59
Megjelent!
  • Sland
    #1
    Tokyo Xtreme Racer DRIFT

    Kiadó: Crave, Fejlesztő: Genki
    Platform: PS2, Típus: Autóverseny
    A Tokyo Extreme Racer legújabb része, benne licenszelt és tuningolható autókkal, na meg a valóságból mintázott pályákkal.



    A konzolos videójátékok készítésében vezető szerepet betöltő Crave Entertainment a napokban jelentette be legújabb játékát amely az utcai autóversenyek világába kalauzolja el a játékosokat.

    A Tokyo Xtreme Racer Drift a PlayStation 2 tulajdonosoknak fog majd örömet okozni. A megjelenése valamikor az év elején várható. Az alábbi típusokkal találkozhatunk a programban: Nissan, Toyota, Subaru, Audi, Alfa Romeo, Mini, Volkswagen, stb. Ezeket pedig a valóságban is létező Japán utakon tehetjük próbára. Helyszínként szolgál majd Iroha, Haruna, Rokko, Hakone és ezek környéke.

    Jellemzők:

    - Versenyzés licenszelt autókkal (Nissan, Toyota, Mitsubishi, Subaru, Audi, Alfa Romeo, Mini, Volkswagen, stb.)
    - Testreszabható járművek,
    - A "drift" vezetési stílus elsajátításának lehetősége,
    - Versenyzés a festői szépségű Japán környezetben,
    - Versenyzés hivatalos nappali és illegális éjszakai futamokon,
    - Változó időjárás,
    - Többjátékos funkció.

    IGN

    Képek: ( nem így néz ki nálam a TV-n, itt ratyi a minőség)
    TV-n jobb








    Itt le lehet tölteni torrentről az USA verziót.
  • BiG G
    #2
    well, Live for Speednél nincs jobb driftes game. jaés konzol? bahh -.-
  • Sland
    #3
    legalább írt valaki valamit...
  • BiG G
    #4
    hát mondjuk az is igaz. de PS2-re amúgysem volt eddig semmilyen játék amiben lehetne driftelgetni, kivéve a need for speed undergroundot, ami ilyen szempontból elég szánalmas... meg amúgyis :|
  • UNREG
    #5
    Hülyeségeket ne írkáljunk már, a GT3, GT4-ben is lehet keményen driftelni, de ott a Drift Racer és a Ridge Racer, ami a driftelésről szól, vagy a D1 Professional Drift Grand Prix Series.
    És még amikről nem tudok...
  • JohnnySmith
    #6
    " Versenyzés licenszelt autókkal .....Alfa Romeo" ohh
    Na akkor ránézek majd én is! :))
  • Szaszura
    #7
    Ja + ott van a Kaido racer abban is drift ezerrel!!!!
  • Jagi
    #8
    írd be keresőbe hogy GT4 meg DRIFT VIDEO és ámulj. Nem gyenge.
  • Al Age
    #9


