Battlefield 2142

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

#3163
még magyarországon nincs eredeti bf2142 de már 1.01 peccs már van

my low config is :radeon 9550 256 MB,Intel p4 2.6 GHZ 1 gb 300 MHZ Kingmax RAM

#3162
Oké thanks és neked is n033!<#wave> Szerintem nem veszem meg, vagy ja, inkább várok még egy hetet :S.

Michael Schumacher rulz!. Forza Ferrari! \"A gyors győzelem mindig elkapja az embert, nem árt, ha leszállítjuk őket a magaslóról.\" Mike őrnagy. Smackdown vs RAW 08 rulz!

koschwarz
#3161
"További infók a BF2142-es spyware botrányról
<2006. október 18. @ 12:57 - Bad Sector>
Az IGA Worldwide nevû cég specializálodott a játékokon belüli reklámra és õk helyezték el azt a szoftvert a BF2142-ben (az EA-val együttmûködve), amelyik a felhasználó IP-jét logolja - nyilatkozott Justin Townsend, a cég ügyvezetõje.

Ez a kis játékba épített spyware állítólag a személyes információidat nem tárolja, pusztán az IP-det veszi le, hogy beazonosítsa, a Föld melyik tájékán nyomulsz a játékkal, ezáltal speciális helyi reklámokat tolva az arcodba. Hogy ez pontosan mennyire lesz országokra is lebontva, tehát mondjuk 2142-ben a virtuális jövõben hirtelen találkozol-e az egyik ingame hírdetõtáblán egy Országos Takarékpénztár, vagy Béres Alexandra egyik fitness DVD-jének reklámával, arra nem tért ki Townsend. Állítólag az elsõdleges szempont az, hogy az amerikai játékosok ne lássanak európai reklámokat.
A reklámokat egyébként Townsend feltétlenül szükségesnek tartja. "Ha a játékosok tudnák, hogy milyen fájdalmas üzleti megoldásokat kell alkalmazniuk a kiadóknak, akkor egyeértenének a reklámokkal. Ha ugyanannyi minõségi játékot akarnak, akkor szükség van alternatív bevételekre..." Hmm... ez részben érthetõ, de azért reméljük, hogy ez nem jelenti majd azt, hogy a WoW-ban, vagy a Fable 2-ben egyszer csak egy OK OB tamponreklámmal találjuk majd szembe magunkat..."

by gamestar online

\"...gyönyörű, fiatalos, matrózos...\"

koschwarz
#3160
ha visszaolvasnál, akkor kiderülne számodra is, hogy:

-kidobál, jobb esetben csak a szerverrõl, rosszabb esetben az desktopra
-állítólag már eleve peccs kell hozzá, hogy a teljessel neten tudjál jáccani


úgyhogy ezeket fontold meg vásárlás elõtt<#nezze>

\"...gyönyörű, fiatalos, matrózos...\"

#3159
még várj egy hetet mielõtt megveszed és akkor sok tapasztalat lesz róla .. nesiesd L !! 😄D

Kezdetben vala a semmi. Majd az Úr mondá: \"Legyen világosság!\" - s továbbra is vala a semmi, de már látni is lehetett azt.

#3158
Lenne egy kérdésem azokhoz, akik már megvették: milyen a játék, megy rendesen? Tehát nem dobál ki hibaüzivel, nem vág az asztalra stb...

Csak mert nem akarom pénteken potyára megvenni.

Válaszokat elõre is thanks!<#wave>

Michael Schumacher rulz!. Forza Ferrari! \"A gyors győzelem mindig elkapja az embert, nem árt, ha leszállítjuk őket a magaslóról.\" Mike őrnagy. Smackdown vs RAW 08 rulz!

koschwarz
#3157
<#duhos2><#mf1>

\"...gyönyörű, fiatalos, matrózos...\"

#3156
Nekem amikor csak egy 66 GT volt benne, gyönyörüen vitte full grafikán!

