107666
N%C3%A9vtelen-1.png
  • bucsher
    #17110
    :(
  • InfiniteReality
    #17109
    Egy jódarabig mi is. Aztán elfosódott.
  • bucsher
    #17108
    én tegnap este simán nyomtam online
  • Blenda Stompa
    #17107
    azistenrogyassszaraazeget hogy meg mindig nem megy ez a fos...pedig mar hajnal van es jatszani akarok nem ezert a baszkodastert vettem meg...atomot kaptak vagy valamelyik telibenyomta a gepet kaveval vagy mi az uristen tart eddig...nem hiszem el hogy ezert adtam penzt...ennyire nem nehez hibatjavitani vagy peccset feltoltetni csaknem oegyiptomi oirassal vn pogramozvaaaaaaa AAAAAAAAAAAAAAAAAAAaaaaaaaaaaa.a.a.a.a...a...a...a...a........a.
  • Gabor_(HSF)
    #17106
    Miért is nem jó az ezres?
    mivel az 1.2 lityos gyengébb is,nehezebb és lassabb is...
    akkor minek neked a zx12 R??
  • AntiHero
    #17105
    Küldetés közbe nem látod az ONLINE játékosokat.
    A Connecting Lost vana kkor kilép a menübe.
  • fery02
    #17104
    Énis elkezdtem nyomni online-ba. Csak 40 percet játszottam eddig vele összesen, de egyszer sem találkoztam online játékosokkal :( Illetve az egyik csomagszállítós küldi közben elsuhant mellettem egy sportkocsi, felette egy piros kis kocka ikon vagy mi, de nevet azt nem láttam. Ez online játékos volt valószínűleg? :P A másik érdekességem meg az, hogy játék közben néha megáll 1 másodpercre a játék, és kiírja, hogy a TDU szerver nem elérhető pillanatnyilag, próbáljam meg később. Igen, de közben fent látom, hogy TDU servers available. Most akkor minek hidjek? :P Meg néhányan írtátok, hogy van, mikor olyan van, hogy connecting lost. Ilyenkor kilép a játék a főmenübe, vagy mi történik?
  • AdaKiller
    #17103
    egyetértek

    lambo murci nagyon jó kocsi; kedvencem
  • AntiHero
    #17102
    OFF
    LOAL!
    PSPén kiírja mikor Driftezel hogy DRIFT.
    PSP hogy lehet neten nyomulni? Kábel vagy wifi?
    ON
  • scorpeeon
    #17101
    Ezek mindegyike megvan (csak PSP-n :D), az én véleményem :
    ME412: csak most szereztem meg, a leggyorsabbnak tűnik viszont fékezés/kanyarodásban nem a legjobb
    Murciélago: Ezzel sok ideje megyek, jól is megy, jól is kanyarodik, de egy idő után sajnos rájöttem h vannak nála jóval gyorsabb kocsikák :)
    SLR: Ezzel keveset mentem még, az eddigiek alapján eléggé közepesnek tűnik, nem is a leggyorsabb, másban sem emelkedik ki nagyon
    F1 LM: Ez tűnik eddig a legjobbnak. A gyorsulása nagyon ott van, kanyarodni/fékezni is jól tud és a végsebessége is elmegy :)
  • rotator
    #17100
    Koenigsegg broáf!
  • scorpeeon
    #17099
    Jaja, motorok sincsenek sajna.Meg az emberkének nem lehet ugye ruhákat vásárolni (de ez nem is hiányzik, a motorozás sem), de a lényeg az h benne van az egész bazinagy sziget, sok-sok verseny, és rengeteg kocsi (itt egy PSP-s kocsilista), online vannak sokszázan, bárkit ki lehet hívni az utcán. Megvan PC-re is, látványban is nyílván elmarad tőle enyhén szólva, de sztem élvezetes PSP-n is. PC-n eddig van egy Audi TT-m, meg egy Gallardo-m, ott még nem sokat nyomtam. Tegnap és ma is beteg voltam (még ma is az vagyok kicsit), ezért toltam PSP-n mostanában az ágyban, mert annyira azért nem voltam beteg :)
  • eagle161
    #17098
    Saalen S7 Twin Turbo se rossz!
    Meg az se lenne rossz ha jönne patch és benne a ZX-12R!
  • pointer4
    #17097
    Kezd a Steam elso 2 hetere hasonlitani....
  • scorpeeon
    #17096
    cc85? Ilyet nem látok... Nem CC8S-re gondolsz?
  • AntiHero
    #17095
    Meg motorok meg sok egyéb más
  • scorpeeon
    #17094
    Köszi. Asszem az Enzo-ról le kell mondanom, mert PSP-n játszom, ott nincsenek Ferrarik.
  • razz
    #17093
    áá engem az idegesit megyünk online futamot és enzo, mv agustábol áll a mezöny
    persze én meg megyek alfa gt vel sök esélyem volt

