16212
Battlefield 2142
  • FireWall
    #4047
    Keress meg MSN-en,vagy TS-en.
  • joebacsi
    #4046
    add el, és várd az arma-t :)
  • Sh3rmanData
    #4045
    Hi all lenne 1 probeszom telepítéskor kíír Memory.dll nem található. Vmi ötlet ? :)
  • TS Zolly
    #4044
    Tényleg? Kapcsold be a nájtvizsön modot.
  • norBOSS
    #4043
    sziasztok!! szeretném + kérdezni,hogy hallott-e már valaki arról a hibáról ami nekem jelentkezik?? a titán-non ha bemegyek a folyosón elsőtétedik a kép!!!!!!!!!
  • ttibi
    #4042
    szerintem lehet töbet is én pl 2 katonát csináltam!
  • Dtomka
    #4041
    sztem jo game,ezt tapasztaltam mint ful amatör...de lenne 1 kérdésem,a bf2ben lehetett 1 gépen több regisztráciot létrehoznia bf2142ben csak 1 reget lehet?
  • ttibi
    #4040
    kikapcsoltam, de semmi!
    mindet meg probáltam hogy azt azt kikapcsolok, de mindent végig probáltam...és semmi! arra gondoltam hogy a netel van valami gond..de akkor a flatout 2 vagy a bf2-nek is ki kénelépnie ha az lenne a gond nem?
  • Paranoia
    #4039
    kikapcsoltad a VoIP-t?probáld ki hátha...
  • ttibi
    #4038
    lenne egy olyan gondom hogy 10-15 percenként kidobb a bejelenkező képernyöre, még nincs rá semmi megodás? várom a patchet hátha az megcsinálja de addig is, mert így élvezhetetlen a játék!
  • red bull
    #4037
    Áhh eddig te voltál a legnormálisabb...thx!!...msn cimed ha van megadhatod..:P:D
  • Mrlego
    #4036
    amit leirtak linket neked ott nézkörbe nagyon sok bf2142 szoba van jelszot megtalálod azon az oldalon amit kaptál vanak link keres én kb 20 p megtaláltam pedig eredeti a játékom
  • red bull
    #4035
    Hogy lehet szervereket keresni Hamachin??..Vagy mondjatok 1 szerót..
  • Mrlego
    #4034
    köszi azért nagyon hálás vagyok és amit leirtál linket ott regisztrálva is vagyok azért nagyon nagy thx
  • Murry
    #4033
    Ha kicsit visszaolvasol találsz klánokat akiknél jelentkezhetsz.
    Írhatsz nekik privátot, vagy kereshetsz kapcsolatot velük pl: a http://www.battlefield.hu-n
  • red bull
    #4032
    Hogy lehet szervereket keresni Hamachin??..Addig kérdezem mig nem válaszol valaki normálisan...:P
  • Mrlego
    #4031
    várj pár napot én nagyon megijedtem elöször de utána mindent amit elértél (kitüntetések,unlockok,) mekapod
  • Deqwator
    #4030
    ranked serveren kéne játszani;)
  • Mrlego
    #4029
    van csak tudod 2 x irtak klántagok itt és egyik se irna visza hogy á mester lövész 1000 pont feleti és nem csal oh és klánt is keres akor szivesen fel veném de ha nem tudom meik serveren van vagy a játékban hol
    találom meg akor egyszerüb ha a forumba beirom hogy keresek klánt és hiába irok neki levelet.

    ui:az volt az 1 gondolatom hogy irok levelet de mivel személy szerint nem ismerem a magyar klánokat körül nézek de nem tudom hogy lehet csatlakozni ha már találtam azért irtam neked
  • trefasnyul
    #4028
    sorry tom hülye vagyok de tényleg nem tom hogy unlock? az optionsban engedélyeztem meg minden de semmi plusz szintet se lép soha ez a köcsög
  • uHs Gerzson
    #4027
    :)
  • Murry
    #4026
    Meow a jótündér. :P

    Minden kívánságot teljesít. :)
  • Me0w
    #4025
    Haromszor irtam ujra a hszt.

