1117
1231mod2kep2.jpg
Elég, ha a reklamált topic címét linkeled, a hsz. számát pedig kiírod!
Ha házigazda szeretnél lenni, kell a topic neve és linkje, a jelölt neve és linkje (az adatlapra), és azok a hozzászólások, ahol a jelöltet elfogadja az adott téma közössége. Ezeket írd be ide, és pár napig várj türelemmel.
A privát üzenetekkel - mivel nem tudják elolvasni - nem foglalkoznak a moderátorok, ne panaszkodj miattuk.

Mielőtt ebben a modtopicban folytatnád a veszekedést, !! KLIKK IDE !!
  • lac coo
    #1117
    Gyrekek, vén feljel álljak neki én is idiótázni F1 topikban, vagy rendezkedtek törvényesen ..., :P
  • gotchaaa
    #1116
    1. Nem panaszkodtam, cement hozzászólására reagáltam, érdekességképpen tettem be a képet
    2. Csipkebokorvessző
    3. https://a.te.ervelesi.hibad.hu/te-is
  • ToxiMaxi
    #1115
    Hát erre korábban azt válaszolták volna a modik, hogy olvasd el a bannert és ha sikerült felfogni, hogy mit jelent benne "A privát üzenetekkel - mivel nem tudják elolvasni - nem foglalkoznak a moderátorok, ne panaszkodj miattuk." mondat, akkor meg is oldódott a problémád.

    Nem védeni akarom ezzel a feladót, de hogy akarod kérni a szabályok betartását, ha neked sem sikerül?
  • gotchaaa
    #1114
    Szerintem itt olyanok már nincsenek. Továbbra is a látens homoszexualitásának kivetüléseit követhetjük nyomon a humiariban is, ami régen a legjobb topik volt, most meg arról szól az egész, hogy ez az agyhalott berak egy videót négerekről vagy melegekről, és együtt szidják őket. Fura, hogy pár éve 2 percig nem lehetett kint egy ilyen hozzászólás, most meg már ez ott a normális.
  • cement
    #1113
    szomorú látni, hogy semmi reakció nincs a modiktól erre.
  • gotchaaa
    #1112
    Aztán privát üzenetek formájában is folytatja.
  • cement
    #1111
    Üdv,

    Balesetek témában nordan nevű felhasználó már sokadjára játsza el, hogy mindenkit, aki az ő álláspontjával nem ért egyet elmond mindennek.

    #36157-es áldozathibáztatós bejegyzésére reagáltam szerintem normálisan a #36158 -as hsz-emmel.
    na erre jött a #36159 -ben egy minősíthetetlen válasz a részéről
    #36167 #36172 #36174 és #36176 szintén alpári stílus. nem képes értelmes hangnemben vitatkozni az ember.

    Ha lehet, akkor légyszi részesítsétek figyelmeztetésben.

    Köszönöm!
  • molnibalage83
    #1110
    Konkrétan én csak káromkodtam, pedig többen is felvilágosították Toxit, hogy butaságokat beszél...
    Ez azóta méginkább csak beigazolódott...

    A bibi az, hogy Toxi személyeskedett és még egy dádát sem kapott érte. Ajánlom figyelembe a hsz sorszámát és idejét...
    Ez itt mégis mi?
    Vegy ez? Ezek szerint akkor burkoltan lehülyézni és személyeskedni az teljesen OK?
    Személyeskedés? Nem az én haderőm és más hobbija érdeklődéséével személyeskedni?
    Hát ez?

    Sajátos moderálási elvek uralkodnak itten...
    Elfogadom, hogy akkor kaptam 5 pontot.
    Azt viszont nem tudom elfogadni, hogy akkor Toxi miért is nem kapott semmit...?
    Mert csak?
    Különösen annak fényében muris ez, hogy többek szerint indokolatlan volt a kitiltás...
    Utoljára szerkesztette: molnibalage83, 2020.04.14. 13:24:15
  • ToxiMaxi
    #1109
    Azt írtad "oldjátok meg" nem az, hogy "oldják meg", viszont igazad van, ne rugózzunk rajta.

    Jobb dolgom most nagyon nincs, mert a vírushelyzet "hazaparancsolt" de nem szaporítom tovább a szót, ez a topic nem erre való, amit akartam elmondtam.
  • Dzsini
    #1108
    ezt írtam: "a topic közösségének" és nem ezt: "neked"

    Aki úgy érzi, hogy tagja a topic közösségének, majd magára veszi. Aki nem, annak nem feltétlenül szükséges. Látható, hogy a hozzászólás olvashatóságát nem rontotta az, hogy válaszként ment egy mások hozzászólásra, hiszen neked is sikerült.

