Battlefield 2142

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

#3213
Hi all.
Lenne egy kérdésem...gondolom irdatlan noob kérdés de megkérdem 😛

40 score kell a private ranghoz ha minden igaz, nekem most van 160, de nem vagyok private.

Mit értek félre vagy mit nem csinálok meg vagy mivan most? 😊

JCSR Piccolo \" Az igazság csupán kifogás, a fantázia hiányára.\"

schrank
#3212
1 . egyforma szar gépünk van <#vigyor5>
2 . de nem a géppel van a gond mert az erre jó full low-on 1024*768-ban <#papakacsint>

schrank[HUN] \"kiakirály\" \"jobb ha az okos hülyéskedik mint ha a ....\"

#3211
Hello!
Az lenne a kérdésem, h nekem megy a bf 2142, csak 5 perc után kilép hibajelentõs szöveggel, több demót is próbáltam, és ugyanaz. Esetleg kevés a RAM a gépemben? (Configom😛4 3Ghz, 768mb Ram, 9600 Pro 256 mb)
Elõre is köszi
#3210
#3203
SubZero911
#3209

Valamiért nem veszi be a Battlefield 2 password-öt. Valami ötlet, hogy miért nem?

Pedig a játékbe be tudok lépni. MOst akkor melyik pass-ra kíváncsi.

\"I must something to say : Better to burn now, than fade away\" Favorit enemy : [He lied]We died

Doom 4
#3208
köszi a segítséget tehát csak demoval titan-ozhatok<#szomoru1>

"...közösség elleni izgatás, már lassan minden nyelvbotlás..."

#3207
titán.
örüljünk,h konkveszt módba "tudják" a botok mit kell csinálni<#idiota>
uHs Gerzson
#3206
Árat még nem kaptam engem is délelött hívott hogy érdeklödjem meg hány embert érdekel.

Asus P8H67-M Pro, Intel i5 2500k, 4GB RAM, Asus 560 GTX Ti Az alkohol az ember legnagyobb ellensége aki elfut az ellenségtől az gyáva. Astra-t vezetek. És?

#3205
singel módba nincsen tátán mod
Doom 4
#3204
HUHU emberek need Help !!!!!<#worship><#worship><#worship><#rinya><#szomoru1> #3201

"...közösség elleni izgatás, már lassan minden nyelvbotlás..."

#3203
nemtudom,nempróbáltam<#nemtudom>
#3202
mennyi lenne?
Mert ha olcso akkor 2db kéne...

GIGABYTE GA-890 AMD Phenom II 945 KINGSTON 4096Mb DDR3 1333Mhz SAPPHIRE HD5850 1GB GDDR5 SAMSUNG 1TB THERMALTAKE V3 Black Edition CHIEFTEC CTG-500-80P 500W Windows 7 Home 64bit

Doom 4
#3201
hi a singel módban nincs Titan vagy csak a Razor 1911 ben nincs ?

"...közösség elleni izgatás, már lassan minden nyelvbotlás..."

79Alba
#3200
és mûködik?

&#9619;&#9608;&#9608;&#9619;&#9618;&#9617;LaLiKám Csak OkOSAn&#9617;&#9618;&#9619;&#9608;&#9608;&#9619;

KlinikaHUN
#3199
ha tudsz ,írj majd valami árat. ...attól függ....

atomboy
#3198
Biztos CS-znek a programozok, es tetszett nekik ez a megoldas... <#hehe>

BF2 100K 131K 133K TDU2: atomka

SubZero911
#3197

ÉS van még egy okos kérdésem a jelen lévõkhöz. Kill assist-ért mi a ló***-ért nem ad pontot ? Szétlövöm a seggét valakinek, aztán PUFF egy másik valaki lekövi, buktam az egészet. Vazz

\"I must something to say : Better to burn now, than fade away\" Favorit enemy : [He lied]We died

#3196
Itt lehet átvinni a dolgokat.Veteranprogi
#3195
További infók a BF2142-es spyware botrányról
<2006. október 18. @ 12:57 - Bad Sector>
Az IGA Worldwide nevû cég specializálodott a játékokon belüli reklámra és õk helyezték el azt a szoftvert a BF2142-ben (az EA-val együttmûködve), amelyik a felhasználó IP-jét logolja - nyilatkozott Justin Townsend, a cég ügyvezetõje.

