16212
Battlefield 2142
  • TS Zolly
    #5047
    Béef scenében, mindenki kedves ha még nem tudtad. És minő csoda, Boxer és én is az vagyok. :P
  • TS Zolly
    #5046
    Ki mondta, hogy fenyegetőzök??? Igéret, nem fenyegetőzés.

    F1rstK1ng! Nem is gondoltam az iwiwre, de jó ötelet.

    Beers! Tényleg volt fénykép, keresd meg a DC tyopikba, kb 2 éve lehetett pont, mert adventi koszoru fityegett az ajtón.

    Fijiryu! Mindig asztem egy japán küzdő sport a neved. :) Sensei miatt talán.

    Hamár iwiw. Van egy meghijjjom! Kinek kell???
  • F1rstK1ng
    #5045
    Kösz kedves vagy
  • Boxer HUN
    #5044
    Te meg vaskalapos vagy!!!
  • Boxer HUN
    #5043
    Elég lesz legközelebb egy vigyorgó smile-t bebiggyesztened, vagy annyit írni, hogy "vettem a lapot".. A kutya sem fog többet rádszálni..
  • Fujiryu
    #5042
    Egyébként jó ez az offolás.Elveszik közte a sok lámi kérdés
  • Boxer HUN
    #5041
    Egyetértek!
  • Boxer HUN
    #5040
    Egyetértek!
  • F1rstK1ng
    #5039
    "Amugy nem vagyok hangember, eddig a bf közösségben két embernek igértem meg, hogy megkeresem, persze a net mögül akkor is arcoskodtak, de mikor közöltem az utca/házszám melett a telefon számaikat, egyből bocsánatot kértek, és kusba maradtak. Remélem te sem szeretnéd, hogy a lakás ajtótok fényképe bekerüljön ide a fórumba?"

    Igazad van te tényleg nem vagy hangember, te szánalmas(mert ez a szó jelentése) vagy, ezzel a szöveggel. Most komolyan mit hittél elkezdek sírni neked, sajnálom h ilyen komolyan veszed a dolgokat, hatalmas mentalitás, kérlek ne kímélj, én lezártam az egészet, és ugye az egész fórum a szavaid szrint rámszállt. Gondolom ti ketten vagytok az egész fórum (zotyó meg boxi), itt hülyézel engem de nagyon nincs értelmes gondolatod.(és mi fog történni ha megtudod a címem, te hatalmas hacker lehetsz, fel tudsz menni iwiwre és megtalálsz, ez igen. )

    Boxerrel kapcsolatban is tévedtem, hatalmas fantáziád van, ilyen szöveget írni, google vagy wikin rákeresel a névre és kiadja, bemásolod kész, de azért köszi h leírtad, de leheet te alapvetően ilyen művelt vagy, azt leírtad nekünk a szó valódi jelentését akkor viszont köszönet érte.

    Nem offolok tovább, ha szeretnétek még folytatni, javaslom a pm-et, ha zolly még mindig úgy gondolja akkor személyesen is tisztázhatjuk, te tudod.

  • Fujiryu
    #5038
    Meg a legnagyobb láma is:D

    Fujiryu-ból csak egy van.Nesze nektek eredetiség
    (igaz azért csak egy mert japánul tök értelmetlenül van, rossza a ragozás de nem baj én szeretem:D)
  • JCSR ODIN
    #5037
    Túl demokratikus házigazda vagy az a gond Mi bf-esek homokos diktátorokhoz szoktunk mint Running maki a bf2 topicban, vagy mint Borg volt anno
  • JohnnySmith
    #5036
    Akkor asszem itt és most elég is lesz mert már nem vicces.
    A fenyegetőzést meg nem szeretem....
    A véleményem annyi erről a bekezdésedről (Amugy nem vagyok hangember..)
    nehogy véletlenűl olyat találj meg aki utánna rossznéven veszi és hasonlóan fog fellépni mint te, és ne adj isten még szankcionálni is fog..

    Szóval erről ennyit. Ne offoljunk már.
  • Beers
    #5035
    Régi szép idők :)!
    Tényleg volt fényképes illusztráció a bejárati ajtóról !
  • TS Zolly
    #5034
    Tudtam! :D
  • TS Zolly
    #5033
    Persze, mert te csak egy kis köcsög körös vagy. :DD :P
  • TS Zolly
    #5032
    Mint már irtam, mindig a leghüjébbre szállnak rá. Istenem, most te vagy az. Ha megfigyelted volna, igy van az élet más területén is. Te vagy az, kire ugy rátudtunk szállni, aki vissza is irogat baromságokat, trágár szavak kiséretében. Nem is haragszom érte, és igazad van, jókat röhögök a monitor elött, de rajtad. Szerinted miért pont nem Boxer az akit kispéciztünk? De mondhatom akár MeOwot, Mesort, Beerst. Köv áldozat Gerzson lesz, már elővan jegyezve a naptárba. Késöbb. Most még te vagy. Remélem még leszel, mert szórakoztat az irásaid.

