Battlefield 2142

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

#3811
Sziasztok!

az a problémám h a pálya betöltésnél megáll a game!mi lehet a gond?single playerben szeretnék jáccani!

JohnnySmith
#3810
Ez meg nem cset hanem fórum. Mrlego-ra is vonatkozik.

Cuore Sportivo & Power of Dreams Yippie-Ki-Yay Mother F*****! PS3 ID: Janos1982 (US),Johnny1982 (UK),JohnnySmith82 (HUN)

Carlos HUN
#3809
Még a végén azt hiszik majd hamachizok és csunyán nézenek rám<#alien><#alien><#nevetes2>

ZOLCHI
#3806
<#eljen>
(No comment)

Ha az emberi agy elég egyszerű lenne ahhoz, hogy megértsük, akkor egyszerűségünkben erre már nem leheténk képesek.

#3805
Mi a faxnak erõltetitek azt a xaros hamachit,ha tecccik a game vegyétek meg eredetiben ha nem akkor xarjátok le...<#gunyos1>

#3804
sziasztok régen irtátok hogy van valamien mod single játékban felloldani
a fegyvereket visza kerestem a forumban de nem találtam megköszöném ha leirnátok miaz
Carlos HUN
#3803
Amugy meg addig nem jáccok amig nincs magyar server már kb 2 hete ezt teszem ,hogy polcon porosodik<#vigyor2><#vigyor2><#hehe><#eplus2><#eplus2>

Carlos HUN
#3802
Hát nem lenne rossz télleg ha valamelyik klán ráálna a témára
Én per pill csatlakoznék is egy bf 2142 es klánhoz nagyon szívesen persze nem atom makikhoz<#mf1><#mf1><#mf1>

Carlos HUN
#3799
Van már magyar szerver?<#gonosz3><#gonosz3><#gonosz3>

finuchy
#3798
De igen.Mindjárt kezdjük a gamet.

Hody
#3797
én felvettelek de .. nem válaszolsz az üzenetekre..

kBagyula
#3796
Az bezony. A kölök 6 éves, megvan zavarodva ezekért a future sz*r*kért, a betárcsázós net meg kb. annyira lesz neki elég, hogy épp betudjon jelentkezni az accountba. <#hehe>

\"One Group. One Spirit.\" Steam: kBagyula BF2: RogerNyul; BF2142: RogerNyul; CoDWaW: RogerNyul; MW2: RogerNyul; BFBC2: RogerNyul; WoT: RogerNyul

finuchy
#3795
Még mindig várok embereket a szerverre.Természetesen HAMACHI.
Szoba:battlefieldtitan PASS:titan

#3794
nemérdemes ezen anyit nyavajognom nemér anyit az egész
ZOLCHI
#3793
Mi hogyis van?

Ha az emberi agy elég egyszerű lenne ahhoz, hogy megértsük, akkor egyszerűségünkben erre már nem leheténk képesek.

#3792
jah nem vagyok képes mert nem tudom mit csesztem el hogy a rangomat visza veszik és a kitüntetéseimet.
nah jo inkáb keresek egy másik forumot ha ekora gondot jelentek
#3791
az a másik,h nemvagy képes 1 kommentbe leírni a problémáidat😊
HunnernesKonge
#3790
Igazi KK-ös hozzászolás 😄
joebacsi
#3789
az élet kegyetlen...

www.rdha.hu [bf 80k] [bf2 100k] KisKöcsögkör FTW! \"Az ország azé, aki teliszüli.\"

joebacsi
#3786
mér, addig szerzel neki egy global bant? 😛

www.rdha.hu [bf 80k] [bf2 100k] KisKöcsögkör FTW! \"Az ország azé, aki teliszüli.\"

kBagyula
#3785
De lesz 😊) Próbáld ki...

\"One Group. One Spirit.\" Steam: kBagyula BF2: RogerNyul; BF2142: RogerNyul; CoDWaW: RogerNyul; MW2: RogerNyul; BFBC2: RogerNyul; WoT: RogerNyul

Hody
#3784
de nincs ott senki...


