16212
Battlefield 2142
  • gecc
    #6306
    THX
  • Paranoia
    #6305
    javítottam...
    Ha vmi van szóljatok.

    Jó játékot
  • czky
    #6304
    Én februárban vettem meg a gamét, de már több mint 1 hete nem jáccottam vele. Mondjuk lehet h a TDU és a STALKER is tehet róla kicsit! :D
    De tény h nagyon meg lehet unni...
  • Carlos HUN
    #6303
    1 hét után am ujra gameltem ma :DD

    annyira meglehet unni XdDD
  • gecc
    #6302
    Szia sok sikert a game-hez
  • pityu1973
    #6301
    Üdv mindenkinek! Most írok először ebbe a forumba. Megmondom öszíntén jókat mulattam ahogy olvastam. Lényeg a lényeg kevés magyarral találkozom a fent létem alatt és ha akadok is egyre szívesen invitálom csapatba. Általában abban szeretek játszani nem szeretem a Rambókat. Pityu73(HUN) név alatt játszom és hun csapatot szoktam létrehozni ha van csapattárs és mindig nyitvahagyom. Aki gondolja tegyen listába aztán mehet a hajtépés . Nincs nagy multam ebben a játékban habár a BF2-őt végignyomtam sigle-ben. Akkor még nem voltam hajlandó pénzt adni játékra, de hát őregszünk és hülyülünk.
  • gecc
    #6300
  • uHs Gerzson
    #6299
    [URL=http://www.youtube.com/watch?v=4IGOTWNQkQI]Northern Strike TRailer #3[/URL]
  • hendrichharcos
    #6298
    Hab az volt igazad van-de nyugtató ehez nem kell!! Igaz nem vayok már serdűlő korosztályü-de amunkám révén nagyon sok embert ismerek.. BARÁT KOZNI nagyon nincs időm mivel sokat utazok-de most ez a KÖZÖSSÉG TETSZIK - nem szoktam csalódást okozni.. 40éve még nem-de egyszer anyám nak-mikor megszülettem!!!Ma már telefonálok és jelentkezek. Sziasztok
  • Stex
    #6297
    töröld le a habot a szádról, vegyél be egy nyugtatót és feküdj le.
  • KaryKeksz
    #6296
    Magyar szerver lesz ?
  • hendrichharcos
    #6295
    Amúgy az komoly hogy cenzúrrázzák ezt az oldolt????? T.öm szúrom magam!!!!!KÁDÁR JANIbácsinál se volt ilyen!!! IGAZ NET SE de ez felháboritó! A terror kézikönyv azért jól hozzáférhető!!! Az ellenség figyelmét meg néha fel kell kelteni még ha áldozattal is jár ha a pozicióját akarod felderiteni!!!"HARCÁSZATI ISMERETEK" De szerintem nagyon jók vagytok /MAGYAROK
  • Stex
    #6293
    azt teszel amit akarsz, nem kötelező elfogadni a commander parancsát (sokszor orbitális ökrök commanderkednek, logikátlan parancsokat osztogatva), ha elfogadod, és véghez is viszed az plusz ponttal jár. Nem kell visszajelezni, a commander látja a térképet, a csapatmozgásokat, a kiadott parancsokat, szóval tudni fogja, ha már végeztél. A legjobban egyébként úgy értheted meg a commander feladatát, ha magad is kiprobálod.
  • Anor
    #6292
    Teamwork pontosan hogy müködik? Commander utasít, elfogadom, utasítom a szakaszt, odamegyünk(pl megtámadni egy pontot)... és utána? kell valahogy visszaszólni hogy készvagyunk vagy várunk míg nem kapunk más parancsot vagy mehetek ahova akarok amíg nem kapok más parancsot???
  • Nagygm
    #6291
    hajrá csak így tovább, nem lenne rossz egy magyar ranked
  • hendrichharcos
    #6290
    oké már továbbítottuk majd válaszolnak igaz mind mondták ne várjunk gyors választ, a szerver bérlése folyamatban van holnap tudok beszélni az EA mo. kéviseltet egyik vezetőjével majd látjuk. ( szorítsatok9
  • Nagygm
    #6289
    az options be kell valamit jelölniük valami buddys dolgot nem tudom pontosan mit majd megnézem hogyha játszom
  • papo21
    #6288
    miért van az hogy buddy listen van egy két haver és én látom öket ök meg engem nem
  • peti94
    #6287
    PL a krekk felrakása a bf 2142 1.06 os hoz ha má peccs be van linkelve
    akko meg nem battlefield 2 hanem battlefield 2142
    sztem ennyi
  • Nagygm
    #6286
    de az is lehet hogy be van kapcsolva a tűzfaladdal van, vagy ha ott nincs semmi gond akkor meg rakd újra a játékot, de ha így se működik akkor ajánlom az ea panaszlevél vagy valami ilyesmi
  • Nagygm
    #6285
    valószínüleg EA hiba ami nem meglepő
  • Nagygm
    #6284
    akár most is kezdheted
  • Nagygm
    #6283
    az nem lenne rossz
  • Paranoia
    #6282
    Mit kell frissíteni a FAQba mondjátok(privibe)!?
  • gecc
    #6281
    A canzúra megtette hatását,sehol senki. Miért kéne állandóan a BF-RŐL beszélni.Ahoz ,hogy kialakuljon egy társaság meg kell ,hogy ismerjük egymást ki kicsoda meg mit csinál.Meg a F.A.Q.-t is lehetne már frissíteni
  • hendrichharcos
    #6280
    köszi, rájöttem időközben, hogyan tudnánk magyar szervert kikönyörögni, segíthetek vmibe?
  • hendrichharcos
    #6279
    Valaki segítsen, nem nagyon volt jó az internetem, állandóan ledobált, azóta már váltottam, de van egy nagy csomó kitüntetésem és rangom amit akkor kijelzett a játék, de most már nincs meg. A pontokat számolja de a kitüntetést nem adja meg.
  • JohnnySmith
    #6278
    Sok lesz már az off meg a warez....
  • Anor
    #6277
    http://www.sg.hu/listazas.php3?id=1046760378