Ez a kis játékba épített spyware állítólag a személyes információidat nem tárolja, pusztán az IP-det veszi le, hogy beazonosítsa, a Föld melyik tájékán nyomulsz a játékkal, ezáltal speciális helyi reklámokat tolva az arcodba. Hogy ez pontosan mennyire lesz országokra is lebontva, tehát mondjuk 2142-ben a virtuális jövõben hirtelen találkozol-e az egyik ingame hírdetõtáblán egy Országos Takarékpénztár, vagy Béres Alexandra egyik fitness DVD-jének reklámával, arra nem tért ki Townsend. Állítólag az elsõdleges szempont az, hogy az amerikai játékosok ne lássanak európai reklámokat.
A reklámokat egyébként Townsend feltétlenül szükségesnek tartja. "Ha a játékosok tudnák, hogy milyen fájdalmas üzleti megoldásokat kell alkalmazniuk a kiadóknak, akkor egyeértenének a reklámokkal. Ha ugyanannyi minõségi játékot akarnak, akkor szükség van alternatív bevételekre..." Hmm... ez részben érthetõ, de azért reméljük, hogy ez nem jelenti majd azt, hogy a WoW-ban, vagy a Fable 2-ben egyszer csak egy OK OB tamponreklámmal találjuk majd szembe magunkat...



Milyen minõségrül beszélünk????? Tegnap haveromal akkartunk jatszani a DEMOval és 2 percenkent dobalt ki minket hogy megszkadt a kapcsolat és a bal felsõ sarokban csak ennyit latam hogy
.... disconnect de ezt vagy 55* látam.. Mimõseg....
pffff persze anyad hogy van???

GIGABYTE GA-890 AMD Phenom II 945 KINGSTON 4096Mb DDR3 1333Mhz SAPPHIRE HD5850 1GB GDDR5 SAMSUNG 1TB THERMALTAKE V3 Black Edition CHIEFTEC CTG-500-80P 500W Windows 7 Home 64bit

Promi
#3194
<#eljen><#vigyor0>
PeeTeR
#3193
uhh bazz de fasz vagyok... 😄
anyam...

igazabol megcsinaltam mindent mukodik is erre loggolok a haver neven es nincs semmi valtozas (tudod azt vartam hogy minden alapon legyen - erre minden ugy volt ahogy en allitottam - mivel elfelejtettem hogy sajatomrol csinaltam masolatot...)

rottttyyyy.......

bocsi 😊

kofke

pornhub - the world's biggest archive of nothing.

Promi
#3192
Promi nev helyett persze a sajat neved az eleresi utba.😊
SubZero911
#3191

Ja-ja ! Mert most, amikor elindítottam a játékot és beléptem az elsõ szerverre, akkor azt láttam, hogy a rangjelzések elõtt van egy BF2-es jelzés. Sztem ez azt jelenti hogy vót BF2-es múltja a csávónak. VAgy tévedek és tök mást jelent ?

\"I must something to say : Better to burn now, than fade away\" Favorit enemy : [He lied]We died

Promi
#3190
C:\Documents and Settings\Promi\Dokumentumok\Battlefield 2142\Profiles\0001\

0002 konyvtarat letrehozol, atmasolod a 0001 tartalmat, es kulon kulon be tudtok jelentkezni. Persze a nevet modositani kell a F.A.Q. -ba leirtak szerint, mintha most jatszanal eloszor.
SubZero911
#3189

Van má, ma vettem...

\"I must something to say : Better to burn now, than fade away\" Favorit enemy : [He lied]We died

PeeTeR
#3188
he? szal azt szeretned (ha a neved a BF2 -be izebize volt) hogy a 2142 -ben is izebize legyen?

pornhub - the world's biggest archive of nothing.

SubZero911
#3187

Gyerekek, S.O.S !!!!!!!

Hogy lehet -ha lehet- BF2 nevet átvinni Bf 2142-be ?????

