Battlefield 2142
Jelentkezz be a hozzászóláshoz.
Lenne egy kérdésem...gondolom irdatlan noob kérdés de megkérdem 😛
40 score kell a private ranghoz ha minden igaz, nekem most van 160, de nem vagyok private.
Mit értek félre vagy mit nem csinálok meg vagy mivan most? 😊
JCSR Piccolo \" Az igazság csupán kifogás, a fantázia hiányára.\"
2 . de nem a géppel van a gond mert az erre jó full low-on 1024*768-ban <#papakacsint>#papakacsint>
schrank[HUN] \"kiakirály\" \"jobb ha az okos hülyéskedik mint ha a ....\"
Az lenne a kérdésem, h nekem megy a bf 2142, csak 5 perc után kilép hibajelentõs szöveggel, több demót is próbáltam, és ugyanaz. Esetleg kevés a RAM a gépemben? (Configom😛4 3Ghz, 768mb Ram, 9600 Pro 256 mb)
Elõre is köszi
Valamiért nem veszi be a Battlefield 2 password-öt. Valami ötlet, hogy miért nem?
Pedig a játékbe be tudok lépni. MOst akkor melyik pass-ra kíváncsi.
\"I must something to say : Better to burn now, than fade away\" Favorit enemy : [He lied]We died
"...közösség elleni izgatás, már lassan minden nyelvbotlás..."
örüljünk,h konkveszt módba "tudják" a botok mit kell csinálni<#idiota>#idiota>
Asus P8H67-M Pro, Intel i5 2500k, 4GB RAM, Asus 560 GTX Ti Az alkohol az ember legnagyobb ellensége aki elfut az ellenségtől az gyáva. Astra-t vezetek. És?
"...közösség elleni izgatás, már lassan minden nyelvbotlás..."
Mert ha olcso akkor 2db kéne...
GIGABYTE GA-890 AMD Phenom II 945 KINGSTON 4096Mb DDR3 1333Mhz SAPPHIRE HD5850 1GB GDDR5 SAMSUNG 1TB THERMALTAKE V3 Black Edition CHIEFTEC CTG-500-80P 500W Windows 7 Home 64bit
"...közösség elleni izgatás, már lassan minden nyelvbotlás..."
▓██▓▒░LaLiKám Csak OkOSAn░▒▓██▓
BF2 100K 131K 133K TDU2: atomka
ÉS van még egy okos kérdésem a jelen lévõkhöz. Kill assist-ért mi a ló***-ért nem ad pontot ? Szétlövöm a seggét valakinek, aztán PUFF egy másik valaki lekövi, buktam az egészet. Vazz
\"I must something to say : Better to burn now, than fade away\" Favorit enemy : [He lied]We died
<2006. október 18. @ 12:57 - Bad Sector>2006. október 18. @ 12:57 - Bad Sector>
Az IGA Worldwide nevû cég specializálodott a játékokon belüli reklámra és õk helyezték el azt a szoftvert a BF2142-ben (az EA-val együttmûködve), amelyik a felhasználó IP-jét logolja - nyilatkozott Justin Townsend, a cég ügyvezetõje.
Ez a kis játékba épített spyware állítólag a személyes információidat nem tárolja, pusztán az IP-det veszi le, hogy beazonosítsa, a Föld melyik tájékán nyomulsz a játékkal, ezáltal speciális helyi reklámokat tolva az arcodba. Hogy ez pontosan mennyire lesz országokra is lebontva, tehát mondjuk 2142-ben a virtuális jövõben hirtelen találkozol-e az egyik ingame hírdetõtáblán egy Országos Takarékpénztár, vagy Béres Alexandra egyik fitness DVD-jének reklámával, arra nem tért ki Townsend. Állítólag az elsõdleges szempont az, hogy az amerikai játékosok ne lássanak európai reklámokat.
A reklámokat egyébként Townsend feltétlenül szükségesnek tartja. "Ha a játékosok tudnák, hogy milyen fájdalmas üzleti megoldásokat kell alkalmazniuk a kiadóknak, akkor egyeértenének a reklámokkal. Ha ugyanannyi minõségi játékot akarnak, akkor szükség van alternatív bevételekre..." Hmm... ez részben érthetõ, de azért reméljük, hogy ez nem jelenti majd azt, hogy a WoW-ban, vagy a Fable 2-ben egyszer csak egy OK OB tamponreklámmal találjuk majd szembe magunkat...
Milyen minõségrül beszélünk????? Tegnap haveromal akkartunk jatszani a DEMOval és 2 percenkent dobalt ki minket hogy megszkadt a kapcsolat és a bal felsõ sarokban csak ennyit latam hogy
.... disconnect de ezt vagy 55* látam.. Mimõseg....
pffff persze anyad hogy van???
GIGABYTE GA-890 AMD Phenom II 945 KINGSTON 4096Mb DDR3 1333Mhz SAPPHIRE HD5850 1GB GDDR5 SAMSUNG 1TB THERMALTAKE V3 Black Edition CHIEFTEC CTG-500-80P 500W Windows 7 Home 64bit
anyam...
igazabol megcsinaltam mindent mukodik is erre loggolok a haver neven es nincs semmi valtozas (tudod azt vartam hogy minden alapon legyen - erre minden ugy volt ahogy en allitottam - mivel elfelejtettem hogy sajatomrol csinaltam masolatot...)
rottttyyyy.......
bocsi 😊
kofke
pornhub - the world's biggest archive of nothing.
Ja-ja ! Mert most, amikor elindítottam a játékot és beléptem az elsõ szerverre, akkor azt láttam, hogy a rangjelzések elõtt van egy BF2-es jelzés. Sztem ez azt jelenti hogy vót BF2-es múltja a csávónak. VAgy tévedek és tök mást jelent ?