    Amugy nem vagyok hangember, eddig a bf közösségben két embernek igértem meg, hogy megkeresem, persze a net mögül akkor is arcoskodtak, de mikor közöltem az utca/házszám melett a telefon számaikat, egyből bocsánatot kértek, és kusba maradtak. Remélem te sem szeretnéd, hogy a lakás ajtótok fényképe bekerüljön ide a fórumba?
  • Boxer HUN
    #5031
    Viszont nem is "durva név" és nem kellett "sokat agyalni" rajta!!
  • Beers
    #5030
    Legalább ügyes vagy, mert magadtól jöttél rá :)!
  • mesor
    #5029
    Az én nickemben nincs se szám, se betü akkor most nincs fantáziám...
  • Boxer HUN
    #5028
    Hát igen... A mi macskánk már csak ilyen...
  • Me0w
    #5027
    En feltavnal elelveztem. bocs ;)
  • Boxer HUN
    #5026
    Egész éjjel nem írtam... gondolhatod..
  • uHs Gerzson
    #5025
    Húúú b+ ekkora olvasmány nagy átlagban Landor szokott írni amikor elszabadul a fantáziája :DDD
  • Boxer HUN
    #5024
  • erdos
    #5023
    Basszus de hosszú, lehetek a haverod?
    jah és köszi a szpem elleni helpet, piszoksokat segített
  • Boxer HUN
    #5022
    A "langyi-boxos" szól hozzád kisöm...

    1.)
    Ha a NET-et nem csak arra használnád, hogy anyu vagy apu pénztárcáját kurtítsad, akkor bizonyára "kis " fantáziával rá tudnál keresni az ODIN név valódi jelentésére. Mindegy... segítek: A vikingek legkedveltebb istene volt. Bornak, az istenek atyjának fia. A költõk, harcosok és államfõk védelmezõje, a halál, a háború s a mágia istene.
    Bár híres alakváltó volt, többnyire életerõs, ötvenes korú férfinak ábrázolták csigás hajjal, lengõ szürke szakállal.
    Ha az emberek közt vándorolt, hosszú kék köpenyt és széles karimájú kalapot hordott, amelyet hiányzó fél szemére húzott.
    Fegyvere a Gungnir dárda, lova pedig Sleipnir.
    Odin tudásszomja kielégíthetetlen volt. Két hollója naponta beszámolt neki az istenek, emberek, törpék és óriások tetteirõl.
    Fél szemét is az ismeretek mohó vágya miatt vesztette el, Mimir óriásnak kellett adnia , hogy ihasson a kútból, melynek vize az Yggdrasil gyökerei között fakadt.
    Õ szerezte meg az embereknek a rúnák titkait is. Mint Valford ( "a leöltek atyja" ) õ vette magához a csatában elesetteket. Lányai a valkûrök vitték az elesetteket a Valhallába.

    2.)
    Seggnyalás... Ha valakinek gondja van a másikkal egy nyílt fórumban, akkor azt álltalában nyíltan is rendezik, hogy a többiek is tudjanak róla, ha elásták a csatabárdot. Ne lepődj meg, ha továbbra is csámcsognak rajta a vérmesebb fórumlakók...

    3.)
    Szánalmas... Többször is hangsúlyoztad ezt a szót, bár lehet, ennek a jelentésével sem vagy tisztában. Mindenesetre én semmiképp, de szerintem TS Zolly sem szorul a te, irányunkba mutatott szánalmadra... és igen, tényleg vigyorral az arcomon ülök most is a monitorom elött, és fogok is mindíg, amikor visszaolvasom ezeket a szópárbajokat... Lehetsz te 22 éves is... addíg míg nem tudod ésszel lereagálni az esetlegesen "kötekedő" hozzászólásokat, addíg csak egy 12 éves vérpistike maradsz...