TS Zolly
#3155
Geforce4 a legjobb hozzá! 😛

BF2 Topik #100001, Forgotten Hope2 #500, Cod4 #8001 #10001 hsz-ének EGYETLEN boldog fulajdonosa! :P xfire: zolli74 KabeLegény és Jag :D Hogy mi a béefes szeretet? Ez: B3 nyádat!!!négy

#3154
Milyen videókártyával lehet élvezni a játékot? Esetleg 7600GT elég neki?

uHs Gerzson
#3153
Te lennél az elsõ ember akit egybõl kitiltanálak a játékból <#mf1>

Asus P8H67-M Pro, Intel i5 2500k, 4GB RAM, Asus 560 GTX Ti Az alkohol az ember legnagyobb ellensége aki elfut az ellenségtől az gyáva. Astra-t vezetek. És?

koschwarz
#3152
ha fizecc 1-2 ezret, akkor egye fene feltelepítem és megígérem néha jáccani is fogok vele<#mf1>

\"...gyönyörű, fiatalos, matrózos...\"

#3151
oké megpróbálom..

Pestről Hazajövet mondtam magamban:Huzasd ki 4,5,6 padlógáz,pici fék vissza 5,4,3,2 éles jobbra,gáz 3,4,5,6 több gáz,nagyon gáz,vissza 5,4,3,2,1 másszunk ki a sóderból!

uHs Gerzson
#3150
De mégsem kaptam be a sült galambot 😄

Asus P8H67-M Pro, Intel i5 2500k, 4GB RAM, Asus 560 GTX Ti Az alkohol az ember legnagyobb ellensége aki elfut az ellenségtől az gyáva. Astra-t vezetek. És?

#3149
Próbáld ki, hogy náladis elindul-e egy idõ után.

czky
#3148
Azért 1 próbát megért!<#mf1><#nyes>

Z77A-GD65 | 3570K | Mugen 2 Rev.B | Vengeance LP White 8GB | HD7870-DC2TG-2GD5-V2 | Xonar DX | 830 128GB | WD7500AAKS | 2X HD154UI | TX650W | BX-500 | 32LF2510

uHs Gerzson
#3147
Hehe, nem te vagy az elsõ aki ezzel kedveskedet ma 😄

Asus P8H67-M Pro, Intel i5 2500k, 4GB RAM, Asus 560 GTX Ti Az alkohol az ember legnagyobb ellensége aki elfut az ellenségtől az gyáva. Astra-t vezetek. És?

#3146
ugyan az...
nah ebbõl kimarad a hamachis partyk számomra

thx a helpet!

Pestről Hazajövet mondtam magamban:Huzasd ki 4,5,6 padlógáz,pici fék vissza 5,4,3,2 éles jobbra,gáz 3,4,5,6 több gáz,nagyon gáz,vissza 5,4,3,2,1 másszunk ki a sóderból!

reaper4
#3145
gerzson gerzson. rossz vagy <#mf1>

Gigabyte GA-965P-S3|Q6600+ASUS Silent Knight II|4x1gb KingmaxDDR2-800|VTX HD 6870| Samsung 750gb|Sb X-fi XtremeMusic|Samsung P2770HD| Corsair TX650 v2|Megaworks 550|G9|win7 64-bit

uHs Gerzson
#3144
#3140 <#mf2>

Asus P8H67-M Pro, Intel i5 2500k, 4GB RAM, Asus 560 GTX Ti Az alkohol az ember legnagyobb ellensége aki elfut az ellenségtől az gyáva. Astra-t vezetek. És?

czky
#3143
Mármint 1-2 ezerér 😄😄😄😄

Z77A-GD65 | 3570K | Mugen 2 Rev.B | Vengeance LP White 8GB | HD7870-DC2TG-2GD5-V2 | Xonar DX | 830 128GB | WD7500AAKS | 2X HD154UI | TX650W | BX-500 | 32LF2510

reaper4
#3142
kár 😊

Gigabyte GA-965P-S3|Q6600+ASUS Silent Knight II|4x1gb KingmaxDDR2-800|VTX HD 6870| Samsung 750gb|Sb X-fi XtremeMusic|Samsung P2770HD| Corsair TX650 v2|Megaworks 550|G9|win7 64-bit

#3141
próba cseresznye 😊

Pestről Hazajövet mondtam magamban:Huzasd ki 4,5,6 padlógáz,pici fék vissza 5,4,3,2 éles jobbra,gáz 3,4,5,6 több gáz,nagyon gáz,vissza 5,4,3,2,1 másszunk ki a sóderból!