    de azé maserati mc 12 vel lenyonmtam egy koniget.
    meg ferrari f430 al ford gt-t
    meg még párat.
    de érdekes mostanában nemirja föl a versenyt amit megnyertem
  • robotnyk
    #17092
    meg kell szokni
  • pointer4
    #17091
    Nagy a csond, csak nekem nemmegy ?
  • pointer4
    #17090
    Hat nemtom.
    Tour de Island.
    Billentyuvel 25 km-ert verek a 2. ra. (Lamborghini Murcielago)
    Momoval kb 10km re vagyok az uccso utan :)
    Tutti en vaok a bena, de nekem nem jon be.
  • razz
    #17089
    koenigsegg cc85
    maserati mc 12 ezek legjobbak
  • InfiniteReality
    #17088
    Rohadt nehéz tény. De meglehet stage 3-mal is csinálni. Tényleg kicsit nehéz irányítani, de ezt a játékot nem is billentyűzetre találták ki.
  • szenaka
    #17087
    Ugyanez a történet.
  • pointer4
    #17086
    Te a Saleen tenleg jonak tartod???
    Volt egy 8 autos Saleen verseny kis kanyargos fak kozotti utakon. Hat en 20 lodultam neki es nemtudtam megcsinalni, majd kolcsonoztem egy tuningolatlant, es 15 secet vertem a masodikra.
    IIIIranyithatatlan :)
  • InfiniteReality
    #17085
    Az ME24 legyorsulja a Saleen-t is, de a végsebessége kisebb.
  • pointer4
    #17084
    Ugyhogy enzo, jol gyorsul jol is jol kanayrodik. Proba azt :)
  • pointer4
    #17083
    Sajat velemeny:Chrysler ME FOUR-TWELVE ez eleg bena dog, es asszem nemtudod tuningolni
    Lamborghini Murciélago - igen kezes barany, nagyon jol iranyithato, kezesbarany tuning utan is.
    Mercedes SLR McLaren - A tuning elrontja a stabilitasat, talan 2es el kene probalni egyet, mert alapbol lassu
    McLaren F1 LM - ez gyorsnak gyors, de pl szerpentinen halal :) Oda inkabb a Lamborghini, palyan jol fordul, mint a sinauto.
  • DJ Skyline
    #17082
    hivatalos fórumon nincs valami kívánságtopik autók terén?:D
  • InfiniteReality
    #17081
    Saleen S7, Enzo Ferrari.
  • szenaka
    #17080
    Milyen jobb kocsikat akarsz még?
  • InfiniteReality
    #17079
    Amig a www.gamespy.com, www.fileplanet.com és a www.3dgamers.com oldalak nem mennek, a TDU-val se próbálkozzatok (nehogy megsérüljön a mentésetek).

    Ha ez a 3 oldal megy, a TDU is felenged majd a szerverre.
  • DJ Skyline
    #17078
  • scorpeeon
    #17077
    Hali! Megvan a Chrysler ME FOUR-TWELVE, Lamborghini Murciélago, Mercedes SLR McLaren, McLaren F1 LM. Melyik kocsit érdemes a legjobban beszerezni a legjobbak közül még?
  • szenaka
    #17076
    végigvártam, majd leáll az egész gép
  • pointer4
    #17075
    Nem kifagy, csak van vagy 40 sec timeout. Varj kicsit.
  • pointer4
    #17074
    http://www.madmaxmovies.com/fanstuff/cars/JimMartino/BlackInterceptor/110-1059_IMG.JPG
    Igen en is szeretnem :)
    Mindet akarom :D
    De legfokeppen most jatszani :D
    Akkor is felvesztek egy klubba ha 4% a game stat ?:D hova menjek ha lehet ?:)
    En egy Lamborghini DiabloSV-t szeretnek, meg egy Ferrari Tisztarozsdat, meg Lamborghini Countach. Meg egy Suzuki Hayabushat. Miutan ez mind a garazsban all mar csak egy Chopper kene, hogy utazhassak az utakon :D
  • szenaka
    #17073
    Engem most már nem kidob, hanem fel sem enged jelentkezni és kifagy.
  • AntiHero
    #17072
    Közsönnyük, hogy itt voltál! Mehetsz NFSezni pááááá
  • DJ Skyline
    #17071
    Last V8 Interceptor! :D való életben is ritkaság
    [örülne neki ]