    4.)
    Ismeretség... Ez már egy külön kategória. Odint lehet, hogy ismered (TV-n keresztül. Ő képviselte közösségünket a nagynyilvánosság elött. Az év cybersportolója lett. [Cybermedic]. Ugye Odin?? ). Az állandó fórumlakók viszont élből tudják, tehát elég 1-2 hozzászólás is, hogy ki a tinivérpisti ill. ki tartozhat a középkorosztályba. Neked viszont eszedbe sem jut az a tény, hogy a vitapartnered esetleg az apád is lehetne... Nyugodt lelkiismerettel püfölöd a billentyűzetet, és a nemtetsző válaszok esetén kívánod,.. bárcsak ott lennénk, hogy jól megszorongathassad a torkunkat.. De kérdem én!! TÉNYLEG JÓ LENNE EZ NEKED? Nem hinném..

    Végül egy jótanács. Ha a fórumok olvasása közben jól akarsz szórakozni, akkor ne dühöngve válaszolj a bántó hozzászólásokra, (mert mi ezeket nagyon szeretjük) hanem felnőtt módjára kezeld le a dolgot, és perceken belül elül a por!!

    Ui.: Többször is jelzőkkel illettél, hogy milyen a "beálítottságom". Hát most felvilágosítalak csibefalatom, hogy nem vagyok buzi: "homokzsák", "langyi"... valamint nem vagyok sem afro, sem cigány származású: "boxos"!!! (Bár hozzáteszem egy pár cigány barátomért még tűzbe is mennék, viszont az ő IQ-szintjük magasabb az álltalad nekem tippelt szintnél)! A "72" elég karcsú. Soha nem kellett még ilyet írnod?
  • uHs Gerzson
    #5021
    Legyen egy kis EA hír is ne csak egymás fejének leharapása

    Ma jön ki az 1.1-s pöcs:

    BUG FIXES
    - Remove ability to resupply all unlimited ammo objects
    - No longer able to use Sentry Gun pushing player into Titan Crate collision
    - No longer able to use RDX DemoPaks drop through first section of the 3rd and 4th upper hallways of both Titans
    - Away Bonus is now used when calculating in-game promotions
    - Improved communication with GameSpy Database
    - EU Duty Ribbon/PAC Duty Ribbon awarded correctly when all criteria are fulfilled
    - “Commander score" statistic no longer resets to zero
    - Enabled tabbing to password field when using a dedicated server
    - News Tickers Speed time to display increased
    - When scrolling through the list in Multiplayer you no longer move both at the same time as the server info
    - EMP effect on Gunships reduced from 4 to 3 seconds allows the gunship to recover when throttled up at medium altitude
    - SL drone: Tweaked the acceleration on the left right aiming for the bot. It now acquires targets properly
    - Adjusted pistols: Increased ROF Clamp values, slightly reduced damage fall off over range
    - Adjusted up the damage of the HMG rounds to counter its lower RPM
    - Adjusted and/or increased entry radius points for all vehicles
    - Removed unused RangeFinder setting from EU Walker, Titan Guns to fix the APC/Railgun/FAV draw out bug
    - Fix for latency and TV guided missiles (lowered the acceleration on the missile and fixed firing lag)
    - Fixed active camouflage to no longer offset image
    - Changed default server port to 17567
    - Update to most current PunkBuster client files

    FEATURES
    - Reserved Slot Enhancement (Gives reserved slots the ability to be filled if not used)
    - Unranked Unlock Control (Option to give all first level unlocks and Enable/Disable control of all other unlock levels use)
    - Spectator Function
  • Beers
    #5020
    Már értem, miért nem merte beírni a születési adatait!
  • F1rstK1ng
    #5019
    Ok

    Szép volt ismét, megint nem hagytad el a seggnyalást, grat (Odinnál).
    Szerinted én vok a hülyegyerek, de nézőpont kérdése, de szrintem te vagy itt a fasz(ez az én nézőpontom).
    A kis homokzsák haverod szállt rá a nevemre, de te is rámszálltál, de nagy ívbe lesz*rom.
    2 kis hangember pofázik, erről szól már mióta a fórum, nembaj itt kiélhetitek vágyaitokat mások ellen, ami nagyon mélyen el volt folytva bennetek. Szrintem full vigyorgó képpel ülsz a monitor elööt ha eszedbe jut vmi oltás és leírod, és még magadon is röhögsz,amikor visszaolvasod, kb így képzellek el.(SZÁNALMAS)
    de mondom én lezártam ha nem lesz több pro, kontra sem lesz(mondjuk még langyi spanodra számítok boxosra, h megpróbál vmit 72es IQból nyomni nekem, de ahogy érzi)
  • TS Zolly
    #5018
    Mindig kell egy hüjegyerek, kire rá tuduznk szállni. Most te vagy a soron. De mint minden dolog, ez is csak három napig tart.

