16212
Battlefield 2142
  • Anakyn
    #4007
    nem értem magyar szerver miért nincs, nem érünk ennyit??? HAHó EA, szerver kéne, vagy valami :)
    de magyar clan már van: =HTW= :)
    itt találtok statos infókat: http://www.2142-stats.com/
  • Mrlego
    #4006
    vigyáz ha sokat irkálsz mint én multkorjában figyelmeztetést kapsz probáld meg egy hozá szolásban elmondani a razor nem jok én anyit szenvedtem vele hogy feladtam és elmentem megveni eredetiben
  • Paranoia
    #4005
    nemkell semmiféle jálszót beírni
    vdak a eved és ok
  • Madu
    #4004
    Nah már sikerült odáig eljutni hogy benne van a nevem de már csak a jelszó kéne de azt is be írom de nem jo szal valahol még hibádzik valami szerintetek?
  • Madu
    #4003
    Hali én nem tom mi van de elolvastam a FAQ-t és át írtam a razor1911 eket a nevemre de nem tudok játszani a játékba be írom a nevem jelszavam és nem indul hiába nyomom az OK ot meg stb.
  • Thanatos
    #4002
    bööfff
  • TDC Geronimo
    #4001
    Megjelent már?
  • Mrlego
    #4000
    nem csatlakozhatok hozátok?
    és hogy lehetne csatlakozni
  • F1rstK1ng
    #3999
    F1rst-K1nq néven tolom, egy menetet én is csaltam, best roundom 1100pont körül van(már szánom bánom)
    magyar klán =HTW= Hungarian Titan Warriors 8en vagyunk, prok vagyunk

    Ui.: para ha kijön az új peccs akkor jövök vissza bf2zni, nekem sics már fennt
  • Mrlego
    #3998
    sziasztok nem tudjátok mikor lesznek magyar serverek és klánok?

    2,hol tudom megnézni szegény szerencsétlen áldozataim dögcéduláját?
    (késel amit legyapsz ara célzok)
    3 nincs valami modszer hogy a magyar játékosokat gyorsan kiszurjam pl ország szerrinti csoportositás vagy valami hasolo
    4, local ban játszok akor muszáj hanc használni hogy mások elen játszak kinos de nem tudom ha simán local ban vagyok e emberel vagy gép elen játszok e
    5, nagyon jo mester lövészletem miota irtam utojára és érdekelne a töbség mivel szokot leni?

    köszi elöre is a válaszokat hun_leon
  • FireWall
    #3997
    Hi all. Van egy sajnálatos hírem. Egy magyar akinek a best roundja 1014 score és ez kicsit furcsa. (deathbringer79)
  • ZoltanZen
    #3996
    trefasnyul te tényleg tréfás van. Hallottál már az unlock-ról?
  • trefasnyul
    #3995
    valaki segíccsen hogyan tok a costumizeben másik fegyvert vagy gránátokat berakni magamnak? mert sehogy sem engedi
  • Paranoia
    #3994
    cső king
    akkor mikor bf2zünk?:D mer akkor felkell raknoma játékot
  • 79Alba
    #3993
    a jáékon belül annyi szerver 400 szerver van nagyaból ott tudsz válogatni
  • kifli
    #3992
    ja és lehetőleg olyat mondjatok ahol nincs sok csaló!! azokat nagyon utálom
  • kifli
    #3991
    valaki tudna nekem mondani 1 szerver ip-t??? negyon jó lenne
  • ZOLCHI
    #3990
    Ez már nem semmi! Nem a Janek reinkarnációja vagy te?
    Elég értetlenke vagy. --> ITT <--megtalálod a verziót,amivel neten is tolhatod!
  • JohnnySmith
    #3989
    MIELŐTT KÉRDEZNÉL - KATTINTS IDE ÉS OLVASD VÉGIG FIGYELMESEN