???

Rage47
#3783
najah, ezt én sem értem
#3782
Ezt a szar dumát😄 unlockolsz neki mindent...,attól még ha szingölbe nyomja nemlesz neki semmi plusz fegyvere😊
#3781
megkereslek aszem tudom mostmár játszani
#3780
hamachin FUKA szobába lehet jönni, csináltam szervert. Egy két óráig.
pass: fuka
#3777
Hy zolcsi na hoyg is van ez ??plz válszoj kösz
#3776
Ma este, vagyis mostantól szívesen csinálok szervert. csak valaki mondjon olan hamach szobát ahol többen is vannakl és beférek!
kBagyula
#3775
Muszály volt, keresztfiam addig nyúzott, hogy kénytelen voltam. 😞 Karácsonyig használom aztán megkapja ajándékba, és addig minden ánlokkot kiváltok neki pluszba. Otthon úgyis csak szinglibe nyomja majd. 😄D

\"One Group. One Spirit.\" Steam: kBagyula BF2: RogerNyul; BF2142: RogerNyul; CoDWaW: RogerNyul; MW2: RogerNyul; BFBC2: RogerNyul; WoT: RogerNyul

Beers
#3772
Nem mondod, hogy megvetted <#wow1>!

DC 4ever!!! http://hulyesuttyok.fw.hu / http://desertcombat.freeweb.hu / DC 15k / Bf2 topic 2. 100k :P!

kBagyula
#3771
Regisztráltad a játékod az EA-nál a telepítés végén, mert elõször azzal kell belépni, aztán a "katonáddal"?
A demoban használt neved is tudod használni, én is azzal játszom.

\"One Group. One Spirit.\" Steam: kBagyula BF2: RogerNyul; BF2142: RogerNyul; CoDWaW: RogerNyul; MW2: RogerNyul; BFBC2: RogerNyul; WoT: RogerNyul

kBagyula
#3770
Jó, nem tudtam. <#dumcsi>

\"One Group. One Spirit.\" Steam: kBagyula BF2: RogerNyul; BF2142: RogerNyul; CoDWaW: RogerNyul; MW2: RogerNyul; BFBC2: RogerNyul; WoT: RogerNyul

#3767
mit csináljak hogy neten tudjak játszani 😞 eredeti a játékom
ZOLCHI
#3766
Éppenséggel vannak. A 25th szervezi a klánrészlegét.a GBC-nélis szervezõdik a 2142-es ágazat (aminek tagja vagyok).

Ha az emberi agy elég egyszerű lenne ahhoz, hogy megértsük, akkor egyszerűségünkben erre már nem leheténk képesek.

#3763
http://img314.imageshack.us/im g314/7950/screen045yc7.jpg

http://img290.imageshack.us/im g290/6393/screen044pv8.jpg

http://img290.imageshack.us/im g290/2848/screen043lv7.jpg

http://img314.imageshack.us/im g314/5025/screen042ht1.jpg

az ikonok, és jelzések nekem úgy rémlik színesek voltak, nem?

Norton Internet Security 3PC; Malwarebytes\' Anti-Malware (Lifetime) & Norton Antivirus 2012; Microsoft Security Essentilas 2.1 + Agnitum Outpost Firewall PRO 7.5

kBagyula
#3762
Xerintem még nincs hazai klán akihez csatlakoznál, hacsaknem magadhoz, már ha létrehozol egyet... 😛

\"One Group. One Spirit.\" Steam: kBagyula BF2: RogerNyul; BF2142: RogerNyul; CoDWaW: RogerNyul; MW2: RogerNyul; BFBC2: RogerNyul; WoT: RogerNyul

Hody
#3761
csak kár hogy ez a szerver álandóan telivan és nem tudok felmenni... pedig már kéne egy jót játszani hamachi-n

ha esetleg valaki csinált servert akkor szóljon én mennék mint állat...

