107666
N%C3%A9vtelen-1.png
  • XRV
    #17351
    ha meg kiveszem a DVD-t akkor bezzeg retry. Másolni tudok róla a fejet is megtisztitottam CD lens cleanerrel. Nem tudom mi lehet.
  • XRV
    #17350
    Hmm most nekem az a helyzet állt elő, hogy amikor az exe-telindítom, akkor a game exe-je elindul, megjelenik a disk ikon, pörög aztán semmi. a tdu exeje eltünik mintha mise történt volna.
  • gduck
    #17349
    Pár nap "szünet" után visszatértem Hawaii-ra ;)

    Chello-s vagyok, eddig semmi gond nem volt. Most 6. indításra sikerült a szerverhez kapcsolódni! Első 5 indításnál kiírta hogy nem tud csatlakozni és az egész játék lemerevedett kb 15 másodpercre! Hatodik indításnál egyből kapcsolódott... Sztem másik szerverhez... A gamespy szerverekkel lehet vmi "gond"...

    Ismerőssel viszont nem találkoztam :(((
  • robotnyk
    #17348
    nah, végre ment a szerver, le is futottam jó pár versenyt. többek között rájöttem arra is, hogy mennyire jó a ford gt :)
  • CivicVTi
    #17347
    F betü, majd vagy Lock, vagy Add to Friends list. Vagy valami hasonlo.
  • Seaweed
    #17346
    hmm meg kene probalni egy proxy-n at..nekem ugyis csak login kell jatszani egyenlore nem akarok csak AI ellen...
  • AntiHero
    #17345
    ÉN állitólag lagoglok, de nekem megy faszáúl a game. Ma is ment tegnap is ment semmi baja nem volt, sőt mosttanába csak 1x volt lost connecting. Régebben nagyon sok volt nekem:S
  • tmisi
    #17344
    Jah ez igat, ezért küldtem neki inkább privit több infóval...
  • bertino
    #17343
    erről semmi biztosat nem tudok mondani
    csak előbb volt itt vita kinek megy, kinek nem és akikkel ma is toltam nemrégen, azok mind chellosok voltak(és én is chellos vok), de ugye itt meg a topicban rácáfolnak a DSL hibájára, szal fingom sincs, én nem tudok biztosat erről
  • DJ Skyline
    #17342
    Kábelnettel szerinted menne? mert ha nem, akkor most lemondok róla, ne akkor derüljön ki, amikor már megvettem!
  • AntiHero
    #17341
    WIFI
  • bertino
    #17340
    ADSL a legszélső határokat döngeti, ha DSL NETed van, nem csodálkoznivaló :(
  • AntiHero
    #17339
    Nem WAREZ TOPIC.
    AKI nem látott még laggos játékost az nem találkozott velem. Eleinte nem laggoltam most meg mint az állat
  • tmisi
    #17338
    Vagy ha ódzkodik a reinstalltól, akkor töredezettségmentesítést, bár ez csak swappolás esetén segít.
  • bertino
    #17337
    én egy alapos formatot ajánlanék neked,
    havernak uez volt és utána jó lett
  • DJ Skyline
    #17336
    hm, akkor nem is érdemes folytatnom, ha majd úgyis újra kell kezdenem!
  • robotnyk
    #17335
    az gáz. olyan géppel sokkal jobban kéne mennie. új driverek, defrag, memóriazabáló szarok kiiktatása, vagy végső megoldásként winreinstall
  • Casseus
    #17334
    nem
  • balint08
    #17333
    jah és 1 giga RAM
  • balint08
    #17332
    Csövi!
    Srácok , kellene egy kis help!
    warezról szedtem a játékot a HATRED-féle verziót...
    Most a gondom az lenne, hogy valami iszonyatosan akad a játék, még 640*480ban is +low +a legkisebb refresh, szal minden nagoyn minimumon van... Egy athlon 3000+om van egy Geforce 7900gt-vel, és halvány fogalmam sincs mia franc lehet :'( reinstallt próbáltam a gond még akkoris fenn áll...
  • DJ Skyline
    #17331
    a single-ben elért mentésem működik online alatt? tehát ha én most itt tolom nagyban, akkor ha meglesz eredetiben, és bemásolom, akkor tudom azt folytatni online? gondolom nem
  • rotator
    #17330
    Nekem még soha nem laggolt és valóban egyszer se láttam olyat, hogy ugráltak volna a kocsik. Ezt a részt nagyon jól mecsinálták, meg még egy csomó minden mást is, csak ez a GameSpy rendszer egy nagy hurkalé.