    Sajnos te nem tudsz vagy nem akarsz olvasni. Lehet valami más játékkal kéne próbálkoznod.
  • red bull
    #3988
    Hogy kell neten jáccani, ha nem eredeti a játékod??? És akkor el lehet majd érni a többi pályát, és a titán módot???..Segitsetek
  • F1rstK1ng
    #3987
    Oks most fejeztem be bf2142 pályafutásom, játék nagyon tetszett, de jöttek a bugok: 1.:3-4 siloba a titanba simán be lehet ugrani a falon keresztül buggol ergo túl sok értelme nincs a védekezésnek
    2.:3-4 folyosóna titanból nekimész az első kiálló oszlopnak és lemész az 1-2siloba ami szintén rontja a védekezési esélyekt
    Statpadosokat rühellem:
    1.: ami durva de még nem annyira, supportos csomagot teszel a titan feyeverzete mellé és elkezdesz vele lőni, paod a pontokat----->sosem próáltam, utálom a mocskos csalókat

    2.: legszemetebb csalás, ezért hagyom aba a játékot, én az 1000pontomért sokáig küdök a csaló statpader 2000-3000 akár 12000et is csináálhat egy menet alatt, transporttal elmész azellenséges titan fölé jó magasra és a társad elkezdi váltogatni az ülőhelyeket f2-f3
    pillanatok alatt ezer pont, egyszer próbáltam ki(sajnálom is)
    azóta nem gamelek szóval itt egy eladó játékl
  • kBagyula #3986
    Jó a kérdés, de nem nagyon vagyok rá kíváncsi.
  • red bull
    #3985
    Mi csak???
  • FireWall
    #3984
    csak!
  • red bull
    #3983
    Aha egyépként ezzel erra akartam valahogy célozgtani hogy, hogy kéne neten jáccani...de már megse merem kérdezni mert le ******tok meg stb stb...ezért csak célozgattam...szal ennyi..Csak privátbamn merek kérdezgetni ott is csak félve...nah mind 1
  • JohnnySmith
    #3982
    Azért hogy mindenképp netre kelljen menned. (de legalább multiba)
    Kielégitő válasz volt? (szerintem nem lettél okosabb)
  • red bull
    #3981
    Szasztok...Mér csak 5 map van a BF2142 Single Player módjában??:S
  • ZOLCHI
    #3980
    Ez tényleg hihetetlen!
    Az első tábla egytől-egyig csíterekből áll. Ha az EA nem tesz semmit,elveszti a game a "komolyságát".Elterjed ez a buziság és mindenki ezt fogja csinálni,majd senki sem játszik vele.
  • Mester01
    #3979
    az igen...

    Ezeket hogyan csinaljak?:)))
  • wizzy
    #3978
    Üdv
    Nekem lenne egy problémáb a bf 2142 vel. Amikor multiban spawnolok akkor az egész elfagy és újra kell indítanom a gépet. Nemtudom mit kéne csinálni. Tudna vki segíteni nekem, nagyon megköszönném.
  • Hofi Géza
    #3977
    a legjobb a titanon a kontenerbe bemaszni(ahol jonn be az ellenseg rohamozni)
  • Deqwator
    #3976
    a legjobb 1 házba bemászni
  • goodspeed
    #3975
    ehh kommandenek éri meg lenni, mert a a pontok nőnek:D ugye bár az átlagot számítja...
  • kBagyula #3974
    BFROE.com
  • Hofi Géza
    #3973
    Akkor alattad volt,vagy nagyon magasan.
  • FireWall
    #3972
    Mit tettél ,hova, és hogyan?
  • FireWall
    #3971
    Ezzel csak az a baj hogy én azon az ellenséges titánon tartozkodtam,sőt a légvédelmi ágyuban és semmiféle transzport nem körözött fölöttem... Gondolod nem abáltam volna le őket?
  • Hofi Géza
    #3970
    Ez egy bug vegulis a jatekban amit kihasznalnak.Fogsz egy transzporthelit+egy haver es elmesz az ellenseges titanra.Szepen korozol felette majd megkered a haverodat hogy gyorsan valtogasson a helyek kozott(f2-f3-f4 stb) es igy sok driver ability vagy mi a fenet kapsz.Nem erdemes csinalni mert egy screen shoot es lottek neked.
  • joebacsi
    #3969
    töröld is le gyorsan, amíg működik :)
  • goodspeed
    #3968
    http://i37.photobucket.com/albums/e67/JoseFkja/screen034.jpg

    http://i37.photobucket.com/albums/e67/JoseFkja/screen036.jpg

    http://i37.photobucket.com/albums/e67/JoseFkja/screen039.jpg