16212
Battlefield 2142
  • Mrlego
    #4089
    sziasztok lene egy kérdésem amire választ szeretnék kapni
    a rangoknak nincsen valahol maqgyar neve (pl közlegény,százados,ezredes stb)
    nagyon megköszöném ha tudnátok segiteni
  • Vercetti 1
    #4088
    hát txt fájl se más szöveg nincs benne, akkor mehet a kukába?
  • Fujiryu
    #4087
    Hát ezt egy nagy szar...

    Az alap fegyverekkel nem lehet lőni, és mégtöbb olyan dolog van benne amit nem kell irányítani hogy öljön(minek tesznek egy multi fps-be öncélzó gépfegyvert??)
    Szóval mégtöbb lámaság

    Unlockok ellen nincs sok esélyed(mondjuk amikor szereztem egyet akkor szépet henteltem:DDD)
  • babar20
    #4086
    Hy all!
    Szerintem nagyon jó játék, a csapatmunka nagyon jó benne.:)Gyilkokért csak egy pontot kapunk de ha kapunk Badge-et akkor viszont azért is kapunk pontot.A járművek nagyon jók.Szerintem jo de ahoz mindenki ki kell probája !
  • peti94
    #4085
    nekem is volt ilyen de jelszót nem találtam ezért maradt a razor
  • Temporal Vortex
    #4084
    töltsd le a demot és próbáld ki (bár szvsz pont a legszarabb pálya van benne...)
    Szerintem Verdun és Sidi Powerplant a leggagyibb pályák, pont ami az előzetes tesztben és a demoban van, ami nagyban befolyásolja néhányak véleményét. Kétségtelen, hogy egy BF2 mod, jópár buggal, még tele cheaterrel, ráadásul pénzért, de szerintem a pályák hasonló szintüek, sőt jobbak mint a BF2-ben(főként a városi pályák), és érdekes az egész hangulata, annak aki szereti a sci-fi-t :)
    Én szeretem mindhárom játékot (BF1942, BF2, BF2142) mindnek megvan a saját feelingje. Amit konkrétan kiemelnék és tetszik, hogy a medic pack nem tölt fel kapásból élettel ha leteszed a földre, ahogy pl. BF2-ben van. A sok unlcok pedig sokfajta taktikai lehetőséget eredményez(bár szerintem felesleges ).
  • ZOLCHI
    #4083
    Nics lézerfegyó és nem űrbf,csak másabb ,mint eddig.
    Nekem és naon sok emberkének bejött.Igaz vannak bugok meg sokféle hiba még, de van feelingje.Próbáld ki razorral,singlibe.Ha bejön az élmény,képzeld el a sokszorosát multiban.Ha nem jön be akkor hanyagolás.
  • Beers
    #4082
    Ne akard összehasonlítani a két játékot!
    Kíméld meg magad és a pénztárcádat!
  • Bence94
    #4081
    helo látom sokatoknak nem tetszik.egypáran el is adják.egyébként jó ? vagy nem mert én az 1942-vel nyomulok.

    ui.:a feygverek lézer fegyók vagy normális golyós?
  • mt91
    #4080
    Semmi baja nincs neki csak az a f@szkópé aki felrakta torrentesen az jelszóval rakta fel...
    Ha van mellette valamilyen txt v nfo fájl akkor nézd meg és abban lehet,h leírták,ha meg nem akkor meg így jártál.
  • Vercetti 1
    #4079
    Sziasztok, lenne egy nagy bajom leszedtem a játékot a netről (torrent) battlefield 2142 winrar formátumban.Viszont mikor kiakarom csomagolni kér vmi jelszót amit eddig soha sem kért.Ha vkinek volt,vagy tudja mi a baja az írjon!Köszi előre is
  • SubZero911
    #4078
    Tisztelt közönség !

    MEGVÁLOK (NEM)SZERETETT BF 2142-őmtől ! Az ára 8 maki (számlával , accounttal, kb. 1800 global pointtal.

    Tel: 06-30/74-808-15. E-mail : [email protected]
  • ZOLCHI
    #4077
    ki = kis
  • ZOLCHI
    #4076
    Te voltál??????????
    Te ki te!!!!!!!

