15
  • Aserac
    #15
    Az ilyenek kapcsán szoktam úgy érezni, hogy mégiscsak fontos a technikai fejlődés.
    Slackface! Azt kívánom, ohgy csak egyetlen hétig tapasztald meg milyen érzés lehet tolókocsiba kerülni...
  • Rage47
    #14
    ez már beteges
  • shim
    #13
    te egyszerűen nem vagy normális. vagy csak túl fiatal, de ez sem mentség, hogy így viselkedsz.

    a cikkhez: ez már régi hír, anno volt Times-ban (ne kérdezzétek két politikai hír között mit keresett ott, de érdekesnek érdekes volt már akkor is)
  • slackface
    #12
    Engem nem éredekel a hülyeségetek...
    Akkor is jó hogy ingyen lehet parkolni.
    Nem mondták még nektek,hogy mindig nézd a dolgok jó oldalát??? hááá hááá?
    Majd akkor parázok ha nem lesz meg a lábam addig is meg éljen ,hogy szabadon mozoghatok és vidáman szökkenhetek a szép illatos zöld réten.
    Lehet mindjárt leugrok a haverokkal egyet kosarazni. olyan jó.. szabadság , szeretem :D
  • Diego1984
    #11
    Nemtom ez a cikk honnan van, de annyi marhaság van benne, hogy nem is kezdem el felsorolni őket.
    Az elv egyébként király, remélem embernél is beválik majd valami ehhez hasonló.
  • gordonmail
    #10
    any*d milyen jó se*ge van a csajnak
    LoooL
  • teddybear
    #9
    Ha jól tudom a pasi egy kísérleti gyógyászati eljárás kipróbálása közben elfertőződött, és ebbe halt bele.

    Piszok balszerencse, nem más.

    Másrészt: hidd el nem kellemes másért kiabálni, ha éppen pelenkát kell cserélni alattad. Ez szerintem nem vicces.
  • Darth Sith
    #8
    ez tetszik. remélem eredményes lesz, hajrá!
  • Del Sonar
    #7
    Ja.
  • pite
    #6
    gyógymód.
  • smv
    #5
    Ezen gondolkodtam én is, de úgy tünik, hogy nem minden esetben segít.
  • Inquisitor
    #4
    "Schnell szerint nagy szükség lenne egy "hídra" ami összeköti a sérült ideget a gerincvelő többi részével, ..."
    Nem ilyen dolgokra (is) találták ki az őssejt beültetéseket?
  • Del Sonar
    #3
    Ez az. Emberek!
  • Zedas
    #2
    Majd ha lesz ilyan családtagod, aki ilyen állapotba került és neked kell róla anyagilag és / vagy fizikailag gondoskodnod, majd nem fogod ilyen humorosan felfogni.
  • slackface
    #1
    Ha szupermen kibírta volna még pár évet lehet újra tudott volna röpködni..
    Egyik pillanatban még házakat dobálsz meg repülőket állítasz meg a zuhanásban de egyszer leesel a lóról oszt kész a baj.
    Jó beragadsz a tolókocsiba.
    Legalább ingyen van a parkolás :)))