Battlefield 2142
Jelentkezz be a hozzászóláshoz.
Vamos Argentina!
juh
ha leveszed a bot-okat kevesebbre pl:10 akkor tudok már kb:5percig játszani.... ha 50bot van akkor meg 1perc...
jólenne már valami megoldás...???
- A DEMO application crash -el kivágott 30mp-en belül ahogy betöltötte a mapot. Mindig.
- A FULL eredeti ugyanígy kivág de crash info ablak nélkül. Log file nuku.
A readme.txt irja, hogy van egy MS security update ami a windows kernelben fixál egy biztonsági sebezhetõséget és ha ez a SEC. Update telepítve van, okozhat application crash hibát. A bizonyos sec. update uninstallálása után, amit a readme javasolt sem oldodott meg a probléma.
Vicces na... BF2 gond nélkül fut.
- No tuning
Konfig:
6800 Ultra
P4 3.2GHz
1.5GB Kingston RAM
Intel 865GBFL alaplap
Valakinek hasonló szopása esetleg?
az ünnepi kaki...
X360 powaa... Nokia forewa Taste me you will see / More is all you need / Dedicated to / How I\'m FUCKING YOUUUU - on 14th May
Neked elhisszük!
A következõ kérdésed meg az lesz, hogy vannak-e 12 éves lényok, és azt is a szegény öcsédre fogod!
Nagy dumagép vagy!
Egyböl roszra kell gondolni😊))
Nem van 1 öcsém azt õ is annyi idös és szeretne az õ korosztályával játszani.. és elöbb az én logginomal irt... 😄D
GIGABYTE GA-890 AMD Phenom II 945 KINGSTON 4096Mb DDR3 1333Mhz SAPPHIRE HD5850 1GB GDDR5 SAMSUNG 1TB THERMALTAKE V3 Black Edition CHIEFTEC CTG-500-80P 500W Windows 7 Home 64bit
GIGABYTE GA-890 AMD Phenom II 945 KINGSTON 4096Mb DDR3 1333Mhz SAPPHIRE HD5850 1GB GDDR5 SAMSUNG 1TB THERMALTAKE V3 Black Edition CHIEFTEC CTG-500-80P 500W Windows 7 Home 64bit
\"...gyönyörű, fiatalos, matrózos...\"
DC 4ever!!! http://hulyesuttyok.fw.hu / http://desertcombat.freeweb.hu / DC 15k / Bf2 topic 2. 100k :P!
6400+ X2, 320+1500 GB Samsung 2ata2, Galaxy 9800GTX 512mb, 4GB DDR2 800Mhz
Egyébként ezek mind békák 😄
Steam: zs0lt1 - Discord: deadecho_
http://img120.imageshack.us/img120/3610/screen001re6.jpg
http://img180.imageshack.us/img180/9297/screen002rj7.jpg
http://img180.imageshack.us/img180/9519/screen003sm9.jpg
http://img180.imageshack.us/img180/7052/screen005ng4.jpg
Norton Internet Security 3PC; Malwarebytes\' Anti-Malware (Lifetime) & Norton Antivirus 2012; Microsoft Security Essentilas 2.1 + Agnitum Outpost Firewall PRO 7.5
Ez nem a BF 2142?
Asus P8H67-M Pro, Intel i5 2500k, 4GB RAM, Asus 560 GTX Ti Az alkohol az ember legnagyobb ellensége aki elfut az ellenségtől az gyáva. Astra-t vezetek. És?
Akkor már elmegy 1024-ben, bár akkor meg a vga lesz kevés neki!
DC 4ever!!! http://hulyesuttyok.fw.hu / http://desertcombat.freeweb.hu / DC 15k / Bf2 topic 2. 100k :P!
http://card.mmos.com/psn/profile/ri/g/Rigel77/card.png
most már jó... mindent low-oltam és nem csinálja ... szerintem a RAM kevés neki...
intel celeron 2400+
ati 9600XT
512DDR ram 😞
Norton Internet Security 3PC; Malwarebytes\' Anti-Malware (Lifetime) & Norton Antivirus 2012; Microsoft Security Essentilas 2.1 + Agnitum Outpost Firewall PRO 7.5
Norton Internet Security 3PC; Malwarebytes\' Anti-Malware (Lifetime) & Norton Antivirus 2012; Microsoft Security Essentilas 2.1 + Agnitum Outpost Firewall PRO 7.5
Dll probléma?
Ha az emberi agy elég egyszerű lenne ahhoz, hogy megértsük, akkor egyszerűségünkben erre már nem leheténk képesek.
mi lehet a probléma? a patch megoldja?
ASUS P5B-E, Intel Core 2 Duo E6600, Geforce 8600GT, 2X 1GB DDR2 800Mhz,
\"Sose vond magadra az ellenség figyelmét. Idegesíteni fogja a körülötted lévőket.\"
This is the end (for you my friend) BF2 Topic 100k-s versenyének elindítója:)
\"Sose vond magadra az ellenség figyelmét. Idegesíteni fogja a körülötted lévőket.\"
schrank[HUN] \"kiakirály\" \"jobb ha az okos hülyéskedik mint ha a ....\"
D:\Documents and Settings\NEVED\Dokumentumok\Battlefield 2142\Profiles\0001\Profile.con fájlt megnyitod egy szövegszerkesztõvel, pl. txt.
És a tartalmában alul ílyenekre írod át, pl.:
LocalProfile.setRank 39
LocalProfile.setCareerPoints 57690
LocalProfile.setLastBaseUpdate 39
Ezek végén a szám mind nulla volt, asszem 😊
Végül is valojában nem sok értelme van, de legalább belépéskor nem az vár a fõmenûben, hogy private vagymi...
Fegyver unlockokat akartam magamnak varázsolni, de csak erre tellett 😄
Raylee ne remélj sokat az élettöl,ugysem éled túl....
This is the end (for you my friend) BF2 Topic 100k-s versenyének elindítója:)
Kezdetben vala a semmi. Majd az Úr mondá: \"Legyen világosság!\" - s továbbra is vala a semmi, de már látni is lehetett azt.
FPS-t,RTS-t,Sturmovikot PC-n a többit konzolon![Delli7] [PS4] [Note 10.1 2014ed][iPhone6s16gb]
mi az a titán mód?
FPS-t,RTS-t,Sturmovikot PC-n a többit konzolon![Delli7] [PS4] [Note 10.1 2014ed][iPhone6s16gb]
This is the end (for you my friend) BF2 Topic 100k-s versenyének elindítója:)