1282





A képek ne legyenek nagyobbak 1024x768-nál. Ha nagyobbak akkor csak URL-ként rakjátok be! 800x600 az optimális.
  • Laza
    #520
    En is kikapcsoltam a Bloomot es visszatettem HDR-re, sokkal jobb :)
    Igy egy 6600GT-vel 1280x1024+HDR (no AA es AF) is nagyon kiraly :P





  • deep
    #519
    Néhány szép és/vagy érdekes kép:)
    Én és a fénykardom:


    Megpihentem kissé:


    Itt még vámpírként:


    Istent játszottam:)
  • haxoror
    #518
    Nemtudom miért de nekem a sima vas páncél jobban tetszik, az acél túl steril
  • Afe
    #517
    népszerű ez a páncél :)
  • PiszkosFred
    #516
    Tökéletes, köszönöm ;] Addolom, aztán játszok egy keveset, elég volt mára a háttéranyagokból.
  • Hmuda
    #515
    Tess, van három, válogathatsz. :-) Nem méreteztem és nem tömörítettem semmit.

    Kép1
    Kép2
    Kép3

    Használd egészséggel. :-)
  • b-type
    #514
    Legjobb páncél a Bőrgatya :)
    - kép
    - kép

    bírom ahogy a csontik fejére fagy a vigyor, mikor jönnek nagy zörögve, lóbálják a fejszéjüket,..én meg szemberohanok velük egy gatyában puszta ököllel. :)
  • PiszkosFred
    #513
    Első képen azt hittem pisztolyt tart a kezében a glass warhammer helyett :D Thx, egyébként, fel is rakom.

    Eszméletlen ez a HDR. (jó tudom, mindenki ismerte már régen, de én csak pár napja tudtam meg, hogy létezik ilyen a földön ;]). Ránézek a képeidre most, aránylag sötét szobában, és még így is vakít...
  • Hmuda
    #512
    Pill
  • BEAST #511
    az enyém meghalt ... már bánom hogy megölettem , de nagyon utáltam hogy amint leszálltam róla nekiment mindennek ami élt és mozgott
  • CS@
    #510
    Fred: aszem még nem volt (ha igen akkor bocsy) 3 MinotaurLord kép:
    01 , 02 , 03
  • PiszkosFred
    #509
    Nem csinálnál egy napos fényképet róla, oldalról? Lehetőleg karakter nélkül? Róla még nincs fotóm a szörnykézikönyvben és a lovak cikkben.
  • Hmuda
    #508
    A legjobb. ;-)
  • Zsolo007
    #507
    Shadowmere mi? Jó kis paci :)
  • Hmuda
    #506
    Ez most csak úgy hirtelen nyomtam el. :-) Megettszett a csatamágusok nehézvért/csuklya kombója, szóval én is alkalmazom. :-)
  • CarajoEsp
    #505
    Igen, már jó rég óta csinálgattam, és hál istennek elég sok dologra magamtól jöttem rá, de nagyon jól jött a leírásod. Majd egyszer csak lesz házszépségverseny:D
  • BEAST #504
    egész pofás az én kuckóm is , majd ha olyan állapotban lesz rakok képeket is , a könyvespolc nem nagyon akar sikerülni , de dolgozom az ügyön , a "vitrinbe" már kipakoltam a legszebb fegyvereimet , már csak próbababák kellenének , meg mondjuk hogy a ládák nem csak egy végtelen inventoryként léteznének hanem tényleges tárolóhelyként , szórnám is bele a drágaköveimet xD
  • CS@
    #503
    Helyes örülök neki!
  • CS@
    #502
    Nem is ez a legnagyobb bajom velük(bár ez sem tetszik túlzottan) hanem, hogy a benne lévő lélekről nem tudni, hogy valójában mi is az.
  • CS@
    #501
    Kipróbáltam, hogy ezeknek a visszatermelődő dolgoknak csak a parentjüket törlöm az editorban, de akkor is visszatermelődött(lehet, hogy csak új játéknál működne így, nem tom).
    Ha törlöm magukat a kajákat akkor frankó mert ki sem rakja őket, csak ezzel meg úgy vagyok, hogy ezért ugyan be nem kapcsolok egy MODot.
  • CS@
    #500
    Látom megyeget a rendezkedés azokat a potionokat így egymás mellé rakni nem is olyan egyszerű, csak az egyiknél remegjen meg az ember keze és kész a baj.
  • cuccok
    #499
    a te házadról mintázva én is berendeztem a házam és jó lett
  • donpedro
    #498
    Na igen, ez egy ilyen sötét alak lett, thx to Bethesda. :( Egyébként majd igyekszem minél kevesebbszer mutatkozni meztelenül. Mondjuk az meg elég hülyeség, hogy így kénytelen leszek egy szégyenlős bérgyilkos karaktert játszani. :))
  • Hmuda
    #497
    Tuti megoldható, de én nem vagyok egy TESCS-huszár. Ami a MW-s TESCS-ből rámragad, azt már el is felejtettem (már arra se emlékszem hogyan lehet a tárgyak magasságán változtatni ).
  • haxoror
    #496
    Sebhelyes plugint nem tud valaki?