    Azert is nyugodt leszek. Van onkontrolom.

    A valasz: Gondoltal mar ra esetleg, hogy irsz annak akinek klanja van, hogy vegyen be? Vagy egy ilyen kibaszottul osszetett gondolat meg csirajaban elhalt az agyadban?
  • Mrlego
    #4024
    és nekem segitesz?
    hogy lehet klánba csatlakozni?
  • Me0w
    #4023
    http://www.hamachi.cc/
  • red bull
    #4022
    De ****** mér nem segit senki?
  • Me0w
    #4021
    Jajj ne.
  • red bull
    #4020
    Hogy tok hamachival Szervereket keresni??( SOHA NEM VOLT MÉG HAMACHIM VAGY MI EZ)
  • Mrlego
    #4019
    akor hogy csatlakozhatok egy klánhoz létci irjátok le
  • Madu
    #4018
    Hát én nem tudom de nekem kéri a jelszot:)
  • Me0w
    #4017
    De persze azok, akik sajat statpadding celjaikra akarnak szervert kapni Amerikaban, azoknak az atfutas kb. 2 ora ;)
  • Murry
    #4016
    "ea adna rá ranked jogot!!!"

    Ez nem ilyen 1xű, hogy adnak rá jogot aztán csá. Marha sok feltételnek kell megfelelnie annak, aki ranked szervert akar üzemeltetni, és csak cégekkel szerződnek, magánemberekkel nem. Arról már nem is beszélve, hogy az EA hu-nál, marha lassan mennek a dolgok.
    Először is találnod kell valakit az EA-nél akivel, erről tárgyalhatsz. Majd sok, sok idővel, és telefonálással később, talán sikerül elérned, hogy végre megkapd a követelményeket, amiknek majd ha megfelelsz, talán 1x majd eljutsz a szerződésig, és utána meg kitudja mennyi időt vársz majd arra, hogy elküldjék végre a ranked file-okat, majd amikor már megkaptad, feltelepítetted, és beállítottad a szervert, és azt hiszed, hogy minden oké, akkor majd a játékosok kezdenek el panaszkodni, hogy a szerver miért nem írja jóvá a pontjaikat, és miért nem fejlődnek. Erre kiderül, hogy az EA rendszerében még mindig nem aktiválták be a ranked szerveredet…

    Ezzel nem akarok senkit elriasztani attól, hogy belevágjon, de amit leírtam az nagyjából így történt annó, amikor a magyar scene-nek BF2-es ranked szervere lett.
  • uHs Gerzson
    #4015
    Mivel engem nem érint a dolog így nemigazán emlékszem rá, de FRX|Donc tudja a választ :)
  • babar20
    #4014
    pl??milyen feltételnek kell megfeleljen?
  • uHs Gerzson
    #4013
    Csak akkor lesz azon a szerveren ranked jog ha pár feltételnek megfelel a szerver üzemeltetője.
  • babar20
    #4012
    ja az igaz hogy van csak nmeRANKED!!!és csak az argonetes jo mer a másik a VÉNY kláné és akkor lenne jo ha az argonet maradna és az ea adna rá ranked jogot!!!
  • Mrlego
    #4011
    téleg van server ezek nagyon jok már van csapat is server is de hogy csatlakozak? :(
  • joebacsi
    #4010
    inkább a meglévő magyar bf csapatoknak nemér ennyit ez a szutyok :)
    ea a büdös életbe nem fog a seggetek alá tolni egy szervert, nektek kell összedobnotok rá...
  • babar20
    #4009
    hy all!!elvileg van magyar szerver a vény klán szerverén az megy de nem ranked és van az argonetes azon is es az !!Itt nézd meg!!!
  • Mrlego
    #4008
    ez jo köszi és hogy csatlakozhatok hozátok?