22516
10634785601162328892.gif

FAQ | Mielőtt kérdeznél olvasd el!!!

NFS Carbon Garage Topik

Olvassátok a FAQ-t MINDEN infót megtaláltok ott!!!


Mindennemű warezzel kapcsolatos hozzászólás, kérdés tilos!


Ha warezolsz, intézd magad minden problémáját, vagy max kérdezz valakit PRIVÁT ÜZENETBEN.
Aki ezt nem érti meg elsőre, büntetőpontot kap. Aki másodikra sem, az bannolva lesz.
NE tegyétek fel ugyanazt a kérdést százszor!
Ott a FAQ vagy olvass vissza!

  • gsg16
    #22436
    ha eredeti a játékod,akkor valahol a borítón belül van.
  • smusher
    #22435
    Boldog Új Évet!
    Mindazonáltal regisztrációs kódokat nem szokás világgá kürtölni (szerintem.)
  • attis95
    #22434
    sziaszrok!nem találom a regisztrácios kódót!:snem tok játszani vki megtudná adni?
    Buék.!!
  • smusher
    #22433
    Hi! Tudja valaki, hogyan lehet a kameraváltoztató gombot (alapból c) és a visszanézést (L) megváltoztatni (gamepadra tenni?) A menüben nem jelennek meg ezek a gombok Van valami módja ennek?
  • wanted06
    #22432
    heloztok az mért van h megnyertünk egy aston martint és a kocsik közt feltünteni de a careir-ben nem?Xdés bele se lehet tenixd
  • gsg16
    #22431
    a kép készítéséhez nem kell regisztrálni sehova.
    ez a Fraps nevű kis alkalmazás,ezzel képeket is,és videókat is tudsz csinálni a játék közben.
  • gsg16
    #22430
    barátom,a játék bolti ára 3000Ft alatt van.szerintem,egyszerűbb megvenni,mint kajtatni crack után,aztán meg ha találsz is valamit,akkor győzöd majd vírusmentesíteni a géped.de ezt mindenki maga döntse el.sőt,épp ma láttam a tescoban,a pro street racing-et 2000Ft-ért!egyszerűbb hidd el megvenni,és élvezni a játékot,mint a crack-elt szarokkal kínlódni.
  • Fodorgyurma
    #22429
    Valaki van a Multiba??
  • monxla
    #22428
    Sziasztok,

    Vettem két teljesen egyforma Logitech Formula™ Force EX kormányt, megvettem az NSFC-t és az egyik gépen amikor játtszunk nincs erővisszahatás ha pl. patkára, megyek, vagy ütközöm. Mi lehet a baj?
    Mindkét kormány a driver-hez adott tesztprogival tökéletesen működik.
    Létezik az NFSC-nek olyan beállitása ami ezt kikapcsolja?

    Előre is köszi.
  • szabii98
    #22427
    De én nem vagyok regizve oda az need fof speed.com ra!
  • matyi0323
    #22426
    (Y) szerinted nem néztem meg??????
    annyira gyökér nem vagyok, hogy 1 sort ne olvassak vissza.. am meg sokat segitetettél^^
    esetleg akkor valaki tudna segiteni???
  • norbi2fraktal
    #22425
    na most csak anyi lenne a gondom hogy, mésem volt jó a patch, nem írja ki a játéknál hogy 1.4 hanem 1.2 leszedtem a collectors patchet is de az sem jó.... LÉCCI VALAKII
  • norbi2fraktal
    #22424
    1.4-es patch után is azt írja ki :=( mi lehet a baj?
  • RAZOR27
    #22423
    peccseld
  • norbi2fraktal
    #22422
    hali, nekem megvan eredetiben, regisztráltam , de nem birok onlinen gamelni vele...
    azt írja látogassak a needforspeed.com-ra valaki légyszives segytsen
  • tommygiant
    #22421
    [color=red]Az adott fájl nem létezik. Valószínűleg a tulajdonosa már törölte rendszerünkből. [/color]
  • gsg16
    #22420
    legalább olvass vissza egyetlen sort.a hozzászólásod alatt linkeltek egyet!!!!
  • matyi0323
    #22419
    Hello, valaki tudna nekem egy crack-t linkelni.., mert amiket a gugli nekem kihozott az mind vírusos^^ köszi előre is..:)
  • saslaca
    #22418
    itt egy virusnélküli crack: ITTTTTTTT!!!
  • JKL
    #22417
    értem thx
  • gsg16
    #22416
    ez pl a printscreen gombbal kézült


