Battlefield 2142

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

bakvarnyu
#2205
miéert , annyira nem is volt gázos, meg ez itt egyébként is az BF fórum nem pedig a nyelvészeti

#2204
Jajj ne, kicsit tanulj már meg magyarul helyesn írni, ez borzasztó...
Balumann
#2203
ja meg a sniper -el szinte alig lehet zoomolni. Nem hogy célozni. Bár mondjuk azzal így is elég távolról lelehet szedni a másikokat.

Balumann
#2202
Egyébként érdekes!
A battlefield-be egyik jó dolog ,hogy a célzás elég pontatlan, ez mondjuk jobb is volt mindig, hogy nem lehetett a pálya másik végébõl kilõni pisztojjal a másikat, fejbe. De ez valahogy ez most fura, nekem a battlefield 2-nél pontatlanabbnak tûnnek a fegyverek, de lehet hogy ugyan olyanok. Nem hinném, hogy így ellehetne képzelni egy 2142-es háborút, hogy ugyan ilyen pontatlanok lennének a fegyverek, meg minden, csak jobban néznének ki 😄
De ennek ellenére jó játék. Viszont a probléma itt is ugyan az mégis mint a Battlefield 2-be, mondjuk itt csak akkor ha többen vannak. Hogy néha úgy akad mint az állat. Elindul, akkor fél percig így 1-2 fps, játszhatatlan, aztán késõbb beindul, 25-27 fps körül, aztán meg mikor megyek a csatába, akkor megint lemegy. Aztán egy idõ után egyre job lesz. De még utána is akad néha 😞
Az a legérdekesebb, hogy 1024-esbe, 2x antianalisingel, medium -> textures, geometry), és 80%-os látótávolságnál is ugyan úgy megy, mint 800x600-asba, mindne lowon, 60%-os látótávolsággal.
Van egy másik 512-es ramom de úgy még szarabb, mert az alaplapom az egy nagy lószar! Bár nekem kicsit káosz még, hogy mi a fontos a játéknál, de sztem vagy a proci, vagy a memória nem elég/lassú. Na mind1, mostmár talán nincs olyan messze a proci+alaplap bõvítés, és majd meglátom. Addig szenvedek így még.

Rage47
#2201
nekem minden tetszik, kivéve az, hogy a holttestek a titan-okban mozognak, és persze van pár bug, ami betudható a demo-nak - pl. kilépegetések
ERykk
#2200
vitted a téket😄

Beers
#2199
Nem tudom, de a Forgotten Hope 2 már készül!
Mint tudjuk, használható modokat az ea soha nem tudott és szerintem nem is fog csinálni!

DC 4ever!!! http://hulyesuttyok.fw.hu / http://desertcombat.freeweb.hu / DC 15k / Bf2 topic 2. 100k :P!

Rusid
#2198
Azért privátban vagy inkább privátban is mert így sokkal egyszerübb nekem. Elég szar a fórumot átnyálazva megkeresni a nekem címzett kommenteket. Az nem zavar ha kinyomjátok közösbe is.

Sose magyarázkodj - a barátaidnak nincs rá szükségük, az ellenségeid meg úgysem hisznek neked.

#2197
amig vezsik lessz..., akár 23milliomodik része is...

\"Hány fokon üzemel egy x2 4400+ proci átlag normál üzemmódban? De jó, oké, megnézem akkor az amd.com ot. Azt hittem van vki aki megnézi helyettem, te láma válaszoló.\" bye ent

TS Zolly
#2196
Pro:
Hamar legyütt a netrü

Kontra:
Battlefiled2142

BF2 Topik #100001, Forgotten Hope2 #500, Cod4 #8001 #10001 hsz-ének EGYETLEN boldog fulajdonosa! :P xfire: zolli74 KabeLegény és Jag :D Hogy mi a béefes szeretet? Ez: B3 nyádat!!!négy

#2195
ez már bf2-nél is igy vólt..., a bf-es botok meg midnig is anyit értek mint halottnak a csók... :/

\"Hány fokon üzemel egy x2 4400+ proci átlag normál üzemmódban? De jó, oké, megnézem akkor az amd.com ot. Azt hittem van vki aki megnézi helyettem, te láma válaszoló.\" bye ent

bakvarnyu
#2194
szerintetek lesz meg uj BF vagy ezzel befejezõdött a széria?
kihozhatnának mondjuk egy 1. Világháborús részt, poén lenne ezek után😉

#2193
pro:
titán mode
játékmenet
kontra:
a legeslegrosszabb: az assault fegyverek használhatatlansága
megnõ a rangbuzik száma
atomboy
#2192
Aknakeresozik...

