365
  • Hexex86 #365
    Van Magyar előzetes is és ingyen letölthető ahogy nézem.
    Ha valakit érdekel: Letöltés.
  • Kepek
    #364
  • Pilaus
    #363
    Egy másik lehetőség a monitor beállításának megváltoztatása a konfigurációs ini fájlban (HP monitoroknál előforult hasonló probléma, hátha itt is megoldja):
    A programfájlok között a Private Moon Studios\Yoomurjak könyvtárban van egy Yoomurjak.ini fájl. Ezt egy szerkesztőben megnyitva a következő sort kell keresni:
    DesiredRefreshRate=75
    A sor végén bármilyen érték is van, azt kell átállítani (kisebbre), majd a fájlt menteni. Lehet, hogy több próbálkozásra is szükség lesz. Talán ez segít.
  • SiRLi
    #362
    Igen, ezt már olvastam és végigcsináltam. De akkor is lekapcsol a monitor... :(
  • Pilaus
    #361
    SiRLi, ha Win7 van a gépen:
    A Jumurdzsák gyűrűjénél Win7 alatt néha előfordulhat, hogy nem rakja fel a második lemezt a telepítő. Meg kell keresni a merevlemezen azt a könyvtárat, ahová a program települt alapesetben ez a c:\Program Files\Private Moon Studios\Yoomurjak), itt lesz egy "Data" könyvtár. Ezután be kell helyezni a második lemezt a meghajtóba, és azon is meg kell keresni a "Data" könyvtárat. A lemezről a Data könyvtár tartalmát át kell
    másolni a merevlemez Data könyvtárába. Remélem, ez megoldja a problémát!
  • SiRLi
    #360
    Hali!
    indítás után fekete képernyő, majd a lapmonitor out of range... Ötlet valakitől?
  • Pilaus
    #359
    Nos úgy tűnik, a regény verzió folytatása, Az ördög köve nem bukott meg...:) És valóban más a helyszín, mások a szereplők - csak a légkör hasonló, és persze Jonathan Hunt se sokat változott:)

    http://www.facebook.com/azordogkove
  • Rodman6
    #358
    Nagyon jó játék, akik nem ismerik azok sajnálhatják. Vagy 20x kijátszottam, nem lehet megunni. Folytatások is jók lennének, de azok általában már ott szoktak megbukni hogy más a légkör, mások a szereplők és az ember hiányolja a régit.
  • Pilaus
    #357
    Itt is érdemes körülnézni, van néhány érdekesség Jumurdzsákról:

    http://www.facebook.com/jumurdzsakgyuruje

    Az angol verziónak külön oldala van:

    http://www.facebook.com/yoomurjak
  • Haraszti Pál
    #356
    Üdv, örülök, hogy azért páran néha még, ha havonta is, de írnak ide. Nagyon szeretem a JGy-t már jó párszor végigjátszottam, win7-en is.
    A nemrég megújított PMS oldalon azt olvastam, hogy lehet, idén folytatják a Jonathan kalandokat. Remélem nem csak a könyv(ek)re gondolnak. Ugyanitt még több infót találhattok a többi játékról is (köztük az AGON 5ről is)

    http://gamedev.privatemoon.com/hu/fomenu1/jumurdzsak-gyuruje-pc-eredeti-description
  • magdika74
    #355
    szia a te segitséged volt a legjobb hiába angol a google leforditotta igy végig mentem ajánlom mindenkinek.
  • Pilaus
    #354
    Win7 - ha nem indul a játék:
    A játék kiválóan fut Win7 alatt. A probléma abból szokott adódni, hogy az installer - Win7 alatt - nem hajlandó minden esetben bemásolni a videókat az e célra a merevlemezen létrehozott tárolóba. Egyetlen megoldásként ilyenkor az jöhet szóba, hogy ezt manuálisan megteszed. Nagyon egyszerű, ugyanis a második DVD-n kizárólag videók vannak, ezeket szokta "kihagyni" a masina. Mindet húzd át a megfelelő mappába, és új install nélkül próbáld meg elindítani. Menni fog..! :)
  • ronnydown
    #353
    Van valamilyen lejátszó progi, amivel a játék könyvtárában lévő smv fájlok lejátszhatók?
  • njozsi
    #352
    Anonymusx megtennéd, hogy megírod nekem, hogyan sikerülhet win7-en elindítani a Jumurdzsákot? Ma találkoztam én is ugyan így, ugyan ezzel a problémával.
    Előre is köszi.
    [email protected]
  • garfield5001
    #351
    A banner nem segít
  • hykao #350
    Bannerben a link...
  • garfield5001
    #349
    Feladom nem tudom mit kell csinálni senki nem magyarázza el
    ott járok, amikor Julit felhívtam, hogy segítsen előkeríteni a Gárdonyi hagyatékát de mindenhol voltam megnéztem az írásokat a képek hátán de nem kapok sms-t.
    Ha már segítséget nem kapok legalább mentést küldjetek
  • Zeller01
    #348
    :D
    Annyira nehéz, hogy itt én be is fejeztem a játékot. Az eleje nagyon élvezetes volt, de innentől nagyon bekeményít.
  • Anonymusx
    #347

    Elakadtam a Jumurdzsák gyűrűjében, a 3. napnál tartok, Jámbor Zsigmond házában, a térképen kéne bemérni egy helyet a gyertya és a makett segítségével.