    Természetesen lehet a végtelenségig rugózni a rettentő fontos részleteken, de nem vagyok benne biztos, hogy nincs neked se jobb dolgod ennél :)
    Utoljára szerkesztette: Dzsini, 2020.03.18. 14:30:30
  • ToxiMaxi
    #1107
    Gondoltam nem néztél utána, különben nem írtál volna ilyet neki. Én csak azt nem szeretném, ha egy notórius visszaesőt azért mentenétek fel a szabályok betartása alól, mert egyébként van hasznos tevékenysége is.
    Utoljára szerkesztette: ToxiMaxi, 2020.03.18. 14:28:17
  • Dzsini
    #1106
    Te pedig elolvastad, pedig - ahogy említetted is - neki írtam. Akkor most mi lesz?
    Utoljára szerkesztette: Dzsini, 2020.03.18. 14:13:20
  • ToxiMaxi
    #1105
    Ő ezt pont egy olyan embernek válaszolta, aki nem is ír a topic-ba. Egyébként már megoldódott....
  • j0nNyKa
    #1104
    idézen dzsinit mer nem ment át
    "oldjátok meg"
  • ToxiMaxi
    #1103
    Elárulok egy titkot. Az alábbi úriemberek közül egyik sem ír a topic-ba beleértve Molnit is.
  • Dzsini
    #1102
    Ez az a része a témának amit viszont a topic közösségének kell egymással megbeszélnie, hogy ezt hogyan kell és érdemes kezelni. Lehetőleg házon belül. Van házigazda, van több aktív ember, oldjátok meg.
  • Fbn Lx
    #1101
    Tény, hogy molni rohadt idegesítő jelenség és megérdemel pár pontot a flémelése, de azért annak is van egy bája, hogy álhíreket és sületlenségeket terjesztesz, aztán idejössz árulkodni, amikor kijavítanak. Nem védem molnit, mert szokásosan alpári stílusban tette, de azért nem ennyire egyértelmű a helyzet.
  • Renegade
    #1100
    Ne haragudj, de soha a büdös életben nem fogok olyat írni,hogy ki mondta, azt,hogy a régieknek több megbocsátás lehet.
    Ha ki leszek tiltva, akkor kitiltasz.
  • j0nNyKa
    #1099
    linket a megallapodasrol
    admin egyebkent 2 van, es nagyon nem emlekszem hogy dombyval megallapodtam volna barmi ilyenben, de azert kuldheted a linkjet hogy te hol lattad
    ha modokra gondoltal, ugyanugy erdekel hol es mikor tortent ilyen

    de az is megoldas hogy befejezed
  • Renegade
    #1098
    bár tudnék, de hogy feszítsem a húrt kétszer is: van az adminok között egy olyan megállapodás, hogy a régiek normálisabbak...és hát nos, ha már szóba álltál velem, kaphatna 4 bizbaszt? :)
  • j0nNyKa
    #1097
    "igen, ha valaki régebben regisztrált, annak, több joga van, ezt már régebben is elmondták."

    erre linket, kosz
  • Renegade
    #1096
    igen, ha valaki régebben regisztrált, annak, több joga van, ezt már régebben is elmondták. Játssz ferül, legyél normális, tiszta sor. Ez az SG mottója (szent szar, hogy haragszom rá ezért). Egy régebbi játékos párszor hibázhat, úgy alakult, hogy Molni többször is a kelleténél, ez van. Ki is lett tiltva a picsába. EZT SENKI SEM KÉRDŐJELEZI MEG. Igen, ez egy egy Modi topik, te is párszor hibáztál, megesik, nyilván itt mindig a modiknak lesz igaza, de, ne, kérlek ne.
  • ToxiMaxi
    #1095
    Ha valaki régebben regisztrált, annak több joga van, vagy több mindent megengedhet magának? Azt hittem a játékszabályok mindenkire vonatkoznak. Én betartom őket, ennek fényében részemről lezártam ezt a témát, mert ez itt a modi topic, nem arra való, hogy erről véleményt alakítsunk ki.
  • Renegade
    #1094
    visszaeső...igen
    borzasztó a stílusa...igen
    volt pihenőn...igen...
    neked is csak 3 csillagod van...

    ezen a téren szerintem játszunk ferrül.

    Szeretnéd őt kitiltva látva? OK!

    Én egyszerűen csak kértem egy módosítást, vagy megengedik vagy nem.