    Ezt be fogom szerezni, a Tokyo Xtreme Racer 2 és a 3 is tetszett (főleg a három, azt kifejezetten élveztem), remélem ez is lesz legalább olyan jó. :-)
  • BiG G
    #10
    sorry, de nem vagyok otthon a konzolos sz*rokban.
  • Al Age
    #11
    Sebaj, én meg a pc-s sz*rokban, de hát ez kit érdekel? ;-)
  • JohnnySmith
    #12
    Még jó hogy értessz hozzá lol.....
  • ngcsnet
    #13
    miért rakják minden játékba ugyanazokat az unalmas autókat? skyline, lancer, jó autók, csak már kicsit uncsik, már meg se tudom számolni hány játékban vannak benne ugyanezek a tuningmániás autók, valami újat mutassanak plz.
    egyébként az ötlet drift jó, de ne az NFS mintájára csinálják!
  • JohnnySmith
    #14
    Még 1et is értenék de ha már Tokyoban játszódik akkor mi legyen benne? Lada? :D
    De felüdülés számomra az Alfa Romeo :) (japánok imádják egyébként is az Alfa designe-t)
  • dinomano
    #15
    jah, GT-ben is lehet picit drift; de az is inkabb a kanyar elötti befekezest reszesiti elönyben...az NFS-es drift+NFS ugy szar ahogy van(kiveve a régi részek; a HotP.2 még jo, többi sz*r...)
  • Al Age
    #16
    Összességében abszolút igazad van, de ne pont egy japán játéktól várjuk, hogy ne japán autók legyenek benne. Mondjuk az Alfának én is marhára örülök, kíváncsi leszek, hogy mit tesznek bele, driftről lévén szó, szerintem inkább valami régebbi modell kerülhet bele, mert a mostaniak nagy része fronthajtásos, esetleg szóba jöhet még valamelyik újabb, Q4 hajtással szerelt verzió, bár azok meg dögnehezek... mindegy, majd meglátjuk, a lényeg, hogy lesz benne digó verda. :)))))
    Picit félek ettől a drifttől, ugyanis a játék előző része, a Tokyo Xtreme Racer 3 alapjába véve jó játék volt, csak a fizikája volt érdekes, főleg a felfüggesztéssel kapcsolatos dolgok, azoknak pedig most jóval nagyobb szerep jut, mint az autópályás száguldáskor...
  • dinomano
    #17
    jah, még a legjobb tuning sztem GT-sorozatban van (teljesitmenytuning is!), a NFS-es optikai fos-matricazos sz*r egy jo nagy parasztvakitas; rapper kis köcsi, amerikai feka-imado, (2 fast and 2furios), nitro-s kis b*znyak köcsiknek valo... nah, ez jol esett! :-P
  • ngcsnet
    #18
    persze, Tokióban nem, de mondjuk ha nem Tokyo lenne a neve, akkor Lada jó ötlet lenne bele, VFTS:)
  • JohnnySmith
    #19
    Próbáld meg bombázni a készítőket hogy legközelebb legyen Lada VFTS is a Nissanok meg Toyoták mellett :)
  • Sland
    #20
    Nemsoká játszok evvel a gammel is, csak most nem tudom letenni a GT4et egy percre se szinte.
    [ BMW POWAAA ]
  • syscoHUN
    #21
    Hmm kiprobaltam a gammat,hat vegyes.
  • ALIENwoods
    #22
    nem hinném hogy olyan rosz lenne, ha lenne PS2-m szerintem kipróbálnám :)
  • Sland
    #23
    VEGYETEK PS2! :)
  • syscoHUN
    #24
    Csovi Alien.Vegyes,egyebkent a jatek nem tudom hogy miert most jon ki PAL-ba ha valaki ismeri a Kaido Battle nevu cuccost(marpedig nem hinnem hogy nem ismeri az itteni banda)akkor az ue. a jatek.Az elejen jon is ua. a felirat,intro minden ua. szoval most nem tudom hovarakni a gammat.Azert mert PAL-os lett uj neve.
    Sot ott ha jol emlexem akkor tobb auto is volt benne,volt benne Merci evo is ami itt sajna nincs.De alfa mar ott is volt,igaz nemtudom hogy 156/146 GT de tuti volt.Mindenesetre a kepek nagyon ugyanannak tunnek.
  • syscoHUN
    #25
    Csovi,nekem mar van. 8)
  • JohnnySmith
    #26
    Valahonnan csak megveszem :)
  • Sland
    #27
    Alján van hogy honnan lehet letölteni... :)
  • Al Age
    #28
    Kicsit írnál bővebben a játékról? - grafika, hang, zene, fizika, irányítás, játékélmény... :-)

    Régebben láttam egy videót a Kaido Battle-ről (sőt, ha jól emlékszem a játék introja volt) és a srác aki küldte úgy emlékszem azt mondta, hogy ennek a Kaido Battle-nek már több része is van, gondolom csak európába nem hozták el eddig, mert itt nincs (nem volt) akkora kultúrája a driftelésnek, mint japánban. Azon pedig szerintem nem kell meglepődni, hogy egyes játékok más néven kerülnek forgalomba a Föld különböző részein.
  • Al Age
    #29
    Nem beszélek spanyolul és ha jól látom regisztráció kell ide, ott viszont nem tudom, hogy hova mit kell írni. :-(
  • Sland
    #30
    Torrent
  • Al Age
    #31
    Ehhez meg SoloPS2 reg kell, de az is spanyol, nagyon nem megy ez nekem... :DDD
    Asszem inkább várok kicsit amíg itthon is könnyebben elérhető lesz a játék. :-)
  • Al Age
    #32
    Heheh bocsi vak vagyok, köszi az eddigi kitartást. :))
  • syscoHUN
    #33
    Nos a jatek ua. mint a regi Kaido Battle nevu progi.Ugyanaz az intro itt is,szoval szerintem a jatek semmit nem valtozott a JAP kiadashoz kepest,csak annyit,hogy el lehet olvasni a feliratokat(ez sem elhanyagolhato dolog)
    Valo igaz,hogy itt tenyleg nincs nagy hagyomanya ennek a drift dolognak,es az is igaz,hogy mas hely mas cimmel johetnek ki progik.Ott volt pl a Toca sorozat.
    Valoban ebbol a szeriabol volt mar egy masodik kiadas(annak mar valamit javult a grafikaja),nos ez meg az elso-bol lett "atforditva" szoval nem egy nagy grafika a progi.Olyan Extreme Racer-tol kicsit rosszabb.Fura az iranyitasa a kocsiknak,bar a regi rx7-el eleg jokat lehet menni.Egyebkent teljesen visszakoszon a jatekban az InitialD szoval lehet erezni a hatasat.El lehet vele lenni,de senki ne szamitson egy GT4-re.Eleg regi jatek.BOvebb info itt:
    Genki