BF2 100K 131K 133K TDU2: atomka

Zsolo007
#2191
De volt single mód a BF2ben botokkal. Az rendben van, hogy nem a singleról szól.... Ettõl ki szerettem volna próbálni..
De akkor odabaszhatták volna, hogy MP demó, vagy legalább, hogy Internet connection required telepítésnél.

#2190
az nem játszik ezzel..., nemtomf eltünte de bf sosem a singlerõl szolt... (mellesleg ez max a dice meg a bf sorozat sara kivételesen nem az ea-é...)

\"Hány fokon üzemel egy x2 4400+ proci átlag normál üzemmódban? De jó, oké, megnézem akkor az amd.com ot. Azt hittem van vki aki megnézi helyettem, te láma válaszoló.\" bye ent

Zsolo007
#2189
Utálom az EA-t. Mekkora faszok. Nincs single mód. Rohadjanak meg. Hülye regelõs faszok. Miaz hogy megköveteli, hogy regisztráljak be? Meg master szerver. Hát dugja fel magának. Akinek nincs netje az mit csinál?

kuci06
#2188
pro:
feeling
titan mode
azok a kapszulák, amikkel ki lehet lövetni magad<#vigyor3>
lépegetõ
hangok
könnyebb kezelhetõség a jármûveknél

kontra:
bugok
még nincs kinnt a teljes
<#idiota>

http://www.last.fm/user/kuci06 A valóssággal az a gáz, hogy nincsen hozzá háttérzene...

#2187
Pro:
-jó hangulat
-a lépegetõ meg minden nagyon király lett, minden tetszik
-jó grafika szvsz, jó hangok 😊

kontra:
-még átlóg az emberek lába a falon, más bajom nincs

#2186
Akkor a quake 4 is egy nagyobb doom 3 mod te <#lama><#falbav><#taps>

Alwares
#2185
Szerintem:
PRO:
- Titán mód
- Könnyebb kezelhetõség, legalábbis repülök terén, azaz sokal egyszerübb jobb játékmenet
- Jobb netes rank-ok
Kontra:
- Bug-os
- Gépigényes csúnya grafika, elavult grafikus motor
- Ezért elkérni 12 ezret... Ez inkább egy nagyobb mod...

Xbox360 gamertag: Alwares, Nintendo Wii Lenovo Thinkpad T400

Beers
#2184
Én 100%-ban egyetértek veled!

DC 4ever!!! http://hulyesuttyok.fw.hu / http://desertcombat.freeweb.hu / DC 15k / Bf2 topic 2. 100k :P!

#2183
miért csak privátba? arra kalkulálsz hogy van aki nem meri felválalni a véleményét publikusan? 😄

\"Hány fokon üzemel egy x2 4400+ proci átlag normál üzemmódban? De jó, oké, megnézem akkor az amd.com ot. Azt hittem van vki aki megnézi helyettem, te láma válaszoló.\" bye ent

Rusid
#2182
Engem érdekelne ki hogyan vélekedik az új bfrõl. Szóval ha mást is érdekel akkor privátban küldje el a véleményét pro és kontra formátumban és úgy 2 nap múlva csinálnék belõle egy összefoglaló statisztikát. Elsõsorban olyanok véleménye érdekelne akik játszottak az elõzõ bfekkel. A formátuma valami ilyesmi legyen:
Pro:
-Fasza az új mod (titan)
-Tetszik a lépegetõ
-etc.
Kontra:
-Röhelyesek a jármûvek
-minden szar
-etc.

Ha összejön úgy 20-30 vélemény akkor megcsinálom a statisztikát.

Sose magyarázkodj - a barátaidnak nincs rá szükségük, az ellenségeid meg úgysem hisznek neked.

#2181
örülünk...

\"Hány fokon üzemel egy x2 4400+ proci átlag normál üzemmódban? De jó, oké, megnézem akkor az amd.com ot. Azt hittem van vki aki megnézi helyettem, te láma válaszoló.\" bye ent

#2180
na MOST töröltem le a pitsába a demot.
bf2foeva
#2179
d3dx9_29.dll
Akinek esetleg még nincs megoldva az inditási problémája!

Swy
#2178
tegyetek ber képeket!!
Én még csak most szedem...

http://bf2s.com/player/swy/

mikisanzi
#2177
nálam a betánál volt ez a probléma, de a demónál is uez a helyzet. azt észrevettétek ha a titánon lepuffantanak akkor csúszik a test a padlón?

con: Asus P5B-E Plus, Intel Q6600, 4gb DDRII, Asus 2900XT, SB X-Fi XtremeGamer, WD 240gb + Hitachi 160gb, Pioneer DVR-212, FSP 500W, Samsung 226CW, Playstation 4.

