Battlefield 2142

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

chalezlopez
#3323
Hú vazz<#wilting>e, ettõl az írásmódtól butulunk el teljesen...<#idiota><#wilting><#bdead>

Vamos Argentina!

#3319
Logitech® G5 Laser Mouse - Battlefield 2142™ Special Edition


juh
Hody
#3318
nekem is exe hiba... de nem tudom mit csináljak vele...

ha leveszed a bot-okat kevesebbre pl:10 akkor tudok már kb:5percig játszani.... ha 50bot van akkor meg 1perc...

jólenne már valami megoldás...???

#3316
Nekem a köv. produkálja a game.

- A DEMO application crash -el kivágott 30mp-en belül ahogy betöltötte a mapot. Mindig.

- A FULL eredeti ugyanígy kivág de crash info ablak nélkül. Log file nuku.

A readme.txt irja, hogy van egy MS security update ami a windows kernelben fixál egy biztonsági sebezhetõséget és ha ez a SEC. Update telepítve van, okozhat application crash hibát. A bizonyos sec. update uninstallálása után, amit a readme javasolt sem oldodott meg a probléma.

Vicces na... BF2 gond nélkül fut.

- No tuning

Konfig:
6800 Ultra
P4 3.2GHz
1.5GB Kingston RAM
Intel 865GBFL alaplap

Valakinek hasonló szopása esetleg?

az ünnepi kaki...

#3315
Én látom!

mike0013
#3314
de kiadták -.-

X360 powaa... Nokia forewa Taste me you will see / More is all you need / Dedicated to / How I\'m FUCKING YOUUUU - on 14th May

koschwarz
#3310
szedd le a PÓCRÓL!<#ejnye1>

\"...gyönyörű, fiatalos, matrózos...\"

#3308
sziasztok kérlek ne vágjatok ki nagyon szomoru vagyok mert 5 x probûlom leszedni és mindig van bene hiba hibás szelet kérlek irjátok le a tuti verziot a f.a.q olvastam de nagyon megköszöném ha leirnátok honan mivel szedjem le ami tutira megy
#3307
Persze!
Neked elhisszük!
A következõ kérdésed meg az lesz, hogy vannak-e 12 éves lényok, és azt is a szegény öcsédre fogod!
Nagy dumagép vagy!

#3306
jah jah de nem azert!
Egyböl roszra kell gondolni😊))
Nem van 1 öcsém azt õ is annyi idös és szeretne az õ korosztályával játszani.. és elöbb az én logginomal irt... 😄D

GIGABYTE GA-890 AMD Phenom II 945 KINGSTON 4096Mb DDR3 1333Mhz SAPPHIRE HD5850 1GB GDDR5 SAMSUNG 1TB THERMALTAKE V3 Black Edition CHIEFTEC CTG-500-80P 500W Windows 7 Home 64bit

#3305
Csak kicsikkel mersz kikezdeni? 😊

#3304
Van itt 10-12 éves gyerek és EREDETI verzioja van és hasznal is MSN cimet?

GIGABYTE GA-890 AMD Phenom II 945 KINGSTON 4096Mb DDR3 1333Mhz SAPPHIRE HD5850 1GB GDDR5 SAMSUNG 1TB THERMALTAKE V3 Black Edition CHIEFTEC CTG-500-80P 500W Windows 7 Home 64bit

koschwarz
#3303
stex szerintem szív valamit azért láttya így a dolgokat.<#whatever>

\"...gyönyörű, fiatalos, matrózos...\"

Beers
#3302
A bf-ekhez az kell 😄!

DC 4ever!!! http://hulyesuttyok.fw.hu / http://desertcombat.freeweb.hu / DC 15k / Bf2 topic 2. 100k :P!

Gerisone
#3301
már nem is annyira egyedi probléma az h kilép! pedig a játékot high-ra állítottam és egyálaltalán nem akatt kb 2 percig! utána exe hiba! de ahogy olvastam egyre több ember jár igy!