    #619
  • gecc
    #6276
    Örülj neki,de nekem nem apuék fűzetík a számlát.Meg 6500-ért itt 512-es net-et add a T-online.


  • peti94
    #6275
    nekem t-online adsl em van 5mb le 4 mb feltöltéssel szal nem laggolna neten ha volna hozzá egy elég jó gépem
  • lammaer
    #6274
    Ennél a műholdas netnél nem kell valamiféle telefonos kapcsolat? Régebben hallottam róla, hogy lefelé tölt mint állat, de ahhoz hogy működjön, kell valamilyen vezetékes-hagyományos netkapcsolat is. Vagy te már tudsz adatokat fellőni a műhódra? (lehet csak elmaradtam pár évet :) )
  • Stex
    #6273
    (szerencsés vagy:) de ha a lutrin mulik, hogy emelnek e vagy sem -mert a többség még tényleg nem kapott semmit- az már rég rossz :( )
  • Carlos HUN
    #6272
    A másik ami fontoss hogy tv adást is tudnak biztositani kedvezményesen a csomagal és hdtv minöséget ,upcnél ugyebár csilagpontosak az adások :D
  • Carlos HUN
    #6271
    Nálam egy 19 mbites müholdas net ficcen és budapesten ,T-Online upc egy fos anyit érnek csak a pénzt szedik be
    érdems mindekinek érdeklödni a müholdas net iránt csak beszerelés kicsit drágább uygebár sajnos de inkább megéri
  • sanzik
    #6270
    ha már ennyire off-ba megyünk
    csak mondom,hogy az első nap emelték a kábelnetem mikor beindult az akció,
    8 megabitre 2-ről...
    és igen t-kábel
    persze tudom,hogy van ahol semmit nem emeltek,de én meg invitel területen lakom és pont ezért váltottam adsl-ről kábelre...
  • gecc
    #6269
    Ez a T-com egy nagy szar egy cég,pénz sóvár -ök.6500FT füzetek 1-hónapba.
  • Kovács legény
    #6268
    kersőbe ird be hun és kiadja a magyarokat
  • zsuskoo
    #6267
    Mi a címe a magyar szervernek?
    köszke
  • Kovács legény
    #6266
    ADSL invitelem van és még nemvan változás:( 512maradt