16212
Battlefield 2142
  • TS Zolly
    #5087
    hm
  • Beers
    #5086
    Attól még ittunk, csak nem a lent nevezett személyekkel !
  • Boxer HUN
    #5085
    ...Attól még inni lehet...
  • Beers
    #5084
    Látod, ha nem lettél volna divatbf-es, akkor valószínűleg ihattunk volna Joebácsival 1-2 kupicával, de sajnos .. ......!
  • TS Zolly
    #5083
    Kenszölnek nem lesz kenszöl, de az ivászatra való felbújtást támogatom. :)
  • joebacsi
    #5082
    hmm hiába van jógéped, akkor is cancel :(
    inkább idd el az árát, az legalább meglátszik :D
  • Beers
    #5081
    Akarom mondani olyan xD!
  • joebacsi
    #5080
    olcsóbban is hozzá lehet jutni, küldj privit...
  • Beers
    #5079
    Szeretnék én olyen ócskavasat :)!
  • bakvarnyu
    #5078
    miert nincs mar tort szerver
  • teputele
    #5077
    Milyen configra lett optimizálva ? Nálam a titanon max 30 fps épp játszható , átlagban bf2-höz képest 20 fps minusz , pedig alacsonyabb beállításokkal tolom mint bf2.De ez az fps esés főleg a mostani 1.1 patch óta a legdurvább.
  • kBagyula #5076
    Na ja, 80-90 fps, de milyen áron? Az én ócskavasamon viszont a 2142 jobban fut sokkal, mint a BF2, sajnos.
  • saxicola
    #5075
    Ja tök jó a játék. Elgondolkodom a megvételén, bár elég borsos ára van.
  • erdos
    #5074
  • 0o
    #5073
    Igen, az elkészítési idő (alig több mint 1 év) valóban elgondolkoztatott, de itt jobbnak véltem a játék fizikáját. De akkor ez nagy tévedés volt . Végülis az optimalizálás sem történt eredmény nélkül: imádom az égig pattogó motion mineokat
  • Me0w
    #5072
    Jo, de 2 fuszalnal tobb nincs a kepen a warconfigban :D Arnyekot max a monitorom vet es a feny is konstans :D
  • erdos
    #5071
    Azt a felvágós macskáját nekije...
  • Me0w
    #5070
    Mit akarsz optimalizalni a bf2-n? Nalam pl. a bf2 80-90 fps :)
  • Me0w
    #5069
    Mert a kiegeszito nem 12e forint.
  • kBagyula #5068
    Egyíbkínt az a játékmotor optimalizáció véletlenül jól sikerült - kivételesen. Nem értem, hogy miért nem lehet ezeket a változtatásokat a BF2-be is véghezvinni így utólag. (Tudom, biznic az egész, de akkor is)
  • mesor
    #5067
    Pedig egy az egybe bf2 motor van a játék alatt. A járművekre, gyalogokra új skineket húztak, optimalizáltak rajta egy kicsit + új pályákat csináltak.
    Tehát gyakorlatilag ez egy bf2 mod amit 12eFt-ért képesek az ember arcába tolni. (persze már akinek sikerül beadni hogy ez egy teljesen új játék)
  • 0o
    #5066
    A bf2 motorját használja? akkor miért nem kiegészítőként jött ki?
  • 0o
    #5065
    szuper, most pedig vedd emg akkor a fullost és gyere népesíteni a magyar szervert
  • Me0w
    #5064
    64 bites XPn es Vistan is tokeletesen fut a b2, tapasztalat. Az, hogy a 2142 fut-e azt nem teszteltem, de mivel a motorja a bf2-e ezert 95%, hogy gond nelkul megy.
  • saxicola
    #5063
    Működik!!!
  • saxicola
    #5062
    Köszi! Ki is próbálom mindjárt.
  • 0o
    #5061
    Ki tudja? de minek is használsz 64 bites windowst, amikor szinte minden programot ami ma kapható 32bites oprendszerre fejlesztettek?
    De ha mégsem ez a bibi: első indításkor nálam a tűzfal megfogta a programot, (engedélyezni kell a nethez való hozzáférést) és ez úgy nyilvánult meg hogy nem csinált semmit a program. 5 perc után meguntam kiugrottam windowsba és látom a tűzfal popupját az fogta meg. Sajnos minden patch után el kell játszanom ezzel, lehet neked is hasonló a problémád nem
  • Carlos HUN
    #5060
    Na megnézem énis a patchet
  • TS Zolly
    #5059
    Szerinted?
  • saxicola
    #5058
    Letöltöttem a demot, feltelepítettem, elindítom és csak a fekete képernyő jön be. Nem is tudok vele mit csinálni, mert nem reagál semmire. Marad a reset. Szerintem a 64 bites XP miatt van. Ki is írja a telepítésnél, hogy csak 32 biten tesztelve. Szerintetek?

  • uHs Gerzson
    #5057
    Nekem még a patch után 2 óra mulva is simán ment az 1.06-s verzió, minden megmaradt úgy ahogy van, grafikai és klaviatura beállitások is. ja és ne szomorkodj ez nem volt az első felháborodásod a bf-s patchek iránt
  • 0o
    #5056
    Dejó! ma már csak ezzel az új patchel lehet játszani. Be se lép a játék, ha be is indul akkor is ismét negyed órás shader optimalizálás aztán pedig mit látok? a billentyű beállításaim elszálltak (persze ez is akkor derült ki mikor felszálltam a repülővel), aztán látok pattogó motion mine-okat. Imádom a frissítéseket
  • Boxer HUN
    #5055
    Lehet, hogy még ő sem tud róla...
  • n003
    #5054
    ".. s a mágia istene." tuttam hogy ő is ratyi wow-os volt!!!
  • n003
    #5053
    és ez csak a kezdet :DDD majd lesz ezis párszázmega :DD
  • uHs Gerzson
    #5052
    Battlefield 2142 v1.10 Patch (32.76MB)
  • Stex
    #5051
    helyes kalapálják csak (mert sajnos van mit)..reméljük nem lesz szükség a pecs peccsére
  • TS Zolly
    #5050
    NANA!!! :P
  • F1rstK1ng
    #5049
    Rendben én is kedves vagyok
  • Boxer HUN
    #5048
    Igaz, igaz..