Battlefield 2142

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

#3391
Ez hülyeség...
Amit te most beadtál az egy anti csit programnak a update része.. semmi köze nincsen a rang meg a pelcsni dologhoz...
Az EA Mster serverevel van a gond...

GIGABYTE GA-890 AMD Phenom II 945 KINGSTON 4096Mb DDR3 1333Mhz SAPPHIRE HD5850 1GB GDDR5 SAMSUNG 1TB THERMALTAKE V3 Black Edition CHIEFTEC CTG-500-80P 500W Windows 7 Home 64bit

SubZero911
#3390

Akinek rank és plecsni problémája van, annak állítólag ez segít.

Én most próbálom, de a f*////-om tele van ezzel szakarkodással. MI a p**-+96+454-áért adniak ki így játékot. Ráadásul méreg drágán.

\"I must something to say : Better to burn now, than fade away\" Favorit enemy : [He lied]We died

#3389
If you are having any trouble at all with your rank, check out EA's good 'ol solution for it!
Thank you for contacting EA Customer Support.

We have identified an issue in-game where your rank may not update immediately after earning the requisite number of points. If your account is not properly ranking up in Battlefield 2142, you may want to try moving to another ranked server in order for your account to update. Once you score a point on the new ranked server, the account should automatically update to the new rank. If your account is missing more than one rank, each additional point scored will update your account to the next rank earned.

Should you need additional assistance with your ranking after moving to a new ranked server, please feel free to contact us.

Sincerely,

EARep Aaron
Player Relations
Electronic Arts

GIGABYTE GA-890 AMD Phenom II 945 KINGSTON 4096Mb DDR3 1333Mhz SAPPHIRE HD5850 1GB GDDR5 SAMSUNG 1TB THERMALTAKE V3 Black Edition CHIEFTEC CTG-500-80P 500W Windows 7 Home 64bit

SubZero911
#3388

És utána megjavult, vagy most se rögzíti ???

\"I must something to say : Better to burn now, than fade away\" Favorit enemy : [He lied]We died

kigyi
#3387
Sziasztok jönnétek esetleg játszani hamachira?
Itt este lenne játék csak gyertek:
Sanyesz5 kód battlefield

https://www.twitch.tv/kigyi https://www.youtube.com/user/kigyi23/

79Alba
#3386
nekem is ezt csinálta

▓██▓▒░LaLiKám Csak OkOSAn░▒▓██▓

#3385
bocs én bénéztam el, kitömörítettem ahelyett hogy csak bemásoltam volna..müxik, kösz szépen
killecske
#3384
Sikerült a felülírás!!
Csak nem tudsz fegyvert választani mert csak az unlockolt legerõsebb fegyver lesz nálad + a cuccok hozzá!

#3383
értem , akkor nem sikerült a felüirás, pedig rá is kérdezett hogy az objectet felülirja -e...megpóbálom mégegyszer( ugye az ai, eu, és pac fileket másolja be?)
SubZero911
#3382

Szasztok !

Valaki tudja miért nem rögzíti a játék a plecsniket ???? Már kaptam vagy 5-öt, de nem marad meg a rendszerben.

Másnak van ilyen problémája ????!!!

\"I must something to say : Better to burn now, than fade away\" Favorit enemy : [He lied]We died

killecske
#3381
Nem is tudsz fegyvert választani alapbol a unlockolt fegyver lesz nálad+a vele járó cuccok.

#3380
én felülirtam azt a file-t de nem tudok uj fegyvert választani..kell még valamit csinálni azonkivül hogy felülirom avval amit leszedtem tõled?
kigyi
#3379
hamachira valaki?
patch-el vagy nélkül játszunk?

https://www.twitch.tv/kigyi https://www.youtube.com/user/kigyi23/

killecske
#3378
Hy

Mit javit ez a patch??
Hogyan kell felrakni??

#3377
Hali!!!
Ha van vkinek kedve ma hamachizni akkor ezen a hálón 4 után nyomulunk,ha vkinek van kedve jöjjön!!
Sanyesz5 kód battlefield

#3376
mindjárt berakom a faq-ba
Hody
#3375
és honnan tölthetõ le?

köszi

#3374
hát én nemtom felrakni<#idiota>
kigyi
#3373
Ja én is néztem

https://www.twitch.tv/kigyi https://www.youtube.com/user/kigyi23/

#3372
kijött razor911es v1.1es patch.
kigyi
#3371
hamachira valaki?

https://www.twitch.tv/kigyi https://www.youtube.com/user/kigyi23/

Kövesdi A
#3370
hi nem tudtok valami olyan modositást amivel választani tudok a fegyverek között és én tudom magamra rakni a csucsokat .robot stb
vagy ez a nem ellérhetõ funkció ?

#3369
De azt mondták hogy ebben a Razor1911-ben a singlében nincs benne a Titan mod!!
killecske
#3368
Hy

Az unlockolt fegyverek mind a 2 csapatba ugyanúgy néznek ki??

Gerisone
#3367
benne van

6400+ X2, 320+1500 GB Samsung 2ata2, Galaxy 9800GTX 512mb, 4GB DDR2 800Mhz

#3366
És a Titan mód hogy nincsen benne????????????
ZoltanZen
#3365
Én nagyon szeretem a battlefield sorozatot, de úgy érzem ezt az útobbi 2142-õt nem fogom megvenni. Egyébként ez a http://bf2142.bfstats.info/ privat rankedes dolog, hogy is mükszik? Nagyon nem vágom.

A noob-ok támogatója az MSX.

#3364
Az kérlek szépen a játék belsõ mikrofonja mikor a squadon belül kommunikálsz...

