63
  • uniu
    #63
    Hihetetlenul buta 5let, 1000 sebbol verzik, a lenyegesebbek: egy 30-40km/h kozlekedo hajora, hogy maszik fel alo helybol, a sima, fuggoleges vagy homoru acelboritason ??? vagy ott detonal a macsek a hajo oldalanal az 0,5 kilos robbanoanyaggal ?
  • selyem
    #62
    a suly problémával egyetértek, de hiábba nyávog a macska ha bombáznak és lönnek közben ezerel
  • Mixerboy
    #61
    Sziasztok!

    Ebből látszik hogy az emberi hülyeség határtalan. Mondjuk ilyen akciókról nem hallotam, de ez nem semmi a szövetségesek részéről. Mégis mit képzeltek, hogy hány kg ( vagy tonna???:D) robbanóanyagot szerettek volna szerencsétlen macskákra aggatni, amivel még képesek lettek volna úszni egyáltalán, és elsüllyeszteni a Bismarck-ot??:D - Persze elképzelhető hogy lélektani hatásokra apelláltak, de ha még szerencsétlen macska túléli a zuhanást, +a felszínre túd úszni(?) akkor ezt biztosan nem hagyja szó ( nyávogás ) nélkül, amit meg lehet hallani. Köszi a figyelmet.
  • uniu
    #60
    vip-kent en sem took javitani ezekben a hozzaszolasokban. Azert mondtam ezt peldanak mert ezt ismerem jol!:)
  • CsőKujts
    #59
    Sry én nem vagyok VIP szal szerkesztés nuku, ehelyett odarondítottam mégegyet. Ejnye bejnye már csak számítógépekben tudunk gondolkodni??
  • uniu
    #58
    :) Nalatok van nektar a szarkupacban ?:) merthogy lepket emlegettel... ;)
  • AgentKis
    #57
    Pedig az emberiség szaporodik. Fejlődik.
  • G0blin
    #56
    Már látom magam előtt, hogy akik ezeket a lepkéket fogják irányítani, milyen szimulátorprogramon gyakorolnak előtte...
    Először ki kell térni egy ellenséges ország verebe elől, átrepülni egy adag gőzőlgő szarkupac felett elcsábulás nélkül, be az ablakon, és végül el kell tudni menekülni a légycsapóval és összetekert tévéújsággal hadonászó nénik elől. Aki végül eléri a ruhásszekrényt, az alkalmas, és beveszik a berepülő-rovar-pilóta századba.
  • uniu
    #55
    1, Nem utan hanem kozben!
    2, Epp azt mondtam, hogy mem kellene a gyilkolas hozza.
    3, Lassu fejlodes ? Ez alatt azt erted, hogy minden bort lenyuznak a vasarlokrol, es a legkisebb vackot is aranyarban vezetik be, lepesenkent, meg ha szar akkor is ? (pl.: intel procik, minden 2. ujhoz uj alaplapot kell venned, uj chipkeszlettel, de az uj foglalat miatt biztos )
  • állat
    #54
    Ez egy elmebeteg ötlet
  • DVDMester
    #53
    Magyarországon meg Moszad és KGB ügynökök kikísérleteztek egy csótányt ami elszegényíti az országot hogy aztán olcsón megvásárolhassanak mindent a befektetők. Ezt a csótányt úgy hívják hogy Gyurcsótány.
  • CsőKujts
    #52
    Mellesleg azt sem tudom mi a garancia arra ha nincs háború akkor ezeket a dolgokat nem találják fel...
  • CsőKujts
    #51
    Mellesleg a SW nem jövőkép hanem réges régen játszódik egy messzi, messzi galaxisban. :)
  • CsőKujts
    #50
    közben.. sry
  • CsőKujts
    #49
    Jó nagy álomvilágban éltek. Valóban feltaláltak pár dolgot az első és a második világháború után de milyen áron? Inkább a lassú fejlődés híve lennék... Kérdezzetek meg erről azért néhány olyan embert akiknek mondjuk nincs keze és az anyja eteti 30-40 évesen. Abba se vagyok egyáltalán biztos, hogy ez a fene nagy fejlődés aminek annyira örültök jót tesz az emberiségnek. Sőt biztos vagyok benne, hogy nem.