    Valóban müxik! Thx
  • HunnernesKonge
    #4075
    Ki volt az az állat? [énvótam]

    De amugy mostmár megjavult. Mára sok sikeres kört kivánok mindenkinek :D

    Igen onnan ismerheted...
  • ZOLCHI
    #4074
    Ezek a frány kábalek !
    Na , alszom rá egyet.
    Amugy ismi a neved v.honnan,de nem tom honnan.
    Esetleg PCDome forumon? Párszor bekukkantottam oda,mintha ott láttalak volna. Bocs ha tévedek.
  • ttibi
    #4073
    szerintem csak az eanél van valami gond!
    vagy ahogy egy haverom monta "a ea-nél egy takaritó kihuzta a kábelekett"
  • ZOLCHI
    #4072
    Mi a franc van az EA serverrel? Nézném a statom a bfhq-ba = 0
    Nézem az EA oldalán = 0
    Keresném a haverok statját = 0
    Bármilyen nevet keresni akarok = 0
    Törölték mindenki statját?
  • mt91
    #4071
    Sziasztok!
    Nemtom,de én elolvastam a faq-t meg mindent át is írtam úgy ahogy levan írva de nem jutok el csak addig,hkiírja a nevmet de utána ha megnyomom az ok-t csak arra megy,h nincs internet,ha meg utána is okétnyomok akkor meg csak azt írja ki,h nincs offline nick-em.
    Ha valaki tud választ az írjon ide vagy msn-re
    msn:[email protected]
  • misaab@a
    #4070
    klánosdi már nem menő :) amúgy meg mit vársz? hogy majd kapkodnak utánad? miért is? ha publicon látják, hogy jól tolod és teamplaya vagy, akkor úgyis megkeresnek. no para. vagy nincs kivel játszanod? ahhoz meg nem kell klán csak pár jó arc. ennyi

    misa
  • Mrlego
    #4069
    Na most adom fel elmentem a battlefield.hu nem találtam 2142 klánt
    irtam pár embernek privibe nem is venének be.Na skacok idáig téleg aránylag kedves és udvarias voltam.Johnny bocsi ezekért a szavakért
    de mi a jo kutya fülért nem lehet egy magas rangu katonának klánt találnia?
    bizonyotanom kéne vagy mi?
    5 napja irogatok a klánoknak és egyikse vesz be mit rontotam el!?
  • ttibi
    #4068
    thx be ís raktam!:)
  • HunnernesKonge
    #4067
    Nicsak egy régi ismerős. Már ezt a forumot is szennyezni akarod?
    itt a logod snecie! :D
  • Mrlego
    #4066
    kérlek titeket magyar játékosok vegyetek fel a játékban nagyon megköszöném
  • JohnnySmith
    #4065
    Így nincs probléma, most fáradt vagyok hogy szóljak a büntiért. (akár jogos is volna )
  • Mrlego
    #4064
    és a csalokat nem tudja a server kiszürni vagyis at ea games?
  • kBagyula #4063
    Jól beszélsz!
  • SubZero911
    #4062
    Nem akartam senkit megbántani -természetesen- vannak perverziók. Csak nem szeretem, ha a perverziót (ínyencségeket) összetévesztik a köcsög csalással. Ennyi.

    De ez az egész az EA + DICE hibája is. Mmint hogy lehet....
  • mNzJean
    #4061
    okés ,meglessz.
  • Mrlego
    #4060
    énis beszálénék ha lehet leon_hun kérlek vegyetek fel
  • mNzJean
    #4059
    Vegyél fel a budi listára , "JeanInfantry" esténként elég jókat játszunk ,normálisan ,csapatban,nem statpaddolva.Amúgy ha a gyalogos része legalább poe szintü lenne ,még tartósan le is tudna kötni mindenkit.
  • SubZero911
    #4058
    Meg ilyen buziságok miatt hogy KÉS szerver !!
  • SubZero911
    #4057
    Sztem én is eladom a GAMET ! Kib@@@tt nehéz leszedni valakit, ráadásul 1 nyomi pontért, az UNLOCKOLT fegyverek=FOS stb.

    Rég nincs már szó B2 Sf hangulatról, csak rókabőrről.
  • SubZero911
    #4054
    Meg a fa@?+at b+ : 1800 késelés

    HA-ha !
  • SubZero911
    #4053
    Szerintetek hogy lehet egy körben 5000 pontot csinálni ??

    Én meg erölködök : A No1 player
  • teputele
    #4052
    Ha gondod van írj ide !
  • norBOSS
    #4051
    köszönöm az infót +próbálom!!!valamilyen elérhetőséget esetleg tudnál adni,hogy át segítsél ezen a problémán vagy ennyivel +oldódik a gond!!(sajna nem igazán vagyok gépguru!!)
  • teputele
    #4050
    Kapcsold ki a képernyő frissítés késznyszerítést a videokártya panelon !! - frissítési sebességek felülbírált értékeknél-
  • kBagyula #4049
    Ez érdekes. Nem lenne egyszerűbb ha a portokat nyitogatnád meg a routereden amiket a játék használ? Ebbe a windóz firefalba nem bízok kicsit se.
  • penge17
    #4048
    Nalam a kapcsolat elvesztesevel dobott vissza fomenube par perc jatek utan. Most hogy a routeren DMZ Zonaba raktam a gepet es csak a Windows tuzfala fut megszunt ez a problema, kb 1 hete nem volt egyetlen Connection Lost sem. Remelem segitettem valakinek.