1282





A képek ne legyenek nagyobbak 1024x768-nál. Ha nagyobbak akkor csak URL-ként rakjátok be! 800x600 az optimális.
  • Laza
    #802
    O is viccesnek talalta :D
  • oneal1
    #801
    vicces
  • CsőKujts
    #800
    Ahogy elnézem ki is ütött.
  • oneal1
    #799
    hali!!!

    Magyarítás van már a játékhoz??
    köszi!!

    amúgy baromira tetszik a játék!!végre egy ütős cucc!:)
  • sandros
    #798
    Koszonom mester!! :-)
  • CS@
    #797
    Az lemaradt, hogy a városból az „Anvil Dock Gate” –n kimész aztán jobbra fordulsz és akkor nem messze meglátod.
  • CS@
    #796
    Képek
  • CS@
    #795
    Na könyveket azt nem kapsz, gyűjtsél magadnak, ha kell .
    Ez ugyanaz a ház mint amit ICbe csináltam, csak most áthelyeztem Anvilba.
  • MrStokes
    #794
    lol...
  • PiszkosFred
    #793
    Már erre is van megoldás, mindenféle usb ketyerék, amellyel.... De ez már másik topik témája... és erősen (18)as ;]
  • b-type
    #792
    No igen, vannak hátrányai a valóságnak, de vannak kétségbevonhatatlan előnyei, pl. szex :D
    ehh, csak jó idő van most kint, osz azért jutott eszembe. :)
  • donpedro
    #791
    A valóságban azért valószínűleg kevés ember ülhet ki úgy a háza elé, hogy előtte ott a város, a tengerpart, a dombon egy tökéletes állapotban lévő várkastély, gyönyörű vitorlások a kikötőben, és közben középkori jellegű ruhákba öltözött matrózok, katonák sétálnak az utcán... :)
  • PiszkosFred
    #790
    Morrowindhez is voltak/vannak olyan pluginek, amelyek mesterségeket raknak a játékba. Idővel talán megjelennek ezek Oblivionban is. Már most egy hónap után kész vannak azok a modok, amelyek pl éhséget, szomjúságot és alvásigényt bevezetik a játékos szükségletei közé. Ez Morrowind esetében 1-2 év alatt jött elő. Szóval reális esélynek tűnik a korábbi MW modok konverziója Oblivion alá. Aztán persze majd meglátjuk.
  • sandros
    #789
    Lehet hogy igazad van. Bar nekem a wow-ba tetszett az a sok mesterseg. A horgaszat meg egyenesen kiraly volt. Ha jol emlekszem akkor az NW-nek is voltak olyan modjai ahol mestersegeket fejelszthettel. Valtozatossa teszi a jatekot.
  • b-type
    #788
    azt életnek hívják :))
    Általában a szerepjátékok olyasmiben varázsolják el az embert amit nincs lehetősége megtenni :)
  • sandros
    #787
    Ez egy szerepjatek. Nem? :-)
    Benne elek a jatekba. Ulok a kandallo elott, vagy setalok az erdobe, vagy csak nezem a tajat. Utana esetleg elmegyek kuldizni. Az igazi kiralysag az lenne ha lennenek mestersegek is.
  • ChevyG work
    #786
    beszarás, mintha télleg oda akarnál költözni
  • sandros
    #785
    Ja keremszepen, kivanni is lehet....? :-) Ööööö.... ez egy fogas, ravasz kerdes.
    A minimum amit szeretnek az egy otthonos haz Anvilba vagy kornyeken. Vannak benne targyak, konyvek. Tehat nem egy ures szoba. A Rizzt modhoz hasonloan. Kellemes fenyek, hasznalati targyak, esetleg konyha.
    Extra kivansag: valami szep helyen legyen, latszodjon a tenger, a varos. Varoshoz kozeli tengerparton, vagy domboldalon.
    De ha ez bonyi akkor rad bizom, ami neked egyszerubb. En mar az elsovel is boldog leszek.
    Koszonom!

  • ChevyG work
    #784
    oksa
  • CS@
    #783
    Nem egy nagy dolog, úgyhogy igyekszem még ma estig megcsinálni, aztán beszúrom a linket.
    Mondjuk nem tudom Anvilba hová szeretnéd, úgyhogy ha addig nem jársz erre akkor oda rakom ahol nekem szimpatikus.

    Chevy: estére rakok fel képet is.
  • ChevyG work
    #782
    képet lehetne arrol a biz. kunyhorol
  • sandros
    #781
    Szia

    Tegnap este kiprobaltam az IC-s kunyhot. Nagy hangulatos!
    Nem lehetne athelyezni Anvilba vagy a kornyekere? :-)
  • CS@
    #780
    Szorry a duplázásért, de gondoltam beszúrom ide is:
    Kicsit átalakítgattam az ICs kunyhót nem egy nagy durranás mondhatni semmi extra nincs benne, mert próbáltam megőrizni az eredetileg is nyújtott ócskaságot, de ha valakit érdekel, akkor itt van.
  • donpedro
    #779
    Annyi megjegyzés, hogy gyengébb kártyák tulajai vigyázzanak a túl sok fényforrással, Lantern-nel, stb, mert komoly FPS visszaesést okozhat, ha telezsúfoljuk ilyesmivel a házat. Nálam jelenleg kb. 3-4 FPS-re esik vissza a Manor-ban, a kinti 18-ról, a rengeteg lámpa miatt. Más házakban nagyjából megmarad a 18.
  • CS@
    #778
    Upsz bocsy ez mégsem lesz ilyen egyszerű, mert letöröltem azt a fájlt amit a pozíciók meghatározására használtam, de azért igyekszem összehozni valami elfogadható kérót Anvilba.
  • CS@
    #777
    Az alap fáklyát nem tudod normálisan elhelyezni, nem is érdemes vele szórakozni, van elég sok fajta, amit normálisan el lehet helyezni. A fényeknél nem kell(nem is lehet) pozícionálni mert tulképp nem látszódnak.