\"I must something to say : Better to burn now, than fade away\" Favorit enemy : [He lied]We died
0002 konyvtarat letrehozol, atmasolod a 0001 tartalmat, es kulon kulon be tudtok jelentkezni. Persze a nevet modositani kell a F.A.Q. -ba leirtak szerint, mintha most jatszanal eloszor.
Van má, ma vettem...
\"I must something to say : Better to burn now, than fade away\" Favorit enemy : [He lied]We died
pornhub - the world's biggest archive of nothing.
Gyerekek, S.O.S !!!!!!!
Hogy lehet -ha lehet- BF2 nevet átvinni Bf 2142-be ?????
\"I must something to say : Better to burn now, than fade away\" Favorit enemy : [He lied]We died
tehat csinaltam magamnak egy PeeTeR profile -t de nem tudok meg egyet csinalni? csak mert haverom hulye ahhoz hogy WASD -al jatszon es nincs kedvem folyton a bill konfigot allitgatni amikor ramjon hogy gyakjak 1et...
hiaba csinaltam megy egy masolatot, neveztem at irtam at a con file -t nem joe...
pornhub - the world's biggest archive of nothing.
Hogy ez az elsõ ami az embernek eszébe jut ... 😞
Akik követelnék, azok semmivel sem lennének jobbak, mint az EA, aki azért dob egy ilyen hibás gamet a piacra (idõ elött), hogy a Pedigrees kutyának otthon meglegyen a napi Whiskas macska adagja.
Egyébként olyasmire gondoltam, mint a prog.hu-
Ott is "önzetlenül" segítik a "programozók" egymást. Emberek ülnek le gondolkodnak és kódolnak, hogy valakinek megoldáják a problémáját. Közben egymással is versengnek. Ezzel is fejlesztve a saját tudásukat.
Nem én tehetek róla, hogy jól lövök. C2D E8400, ASUS 4870, Geil Evo One 4GB
hát mit csináltak már a keresztapából is,egy rakat fost,pedig az olyan sztori,hogy sírok tõle
Az élet egy kurva nehéz játék...nem lehet benne sehol menteni!
BF2 Topik #100001, Forgotten Hope2 #500, Cod4 #8001 #10001 hsz-ének EGYETLEN boldog fulajdonosa! :P xfire: zolli74 KabeLegény és Jag :D Hogy mi a béefes szeretet? Ez: B3 nyádat!!!négy
Az élet egy kurva nehéz játék...nem lehet benne sehol menteni!
http://www.flickr.com/photos/qmvinyus/
Lehet hogy rossz ötlet, de talán megoldás lenne erre a problémára, ha lenne egy 2 fõs brigád, akik feladata:
A rendszer tervezés fázisában közzétennék - nem a konkrét forráskódot - az egyes folyamatok leírását és esetleg az implementálandó kódot (persze Copyright meg ilyesmik ... 😛). Ezeket bárki elérhetné, és ha lenne valami javaslata arra, hogy hogyan lehetne azt az adott folyamatot jobban vagy gazdaságosabban megírni, akkor azt küldje be. Majd a beküldött anyagokból a 2 emberke eljuttatná a jónak tûnõ ötleteket a megfelelõ részleghez.
Nem én tehetek róla, hogy jól lövök. C2D E8400, ASUS 4870, Geil Evo One 4GB
Gigabyte GA-Z170-D3H, Intel Core i7-7700K, Corsair Vengeance 2x8GB DDR4-3600MHz, Intel 545s 256GB SSD, EVGA GeForce GTX 1060 GAMING 6GB
de ha már így alakult:singliben-bár tom égõ vagyok😊)nincs semmi mód az unlockra?fegyverek,stb..
Az élet egy kurva nehéz játék...nem lehet benne sehol menteni!
De jövõ hét keddig nem tudom tolni, mert szülinapomra kapom és az asszony letiltotta, hogy kibontsam. Az elsõ game, amiért pénzt "ad(at)ok".
A demo 1 billió 17 ezer hibája ellenére bejön a game. Lehet csak azért mert állandóan elsõ vagyok a demo szervereken! 😛
Azt pedig szánalmasnak találom, hogy még szinte ki sem jött a boltokban, már megvan az elsõ 17 megás patch! LOL
Nem én tehetek róla, hogy jól lövök. C2D E8400, ASUS 4870, Geil Evo One 4GB
Gigabyte GA-Z170-D3H, Intel Core i7-7700K, Corsair Vengeance 2x8GB DDR4-3600MHz, Intel 545s 256GB SSD, EVGA GeForce GTX 1060 GAMING 6GB
Gigabyte GA-Z170-D3H, Intel Core i7-7700K, Corsair Vengeance 2x8GB DDR4-3600MHz, Intel 545s 256GB SSD, EVGA GeForce GTX 1060 GAMING 6GB
Viszlát Berlinben!
\"Amennyiben az érintettek elhalálozása nem következett volna be, még ma is élnének.\"
\"One Group. One Spirit.\" Steam: kBagyula BF2: RogerNyul; BF2142: RogerNyul; CoDWaW: RogerNyul; MW2: RogerNyul; BFBC2: RogerNyul; WoT: RogerNyul
\"One Group. One Spirit.\" Steam: kBagyula BF2: RogerNyul; BF2142: RogerNyul; CoDWaW: RogerNyul; MW2: RogerNyul; BFBC2: RogerNyul; WoT: RogerNyul
my low config is :radeon 9550 256 MB,Intel p4 2.6 GHZ 1 gb 300 MHZ Kingmax RAM
my low config is :radeon 9550 256 MB,Intel p4 2.6 GHZ 1 gb 300 MHZ Kingmax RAM