This is the end (for you my friend) BF2 Topic 100k-s versenyének elindítója:)

Gerisone
#3363
MÛÛÛÛÛKÖDIK! nem lép ki!!!!! vááááá kösz

6400+ X2, 320+1500 GB Samsung 2ata2, Galaxy 9800GTX 512mb, 4GB DDR2 800Mhz

Gerisone
#3362
mi az a voip?

6400+ X2, 320+1500 GB Samsung 2ata2, Galaxy 9800GTX 512mb, 4GB DDR2 800Mhz

mohus
#3361
köszi...most már minden világos...😊

FPS-t,RTS-t,Sturmovikot PC-n a többit konzolon![Delli7] [PS4] [Note 10.1 2014ed][iPhone6s16gb]

79Alba
#3360
Valaki leírhatná az UNLOCK-ok mi melyik és mit tud

&#9619;&#9608;&#9608;&#9619;&#9618;&#9617;LaLiKám Csak OkOSAn&#9617;&#9618;&#9619;&#9608;&#9608;&#9619;

79Alba
#3359
bocsi mükszik

&#9619;&#9608;&#9608;&#9619;&#9618;&#9617;LaLiKám Csak OkOSAn&#9617;&#9618;&#9619;&#9608;&#9608;&#9619;

#3358
Mire írtam hülyeséget, vagy mi van?
#3357
EA-s fórumon olvastam egy tippet a "crash to desktop no hibaüzenet" problémára és egyelõre stabilan megy a game...
Engem eddig mindig kidobott a pályára való joinolás után 1 percen belül.
Ez úgy tûnik megoldotta. De nem akarom elkiabálni.

Tehát ha crash to desktop:
- TURN OFF VOIP!!!

az ünnepi kaki...

79Alba
#3356
Hülyeséget írtál

&#9619;&#9608;&#9608;&#9619;&#9618;&#9617;LaLiKám Csak OkOSAn&#9617;&#9618;&#9619;&#9608;&#9608;&#9619;

Gerisone
#3355
na! multiba több mint 4 percet tuttam jáccani mielõtt kidobott! egyéni rekord 😄😄 egyébként egyébként jók a fegyverek! kösz

6400+ X2, 320+1500 GB Samsung 2ata2, Galaxy 9800GTX 512mb, 4GB DDR2 800Mhz

JohnnySmith
#3354
Többet ne szemeteld tele topikot, ez nem cset és ne sírjál, van FAQ olvasgasd. Senki nem kíváncsi a kínlódásodra, 1-2 hszban meglehet írni a problémát.

Cuore Sportivo & Power of Dreams Yippie-Ki-Yay Mother F*****! PS3 ID: Janos1982 (US),Johnny1982 (UK),JohnnySmith82 (HUN)

#3353
FONTOS LEHET!
Ha valaki single unlock fegyvereket akar:
Töltsd le az oldalamról ezt:
http://quadok.uw.hu/egyebek/Kits_server.zip

Írjátok vele felül a saját fájlotokat:
D:\Program Files\Electronic Arts\Battlefield 2142\mods\bf2142\Objects\Kits_server.zip

Ettõl kicserélõdnek a fegyverek, lesz gránát és egyebek, NAGYON JÓL SIKERÜLT! Mükszik!
Enjoy 😊
ERykk
#3352
Már a G5-öt is megszégyenítik ezzel a kalap szarral..<#levele>

Gerisone
#3351
na valakinek sikerült megoldani azt a rohadék exe hibát?

6400+ X2, 320+1500 GB Samsung 2ata2, Galaxy 9800GTX 512mb, 4GB DDR2 800Mhz

#3350
nagyon köszönöm a választ stex 😊
#3348
a demora nem jó a patch

\"Sose vond magadra az ellenség figyelmét. Idegesíteni fogja a körülötted lévőket.\"

#3343
hát azt nem tudom, mivel avval sem tudtam játszani, folyamatosan kiugrált😞(..ezért mondtam várok még, ráérek, addig ott a bf2
#3341
Nem azé vazze...én is voltam gyík, de te csak írni tudsz, olvasni nem ?
Lapozzál már egy kicsit vissza, oszt betüzzed le a hozzászólásokat !!<#banplz>
#3338
én azt tanácsolom neked amit én is tettem:hagyd a francba..én is leszedtem, de nem tudok most már 2 percet se játszani, folyton kiugrál, és csak öt pálya van benne, titán is hiányzik..szóval kuka

én is letöröltem, várj türelemmel 1-2 hetet és lesz olyan verzió ami mûködik majd és teljes lesz..akkor szivesen adok olyan helyet ahonnan leszivhatod..oké?😊
#3334
ne szemeteld tele lécci a fórumot, amit itt leirtál az benne van a faq-ba is, ráadásul magyarul, a kulcsok meg senkinek nem kellenek, mivel ha letöltöd az eddigi egyetlen "normális" verziót-razor 1911- akkor abban van egy kulcsgenerátor...nem értem mit bénázol a letöltéssel, számtalan fájlcserélõ helyen fenn van..én az elsõ helyrõl leszedtem és mûködik(az más kérdés hogy folyamatosan kiugrál😊)
sztechnika
#3329
Kösz nem kell.
A majndem 12 tényleg sokallom

#3328
LOL😊)
<#email>

sztechnika
#3324
Ma megvettema BF 2142-et 576 ban (árkád)
Nagyon jó game aki megteheti vegye meg nekem nagyon megtetszett mostmár csak no cd carcket kell keresnem<#taps>
BF 2142 Rulez<#banplz>