#2176
Látom kötekedhetnéked van.
Egy éve sem az nvidia kari volt a hibás.Azoknak akadt gondjuk,akik mx440-el akartak gémelni! Neked is gond volna ha a 9600-ad helyett még ócskább ati-d volna.

#2175
nem a demot kell letölteni te okos! A dll fájlt

bakvarnyu
#2174
azon a retyó titánon nekem mindig leesik 20 FPS alá a kép még low-on is , pedig nincs ott semmi extra.

schrank
#2173
azért mert balfasz vagy nem az EA a hibás mert ha mindenkit kidobálna akkor egyet értenék veled de ez nem így van <#wave>

schrank[HUN] \"kiakirály\" \"jobb ha az okos hülyéskedik mint ha a ....\"

#2172
ennyire azért nem szar😊
TS Zolly
#2171
Nem számit.

BF2 Topik #100001, Forgotten Hope2 #500, Cod4 #8001 #10001 hsz-ének EGYETLEN boldog fulajdonosa! :P xfire: zolli74 KabeLegény és Jag :D Hogy mi a béefes szeretet? Ez: B3 nyádat!!!négy

sector512
#2170
<#vigyor1>

PSN: s3ctorHU

#2169
NA most úgy hogy én is értsem.
TS Zolly
#2168
EA/DICE ficsör ez csak. 😄

BF2 Topik #100001, Forgotten Hope2 #500, Cod4 #8001 #10001 hsz-ének EGYETLEN boldog fulajdonosa! :P xfire: zolli74 KabeLegény és Jag :D Hogy mi a béefes szeretet? Ez: B3 nyádat!!!négy

#2167
A KURVA ÉLETBE AMINT BETÖLTI A MAPOT EGYBÖL KILÉHOGY BF2142.EXE HIBÁT ÉSZLELT EZÉRT LEÁLL BASSZÁKMEG.
#2166
Kibróbáltam..Király...elkeztem össze számolni mennyi zsém van, és már várom hogy mikor rendelhetem meg a cdgalaxis tól. Aztán jöhet az eszeveszett gyilkolás (term. a parancsnok utasítására). Egyébként a Pcguru ban azt írják, hogy attól fejlõddsz legjobban ha a parancsnok utasítására cselekszel, ezért lehet félni, hogy játék közbe egy balf***t kapok parancsnoknak (BF2 ben nem ritka), így nem lehet normálisan nyomni.

LaCroix Telószám:87218

Looserke
#2165
kipóbáltam...nem tetszett...uninstall... <#levele>

sector512
#2164
Nekem is Nvidia kártyám van de ez hogy arra készülnek a játékok meg hogy sok játék elején ott figyel az nvidia logo csak reklámfogás.

PSN: s3ctorHU

#2163
HÁ remélem hogy jó lesz mer külömben lehentelm a készítõket.
atomboy
#2162
Nem, a diretcx-t...

BF2 100K 131K 133K TDU2: atomka

#2161
ÓÓÓÓÓÓ hát akkor neki a jó kurva annyukat én 9 kor keztem a letöltést az 30 perce jött le nem fogom mégegyszer elkezdeni az tuti baszák meg. Akkor már most sikerült bemutatniuk a gamet hogy mien profi. <#boxer><#boxer>
#2160
Letölteni nem szándékozom a demo-t, annyira nem vonz a 2142, de egy dologra nagyon kíváncsi lennék, hátha valaki már kipróbálta: Össze lehet-e ütköztetni a Titan-okat és ha igen, akkor milyen eredménnyel? 😊
schrank
#2159
ezzel dicsekedtél volna akkor amikor bõ egy éve egy csomóan kidobhatták az envídiájukat mert nem indult rajta a bf2 <#mf1>

schrank[HUN] \"kiakirály\" \"jobb ha az okos hülyéskedik mint ha a ....\"

Lacc
#2158
Sõt, még kétszer is biztos.
JCSR Apache
#2157
Alig jött ki a demó de a sok kertén máris talált módot hogy hogy rapelheti egymást a 2 titan.Senki se ki se be, de az a 4 barom aki a felsõ ágyúkat irányírja minden felszállót lelõ... grat DICE <#worship><#hehe><#hehe>

#2156
A demót mé1szer letöltötted?