59
Megjelent!
  • examinee
    #59
    Jó csúnya..
  • tukko
    #58
    Ha tokyo xtrem drift a Kaidou Battle 1, akkor milyen lehet a Kaidou Battle 3?
  • Al Age
    #57
    Oh sorry, igazad van, a hármashoz én sem találok. :-(
  • SZilaJMaGGoT
    #56
    Ez okés, de nekem a TER3 kellene... De azért neked is köszi a segítséget... :)
  • Al Age
    #55
    :-)
  • SZilaJMaGGoT
    #54
    Sajna itt nincs, de azért köszi... :\
  • Sland
    #53
    http://www.gamestorrents.com/
  • SZilaJMaGGoT
    #52
    3-hoz nincs valakinek működő torrentje??
  • SZilaJMaGGoT
    #51
    Áhh csak a tévét kellett átnyomni ntsc-re... :S :D
  • Sland
    #50
    RGB kábel
  • SZilaJMaGGoT
    #49
    USA verzió van meg és mégis fekete fehér mint az ntsc... Van valami megoldás?? :\
  • SZilaJMaGGoT
    #48
    A tuning olyan benne mint a 3-ba?? Mármint bodykitek vannak??
  • syscoHUN
    #47
    Igen,az valoban megy analoggal is(szerencse mert az is egy eleg jo progi)
  • dinomano
    #46
    lehet h. kiprobalom otthon ezt az analogos gázadagolast; mar annyit irtatok rola... :-P Ugyis régen GT2-öztem...
  • Al Age
    #45
    De a Tokyo Xtreme Racer 3 ha jól emlékszem ment analoggal... :-\
  • syscoHUN
    #44
    Nah +neztem az NTSC-s verziot.Valoban sokkal masabb kocsik vannak benne.illetve tobb is van benne mint az itteni PAL-osban ugyhogy sorry.Al Age-el tokeletesen 1etertek en is,nekem szokatlan,illetve iranyithatatlan az auto jatok ha nem az analoggal nyomom a cuccot.Nalam sem jon be ez a gombos verzio,de mivel a japo verzioban is ez volt,igy azert nem var csodat tole az ember.
    A 2. resz azert mar lenyegesen szebb garffal nyomja,de ha jol emlexem akkor itt is ez a gombos gaz van.Szerintem odatat nem tudnak a csavok analoggal nyomni.Bar ha jol belegondolok ez nem feltetlen igaz,halom gamma jott ki ami NTSC es megy analoggal.Akkor viszont ez egy rossz Genki beidegzodes.8(
  • Al Age
    #43
    Nem az igazi... :-\
  • Al Age
    #42
    Amikor meglett a PS1-esem, akkor az autós játékok döntő részét már be lehetett így állítani és a GT1 és 2 is köztük volt. Szóval én már a kezdetektől ehhez szoktam hozzá, mivel így már PS1-en is lehetett adagolni a gázt és a féket, ott a gomboknak még csak két állása volt/van.
  • Szaszura
    #41
    Be bizony és sztem úgy a legfrankóbb az irányítás!!Persze +szokás kérdése de így lehet igazán finoman adagolni a gázt!!
  • JohnnySmith
    #40
    Hmm V6 hangja rendesen átjön? :D Mert mondjuk GT4-ben nem vagyok megelégedve az Alfák hangaival (többek között. A többinek se az igazi 1-2 leszámítva)
    De azért csak meglesz. Próbát megér.
  • dinomano
    #39
    hmmm... nekem meg a 2karos megoldas nem megy, megszoktam X+negyzetet nagyon... de lehet kiproba a 2analogos megoldast..GT2nel be lehet azt allitani?
    D.
  • Al Age
    #38
    Rövid beszámoló:

    Először is az Alfák, a játék elején kettő érhető el, egy 147 GTA és egy 156 GTA, gyanítom, hogy ez a szűk kör nem fog tovább bővülni.

    Ahogy syscoHUN már írta, ez tényleg Kaido Battle, olyannyira, hogy az intro-ban is ezt írják és csak a legvégén jön be a Tokyo Xtreme Racer Drift felirat. Kár, hogy nem a második részt kaptuk meg.
    A fizika egész kellemes, de egy dolog nekem nagyon nem tetszik, mégpedig az, hogy a gáz/fék párost nem lehet beállítani a jobb oldali analog karra. Ha menni akarok páros lábbal kell taposnom az X-et, fékezéskor pedig a négyzetet alaphelyzetben, persze mindkét műveletet át lehet tenni másik gombra, de a végeredmény ugyanaz lesz. Minden autós játéknál a jobb oldali analog kart használom, lehet, hogy csak én nem vagyok hozzászokva a gombos irányításhoz, de egyrészt szerintem az ember hüvelykujja hamar elfárad, másrészt így sokkal nehezebb adagolni a gázt és a féket, mintha a karon lennének. Pedig egy drift nagyon nagy részben ezek adagolásáról szól.
    A grafikát átlagosnak mondanám, nem csúnya, de az igazán széptől is messze van.
    Hangokról sokat nem tudok mondani, egykét kocsit hallottam még csak, különböző hangjuk van, kb ennyi, egész jó. :DDD
    A játékélmény egész jó lenne számomra, ha a gázt és a féket be lehetne állítani oda ahova én szeretném, ennek hiánya viszont sajnos sokat visszafog az élményen.