uHs Gerzson
#3140
Nem ál az alku 😄

Asus P8H67-M Pro, Intel i5 2500k, 4GB RAM, Asus 560 GTX Ti Az alkohol az ember legnagyobb ellensége aki elfut az ellenségtől az gyáva. Astra-t vezetek. És?

czky
#3139
Ennyi pénzért nekem is jöhet!!!<#worship><#worship><#worship>

Z77A-GD65 | 3570K | Mugen 2 Rev.B | Vengeance LP White 8GB | HD7870-DC2TG-2GD5-V2 | Xonar DX | 830 128GB | WD7500AAKS | 2X HD154UI | TX650W | BX-500 | 32LF2510

reaper4
#3138
1-2 ezerért kell 😄D

Gigabyte GA-965P-S3|Q6600+ASUS Silent Knight II|4x1gb KingmaxDDR2-800|VTX HD 6870| Samsung 750gb|Sb X-fi XtremeMusic|Samsung P2770HD| Corsair TX650 v2|Megaworks 550|G9|win7 64-bit

#3137
Readme fájban volt,h: töröld ki a profile(\My Documents\Battlefield 2142\Profiles\) könyvtárat.ezzel reseteled a játék beállításait.Indíts újra a játékot.
Probáld ki.
#3136
bf2 minden gond nélkül fut...
csak ez cicomázik..

Pestről Hazajövet mondtam magamban:Huzasd ki 4,5,6 padlógáz,pici fék vissza 5,4,3,2 éles jobbra,gáz 3,4,5,6 több gáz,nagyon gáz,vissza 5,4,3,2,1 másszunk ki a sóderból!

uHs Gerzson
#3135
Asszem 1-2 ezer forintal mondhatni olcsó 😊

Asus P8H67-M Pro, Intel i5 2500k, 4GB RAM, Asus 560 GTX Ti Az alkohol az ember legnagyobb ellensége aki elfut az ellenségtől az gyáva. Astra-t vezetek. És?

Pharaoh
#3134
Mit jelent az olcsó?

uHs Gerzson
#3133
Ismerösöm most szólt hogy ha valakinek kell eredetiben Bf2142-t akkor tud olcsón szerezni, ez attól függ hány embernek kell mert akkor este lehet tudd biztosan mondani.

Asus P8H67-M Pro, Intel i5 2500k, 4GB RAM, Asus 560 GTX Ti Az alkohol az ember legnagyobb ellensége aki elfut az ellenségtől az gyáva. Astra-t vezetek. És?

#3132
Nekem olyan gondom van még jelenleg is, hogy elindítom, fekete kép, csak a Tasck managerre reagál, viszont tegnap otthagytam fekete képpel a gépem, és 10-15 perc elteltével elindult a játék, viszont a menübe vagy 10 perc kell, hogy indítsak egy játékot, mert akármire kattintok, csemegézik vagy 2 percet, mire továbblép.
Ha elindítja a betöltést, onnan minden frankó. És 5-10 perc játék után a menüsem szarakodik.
Néztem 1 VGA-val, ugyanez.
Az összes memóriát egyesével, ugyanez.
Friss OPR. ugyanez.
Memória megcserélgetés, ugyanez.
És a BF2-nél is ez a szitu😞

#3131
Hi All!

nekem olyan problémám van , hogy amikor elindítom a játékot..fekete képernyõ lesz..és onnantól kezdve se kép se hang.
nem reagál Alt+tab-ra,sleep gombra,se windows gombra...
frissítések megvannak..alapi,vga, directx...
mi lehet a probléma???
tipp?5let?

FAQt olvastam de nincs ilyenrõl infó.
elõre is thx!

Pestről Hazajövet mondtam magamban:Huzasd ki 4,5,6 padlógáz,pici fék vissza 5,4,3,2 éles jobbra,gáz 3,4,5,6 több gáz,nagyon gáz,vissza 5,4,3,2,1 másszunk ki a sóderból!