\"I must something to say : Better to burn now, than fade away\" Favorit enemy : [He lied]We died

PeeTeR
#3186
nem lehet valahogy tobb profile -t csinalni? (nem kell FAQ -zni mar jatszom a jatekkal nincs semmi gondom, ezerrel megy.)
tehat csinaltam magamnak egy PeeTeR profile -t de nem tudok meg egyet csinalni? csak mert haverom hulye ahhoz hogy WASD -al jatszon es nincs kedvem folyton a bill konfigot allitgatni amikor ramjon hogy gyakjak 1et...

hiaba csinaltam megy egy masolatot, neveztem at irtam at a con file -t nem joe...

pornhub - the world's biggest archive of nothing.

pIIrash
#3185
Na látod ez a gond ...
Hogy ez az elsõ ami az embernek eszébe jut ... 😞
Akik követelnék, azok semmivel sem lennének jobbak, mint az EA, aki azért dob egy ilyen hibás gamet a piacra (idõ elött), hogy a Pedigrees kutyának otthon meglegyen a napi Whiskas macska adagja.

Egyébként olyasmire gondoltam, mint a prog.hu-
Ott is "önzetlenül" segítik a "programozók" egymást. Emberek ülnek le gondolkodnak és kódolnak, hogy valakinek megoldáják a problémáját. Közben egymással is versengnek. Ezzel is fejlesztve a saját tudásukat.

Nem én tehetek róla, hogy jól lövök. C2D E8400, ASUS 4870, Geil Evo One 4GB

ThugEdge
#3184
hát megmondom õszintén pár címet elvennék tõlük és odaadnám az ubisoknak
hát mit csináltak már a keresztapából is,egy rakat fost,pedig az olyan sztori,hogy sírok tõle

Az élet egy kurva nehéz játék...nem lehet benne sehol menteni!

TS Zolly
#3183
Akkor ök csak programozocskák. 😊

BF2 Topik #100001, Forgotten Hope2 #500, Cod4 #8001 #10001 hsz-ének EGYETLEN boldog fulajdonosa! :P xfire: zolli74 KabeLegény és Jag :D Hogy mi a béefes szeretet? Ez: B3 nyádat!!!négy

ThugEdge
#3182
azért azt ne felejtsétek el,hogy -és ne legyen senki naiv- a kiadó nem azért kiadó,mert váá de jó lesz majd játszani vele, hanem azé,mert na majd geci sokat kaszálunk,mikor? hát amikor a határidó lejár, kész a játék? hát õõõ még lenne mit csiszolni, jó majd csináltok pecseket,szal ez nagy vonalakba errõl szól.sajna

Az élet egy kurva nehéz játék...nem lehet benne sehol menteni!

oO VinyuS Oo
#3181
És a végén meg mindenki követelné a lóvét az EA-tól mert hogy az ö programrészlete is benne van!

http://www.flickr.com/photos/qmvinyus/

pIIrash
#3180
Én, mint programozó úgy vagyok vele - persze per pillanat (hogy még csak tanulok) -, hogy ha valamit megírok, akkor azt vagy megírom rendesen, vagy nem írom meg sehogy.

Lehet hogy rossz ötlet, de talán megoldás lenne erre a problémára, ha lenne egy 2 fõs brigád, akik feladata:

A rendszer tervezés fázisában közzétennék - nem a konkrét forráskódot - az egyes folyamatok leírását és esetleg az implementálandó kódot (persze Copyright meg ilyesmik ... 😛). Ezeket bárki elérhetné, és ha lenne valami javaslata arra, hogy hogyan lehetne azt az adott folyamatot jobban vagy gazdaságosabban megírni, akkor azt küldje be. Majd a beküldött anyagokból a 2 emberke eljuttatná a jónak tûnõ ötleteket a megfelelõ részleghez.

Nem én tehetek róla, hogy jól lövök. C2D E8400, ASUS 4870, Geil Evo One 4GB

#3179
Én is szánalmasnak tartom. Ez mutatja hogy az EA ezt a játékát is csak a kölcségvetés szinten tartására dobta ki. Csak a játék skinjét átírták a BF2 höz képets, és lám egy újjab eladható cucc lett. A játék hibáival gondolom nem is törödtek.