  • uniu
    #48
    Ez igy van. De haboru nelkul is menne a dolog, sott akkor meg kevesebb penzbe is kerulne, mert nem kell gyartani mindenbol 10e db-ot. Haboru nelkul a politikusok nagy resze azzal van elfoglalva, hogy hogyan sutogessek a pecsenyejuket. Sztem a fejlodes a kulcs.
  • tcpip2
    #47
    Új hír!!! Abdul El Mehmed Ali amerikai lakost kémkedés és terroristákkal való együttműködés alapos gyanújával letartóztatták, mert nagy mennyiségű (7 doboz) rovarirtót és egy elektromos szúnyogriasztót vásárolt, amivel feltehetően az amerikai titkosszolgálat és katonaság munkáját igyekszik ellehetetleníteni.
  • nearo
    #46
    Wolf3D Operation: Eisenfaust c. része, ha jól emlékszek...
  • Sliders
    #45
    németek meg kisérleteztek a II világháború alattolyan szerrel h zombikat készítsenek végülis, vagyis halott embereket beoltanak és mennek harcolni, vagy valami ilyesmiről hallottam, persze lehet nem igaz... de durva
  • noss
    #44
    :D
  • noss
    #43
    macskák helyett ezeknek a technikáknak a kiötlőit dobnám vízbe, időzített bombával felszerelve (csak a biztonság kedvéért), ki egy repcsiből. kétlem, hogy zuhanáskor elvesztenék eszméletüket...
  • voodoothursday
    #42
    Ezek az idomított macskák épp kereket cserélnek
  • macrachanta
    #41
    Vajon a cikkíró kinek a rokona, hogy folyamatosan leadják a minimális angoltudására alapozó, szakmailag nulla írásait?
  • HuMarci
    #40
    Szilveszteri petárda a macskafarkára kötözve!
  • Lacc
    #39
    Lol ez a macskás dolog, ezt még én se hallottam. Melyik baromnak juthatott ez eszébe, ha igaz?
  • echo
    #38
    hehe ez de durva
  • vikice
    #37
    Én először azt hittem a cikkről, hogy vicc. Mostmár félek, hogy nem
  • schrank
    #36
    jól van ne menőzzél mert ezt a buzerában láttad
  • Alfa Of NS
    #35
    A II vh-ban hasznaltak azt a modszert, hogy tengeralattjarorol etettek a madarakat az angolok, igy idovel ha egy viz alatt levo nemet tengeralattjarot meglattak a madarak (nem volt melyen, felulrol latszott), azonnal odasereglettek fole, igy messzirol latni lehetett, ha ott van egy tengerallattjaro.
  • Teppik Amon
    #34
    Ez nem fog működni. BUG-os a rendszer
  • nearo
    #33
    Ha már itt tartunk, akkor vakond+zsiráf=környezetbarát fúrótorony...
  • GABOR16
    #32
    ÁÁÁÁ , ez tetszik, a giliszták földalatti bunkereket támadnak, az emberek meg menekülnek mert beomlik a kis robbanó gilisztáktól.
    Majd bekell idomítani ellenük pár vakondot .
  • haxoror
    #31
    Persze hogy nem. De nem is ezt írta.
  • haxoror
    #30
    Az amcsik inkább a dagadt hülyegyerekeikre pakoljanak érzékelőket, azoknak úgy sincs agyuk ami bezavarhatná a drótozást...
  • nearo
    #29
    Egy háború egyáltalán nem jó, csak előrelendíti a fejlődést. Mindenki elkezd fejleszteni ezerrel, hogy megnyerhesse a háborút, és ezek a fejlesztések előbb-utóbb civil használatra is alkalmasak lesznek.
  • HUmanEmber41st
    #28
    És akkor most jóak a háborúak????
  • exxile
    #27
    Az emberiség és a tudomány fejlődésében a háborúk katalizátor szerepet játszanak. Gondolj csak bele az 1, és 2. VH arzenáljának különbségeire, pedig alig több mint 20 év telt akkor el.
  • gumikacsa
    #26
    milyen álca szöveg, hogy bombakeresésre használják... érdekes módon eddig mindegyik példában támadásra használták az állatokat, miért lenne ezekkel is máskép? (redvás amcsik...a pentagonnal az élen)
  • HUmanEmber41st
    #25
    Én meg majd földigilisztákat idomítok, h földalatti bunkereket rongáljanak meg...
  • pedrohsi
    #24
    arra szoktatták őket, hogy a tankoknál kapják a kaját, aztán elindították a németek felé