  • gsg16
    #22415
    A FRAPS-el,vagy a printscreen gombal.de mintha a játékban is lenne lehetőség képek készítésére.nem emlékszem,és most éppen nincs fent a játék.
  • szabii98
    #22414
    hogy kell képet kivenni (kezdő vagyok ezen a téren)
  • saslaca
    #22413
    http//www.nfshungary.hu/
  • saslaca
    #22412
    http://http//www.nfshungary.hu/
  • saslaca
    #22411
    Ha jó kocsikat akarsz akkor töltsd le a save editort.Én nem használom de ezzel a progival az összes kocsit és az öszes tuningelemet fel tudod szabadítani.innen letöltheted:nfshungary
  • METESTO
    #22410
    Hát nekem 1napos volt a game.Talán első végigjátszásra kicsit hosszabb..Kezd el használni az időbelassítástDDDélesebb kanyar előtt benyomod azt kifelé a kanyarból már nitrozhatszszerintem ez jobban sikerült rész,mint az undercover.Néha úgy éreztem miközben játszottam vele hogy autós játékkal játszom...nem pedig valami űrszekeret irányítok =)
  • Pummis
    #22409
    Sziasztok
    Help!Régen jácotam a carbonal.Fel akartam teni ujra de mikkor istalátam és be akakrtam krekelni felüirtam és eccer csak az nfs ikon talozo ikoná vált :( és nem indult mikor be krekeltem pedig azota nem fejlesztetem a gépen anyi hogy az xp tetem ujra :( probáltam több carbonal is de ugyan ez szépen felteszem és mikkor bekrekelem semmi eccerüen eltünik az nsf ikon :( nagyon tanácstalan vagyok!kérlek szépen segicsetek köszönöm szépen
  • gsg16
    #22408
    3000Ft alatt van az ára a játéknak.szerintem vedd meg.és akkor nem kell szopni a crack-elt szarságokkal.
  • gsg16
    #22407
    nekem az a tapasztalatom,hogy nem annyira a jó tuning,mint inkább az ügyes vezetési stílus az,ami a versenyek megnyerésében segíthet.ha belegondolok,hogy egy agyon tuningolt,nitro-val szerelt Camarro-t egy mezei rendőrautó legyorsúl,az,ami az üldözések legelején szokott kergetni,elgondolkodtat,de hát ez egy játék.próbáld meg ügyesebbnek lenni náluk.amúgy meg kóborolj sokat az utcán,és fogadd el a verseny kihívásokat,amiket kapsz menet közben.sok jó cuccot lehet nyerni az ott kapott jutalom kártyákkal.
  • holba
    #22406
    helló!lehet autókat importálni a játékba ??és ha igen akkor hogyan ??valaki SEGÍTSEN köszi!!
  • Adi200
    #22405
    Én 50 % nál nem tok tovább menni akárhogy nyomom 1000 x jobb kocsijuk van és nem tudom lehagyni a legjobb tuningnál sem .


    Valaki tud adni tanácsot h mit kell ilyenkor csinálni ???

    Köszi !
  • Adi200
    #22404
    Mindegyik CRACK 1 trójai vírus olyat amin nincs virus nem tudsz találni ha megcrackeled a játékod nem kapod be .

    Ha nem hiszed futtasd végig a virusvédöt bármelyik játék crack jén .
  • JKL
    #22403
    hali
    vki linkeljen már be egy jó cracket, mindehol csak trójaisat találtam :/ köszi!
  • gsg16
    #22402
    üdv mindenkinek!újabban azt csinálja a játék,hogy kb 5 perc játék után,egyszerűen leáll.és kint találom magam az asztalon.ma a legnagyobb rendőri üldözés közepette kilépett.azt hittem kivágom a gépem az ablakon.van erre valami megoldás,hogy ne álljon le önmagától?már vagy 3-4X megcsinálta.
  • PJack
    #22401
    ez vicces, mert nekem is ez van :D
  • gsg16
    #22400
    nekem megy a multi,de a kutya sincs fent sosem.van ehhez valami szerver kereső?
  • rayman12
    #22399
    nem tom mér de nem mükszik a multi mármint be tok lépni meg kapcsolodni meg minden de 1 játékos sincsen.
  • Ryder62
    #22398
    Igen, nem muszály felfogadni őket.
  • RAZOR27
    #22397
    lol, azthittem, hogy ez csak wareznál van.
    De írták már a megoldást, valami fájlban kell átírni angolra a magyart és akkor jó, de mégis marad magyar... olvass vissza, nemrég írhatták.