrá kinozzák a terroristákat, hogy kiszedjék belölük a dolgokat!
  • Attila 007
    #75
    Még valami kedves vg, kicsit megalázó a kedves AMERIKÁDTÓL hogy vizumot kérnek tőlünk, speciel ők meg jöhetnek ide simán akkor amikor akarnak, és még fizetünk is érte hogy kimehessünk, ők meg nem, persze az utiköltségeken kivül ez szerinted igazságos?
  • Attila 007
    #74
    Disznó öböl külön felsorolás nem vietnamhoz tartozik!!
  • Pyotr
    #73
    amiért belepofáznak azt ugy hivják h OLAJ!
    ez is tipikus mártir film lesz ahogy álltalában az USA filmek szoktak lenni:/
  • Attila 007
    #72
    Hááááááátttttt Kergemarha reakciója korrekt, viszont vg barátom már jártam az USA ban nem is egyszer és nem az életszinvonaltól függ egy országnak a politikai irányzéka, jah és persze amiket cselekednek ugyebár, kezdve a titkos börtönöktől ugyebár a fogolyverések, kinzások, kivégzéseken keresztül a kamu atombomba gyártása irakbanon át, Osama Bin Laden kérdőjeles létezéséig, egyszóval az a bajom az USA val hogy mindenbe belepofáznak, beleavatkoznak olyan dolgokba amikhez semmi köze senkinek, kiváncsi lettem volna ha AFRIKA beleszól a négerek elleni cselekedetekbe (ez csak egy ilyen felvetés semmi több remélem értitek), meg ugye ott volt VIETNAM (disznó öböl) meg persze lehetne sorolni a dolgokat, és ugye IZRAELT (államot) ki alapitotta? Csak nem az USA és nagy a hasonlóság köztük, lásd a mostnai helyzeteket, mert ugye senki sem gondolja hogy a HEZBOLLAH terrorszervezet, legalábbis remélem, mert 1983 ban alakult és hasonló elven müködött mint egy párt, csak berágtak, és IGAZUK van, ugye itthon mindenki lázong a szlovákiában történtek miatt, azthiszitek mi nemalapitanánk vagy már megalakult szervezetek nemcselekednének hasonlóan a FÜGGETLENSÉGÜNKÉRT? nah csak ennyit, lehet kitiltani bár úgygondolom a véleményemet azért leirhatom, nah mind1, további kellemes napot
  • Magoo
    #71
    Durva hogy ilyen elborult elmék élnek még a földön...
  • vg
    #70
    A hozzászólásaid alapján te valami burokban élsz, vagy nem látsz ki a fejedből!
    Ha nem hiszel a Holokausztban, talán nem ártana megkérdezni nagymamád, nagypapád, hogy mit csináltak/láttak abban az időben... azt pedig végkép nem tudom felfogni, hogy miért utálod ennyire az USA-t. Látszik, hogy sohe voltál abban az országban, fogalmad sincs milyen életszinvonalon élnek ott, már a középosztály is. Szerintem te sétálj ki Irakba, vagy Iránba, és élj ott, legyél ott boldog a terrorista barátaiddal!
  • #69
    Csodálkozom ,hogy még nem lettél kitiltva...
  • Kmarha
    #68
    ha egyeltalán létezett? egyeltalán hogyan lehet ezt megkérdőjelezni? Az utolsó mondatot és az elején az egyeltalános részt kivéve egyébbként igazad van.

    Na de a film?! Vélemények? Csak hogy érdemes időt rápazarolni moziba vagy nem?
  • Attila 007
    #67
    Elnézést a szélsőségért de ideges leszek ha ilyet látok, visszavonom az utolsó mondatomat, de tényleg valami nagyon nem stimmel, kellemes napot mindenkinek, vitatkozni nemfogok
  • Attila 007
    #66
    elnézést kérek ismételt megszólalásomért de hogy jön ide megint mint minden hova a Holokauszt, egyáltalán ha létezett, de nem ebbe akarok belemenni, hanem ha már ugye fellett hozva akkor mondhatni az amcsik azt csinálják amiért Hitlert meg a nácikat elitélik, őket meg nem, sok terrort kivánok sikeres kivitelezéssel AMERIKÁRA!
  • Kmarha
    #65
    no és milyen a film?
  • Gabe18
    #64
    Látom,látom!
  • #63
    Felirat már van a Hosszupuskán!
  • #62
    The life of David Gale a dal címe ,ha még érdekel valakit.
  • Gabe18
    #61
    Már csak egy nagyszerü felirat kellene...
  • #60
    Cam-os subatom verzió már a neten!
  • #59
    A problémám az ,hoyg leszedtem a soundtracket,de az a zene ami megy az előzetes alatt ,nincs közte.
  • Brosnan
    #58
    csá
    Beírod morpheusba azt hogy filmcím soundtrack és leszeded!!!!!!!!!
  • #57
    SEnki nem tud segíteni?
  • #56
    Hali!

    Megszereztem a WTC soundtracket,de nem találom rajta azt a dalt ami a trailer alatt megy:(
    Valaki tud segíteni azt honnan tudom letölteni?
  • Sné Zsuzsa
    #55
    na ezzel egyetértek....jó, hogy nem teszik nemzeti üneppé
  • Sné Zsuzsa
    #54
    :DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

  • ZilogR
    #53
    Hi All! Amiket itt írogattam a #45-ben az annyira hosszú, hogy senki nem tudja egy szusszra végigolvasni, vagy akkora baromság, hogy szóra sem érdemes, vagy annyira "részletgazdag", hogy nem akarja az olvasó agya befogadni és így rögvest elutasítja?

    Tennap volt a Ronald Reagan repülőgép anyahajóról egy film. Arra gondoltam, miközben néztem, hogy azért ilyen sikeres ez a nemzet, mert adott területen tevékenykedő embereik tudnak hinni abban, hogy hasznosak. A vezetőik pedig erős kézzel, szigorúan fogják őket, de cserébe értelmes feladatokat kapnak és pontosan azt, ami az ő területük. Csupa sikeres ember ellen nehéz küzdeni...


    -=ZR=-
  • Bandew
    #52
    Igen, szépen a háború vége felé, amikor már minden ország le volt gyengülve.