    Más: ha lesz időd, kedved akkor mondj véleményt az IDlistáról, köszi.
  • PiszkosFred
    #776
    Megvettem legújabb házikómat, Cheydinhalban (Skingradot akartam, de még Chorrolhoz sincs elég fame-m;]). Vagy 10x fordultam, de átcipeltem a cuccokat Anvilból. Viszont nem vettem a házba semmit, csak az emeleti ládákat/hordókat adó "készletet". Aztán telepakoltam bábukkal és tárolókkal ;] A világítással próbálkoztam, melynek végén kellett 2-3 játék restart, mert a konzolparancs kissé érdekes dolgot művelt (én hibáztam, kihagytam ezt azt, rosszat adtam meg, stb :D). Úgyhogy a vitrines mod mellé lehet kapni egy Ayleid lanter nevű kis lámpácskát, és azzal teleraktam a ház 3 pontját. Pont ad annyi fényt hogy elég legyen.

    Egy fáklyát lehet pozícionálni, hogy maradjon a levegőben, vagy mondjuk a plafonon? Asztalokat már tüntettem el, de erre hat a fizika, nem fog visszaesni? (még nem próbáltam, és inkább gyors megkérdezem;], mint majd ha lesz időm, ezzel tököljek feleslegesen, ha nem lehet)
  • CS@
    #775
    Azt a Benirius Manor fényviszonyokat javító MODot én is láttam, és nem akarom megbántani a készítőt, de szerintem ezért egy MODot csinálni, vicc. Konzolparancsokkal kb. 1perc megoldani, hogy világos legyen, mert a fényeket még pozícionálni sem kell.

    Az általam megváltoztatott Manorból, kb 5 max 10perc alatt össze tudok rakni egy olyan MODot amit a házhoz tartozó küldetés teljesítése után kell felrakni és a misc itemek, nincsenek benne(fegyverek, vázák, poharakSTB). Délután/estefelé összerakom hátha kell aztán beszúrom ide.
  • cenobite
    #774
    Köszi! Vagy egy órát - de lehet hogy kicsit többet - tököltem a karaktergeneráló képernyőn. :) Nem szeretem elkapkodni, elvégre tudtam, hogy hosszú kalandnak nézek elé.
  • LegionarR
    #773
    Láttam már párszor, de nem semmi... Baromira eltaláltad a fejét! Esküszöm jobb mint egy warcraft-os orc...
  • sandros
    #772
    Hali Cs@!

    Nekem Anvil varosa es kornyeke jott be a legjobban. Sajnos az eredeti Benirius Manor haz nem "tul" otthonos. Eppen ezert tetszett meg a te hazad, mert nem olyan rideg, ha kiadtak egy modot ami a fenyviszonyokat feljavitja a hazba akkor ez is meg er egy modot. Vannak mas modok: Pirate ship, de sajnos keves benne a tarolo vagy a Rizzt Manor de az sajnos Burmaban van. Ez utobbi nagyon pofas. Letoltottem a Tesconstructiont megprobaltam athelyezni a Burmai Rizzt hazat Anvilba, de nem ment. Minden tiszteletem aze aki modot tud irni! Addig is marad a varakozas hatha valaki ir egy modot egy Anvili hazra.
  • SNAKE01
    #771
    akkor az!:D
  • CS@
    #770
    Köszi.
    Igazából ebben a Benirius Manorban nincs túl sok extra, ahhoz, hogy egy MODot megérjen.
    Egyenlőre alakítgatom az IC –ben lévő kunyhót, ami nagyjából kész is van, még tesztelgetni kell egy kicsit, hogy a bútorozás kompatíbilis maradjon a már megkezdett játékkal is.
    Aztán terveim vannak még dögivel: ToronyRemake, A kalózhajó átalakítása, ParasztházSTB.
  • cenobite
    #769
    Kicsi O'kom alakulgat, bazinagyokat üt, hehe...! 15. szintű vagyok, úgyhogy kezd bekeményedni a játék. :)

  • Lobsterman
    #768
    Még ez sem pontos. Ez maga UMBRA :D
  • Hmuda
    #767
    Az nem egy Umbra kard, hanem AZ UMBRA kard. :-)
  • Afe
    #766
    köszi!
  • Crokin
    #765
    1. A főszál végén kapod.
    2. konzolba írd be: tm
  • Afe
    #764
    zsír nagyon ez a szerkó. hol lehet ilyet találni, vagy lehúztad vkiről?

    egyébként hogy kell ilyen "csupasz" képet csinálni, amin nincs rajta a menü?
  • sandros
    #763
    Hali

    Cs@! Tetszik a hazad Benirus Manorban. Nem akarod megcsinlani modkent? Esetleg valami hangulatos hazat Anvil kornyekere? :-) A Morrowindes hazaid nagyon tetszettek.