91
911 / szept. 11
  • ChevyG work
    #51
    a Porsche perelni fog! ez tény, csak idő kérdése!
  • ChevyG work
    #50
    a meglátás jo, viszont a számok kevésbé.

    a holokauszt mijatt 12 millio ember halt meg ,és ebböl "csak" a fele volt zsidó.

    egyébként télleg gusztustalan, hogy nem tellik el egy március 15, vagy egy oktober 6 egy holokausztos emlékmü leleplezése nélkül.

  • Mr Csé
    #49
    a sorstalanságal az a baj hogy 6 millio zsido halt meg a ww-ben de összesen
    50 millionyian szoval a zsidoság nem sajátithatja ki a holokausztot magának
  • Taranov
    #48
    Akkor Amerikában már a segélyhívó sem lehet 911, mi?
  • ChevyG work
    #47
    a 911et már levédte a Porsche, nem?
  • Boroskóla
    #46
    Vanolyan film Fahrenheit 9/11
    Hamég nemláttad nézd meg elég tanulságos.
  • ZilogR
    #45
    "Kétlem , hogy mostanába lesz náci hősökről szóló film sajnos..Gondolom tabu téma Hálivúdba.."


    Ott van a "Rakétásfiúk", vagy mi a görcs (October Sky). Az szépen elmeséli, milyen nagy példaképe volt Hover Hickham-nek (?betippeltem a nevét?) Verner von Braun, aki eljuttatta az USA-t odáig, hogy felröppentsenek néhány embert a Holdra - és ezzel szépen a ruszkik orrára koppintsanak.

    Namost ez a Braun fiú a második VH alatt elég sokat tett a náci Németországnak, hogy rendelkezzenek olyasmivel amit V1, V2, stb... néven ismert meg London népe és bizony a von Braun bácsinak nem küldtek puszit az akkori brit kislányok lefekvéskor.

    Amikor már úgy állt a dolog, hogy Hitler és az összes alteregója is golyót röppentett a fejébe, ezek a komisz kis szövetségesek felosztották egymás között azt a területet, ahol begyüjthették a bujkáló tudósbácsikat. És bizony az amcsik - valószínűleg a lelkük parancsára nem pedig az anyaországéra - mindent megtettek, hogy a nagyon-nagyon elrejtőzött Verner von Braunt előássák a hegyek közül és vigyék magukkal.

    És meglelték. És elvitték. És ott mosolyog minden fotón, ahol amcsi rakéta van ebben az időszakban. És a Hickham gyerek büszke volt. És most is az. Mert von Braun sokat tett, hogy legyen NASA és rakéta és az ő kis golyói ne kerüljenek veszélybe.

    Hát ilyen cudar egy világ ez...


    -=ZR=-
  • ZilogR
    #44
    Amúgy van egy elméletem arról, hogy a szept. 11-e azért lett szept. 11-e, hogy az amcsik ha bajban vannak és hívják a 911-et eszükbe jusson ez a dátum és még jobban le legyenek lelkileg hangolva

    -=ZR=-
  • ZilogR
    #43
    Nameg finom áttűnésekkel a vörös felhők között feltűnik Neo Dracula-nak maszkírozva... persze Anthony Hopkins lesz az elnök, Sharon Stone a főcica és Jerry Lee a kutya. A kis Darth Wader meg a gyerek, aki az anyja után sír...


    -=ZR=-
  • ChevyG work
    #42
    én szem.szerint sajnálom, hohy Oliver Stone-nak neve fűződik ehhez a filmhez.

    számomra ugy tünik, hogy zöldhasugyárnak készül az egész.
  • ChevyG work
    #41
    elvböl meg se nézem
  • ChevyG work
    #40
    töriböl 1es



    hallgasd inkább az eminemet, neked valo
  • cenobite
    #39
    Az áldozatok hozzátartozóinak valóban sajnálatos. Amúgy meg szánalom, hogy sokan még mindig beveszik ezt az alkajida-terrorizmus dolgot.
  • Calver
    #38
    rendező Oliver Stone? hát sajnálom. maradt volna Született Gyilkosoknál...
  • ZsirosKenyer
    #37
    szovjet, amcsi, egyremegy (allies)

    nem tudom miért tabuk a náci hősök. Ők is csak emberek voltak akik jót akartak a népüknek. Minden hatalomnak voltak kinzóeszközei, és igen, fájdalmas elfogadni (főleg a zsidó népnek) hogy faji megkülönböztetés mindig is volt és lesz is a történelem során. Ezért baromság kiemelni Hitlert, mint a történelem legszörnyebb alakját. És ha most elkezd valaki hadonászni a gázkamrákkal, tudomásom szerint a legtöbb gázkamrában azért égették el az embereket, ugyanis betegségek/fertőzésk miatt munkaképtelenné váltak, és csak veszélyeztették volna a többi munkaerőt.
  • Dave John
    #36
    Készítettek már olyan második világháborús amcsi filmet, amibe kívételesen nem az amcsikat istenítették,hanem a szovjeteket (vagyis inkább a főszereplőt)
    Kétlem , hogy mostanába lesz náci hősökről szóló film sajnos..Gondolom tabu téma Hálivúdba..
  • Dave John
    #35
    Hol támadta meg Oroszországot?Mikor??Tanultam amcsi törit ebben a félévben de ilyenről nem tudok
  • Vlala #34
    ebből flame lesz. :(
  • Attila 007
    #33
    Elnézést de miért lennék beteg, arról a sokmillió éhező emberről miért nincs egy filmsem akik afrikában élnek, illetve arról hogy amerika kamuból támadta meg irakot az atombombafeltételezés miatt?Egy kérdésem még lenne, mi a garancia hogy minket magyarokat esetleg majd nemkezdenek el bombázni egy esetleges atomba gyártása végett, mégis mit képzelnek, puszira pontosan olyanokat csinálnak az amcsik amit Hitlerék csináltak, csak az ellett itélve ez meg nem, hát gusztustalan, kiváncsi lennék egy második VHs filmre amiben a német állampolgárokat lehet sajnálni...
  • haxoror
    #32
    Nem mondod!?