    Nevem? Már ezzel a névvel moháztam anno, igaz csak lanokon, abban az időben nem volt erre szélessávu net, modemmel meg nem nagyon lehetett. Y a nevembe nem ratyiság, csak a nemesi származásomra utal. :P De a te 1-es szmát tartalmazó neved, ha már itt tartunk persze, sokkal ratyibnak tartom, mint pl Odin nevét. :D Szal a neved, nem valami nagy fantáziára utal, csak egy nagy adag faszságra. Olyanok választanak ilyen nevet, kiknek a szemei elött rózsaszínü repkedő elefántok vannak, rajtuk micimackos poloval. De ha jól tudom, nem foglalkoztam a nevedel. Visszacsapásért keress valami mást, amibe bele tudsz kötni.

  • JCSR ODIN
    #5017
    nem a név teszi az embert... pl odin-ból van 1000, mégis én vagyok a legjobb statpadder és fraglopó
  • mNzJean
    #5016
    Loál , fenn a magaslabda már csak le kell ütni. Amugy jók ám ezek a kis csetepaték ,én jobb szeretem ezeket olvasni mint azt ,hogy őő áá százezerpontomvandenincsrangommitcsináljak hülyeségeket.
  • F1rstK1ng
    #5015
    Köszi, hogy elmondtátok gyönyörű életem. Nagyon nagyok vagytok, 2 gyökkettő keménykedik, de tényleg nem tudom miért kell verni mostmár mindkettőtöknek a nyálát, mint két kis rózsaszínseggű pitbull, én már fujiryuval privátba tisztáztam, ti meg itt lihegtek a nyakamon, szrintem ez már szánalmas, mind1 én lezártam akivel akartam ti meg csak lovagoljatok ketten két kis jóbarát.

    kis magyarázat, csak kettőtöknek(gyengébbek kedvéért): F1rst-K1ng néven játszom, szrintem durva név(mondom szrintem:D, sokat agyaltam rajta bevallom, keresztnevemből jött, aki ismer tudja, itt a kulcsszó=ISMER
    Nektek fingotok sincs róla ki vagyok, és így történeteket találtok ki egymás szórakoztatásár[SZÁNALMAS], (17 éves vok) ennyi rólam és remélem feleltem a kérdésetekre amik annyira érdekeltek benneteket
    [nevem fikázása]: boxer hun--------> nem bántásként de ez nem sok fantáziára utal, mind1 legközelebb átgondolod milyen nevet választaszt(szrintem agresszív név is)

    TS Zolly: LOL :D Most látom ypszilonnal van írva, ez nagyon ratyivá teszi, nagyon meleg ezzel a betűvel a végén, mind1 legközelebb átgondolod

    Hát részemről ennyi én szrintem lezártam
  • Boxer HUN
    #5014
    Talán épp ezért választotta ezt a nevet is... "F1rstK1ng"!!
    Világ életében a háttérbe szorult, ezért itt a névtelenség tengerében próbálja kiélni a mások álltal elfolytott érvényesülési ingerét!
  • TS Zolly
    #5013
    Mindhárom? A szörös hátú atlétás cukros bácsi elcsalta egy eldugott helyre. Emiatt a többi gyerek kinevette, csúfolta, többször meg is verték minden ok nélkül, ezért mondhatni rá, nehéz gyerekkora volt. Most, hogy kis kukin ször nött, már nagynak érzi magát, és beszologat egy-két elvetemült kecsegnek törlesztés címen. :D
  • Boxer HUN
    #5012
    ...huh de megijedtem... Amúgy a három közül melyikbe trafáltam bele, hogy ilyen agresszívak lettünk???
  • F1rstK1ng
    #5011
    Nyugodj meg, már tisztáztuk, máshol verd a nyálad. kösz
  • Boxer HUN
    #5010
    És te ki vagy??!! A közelébe sem érhetsz... amúgy meg a macskánkat ne haragítsd magadra...

    Valamit esetleg magadról...??? Nehéz gyermekkor..., iskola mellett a cukrosbácsi..., az alkesz szőröshátú hústorony szomszéd fehér atlétában...
  • mNzJean
    #5009
    Remélem lessz itt is patch új fegyverekkel meg mapokkal.Egy két unlock kütyü még jól jönne.
  • Stex
    #5008
    nah..azt hittem kijött vmi új peccs azt arról megy a sírás, oszt' csak egymást osztjátok itt 2 dedos kérdés között Menjen vissza mindenki statpaddolni szépen