Gigabyte GA-Z170-D3H, Intel Core i7-7700K, Corsair Vengeance 2x8GB DDR4-3600MHz, Intel 545s 256GB SSD, EVGA GeForce GTX 1060 GAMING 6GB

ThugEdge
#3178
õõõ bocsánat, ezt nem akartam,keresni akartam erre😊
de ha már így alakult:singliben-bár tom égõ vagyok😊)nincs semmi mód az unlockra?fegyverek,stb..

Az élet egy kurva nehéz játék...nem lehet benne sehol menteni!

ThugEdge
#3177
unlock

Az élet egy kurva nehéz játék...nem lehet benne sehol menteni!

pIIrash
#3176
Én ma hoztam el a boltból!
De jövõ hét keddig nem tudom tolni, mert szülinapomra kapom és az asszony letiltotta, hogy kibontsam. Az elsõ game, amiért pénzt "ad(at)ok".
A demo 1 billió 17 ezer hibája ellenére bejön a game. Lehet csak azért mert állandóan elsõ vagyok a demo szervereken! 😛

Azt pedig szánalmasnak találom, hogy még szinte ki sem jött a boltokban, már megvan az elsõ 17 megás patch! LOL

Nem én tehetek róla, hogy jól lövök. C2D E8400, ASUS 4870, Geil Evo One 4GB

#3175
Elég bajom van a Battlefield 2 vel is.

Gigabyte GA-Z170-D3H, Intel Core i7-7700K, Corsair Vengeance 2x8GB DDR4-3600MHz, Intel 545s 256GB SSD, EVGA GeForce GTX 1060 GAMING 6GB

#3174
Ha bedobnák az udvarra akkor se kellene nekem ez a szar EA termék. Max eladnám jópénzért.

Gigabyte GA-Z170-D3H, Intel Core i7-7700K, Corsair Vengeance 2x8GB DDR4-3600MHz, Intel 545s 256GB SSD, EVGA GeForce GTX 1060 GAMING 6GB

Newyorker
#3173
Ahogy nézem ez sem megy onlinéban 😞

#3172
Na most, hogy kezd lezajlani a szokásos kezdeti hiszti, azt kell mondjam, hogy a játék k..rva jó. Hatalmas csaták mennek már.
Viszlát Berlinben!
#3171
az mé lesz neked jó?<#miaz>
#3170
ma jelent meg az EMU-s verzio tuti leszedem :d
Csuhai G
#3169
2006-10-18 PC Game ISOs Battlefield 2142 (c) EA *EMUDVD* UNLEASHED 71x50 MB

\"Amennyiben az érintettek elhalálozása nem következett volna be, még ma is élnének.\"

kBagyula
#3168
Mindenütt lehet már kapni tegnap óta. <#ticking>

\"One Group. One Spirit.\" Steam: kBagyula BF2: RogerNyul; BF2142: RogerNyul; CoDWaW: RogerNyul; MW2: RogerNyul; BFBC2: RogerNyul; WoT: RogerNyul

kBagyula
#3167
c://program files/eadownloader/felhasználóineved/..... itt.

\"One Group. One Spirit.\" Steam: kBagyula BF2: RogerNyul; BF2142: RogerNyul; CoDWaW: RogerNyul; MW2: RogerNyul; BFBC2: RogerNyul; WoT: RogerNyul

#3166
azt mondják hogy 20.-án lesz a bótokban

my low config is :radeon 9550 256 MB,Intel p4 2.6 GHZ 1 gb 300 MHZ Kingmax RAM

#3165
leszedtem ea dowloaderral a peccset és nem talállom hol lehet ??

my low config is :radeon 9550 256 MB,Intel p4 2.6 GHZ 1 gb 300 MHZ Kingmax RAM

kBagyula
#3164
Ezt mibõl gondolod, hogy nincs eredeti? Magadból indultál ki talán?

\"One Group. One Spirit.\" Steam: kBagyula BF2: RogerNyul; BF2142: RogerNyul; CoDWaW: RogerNyul; MW2: RogerNyul; BFBC2: RogerNyul; WoT: RogerNyul