    Az usa megtámadta az OROSZORSZÁGOT is??????

    Volt egy harmadik világháború és én lemaradtam róla???

    támatta -> támadta
    háboru -> háború
  • haxoror
    #31
    Ajánlom hogy legyen afroamerikai színész is a tűzoltók között vagy mindenkit beperelek!
  • ZsirosKenyer
    #30
    szítás nélkül is van, és lesz is.

    Szerintem a legtöbben nem is amerikát hanem a vezetését utálják. Egy olyan vezetést aki a saját polgárait is képes feláldozni egy gazdasági cél érdekében. Én is sajnálom akik aznap ottmaradtak a romok alatt, de mindennél jobban idegesít hogy ezért az arabokat hibáztatják.
  • Vlala #29
    akkor a repülő jön.

    Légszi emberek,m nemenjen már el ez a topic is az "útáljuk amerikát" irányba...
    Valószínű, én is kihagyom, mert önsajnálatból most láttam egy nagy adagot az elmúlt hónapokban, "a sok csúnyabácsi bántja szegény, védtelen amcsikat" feelingre pedig igazán nincs szükségem, de ne szítsunk már újabb háborút!
  • Elusive
    #28
    nah, meglestem a trailert, ezt a filmet se kell megnéznem. viszon azt írják a végén h augusztus 9-én jön a film, de akkor már miért nem szep.11-én?
  • G_ArchAngel #27
    kicsit beteg vagy...

    ha kivonod a Bush-kormányt és az Al-Kaidát, akkor réjössz, hogy nem is akkora hazugság és poén a 2 torony és a négy repülő áldozatainak hozzátartozói számára...
  • Attila 007
    #26
    Nekem ez vigjáték lesz, mocskos hazugság az egész, nemérdekel ki mit gondol, ez undoritó, popcornt azé majd veszek
  • ROKICA
    #25
    A sorstalanság nem volt egy nagy alkotás enyhén szólva, amcsik jobban tudnak filmet csinálni..:)
  • Muki100
    #24
    Ez úgy Sorstalanság szinten lesz szerintem, legalábbis másképp nehezen tudnám elképzelni.
    Úgyvan, ott haltak meg a rokonaitok, de pénzt azért még lehet belőle csinálni. Ami nem "amcsi patrióta" film annak nem lesz akkora felhajtása, ez kell a népnek, ez kell az államnak, ez lesz a moziban. Az hogy Magyarországnak miért kell az ilyen a fene se tudja. (bár vannak elgondolásaim, hadd ne részletezzem)
  • vaaa
    #23
    Atyám hány filmet csinálnak még ebből. Amit régebben adtak, és több országnak a kisfilmje volt, az nagyon tetszett, mindegyik részből kijött az adott ország saját íze része, és teljesen művészi, szórakoztató szinten valósították meg.
    Hány bőrt húznak még le róla?
  • akyyy
    #22
    nincs valakinek rendes trailerje mert sehol se lehet letölteni:S

    (bár már láttam:) )
  • G_ArchAngel #21
    addig csinálják a sokeszű cowboyok, míg egy túlbuzgó hadúrnak meg nem remeg a keze a piros gombon, akkor majd átértékelik, hogy mihez van közük az indiánok kiírtásán kívül...

    semmi bajom nem lenne ezzel a "mi vagyunk a világ rendőrsége" felfogással, de akkor nem csak ott kell rendet rakni, ahová gazdasági érdekek fűzik az Államokat, hanem Szomáliában, Nigériában, stb...(akkor még tisztelném is Őket egy hajszálnyit)
  • Csirke4
    #20
    Azért lehet ha megtámadnák nem sok maradna belőlük. Azért Irak sem volt annyira gyenge.
  • G_ArchAngel #19
    Ha O.Stone úgy oldaná (oldotta) meg a filmet, hogy a WTC-t a muzulmán világon kívűlálló országok együttes gazdasági szimbólumának állítja be és ezzel a nyugati, illetve a távolkeleti civilizáció elleni támadást emelné ki, akkor nagyot rúghatna az Al Kaida és Tsa-iba, de ha ez is amerikai zászlós "mivagyunkalegfaszábbgyerekekavilágon" patrióta film lesz, akkor meg sem nézem...

    Bízom Stoneban, de már sok nagy rendező okozott csalódást...
  • ROKICA
    #18
    gyenge országokat?

    németországot is támatta a II v. háboruban.. akkor OROSZORSZÁGOT is, Japán-t is..
  • Grenzjager
    #17
    (amúgy no para irán miatt, az USA csak gyenge országokat támad meg, ahol nem létezik ütőképes haderő (Afganisztén, Irak, Szomália, Szerbia) amúgy szívnak mindig mint Vietnámban, csak a bombázás megy jól nekik
  • Bandew
    #16
    Hát jah sajna. Bár az amerikaiaknak is elegük van az értelmetlen háborúkból, de azért még nem nyílt fel annyi ember szeme, hogy ne lehessen őket befolyásolni.
  • Grenzjager
    #15
    megcsinálták a saját Mohácsukat, és most még hergelik a saját barmaikat.
  • Bandew
    #14
    Survivor

    Bár elég régóta csend övezi ezt a játékot.
  • ChevyG work
    #13
    én pedig terrorista szemböl forgatnám
  • REALista
    #12
    Ja és lesz egy félórás belassítás a tűzoltókról is!