Törölt felhasználó
#3130
Na gyerekek úgy nézz ki megszünt a ledobálás ,ma reggel sikerült pár mecset végre rendesen végigtolni. <#eljen>
koschwarz
#3129
warezben nem töltöm le, eredetiben meg a demo alapján nem veszem meg, ráadásul ilyen drágán. az az igazság, hogy nekem már alapvetõen a sci-fi hangulat sem tetszik, de azért ha a demo meggyõzött volna, akkor nagy eséllyel megvettem volna, de sajnos nem így történt. õszintén mondom hogy én sajnálom a legjobban<#rinya><#szomoru2>

feltettem a demot amikor megjelent azon a hétvégén sokat játszottam vele, aztán egyszer még hétköznap is megpróbáltam, amikor is - a hétvégéhez hasonlóan - kb. 5 perc után ledobott a szerverrõl, a következõ körben kidobott az asztalra..., azóta eszembe sem jutott a demóval sem játszani

ebbõl nekem elég volt már a bf2-ben is, ami most így közel egy év után, több peccsel és pecset peccselõ peccsel már mûködik (nekem, de valakinek még most sem), úgyhogy maradok annál, nincs kedvem ezt eljátszani mégegyszer. ráadásul mostanában lehet a legjobbakat játszani, mert sokan átálltak a 2142-re és vége a lámulásnak (már bocs, kinek nem inge...)

\"...gyönyörű, fiatalos, matrózos...\"

bakvarnyu
#3128
Azért próbáld is ki mielõtt ítélkezel (és ne a demót mert az a pálya pont szar).

koschwarz
#3127
jáccál, engem nem fog zavarni<#vigyor2>

\"...gyönyörű, fiatalos, matrózos...\"

#3126
pontosabban: kb tegnap 😉)

Kezdetben vala a semmi. Majd az Úr mondá: \"Legyen világosság!\" - s továbbra is vala a semmi, de már látni is lehetett azt.

#3125
Tegnap
#3124
Itt a Karkandos Hotel-bug majd fícsõr lesz és ehhez nem is kell kiadni javítást mert a fiktív jövõben játszódik, ahol még a lövedék is szlalomozva talál el😊

This is the end (for you my friend) BF2 Topic 100k-s versenyének elindítója:)

Wreck86
#3123
hali!
egy kérdés: mikoe jelenik meg kb a hivatalos BF2142 bótban 😊?

köszi

Millerke &reg; BFHU || https://team-simple.org/forum/ || http://bf1942.eu/Servers

Wreck86
#3122
hali!
egy kérdés: mikoe jelenik meg kb a hivatalos BF2142 bótban 😊?

köszi

Millerke &reg; BFHU || https://team-simple.org/forum/ || http://bf1942.eu/Servers

Teperinke
#3121
Azért én még majd játszok vele, nem baj?<#beka3>

#3120
nemcsak az ea-nál nemtanulnak!! hanem ez a sok kis kotzka sem tanul abból hogy a bf2 mekkora szopás volt és hogy kutyábóó nem lesz szalonna!!!!!!!!!!!!! 😞(((((((

Kezdetben vala a semmi. Majd az Úr mondá: \"Legyen világosság!\" - s továbbra is vala a semmi, de már látni is lehetett azt.

koschwarz
#3119
ahogy itt olvasom, igazi megalol a játék, nem tanulnak a dice-ea-nél semmit b+.

ünnepélyesem bejelentem, hogy az esélyei hogy valaha is megveszem ezennel lecsökkentek 10%-ra.

<#szomoru2>

\"...gyönyörű, fiatalos, matrózos...\"

ZOLCHI
#3118
Igen.
Ha lant indítol ott megnézhetsz többet is.

Ha az emberi agy elég egyszerű lenne ahhoz, hogy megértsük, akkor egyszerűségünkben erre már nem leheténk képesek.

KlinikaHUN
#3117
nálam a razor verzióban csak 5 féle pálya van.ez normális ?

ZOLCHI
#3116
Hamachi :
bf2142jk / bf22

Ha az emberi agy elég egyszerű lenne ahhoz, hogy megértsük, akkor egyszerűségünkben erre már nem leheténk képesek.

egyuri
#3115
Mivel lehet gránátot dobni?????

Intel Core 2 6600, Gigabit 968-P DS3-P, 2xGigabit GForce 8800 GTS, 2X2GB 4,4,4,12 RAM 800MH.

Sh3rmanData
#3114
sztem elég jó<#awink>