    Egyébként mi lesz mondjuk 3 év múlva, amikor éppen lehet nem lesz kedvem gépet upgrade-elni, mert az épp aktuális TD 2010 nem fog futni a gépemen és elővenném a jó öreg TDU-t, vajon fel fogok tudni még csatlakozni, vagy addig élvezzük ki, amíg mostanában megy (már amikor)?
  • zsakosfrodo2
    #17329
    Nincs olyan amivel keresheted a magyarokat. Menj fel a Communityra, és ott keress rá a community-ban. VAgy nézd meg a bannerban a magyar játékosok listáját.
  • bertino
    #17328
    hát mi most civicVTivel meg karl-al tapasztaltunk csomót :|
  • fery02
    #17327
    Találtam egy kis érdekességet játék közben. Kinéztem magamnak egy Mclaren-nel nyomuló online játékost, csak úgy szórakozásból elkezdtem követni a kis "szaros" D-s Jaguárommal, hátha tudom vele tartani az iramot :) Erre azt látom, hogy egyszer csak miközben megy, hirtelen iszonyatos sebességgel elkezd pörögni, közben megy előre ugyanolyan sebességgel, amivel eddig is ment, scak úgy, hogy az autó közbe pörög. Ez most valami csít volna? Ilyet nem nagyon láttam még. Másik: nincs valami kereső a játékban? Keresnék magyarokat a szerveren :P
  • Seaweed
    #17326
    Az a helyzet hogy nekem sincs semmi kedvem elorol kezdeni offline profillal...ezert idegesit hogy nem udok csatlakozni...egyelore meg igaz hogy nem tartok ott hogy multiban toljam, es ne a gep ellen, de szeretnek elore haladni..es ezzel szemben most mar lassan 1 napja ugyanott toporzekolok..es ez idegesit.
  • Atti12
    #17325
    mikor hogy. Szombaton pl találkoztunk Frodoval, nem laggolt egy kicsit se, végigjártuk szinte az egész szigetet. jó volt :). Azért akad néha laggos emberke, de nem vészes, főleg ha lesz hozzá valami patch.
  • Alexease
    #17324
    Ugy van/lehet megirva a program/szerver, hogy nincs lagos ember;) Mivel korulottunk egyszerre tobb tucat emberbol valaszthat a szerver, igy valszeg azokat szedi ki, akiknek elfogadhato a kapcsolata. Vagyis ugralo, neha eltuno, teleportalo autot meg nem lattam.
  • DJ Skyline
    #17323
    és mi a helyzet lagg terén? sok a laggos alak, vagy nem vészes? mert ha a nagy részük ugrabugrál az úton, akkor nem veszem meg inkább, és játszok a warezzal single modban! de ha elenyésző a laggos ember, akkor gyűjtögetek :D
  • Bébá70
    #17322
    Nekem egész du. ment most áltam le.
  • Atti12
    #17321
    jól gondolod. Ha online profilt csinálsz, akkor is ugyan az lesz a játék mintha offline profilt csinálnál, csak annyi különbség lesz hogy online-on látod a játékosokat,clubbokat, multiplayer versenyeket,+ tudsz tradelni. Offlineba meg csak az offline versenyek :)
  • AntiHero
    #17320
    Úgy vana hogy írtad. single = multi
  • DJ Skyline
    #17319
    csak megerősítést kérek! olvasgatom a topikot, és nekem az jön le, hogy ez a játék only multi! tehát ha csinálok egy multis accountot, akkor single player = multi, tehát nem tudom azt csinálni, hogy tolom single playerben, majd ha akarom felmegyek multira! vagy rosszul gondolom?
  • rotator
    #17318
    Hát ez nagyon fakkos, egy fárasztó hétkezdés után az ember nyomna egy kis TDU-t, erre nem megy, az offline profillal meg nincs kedvem elölről kezdeni az atyaistent is. :\
  • Atti12
    #17317
    közel állok hozzá XD. Ráadásul cod2 közbe kékhalál volt. Mind1, talán hoklnapra már jó lessz( nagyon remélem) :D
  • Alexease
    #17316
    Na mi van, megy mar a szerver?:) Vagy mar tobben eret vagtak magukon? :))
  • gabf1
    #17315
    Nekem 2,8GHz AMD sempron, 1 giga DDR, Excalibur Radeon 9600 XT 128Mb és 1024 low detail no AA, és olyan kameranézetbe, ahol nem látszik a kocsi csak az órák, úgy jól megy
  • robotnyk
    #17314
    info, rankings talán, nem tudom pontosan melyik menüben van.
  • Met
    #17313
    valahogy meg lehet nézni, hogy melyik autókat szállítottam már le? 13at már visszavittem csak nem emlékszem, hogy melyikek voltak
  • AntiHero
    #17312
    Ping javító?
    Dobjál meg vele engem is mert én nagyon lagolok köszike!