    Végigjátszás szerint:
    "Az asztalon találjuk Jámbor Zsigmond térképét. A körbe helyezzük a minaretnél vásárolt makettet. A tájolás is fontos! Úgy mozgassuk a gyertyát, hogy az árnyék délről a hetedik oldalról mutasson.'

    Délről a hetedik oldalról? Mi van? :)
  • Anonymusx
    #346
    Jó lett, csak nekem is 1 gb -ot másolt fel a 4 helyett, aztán a 2.lemez tartalmát felmásoltam a gépre.
  • Anonymusx
    #345
    A demó meg elindul.
  • Anonymusx
    #344
    Helló!

    Nekem nem indul el a játék, win 7-em van 64 bites, lehet ez a baj?
    Indítom a játékot, egy nagyon rövid ideig bejön a sötét képernyő, utána meg kilép. Próbáltam a kompatibiltáson is állítgatni, és az 1.03- as patcht is feltettem, de semmi eredménye.
  • garizim
    #343
    Megoldottam.
    Ez nagyon jó játék, de nehézsége miatt valószínűleg nem túl népszerű.
  • garizim
    #342
    Én a végén járok. Éppem bombát akarok készíteni, de egyszerűen nem tuddom felvenni a fát, a lábast és a fedőt. Nem értem.
  • Szili45
    #341
    tárgyak kelenek hozá az istenes pincében van az amit keresel vagy ha az nincs meg a jámbor dokomemtumok között van azután jön az esemes julitol jön azután azirodalom tötténész utána tolár utána már tudsz kötni
  • evitaskaza
    #340
    Sziasztok!
    Pár napja kezdtem a játékot. Nagyon jó, csak elakadtam, az emlékházban a merkúr rejtvénynél. A prospektuson nem hagyja bejelölni a pontokat. Nem tudom hogy a játék a hibás, vagy én csinálok valamit rosszul. Nincs valami ötletetek?
  • Szili45
    #339
    Szia Nightuest azt akarom kérdezni tőled hogy a jámbor zsiga lakásban hol van a lábas azt nem találom hogy hol van vagy tegyél már fel egy képet hogy hol kel keresni
  • Nightquest
    #338
    Köszönöm szépen!:)
  • totyak
    #337
    Igaz, hogy a végigjátszás angol, de a képekben ez nem számít.

    Kattanj
  • Nightquest
    #336
    Sajnos hiába próbálkozom a leírás alapján, amiket jó vagy nagyjából jó címernek gondoltam, egyiket se fogadja el. Nincs esetleg egy rajza/képernyőmentése valakinek vagy részletesebb leírása (pl. hanyadik rajz kell egy kategórián belül, stb.)?
  • Szili45
    #335
    Sziasztok segitség kéne ha lehet kérni még csak uj vagyok ezen az oldalon de nem ez a fontos hanem acsilagos cucnál aban akadtam el hogy nem tudom hogyan kel csinálni ha lehet tegyet már fel egy képet vagy irjatok hogyan kell csilagos rejtéjt megoldani!mert nem tudom utóirat Szili
  • kissumi111
    #334
    aki elakadt a prospektusos kötős cuccnál annak a megoldás:
    a 23-ast össze kell kötni a 20-as melletti kockával (nem a szekrény)
    a másik ahol a kutya van, annak az asztalnak a közepét a 14-es felettivel
  • kissumi111
    #333
    sziasztok
    kellene egy kis segitség... elakadtam a merkur puzzle-nél, amikor a kereskedőhöz kell menni ott megnéztem a barna füzetet, de nem tudom eztán mit csináljak...
    lécci segitsetek
  • Akuma-D
    #332
    Üdv, merre lehet ezt a gyöngyszemet beszerezni manapság?
  • Elanor42
    #331
    SIKERÜLT!!!végigjátszottam!!de ugy őszintén sok segitséggel...viszont határozottan tetszett!!!!!!gratulálok Pierot-nak és csapatának,jó játékot csináltak
  • Elanor42
    #330
    helló kéne egy kis segitség,az ötödik napnál tartok a 4 könyvnél,nem tudok rájönni az iró nevére
  • Tari Róbert
    #329
    Sziasztok én abban a pár dologban kérnék segitséget hogy a régiség kereskedőnél egyik tárgyat sem találom akkor hol vannak ezek a tárgyak a kártya kivételével és a másik hogy hol az érseki kert hogy a csáklyát meg találjam köszönöm
  • Tari Róbert
    #328
    szia én egy cd kulcsot szeretnék nagyon hálás vagyok előre is szia
  • TerranceG
    #327
    Na megvan mégis:

    http://attilahonlapja.uw.hu/cimer.jpg
  • TerranceG
    #326
    Itt van segítség:
    http://www.adventuregames.hu/cikkek/jumurdzsak_gyuruje_%5Bvegigjatszas%5D

    Én viszont a pajzs lerajzolásánál akadtam meg. Esetleg valakinek egy kész képe?