22516
10634785601162328892.gif

FAQ | Mielőtt kérdeznél olvasd el!!!

NFS Carbon Garage Topik

Olvassátok a FAQ-t MINDEN infót megtaláltok ott!!!


Mindennemű warezzel kapcsolatos hozzászólás, kérdés tilos!


Ha warezolsz, intézd magad minden problémáját, vagy max kérdezz valakit PRIVÁT ÜZENETBEN.
Aki ezt nem érti meg elsőre, büntetőpontot kap. Aki másodikra sem, az bannolva lesz.
NE tegyétek fel ugyanazt a kérdést százszor!
Ott a FAQ vagy olvass vissza!

  • Toyo
    #22396
    Nekem is kilépett ott, de az elfogadás helyett nyomj egy Esc-t, nekem így tovább ment..
  • Ryder62
    #22395
    Úgy tudom hogy a magyarosítás bekavar.
  • gsg16
    #22394
    mit nem vettem meg?kb 1 hete vettem a játékot a tesco-ban,4000Ft-ért.és nemtudok egyszerűen 3. csapattársat felfogadni,mert ahogy rákattintok a felfogadás gombra,kilép a játékból.
  • RAZOR27
    #22393
    azért mert valójában nem is vetted meg?...
  • gsg16
    #22392
    üdv!az miért van,hogy miután legyőzöm az első ellenfelem,és a harmadik csapattársam jelentkezésnél elfogadnám azt,egyszerűen kilép a játék és meg is áll.
  • PJack
    #22391
    elvileg ha az autorun.exe kompatibilitását átállítod, windows 2000-re, működni fog.
  • gsg16
    #22390
    neked a DX9.0C-nek egy kis kiegészítésére van szükséged.elvileg a programnak kellene telepíteni,de ha nem tette,akkor keress rá a neten,hogy nfs carbon dx9,és biztos kiad valamit.
  • GX25
    #22389
    Sziasztok!

    Légyszi segítsetek, nekem olyan problémám van a Carbonnal hogy a serial beírása után a telepítő kiírja hogy nem folytathatom a telepítést, mert a játék futtatásához Directx 9.0c vagy újabb verzió szükséges. Nekem a legújabb directx van fenn még is kiírja.
    Hogyan tudnák innen továbblépni?

    Nekem is a magyar van meg és eredeti, ezért nem értem hogy miért íja ki ezt.
  • AudiQuattro
    #22388
    Eddig ment?Ha nem akk a videokártyád régi hozzá..
  • gsg16
    #22387
    üdv!most vettem meg magyarúl a Carbont.melyik patch jó hozzá?egyáltalán számít a nyelv?előre is köszi
  • ibiza87
    #22386
    hy!
    Valaki nem tud Xbox-hoz végtelen pénz csalást?
    találtam, de az extra pénz csak s 1x lehet felhasználni.
  • Anubisk
    #22385
    Vki letudná írni hogy melyik bossnál melyik kártyát kell választani hogy elkobozzuk a kocsiját?
  • Toyo
    #22384
    találtam..
  • Toyo
    #22383
    Helló! Van vhol olyan progi ami lehetővé tenné, hogy 1280x720, vagy magasabb 16:9-es megjelenítést adna a játéknak? Régebben a Most Wanted-hez találtam, de már azt se tudom hol..
  • elitehun
    #22382
    Látom sokan járnak ide
  • szabii98
    #22381
    az nekem is kell
  • elitehun
    #22380
    Crack-et honnan tudok szerezni?
  • Robi1966
    #22379
    Miért fehér és kockás a kép a carbonba!

    Pleease help :(
  • Robi1966
    #22378
    ezért mert ha nyomod a gázt vagy a féket a pedálon akkor mozog a menuben az a biszbasz le . Nézd meg hogy nem e álsz rajta akkor jó lesz
  • dienesoft
    #22377
    *hátrafele
  • dienesoft
    #22376
    Sziasztok!

    Mitől lehet az, hogy a játékban Formula Force EX kormányom használatával folyamatosan hátrfale megy az autó? A menüben is minden visszafele mozog, mintha rátérdeltem volna a lefele billentyűre. Nemj övök rá, mitől lehet, mert ha kihúzom a kormányt, egyből jó. Beállítgatni próbáltam, de nem hatott, mert mindent beállítottam nagy nehezen, de úgyanugy ment hátra az autó. Kérlek segítsetek! Köszönöm!
  • tommygiant
    #22375
    A kérdésed nem tartozik az NFS CARBON témához! Különben a válasz a kérdésedre: Netikett.
  • Kenworth
    #22374
    Srácok, én szeretnék kérni egy 100%-os mentést-!
    Köszönöm


  • Doom 4
    #22373
    Miért baj az ha a capslock be van kapcsolva ????
  • Dj Lyon
    #22372
    tacsek
  • RAZOR27
    #22371
    ....Talán eredeti játék kéne....
  • Dj Lyon
    #22370
    hello
    ha csinálok egy ea fiókot a nfs carbonban,fizetnem kell érte havonta.
    nem eredetia játék.és egyedi meccsben csinálta egyet,és engedte
    csak játszani nem tudok,mert azt írja nem lehet csatlakozni a játékhoz
    fizetnem kell érte?
  • Karmen
    #22369
    nem tom de nincs hozzá vmi patch?
  • RAZOR27
    #22368
    Valószínűleg a videókártyád miatt van.Milyen típusú?
  • Karmen
    #22367
    nah mehet mondhatod
  • RAZOR27
    #22366
    Kezd azzal, hogy kikapcsolod a caps-lockot...
  • Karmen
    #22365
    a caRBON BAN AZ AUTÓK CSUPA FEKETÉK MIT [email protected]
    MINDEN AUTÓ A VÁROSI IS
  • geradani
    #22364
    Hello..olyan problémám lenne hogy amikor beírom a telepítőkódot a telepítésnél,elfogadom a licenszet és utána kiírja hogy a telepítés nem folytatódhat mert a dirctx kell hozzá...feltelepítettem de úgy is ugyan azt hozta ki hogy nincs directx....lécci segítsetek mert nagyon fontos lenne...köszi
  • Karmen
    #22363
    nem tom feltelepíteni a carbont amikor a 38. százalkéknál jár kiír vmit és vagy mégse vagy ismét mindegyikre mendtem és nem ment tovább msn:[email protected] SOS
  • JaSoN HuNTeR #22362
    Sziasztok.
    KOrmányal szeretnék játszani de nem ismeri fel a kormányt a gépem...:S
    Vista van rajta.
    Kormány neve:
    Genius Speed Wheel force feedback valakinek van még ilyen tipusú kormánya?
  • Doom 4
    #22361
    Lehet GAMEPAD-al játszani?
  • sharpwrz
    #22360
    Sziasztok!

    Online hogyan lehet játszani?
  • underground2
    #22359
    Ja és azt hogyan lehet megoldani, azt hogy magától kilép a játék "Idle timeout", hogy ezt hogyan lehet kiküszöbölni, vagy megoldani?
  • underground2
    #22358
    Egy fontos kérdésemlenne, hogy amikor elérhetővé teszek egy vérdát amikor elérek egy online TP-s szintet, hogy azt a kocsit mikor tudom tuningolni?
  • SNlPS
    #22357
    Na megoldottam a problémámat, csak skyline-t kellett megvenni :)