6400+ X2, 320+1500 GB Samsung 2ata2, Galaxy 9800GTX 512mb, 4GB DDR2 800Mhz

Zs0lt1
#3300
ejj vazzeg, linekelni még most se tudsz? 😄

Egyébként ezek mind békák 😄

Steam: zs0lt1 - Discord: deadecho_

#3299
http://img171.imageshack.us/img171/5161/screen000wg3.jpg
http://img120.imageshack.us/img120/3610/screen001re6.jpg
http://img180.imageshack.us/img180/9297/screen002rj7.jpg
http://img180.imageshack.us/img180/9519/screen003sm9.jpg
http://img180.imageshack.us/img180/7052/screen005ng4.jpg

Norton Internet Security 3PC; Malwarebytes\' Anti-Malware (Lifetime) & Norton Antivirus 2012; Microsoft Security Essentilas 2.1 + Agnitum Outpost Firewall PRO 7.5

#3298
Békatalálkozó?
Ez nem a BF 2142?

uHs Gerzson
#3296
Csúcs gépet minden BF2142-höz hogy mindenki jobban élvezze a játékot 😄DD

Asus P8H67-M Pro, Intel i5 2500k, 4GB RAM, Asus 560 GTX Ti Az alkohol az ember legnagyobb ellensége aki elfut az ellenségtől az gyáva. Astra-t vezetek. És?

#3295
Te sohase játszottál eddig EA termékkel az tuti, vagy max kib... részeg vagy!

Beers
#3294
Nyugodtan tegyél bele még 1G-át!
Akkor már elmegy 1024-ben, bár akkor meg a vga lesz kevés neki!

DC 4ever!!! http://hulyesuttyok.fw.hu / http://desertcombat.freeweb.hu / DC 15k / Bf2 topic 2. 100k :P!

HAF Rigel
#3293
Sziasztok lenne egy problémám , megvettem a játékot , de nem akarja pachelni . letöltöm és nem pachel semmi .? ötlet ?

http://card.mmos.com/psn/profile/ri/g/Rigel77/card.png

Hody
#3292
nekem meg sima... sp 2 -vel...

most már jó... mindent low-oltam és nem csinálja ... szerintem a RAM kevés neki...

intel celeron 2400+
ati 9600XT
512DDR ram 😞

#3291
eddig legalábbis.

Norton Internet Security 3PC; Malwarebytes\' Anti-Malware (Lifetime) & Norton Antivirus 2012; Microsoft Security Essentilas 2.1 + Agnitum Outpost Firewall PRO 7.5

#3290
Milyen XP-d van ? Nekem 64 bitesen nem csinált ilyet.

Norton Internet Security 3PC; Malwarebytes\' Anti-Malware (Lifetime) & Norton Antivirus 2012; Microsoft Security Essentilas 2.1 + Agnitum Outpost Firewall PRO 7.5

Hody
#3289
hiába raktam fel a patchet .. akkor is kilép....

ÖTLET???

ZOLCHI
#3288
F.A.Q.
Dll probléma?

Ha az emberi agy elég egyszerű lenne ahhoz, hogy megértsük, akkor egyszerűségünkben erre már nem leheténk képesek.

Hody
#3287
ILyen nincs... elkezdek játszani és kilép egy kis idõ után (kb:2perc)

mi lehet a probléma? a patch megoldja?

#3286

ASUS P5B-E, Intel Core 2 Duo E6600, Geforce 8600GT, 2X 1GB DDR2 800Mhz,

#3285
(szerintem ebbõl messzemenõ következtetéseket még nem kell levonni, bár lehet, hogy túl optimista vagyok)

\"Sose vond magadra az ellenség figyelmét. Idegesíteni fogja a körülötted lévőket.\"

#3284
Bf2-ben az elsõ peccs nem hozott nagy változást... sõt éppen ellenkezõleg...😊

This is the end (for you my friend) BF2 Topic 100k-s versenyének elindítója:)

#3283
a 2142 egyre jobb lesz majd a patcheknek hála (és igen, sajnos elkél a patch rendesen..), és így egyre több embert szippant majd magába..nem hiszem, hogy az emerek tömegesen menekülnének vissza a BF2-re. Vaszeg az elsõ nagyobb patch lendít majd a játék megítélésén. Mondjuk nekem minden hibája ellenére tetszik és a foltozásokig is nyomom rendületen 😊

\"Sose vond magadra az ellenség figyelmét. Idegesíteni fogja a körülötted lévőket.\"

schrank
#3282
ezt a "repkedõ-anyahajó-bázis"-t is terjesszük fel az örökzöld aranyköpések közé <#taps>

schrank[HUN] \"kiakirály\" \"jobb ha az okos hülyéskedik mint ha a ....\"

