1117
1231mod2kep2.jpg
Elég, ha a reklamált topic címét linkeled, a hsz. számát pedig kiírod!
Ha házigazda szeretnél lenni, kell a topic neve és linkje, a jelölt neve és linkje (az adatlapra), és azok a hozzászólások, ahol a jelöltet elfogadja az adott téma közössége. Ezeket írd be ide, és pár napig várj türelemmel.
A privát üzenetekkel - mivel nem tudják elolvasni - nem foglalkoznak a moderátorok, ne panaszkodj miattuk.

Mielőtt ebben a modtopicban folytatnád a veszekedést, !! KLIKK IDE !!
  • maffioso
    #1077
    F1 topikba kezdjetek el pls rendet rakni mostantól, mert elfogadhatatlan a társalgás minősége.
  • j0nNyKa
    #1076
    ok
  • Alien69
    #1075
    Amúgy, miért van még ott a reklamált hozzászólás? Azt azért illene törölni. A hozzá szóló büntetése nem érdekelne, de a személyeskedőn sértegető hozzászólás otthagyása aggályos.
    Szerintem...
  • Alien69
    #1074
    Balesetek, 33841, és 33837.
  • j0nNyKa
    #1073
    Elég, ha a reklamált topic címét linkeled, a hsz. számát pedig kiírod!
  • Alien69
    #1072
    Balesetek, 33841, 33837. Ha már az én hsz-met törlitek, amiben semmi személyeskedő nem nagyon volt, igenis tessék törölni az engem sértegetőeket IS!
    Köszönöm
  • Dzsini
    #1071
    Az ilyesmiket támogatni szoktuk, ha nem szórja be ezer topicba.
  • Kepek
    #1070
    https://sg.hu/forum/uzenet/1257621367/362

    gondolom lehet, de jobb ha modi válaszol neki
  • Tinman #1069
    Megkértem, hogy ne igyon annyit. Más értelmes okot nem tudok arra, hogy valaki azért támad neki ismeretlen fórumozótársának, mert az egy baleset kapcsán azt írja, hogy "repkedtek szanaszét az emberek". Igen, ez történt. Ezt nem tudom másképp leírni. Szörnyű, de ez van. 110km/h-nál rongybabaként röpködnek. Erre elkezdett parasztozni.

    Erre te azt a megoldást dobtad fel, hogy vagy kivágod mind a 2 embert, vagy megoldjuk kulturáltan. Nem tudom a parasztózókkal milyen kulturált megoldást lehetne foganatosítani egy magafajta mezei usernek, ha csak azt nem, hogy mihelyst jobban eldurvulna moderátorért emelem a kezem.

    Ha az az ára, akkor mind a kettőnket tilts ki véglegesen, mert ez az ember megváltozni és viselkedni, soha az életben nem fog. Nekem ennyit megér, hogy buccjam az accom.

    Köszi és minden jót!
  • j0nNyKa
    #1068
    ne nézz hülyének légyszives, elég volt egy darab "válasz xy" linket megnyomnom
  • Tinman #1067
    Írtam már a korábbi hsz-ére, "Ignore On". Ennél többet nem tudok tenni. (Mondjuk, hogy engem jelen esetben miért tennél ki az a te titkod maradna.)
  • j0nNyKa
    #1066
    kérdésem a szokásos: mindkettőtöket kipakoljalak, vagy megoldjátok cooltúráltan?
  • Tinman #1065
    Ahogy te sem.
  • Roger6
    #1064
    Baleset Topic-ban, nem bír magával Tiriol.
  • Master91
    #1063
    hónapok óta nem voltam abba a topikba
    vagy kérdezd meg yossariant hogy mit tud a nevemből elárulni
  • Totti5
    #1062
    Oké -fav, ha én vagyok a hülye. Téma lezárva örökre.