  • ToxiMaxi
    #1093
    Ő egy visszaeső, mindenhol ilyen stílusban beszél, személyeskedik, fölényeskedik és többször is volt már pihenőre küldve, több accountja is van. Igen, tökéletesen igazságos volt a büntetés!
    Utoljára szerkesztette: ToxiMaxi, 2020.03.16. 21:20:42
  • Renegade
    #1092
    Na... megvan, miért ment megint nyaralni Molni. Biztos jár ezért az öt felkiáltójel?
    Van egy zsák koronám, csillagom (fasz se tudja, hogy ez jelent-e bármit), emlékeim szerint még sosem álltam bele egy ilyen vitába, még csak elakadásjelzőm sem volt (régi idők), régen ilyen múlttal lehetett protestálni...szóval, Igen, kerge, igen, tényleg elszokott gurulni a gyógyszere, de nem lehetne, most kivételesen 4 bizbaszt adni neki?

    Ha más nem, akkor kíváncsiságból, x óra után mire jut?

    Félreértések elkerülése végett: nem ismerem az F1 közösséget, csak pár hozzászólást olvastam el, ha továbbra is úgy ítéli j0nNyKa, hogy ez járt, akkor ez járt.
  • ToxiMaxi
    #1091
    Csak nem nyugszik. Lehetne legalább szólni neki?
    Utoljára szerkesztette: ToxiMaxi, 2020.03.16. 13:51:16
  • ToxiMaxi
    #1090
    Molninál szokás szerint elgurult a gyógyszer, ezúttal az F1 topicban
    https://sg.hu/forum/tema/962870403
    #172688
    Utoljára szerkesztette: ToxiMaxi, 2020.03.15. 18:11:29
  • Dzsini
    #1089
    Közhírré tétetik: megszűnt az SG-n a VIP funkció

    mindenki megkapja a VIP jogokat és beállítási lehetőségeket - ez azzal jár, hogy a felhasználónév melletti csillagok, mivel azok alapértéke a "bekapcsolt", mindenkinél látszanak - ezt a beállításokban lehet orvosolni, ha valaki nem szeretné
  • j0nNyKa
    #1088
    soha senki nem szokott hallgatni a szep szora :)
  • adam46
    #1087
    Gondoltam érteni fogja és befejezi, de köszönjük.
    Utoljára szerkesztette: adam46, 2019.07.11. 11:11:52
  • j0nNyKa
    #1086
    maskor szoljal hamarabb
  • adam46
    #1085
    Kérjük gpFan felhasználót kitenni a Forma 1 topikból. Többször meglett kérve a normális fórumozásra, sokadik személyeskedő hozzászólását töröltem, de nem bírja abbahagyni. Köszönjük!
    Utoljára szerkesztette: adam46, 2019.07.11. 10:21:00
  • j0nNyKa
    #1084
    legyen így
  • maffioso
    #1083
    Megértem. De én sem fogom újra átnyálazni. A következő alkalommal, illetve ha újrarázendít (félreértés ne essék, nem kizárólag róla van szó, csak ő kezdett bele ismét) akkor szólok. Eddig tök jó topik volt és jó lenne, ha továbbra is így maradna.
  • j0nNyKa
    #1082
    na de azokat linkeld amikor lehurrog meg ilyenek, 4-500 hszt sorry de nem fogok átnyálazni
  • maffioso
    #1081
    Ezért emeltem ki a történetét. Önmagában az a hozzászólás eltűrhető. De most már 2 hete ez megy. Amikor meg megkérem, hogy FEJEZZÜK be (ergó beleértve jómagamat is, hiszen az ilyenkori hozzászólásom szintén abba a témába esik), akkor le vagyok ugatva, hogy ne parancsolgassak. Ez már túlmegy a jó fórumozáson.
  • j0nNyKa
    #1080
    ezzel van baj? húha
    jártál már pl a tudományos részleg bármelyik topicjában? :)
  • maffioso
    #1079
    Boccs, indulatos voltam és nem tájékozódtam.
    FORMA1 Topik.
    #170454

    A #170090 komment jelzi a kezdetét annak a diskurzusnak, ami elindult a futam idején. Itt még semmi gond nem volt, Ez utána közel 10 oldalon keresztül tartott, helyenként kifogásolható stílusban, majd most amikor végre mindenki túllépett a problémán, GpFan ismét elkezdte ekézni Vettelt. Nomrál esetben sincs szerintem helye a pilóták pocskondiázásának, de tekintve a hozzászólások múltját, szerintem most már tényleg kifejezetten unalmas ezt olvasgatni folyamatosan. Lassan gumiszoba lesz.
    Utoljára szerkesztette: maffioso, 2019.06.21. 13:02:19
  • j0nNyKa
    #1078
    "Elég, ha a reklamált topic címét linkeled, a hsz. számát pedig kiírod!"