    Összességében a játék szinte egy az egyben Tokyo Xtreme Racer hegyi utakon.
    Egy nagyon kellemes játék, egész jó grafikával, hangokkal, fizikával, engem csak a már sokat emlegetett gáz/fék probléma zavar, de aki eddigi autós játékainál is gombokkal oldotta meg a gyorsítást és a fékezést, annak nem lesz ilyen gondja.
  • dinomano
    #37
    a szürkém beadta a derekat; de vettem 1 fehéret... termeszetesen ujra elökerul a GT2... :-)
  • Szaszura
    #36
    ÚÚÚ vazze de sokat nyomtam még mikor +volt a kis szürke jó visszagondolni na!!!
  • dinomano
    #35
    én még GT2-t tolok; ha autozni akarok..annak is elejen vagyok.. :-)
  • Szaszura
    #34
    Hali!!Nekem Kaido racer címen van egy naon hasonló játékom,drift minden mennyiségben hegyi szerpentineken(persze lehet hogy 1-ről beszélünk csak a címe más)elég jó kis game!!!
  • syscoHUN
    #33
    Nos a jatek ua. mint a regi Kaido Battle nevu progi.Ugyanaz az intro itt is,szoval szerintem a jatek semmit nem valtozott a JAP kiadashoz kepest,csak annyit,hogy el lehet olvasni a feliratokat(ez sem elhanyagolhato dolog)
    Valo igaz,hogy itt tenyleg nincs nagy hagyomanya ennek a drift dolognak,es az is igaz,hogy mas hely mas cimmel johetnek ki progik.Ott volt pl a Toca sorozat.
    Valoban ebbol a szeriabol volt mar egy masodik kiadas(annak mar valamit javult a grafikaja),nos ez meg az elso-bol lett "atforditva" szoval nem egy nagy grafika a progi.Olyan Extreme Racer-tol kicsit rosszabb.Fura az iranyitasa a kocsiknak,bar a regi rx7-el eleg jokat lehet menni.Egyebkent teljesen visszakoszon a jatekban az InitialD szoval lehet erezni a hatasat.El lehet vele lenni,de senki ne szamitson egy GT4-re.Eleg regi jatek.BOvebb info itt:
    Genki

    Google
    Erdekes,most latom,hogy a JAP verzioban sokkal tobb auto van,na ezt majd ma delutan lecsekkolom.
  • Al Age
    #32
    Heheh bocsi vak vagyok, köszi az eddigi kitartást. :))
  • Al Age
    #31
    Ehhez meg SoloPS2 reg kell, de az is spanyol, nagyon nem megy ez nekem... :DDD
    Asszem inkább várok kicsit amíg itthon is könnyebben elérhető lesz a játék. :-)
  • Sland
    #30
    Torrent
  • Al Age
    #29
    Nem beszélek spanyolul és ha jól látom regisztráció kell ide, ott viszont nem tudom, hogy hova mit kell írni. :-(
  • Al Age
    #28
    Kicsit írnál bővebben a játékról? - grafika, hang, zene, fizika, irányítás, játékélmény... :-)

    Régebben láttam egy videót a Kaido Battle-ről (sőt, ha jól emlékszem a játék introja volt) és a srác aki küldte úgy emlékszem azt mondta, hogy ennek a Kaido Battle-nek már több része is van, gondolom csak európába nem hozták el eddig, mert itt nincs (nem volt) akkora kultúrája a driftelésnek, mint japánban. Azon pedig szerintem nem kell meglepődni, hogy egyes játékok más néven kerülnek forgalomba a Föld különböző részein.
  • Sland
    #27
    Alján van hogy honnan lehet letölteni... :)
  • JohnnySmith
    #26
    Valahonnan csak megveszem :)
  • syscoHUN
    #25
    Csovi,nekem mar van. 8)
  • syscoHUN
    #24
    Csovi Alien.Vegyes,egyebkent a jatek nem tudom hogy miert most jon ki PAL-ba ha valaki ismeri a Kaido Battle nevu cuccost(marpedig nem hinnem hogy nem ismeri az itteni banda)akkor az ue. a jatek.Az elejen jon is ua. a felirat,intro minden ua. szoval most nem tudom hovarakni a gammat.Azert mert PAL-os lett uj neve.
    Sot ott ha jol emlexem akkor tobb auto is volt benne,volt benne Merci evo is ami itt sajna nincs.De alfa mar ott is volt,igaz nemtudom hogy 156/146 GT de tuti volt.Mindenesetre a kepek nagyon ugyanannak tunnek.
  • Sland
    #23
    VEGYETEK PS2! :)
  • ALIENwoods
    #22
    nem hinném hogy olyan rosz lenne, ha lenne PS2-m szerintem kipróbálnám :)
  • syscoHUN
    #21
    Hmm kiprobaltam a gammat,hat vegyes.
  • Sland
    #20
    Nemsoká játszok evvel a gammel is, csak most nem tudom letenni a GT4et egy percre se szinte.
    [ BMW POWAAA ]