    Kösz.
  • adam46
    #1061
    Generálja, mint ahogy azt most is teszi. Nyilván érti, hogy hogy értettem a pályán nem történt semmi részt, de azért próbálkozik aranyosan.
    Utoljára szerkesztette: adam46, 2016.11.02. 13:28:47
  • j0nNyKa
    #1060
    jó ne nézz hülyének, generálod a flamet elég rendesen, csak ezt normális keretek között csinálod
    tudnál változtatni ha akarnál
  • Totti5
    #1059
    Én szeretném rendeltetés szerűen használni az SGt, hisz azért vagyok regisztrálva. Meglátjuk mit hoz a jövő.
  • j0nNyKa
    #1058
    menj már abból a topicból, így sem túl okosak, miattad méghülyébbek
  • adam46
    #1057
    Megsértettem a jogaidat? Jaj ne, tényleg, már megint? Szerintem ezen a fórumon nincs még egy olyan ember, akinek ennyiszer sértik meg a jogait. Szerintem meg semmi rosszat nem írtam.
  • Totti5
    #1056
    Bocsánatot kérek a túráztatás miatt mindenki nevében, de :

    Céltalan személyeskedés

    Ez meg a gumiba való. ne az F1 topikba... szerintem
  • j0nNyKa
    #1055
    az ő utolsó 50 hsze alapján nem
    az nem lehet, hogy te már a wot flame-ben is részt vettél aktívan?
  • Master91
    #1054
    Az nem lehet hogy Tottival van a baj nem pedig a tömeggel?
  • j0nNyKa
    #1053
    téged még nem figyelmeztettelek, most megtörtént. utoljára.
  • Hasselhoff72
    #1052
    Olvasd vissza a posztjaidat, mindjárt érthetetlen lesz a "semmiből" hát még a "érdemben társalogni" kifejezés..
    Az hogy az én posztomat is beraktad mint megjósoltam nem is kell kommentálni, az neked személyeskedés?? Az személyeskedés ha téged érint a poszt és nem tetszik neked, el kellene olvasnod a posztjaidat..
    De majd most jön kisbarátod és megint mély igazság érzettel megáldva kioszt mindenkit, kivéve téged a fő trollt és flame keltőt.

    Jelenteném totti5 összes posztját az utóbbi 48 órából mint értelmetlenül hergeli az embereket folyamatosan.
  • Totti5
    #1051
    Kezdődik megint a semmiből. Nem lehet így érdemben társalogni...

    Személyeskedés 1.
    Személyeskedés 2.
    Személyeskedés 3.
    Személyeskedés 4.
    Utoljára szerkesztette: Totti5, 2016.11.01. 10:55:29
  • Count Adyn
    #1050
    Engem már fel se jelentesz tottikám hogy ellent mertem mondani neked?:) Hát már ennyit se jelentek neked?:)
  • Totti5
    #1049
    Céltalan, semmi értelme alpári stílus.
  • Totti5
    #1048
    Alpári stílus az F1 topikban.
  • Totti5
    #1047
    Légyszíves egyszer s mindenkorra fejezzétek be ezt, nem kell kommentálni. Azt csináltok amit akartok én meg nem vagyok már köteles elviselni ezt a szarba nézést.
  • Hasselhoff72
    #1046
    Fantasztikus lenne ha megint ha valaki a kis kedvencét a szájára veszi megint törölgetne, 2x nem vállt be harmadjára nem kell vállalja valaki más. Egyébként lehetne HG törlési jog nélkül mert azzal együtt alkalmatlan a feladatra.
  • adam46
    #1045
    Banner cserét kérnénk a Forma 1 topikba. Danke.
  • adam46
    #1044
    És miért baj, hogy káromkodott? Senkire sem irányult. Totti meg ne jöjjön csak vissza HG-nek, amióta nem HG azóta legalább szókimondóbb lehet a topik.
  • Stockbauer33 #1043
    Bakkerman jó srác.Totti kéne HG-ek és töröljön csak 1000L mindent ami nem odavaló.Csak magára vette a sok oltogatást holott amiért nyavajogtak azt újraírva le irhatták volna még egyszer.Nem értem ezt miért nem nézte bele Totti.Inkább eldobta a kanalat
  • Amiga
    #1042
    Káromkodós

    Kérlek töröljétek ezt a kommentet, mert elszállt itt a cérna... És ha totti vállalná, visszaadhatnátok neki a HG-szerepet, mert ő szépen takarította ezeket, akik pedig őt fúrták, azokat épp amúgy sem látom kommentelni a topikban...
  • Maximus4
    #1041
  • adam46
    #1040
    A Forma 1 banner képét kérnénk cserélni, erre a képre, köszönjük.
  • Hasselhoff72
    #1039
    Ertem, omg.
  • Dzsini
    #1038
    Értelmetlenséget máshova is felesleges írni.