    Meg akarom alkotni Dr.Genyát egy tisztán mágus karakternek
  • PiszkosFred
    #495
    De már a nyaka is ;]
  • CarajoEsp
    #494
    Én épp arra gondoltam, hogy már Cs@ is megjegyeztem, hogy mennyire fura ez a sok ugyanúgy kinéző Soul Gem. Meg lehet oldani szerinted, hogy a Morros Grand és Greater Soul Gem modelljét berakjuk ide? mert azok nagyon tetszettek.
  • ShaiHulud
    #493
    jo lett de mar latszik az, hogy az egesz mellkasod fekete lett, ahogy hmuda mutatta:D
  • donpedro
    #492
    Miután benéztem ide, rámjött a kreálhatnék. :)

    Szóval csináltam magamból egy jóval "darkosabb" karaktert, ezzel fogom majd nyomni a Dark Brotherhood-os vonalat. :) Íme:



    Referenciának ott van a lightos verzió a #466-ban.
  • Hmuda
    #491
    Lehet majd szétnézek a TESCS-ben, hogy ezeket a marhaságokat, mint visszatermelődő kaja ki lehessen lőni a fenébe.
  • BEAST #490
    utállak
  • CarajoEsp
    #489
    Nem...nemmm:D Direkt megoldottam, és csak a Storaget vettem meg. Így semmi szart nem teleportál be!!:D
  • Lobsterman
    #488
    Ha kultúráltan mond valamit akkor nem ugrik neki senki
  • CarajoEsp
    #487
    Látod, hogy megy ez....az ember, csak mond valamit és máris 40-en ugranak neki:D
    Amúgy jó lett az első kép nagyon, tényleg frankó ez a beállítás!!
  • Hmuda
    #486
    Lesz majd kellemetlen meglepetés, mikor pár nap múlva visszajösz és megint ott virít három paradicsom az asztalon. :D

    Én azt direkt ilyen alkimista labornak rendeztem be, hogy ne legyen zavaró a három zöldség jelenléte.
  • Hmuda
    #485
    Kösz, de mint kiderült veszélyes dolog akármit is "legjobbnak" kikiáltani. :-)
  • CarajoEsp
    #484
    Noh énis elkezdtem berendezni a saját házam, igaz nem érhet fel egyelőre CS@ házával, de alakul.


  • Laza
    #483
    Ha igen akkor sry, En a MODok kozott lattam ilyesmit, a jatekban meg nem :P
  • zsilike
    #482
    nem baj igy is yo
  • SNAKE01
    #481
    a te karaktered a legjobb!grat!