#3281
cija Norbosss 😄 na és a multit nem próbáltad?

norBOSS
#3280
sziasztok tudna valaki segíten?? +vettem a játékot + peccseltem elindítom singleplayer-ben de nincs a fegyveremnek hangja hiába lövök vele!!!a becsapódásnak van!!a demóban minden rendben volt

Newyorker
#3279
kéne valami megoldás a multira 😞
a megvételen kívûl 😊

#3278
Igazából fájlszerkesztéssel próbálkoztam:
D:\Documents and Settings\NEVED\Dokumentumok\Battlefield 2142\Profiles\0001\Profile.con fájlt megnyitod egy szövegszerkesztõvel, pl. txt.
És a tartalmában alul ílyenekre írod át, pl.:
LocalProfile.setRank 39
LocalProfile.setCareerPoints 57690
LocalProfile.setLastBaseUpdate 39
Ezek végén a szám mind nulla volt, asszem 😊
Végül is valojában nem sok értelme van, de legalább belépéskor nem az vár a fõmenûben, hogy private vagymi...
Fegyver unlockokat akartam magamnak varázsolni, de csak erre tellett 😄
#3277
Winrarral bontsd ki.

GoKu x
#3276
single playerbe akarok jáccani de a movie után bejön vmi accountos szarság. vki vmi megoldást. sry ha volt de ninncs idõm vissza olvasni.

#3275
Nagyon jól megy a játék és sokat nyomtam a single-t, már vagy 2 éve nyomom a bf 2142-t 😊
Raylee
#3274
>Ha valaki belinkelné a CRC fájlt nagyon megköszönném, mert e nélkül nem tudom megcsinálni a fájlegyesítést!<#help> KÖSZÖNÖM

Raylee ne remélj sokat az élettöl,ugysem éled túl....

Doom 4
#3273
hogy a fenébe csináltad ?

"...közösség elleni izgatás, már lassan minden nyelvbotlás..."

#3272
Én passzolok, de sztem a 2142-t nem a Vista bétájára tervezték, de ahogy említettem, kb az egész játék még mindig bétafázisban van😊

This is the end (for you my friend) BF2 Topic 100k-s versenyének elindítója:)

#3271
amikor a kombikázkazán displéjét egy titánlap fedi hogy gojjóálló legyen 😄DDD<#mf2>

Kezdetben vala a semmi. Majd az Úr mondá: \"Legyen világosság!\" - s továbbra is vala a semmi, de már látni is lehetett azt.

oO VinyuS Oo
#3270
Amikor a repkedõ anyahajó bázis szitut kell szétszedni!

http://www.flickr.com/photos/qmvinyus/

Garyskillz
#3269
hát én már 1 ien játéktól elvárnám h fusson vistán is, ugyanis a megjelenési idõ mindjárt itt van, és milyen az ha az ember a frissen beszerzett vistán majd játszani akar, de a játék nem támogatja a directx 10-et és így az nem fog elindulni... ez az elsõ ilyen játék ami nem mûködik vistán, pedig már rengeteget kipróbáltam, need for speedek, fear, worms 4 quake 4 stb... és nekem gondtalanul mentek... 1ébként azért szeretnék vistán jáccani mert xp alatt a játékban akad a hang és lelassítja az egész játékot és így iszonyat sz*r jáccani vele😞 driverfrissítés nem segített, új patch nem segített, readmeben semmit sem írnak a problémáról, szal így egyáltalán nemtudok játszani..

mohus
#3268
átbatytak😊

FPS-t,RTS-t,Sturmovikot PC-n a többit konzolon![Delli7] [PS4] [Note 10.1 2014ed][iPhone6s16gb]

mohus
#3267
nekem már csak egy kérdésem maradt....

mi az a titán mód?

FPS-t,RTS-t,Sturmovikot PC-n a többit konzolon![Delli7] [PS4] [Note 10.1 2014ed][iPhone6s16gb]

#3266
Sziasztok lenne egy kérdésem...Eredeti játékkal játszom és elértem egy bizonyos score szintet...Felmentem egy másik serverre vége lett a mapnak majd disconnectelve azt láttam ohgy 0 scorom van. Most hogy is van ez?

#3265
Sztem fölösleges egy béta oprendszer alatt béta játékkal játszani😊

This is the end (for you my friend) BF2 Topic 100k-s versenyének elindítója:)