16212
Battlefield 2142
  • tamas76
    #6145
    má most mé?
    akkorákat zúzok most már ezért este, hogy aki elém áll annak annyi
    tegnap is szét zúztam magam
    szóval most már ezek után,nem leszek beszámitható a pályán
  • czky
    #6144
    dolod = dolog :)
  • czky
    #6143
    Van valami megoldás már arra h ne kelljen a lemez a játékhoz? Nekem az a mini-iso-s dolod nem sikerült és sajna már most karcolódik a lemez az olvasóban!
  • TS Zolly
    #6142
    Magyarul ánlok láma akarsz lenni. :D
  • sanzik
    #6141
    2 nap 19 óra 35 perc
  • RoboGoD
    #6140
    Nem tudjátok, hogy mikor jön ki az NS?
  • dragon11
    #6139
    Hi all!Miért van az,hogy a demóval játszok és kilép folyton exe hibával?Windows Xp Servíz csomag 2-es van fent ami 32bites.Előre is köszönöm.
  • wardogzombie
    #6138
    tibi ez meg miajoistenharagja? lóóóóóóól meg minden. ez a csuzli nagyon vaddisznó. naon teccik.gondolom a tüzereje is ott lehet a toppon.jó lenne kipróbálni
  • tamas76
    #6137
    nem csaltam, meg vettem beregeltem akkor az kb, december végén volt, azt nyomultam, de ilyenre nem számítottam....de nem értem hogy lehetnék két néven, hogy engedheti, ez a fura...az van amit mondtál
    röviden azért ká szarul esik, hogy legálisan is jól beszivhatom,ilyenkor jól belegondolok, hogy amikor jönnek , hogy legálisan vegyél meg mit gondolsz erről arról, akkor tudnék mutatni egy fo-t
    de persze a hibám gondolom,lehet egyedi azt nem foglalkoznak vele, de ha lenullázni tudtak, akkor utána nézhetek volna hogy náluk van a hiba és nem nálam, mert ha enged két ugyanolyan nevet az gáz

    de hogy utána néztél az király
    majd szólj ha egy pályán vagyunk azt lekéselhetsz
  • Nagygm
    #6136
    amikor abahagytad akkor 3890 pontod volt vagy akörüli összeg volt nem?
    mert megnéztem a http://battlefield.ea.com/battlefield/bf2142/Leaderboards.aspx?Lang=us&PID=&SrchName=&Profiles=
    a statod és ugyanarra a névre kettőt is mutatott,csak az egyiknek 439 a másiknak 3890 pontja van (persze hogyha te Tamas76(hun) vagy)
    valószínüleg EA hiba, vagy lehet hogy csaltál, vagy nem csaltál, de valamiféle hiba miatt úgy vették, hogy csaltál, hogyha nem tudsz arról hogy csaltál volna kérelmezheted EA-től hogy állítsák vissza a pontjaid
    valamiféle hibára hagyatkozva (lásd a két ugyanolyan accountot...)
    mást asszem nem tehetsz kivéve talán hogy megveszed az EA vagy elmész oda dolgozónak, tesztelőnek stb...
  • tamas76
    #6135
    annyit számit a pont,hogy ügye tudjak magamnak kis dolgokat unlockolni, többet nem az igaz, de gondold el, itt vagyunk négyen és pont verseny van, ha kevés kis közkatona pontokkal megyek, jönnek az ívek, hogy én hozom a kávét egyébb....
  • TS Zolly
    #6134
    Ha nem a pontokért játszol, akó nem tök mindegy???
  • tamas76
    #6133
    igazából nem azzal van a baj ,hogy törölték, hanem ,hogy miért?????????
  • uHs Gerzson
    #6132
    Vagy átmeneti szerverfrissítés van vagy törölték a pontjaidat véletlenül ezt csak az EA tudja.
  • tamas76
    #6131
    hali
    Meg van az év kérdése....
    következő:
    -Nyomultam már vagy 3 hónapja, nagyon király volt minden, kevés idővel sikerült "hozzám képest" jó erdményt elérnem, ami nem is lényeg,mert a játékért játszom nem a pontért
    viszont nem nyomultam kb. 1 hetet, majd mikor mondom megyek és gyilkolok, akkor találkoztam a nagy nagy nullával.
    -Nulla pont,nulla idő, teljesen mintha most kezdtem volna....
    na ha erre valaki lők valami értelmeset, annak oda állok hogy lekéselhet vagy 10x
  • ttibi
    #6130
    valamiért nem hozza be akkor itt egy másik
  • uHs Gerzson
    #6129
    béka...
  • ttibi
    #6128
    valaki találkozott már ezzel a fegyverel? kép
  • Meksz
    #6127
    Én meg látom, hogy benne fogok ülni és csak hullanak majd mint a legyek és nem tudnak majd kise csinálni :D
  • uHs Gerzson
    #6126
    Mát látom hogy mennyit fognak szenvedni annak a Goliath a kiszedésével :)
  • Anakyn
    #6125
    király a northern strike!!!! EA!!!
  • gecc
    #6124
    Egy kis ízelítő
  • Crazybaby
    #6123
    Nem lehet rárakni...Ha a késelős badgeseket megszerzed a késed is átalakul...
  • Stex
    #6122
    de már ez is javítva van az 1.20 ban azt hiszem..
  • kutyafulu
    #6121
    Hali!
    Késeltem én pár embert.
    Kiírja hogy megkaptam a dög céduláikat, és nem tudom rá rakni a késemre valaki help!(Már láttam olyat akinek rajta volt a késén)
  • gecc
    #6120
    Pont ígylesssz
  • uHs Gerzson
    #6119
    BF2142 szerver...Titan mod...64 player...2 játékos a titánon:

    - unatkozom...te?
    - ja
    - ...
    - tudod mi lenne nagy móka?
    - ugye nem arra gondolsz?
    - dede...romboljuk szét 30 ember játékmorálját azzal hogy felrobbantjuk a titánt a következő körben.
    - zsír

    13:30 join game...assault...spawn...
    13:31 GAME OVER TITAN WAS DISTROYED
    13:32 WTF???

    (unatkozom na)
  • gecc
    #6118
    Hát ez ,az.Csak nehogy rászokjanak a -ök
  • czky
    #6117
    Ahha, ok. Neten szoktam nézni a player summary-t és a tegnap esti ponthoz képest ma 100 ponttal van több. Nem nagyon kapkodnak a frissítéssel... :DD
  • uHs Gerzson
    #6116
    TK = titankill
  • czky
    #6115
    Ez nagyon állat!
  • gecc
    #6114
    Titán önmegsemmisítő ..!..(-.-)..!..
  • Nagygm
    #6113
    csak azért van, mert csak belépéskor frissíti azt a pontszámot amit te az embered belépésekor látsz
  • czky
    #6112
    Azzal nincs is probléma!
  • Meksz
    #6111
    szerintem egyszerűen csak örülj! :D
  • czky
    #6110
    LOL :DDD

    Amúgy ma kicsit furcsa dolog történt. Tegnap este, amikor abbahagytam a játékot, volt 6030 pontom. Ma este, mikor elindítottam már 6430 v mennyi pontom volt és persze rangot is léptem. Na persze ez nem baj, csak nem igazán értem...
  • pIIrash
    #6108
    rém 1*űen. a csapatvezető lerak a fal tővébe (úhy, hogy fölötte ne legyen semmi ami takarná) egy SPAWN BEACON-t. Megjelölöd azt spawn pointnak és amikor esel lefele, akkor odakormányozod magad a tetőre. Ennyi!
  • Carlos HUN
    #6107
    Na szóval spawn pointot ügyesen kell lerakni
  • KaryKeksz
    #6106
    Nah akkor majd gyer fel ts re . ott sokan fognak várni a BF2142-es szobába
  • gecc
    #6105
    szevasz Karyéppen ma cserélték ki a videokaryt egy másikra.láttalak ,hogy játszol de már teli volt a szerver.