#3760
megvetem a játékot elegem volt a töltögetésböl
hol lehet klánhoz csatlakozni?
HunnernesKonge
#3759
Még jö hogy haldoklik az sg-s BF2-sök 95%a nem vette meg, aki meg irogat ide az freankón hamchi igy hamachi ugy. Pedig millyen fasza is ám az expert Collector badge (150késkill total 17 IAR) <#finom>
Hozzáteszem egy hete nem voltam online... 😄
uHs Gerzson
#3758
Mi elöre megmondtuk, nem dölünk be még1* az Ea-nek, elég volt az ami a bf2-ben ment.

Asus P8H67-M Pro, Intel i5 2500k, 4GB RAM, Asus 560 GTX Ti Az alkohol az ember legnagyobb ellensége aki elfut az ellenségtől az gyáva. Astra-t vezetek. És?

TS Zolly
#3757
Mert sokan rájöttek, gagyi ez a játék talán???

BF2 Topik #100001, Forgotten Hope2 #500, Cod4 #8001 #10001 hsz-ének EGYETLEN boldog fulajdonosa! :P xfire: zolli74 KabeLegény és Jag :D Hogy mi a béefes szeretet? Ez: B3 nyádat!!!négy

odex
#3756
lol haldoklik a topic a játék meg mét túl friss 😊

.:HNS-OÐ&#8364;X:.Hungarian Soldiers Cod2-es és css-es klán! jelentkezzetek! MSN:[email protected] E-mail:[email protected]

#3755
a g15 mod milyen (mer feleslegesen nem karom feltenni ) ?

my low config is :radeon 9550 256 MB,Intel p4 2.6 GHZ 1 gb 300 MHZ Kingmax RAM

#3754
#3734-es hozzászólásom alapján mûködik.

Lehet nem kéne össze-vissza telepítened. Nekem még azt is kijelezte ha olyanvalaki indított szervert aki nem peccselt. Akkor pirosan jelzett.
Update-re nyomogatva mindig kijelzi ki indított. Eddig a rekord amit láttam 2db szerver. 😞

Lehet Neked kéne indítanod egy kóperatívot és várnod, hogy valaki belép. Addig gyakorolsz a géppel.



#3753
Hádde ha egyáltalán tudnám hogy a faszomba kell mûködésre bírni. Most van egy szerver állítólag az egyik hamachis szobában de a server listben az istennek nem jön elõ =( Már össze vissza telepítgettem de csak nem mûködik
#3752
Nincs. Én néha szoktam csinálni "Real Battlefield" néven cooperative-ot, de csak egy-két ember jött be eddig hozzám. Akko meg minek csináljak?
#3751
Miért van az hogy Hamachin bentvagyok 2 szobában is (tesztBF2142 és a másik amit itt láttam.) vannak bent, de a játékban a szerverlistben(LAN) egy darab sincs. =( Egyiken se lenne most játék?
#3750
de van... 😄

PC: C2D 2.0GHZ ASUS P5B-Deluxe 4*1GB DDR2-800 Geil Ultra + Kingston ASUS EN8800 GTS 320MB Airsoft: CA M15A4 330FPS~

#3749
Alpha23

A géped ne dobd ki, mert nem a hardver a ludas! 😊 Hacsak nincs túl kevés memóriád! Állítsd magasra a virtuális memória használatot! És legyen elég szabad hely a BF meghajtóján! A biztonság kedvéért.

Nekem például kékhalállal szokott kiakadni, de nagyon nagyon ritkán. Zabálja a memóriát, legalábbis nekem, mert full beállításokkal játszom.

(Úgy rémlik elõször a patch crackot kell bemásolni aztán a patchot feltenni, de lehet ennek nincs jelentõsége.)
#3734
TS Zolly
#3748
Winfosba való kidobás, és pb kickelés közt mi az azonosság????????

BF2 Topik #100001, Forgotten Hope2 #500, Cod4 #8001 #10001 hsz-ének EGYETLEN boldog fulajdonosa! :P xfire: zolli74 KabeLegény és Jag :D Hogy mi a béefes szeretet? Ez: B3 nyádat!!!négy