    Google
    Erdekes,most latom,hogy a JAP verzioban sokkal tobb auto van,na ezt majd ma delutan lecsekkolom.
  • Szaszura
    #34
    Hali!!Nekem Kaido racer címen van egy naon hasonló játékom,drift minden mennyiségben hegyi szerpentineken(persze lehet hogy 1-ről beszélünk csak a címe más)elég jó kis game!!!
  • dinomano
    #35
    én még GT2-t tolok; ha autozni akarok..annak is elejen vagyok.. :-)
  • Szaszura
    #36
    ÚÚÚ vazze de sokat nyomtam még mikor +volt a kis szürke jó visszagondolni na!!!
  • dinomano
    #37
    a szürkém beadta a derekat; de vettem 1 fehéret... termeszetesen ujra elökerul a GT2... :-)
  • Al Age
    #38
    Rövid beszámoló:

    Először is az Alfák, a játék elején kettő érhető el, egy 147 GTA és egy 156 GTA, gyanítom, hogy ez a szűk kör nem fog tovább bővülni.

    Ahogy syscoHUN már írta, ez tényleg Kaido Battle, olyannyira, hogy az intro-ban is ezt írják és csak a legvégén jön be a Tokyo Xtreme Racer Drift felirat. Kár, hogy nem a második részt kaptuk meg.
    A fizika egész kellemes, de egy dolog nekem nagyon nem tetszik, mégpedig az, hogy a gáz/fék párost nem lehet beállítani a jobb oldali analog karra. Ha menni akarok páros lábbal kell taposnom az X-et, fékezéskor pedig a négyzetet alaphelyzetben, persze mindkét műveletet át lehet tenni másik gombra, de a végeredmény ugyanaz lesz. Minden autós játéknál a jobb oldali analog kart használom, lehet, hogy csak én nem vagyok hozzászokva a gombos irányításhoz, de egyrészt szerintem az ember hüvelykujja hamar elfárad, másrészt így sokkal nehezebb adagolni a gázt és a féket, mintha a karon lennének. Pedig egy drift nagyon nagy részben ezek adagolásáról szól.
    A grafikát átlagosnak mondanám, nem csúnya, de az igazán széptől is messze van.
    Hangokról sokat nem tudok mondani, egykét kocsit hallottam még csak, különböző hangjuk van, kb ennyi, egész jó. :DDD
    A játékélmény egész jó lenne számomra, ha a gázt és a féket be lehetne állítani oda ahova én szeretném, ennek hiánya viszont sajnos sokat visszafog az élményen.

    Összességében a játék szinte egy az egyben Tokyo Xtreme Racer hegyi utakon.
    Egy nagyon kellemes játék, egész jó grafikával, hangokkal, fizikával, engem csak a már sokat emlegetett gáz/fék probléma zavar, de aki eddigi autós játékainál is gombokkal oldotta meg a gyorsítást és a fékezést, annak nem lesz ilyen gondja.
  • dinomano
    #39
    hmmm... nekem meg a 2karos megoldas nem megy, megszoktam X+negyzetet nagyon... de lehet kiproba a 2analogos megoldast..GT2nel be lehet azt allitani?
    D.
  • JohnnySmith
    #40
    Hmm V6 hangja rendesen átjön? :D Mert mondjuk GT4-ben nem vagyok megelégedve az Alfák hangaival (többek között. A többinek se az igazi 1-2 leszámítva)
    De azért csak meglesz. Próbát megér.