882
Blazing Angels Squadrons of WWII
  • tototto
    #762
    nekem logitech rumblepad 2 van azzal mindent belehet állítani a settingsapplicationsben, aztán a játékon belül még a forcefeedback is tökéletesen működik
  • joubi
    #761
    valaki segitsen!nem tudom beallitani a gamepad-al tudjam irányitani csak ugy h a fel le stb az eggerrel megy...ötlet?
  • Dexantreal
    #760
    Ennek örömére lenne kedve valakinek/valakiknek majd multizni velem? Lan, net, vagy ilyesmin? Rég játszottam vele, de most lehet, hogy én is felpakolnám.
  • sztechnika
    #759
    Eskü????
    Jó ég meek szedem!!!KÖSZII!
  • Eagle16
    #758
  • Dexantreal
    #757

    Bár én megvettem anno eredetiben, szal mindegy, de örülök, hogy most már a többiek is játszhatnak vele lehúzogatás nélkül.
  • tototto
    #756
    srácok kijött a reloaded verzió nforcera is kikerült
    szal működik végre lehuzogatás nélkül mindnekinek :)
  • sztechnika
    #755
    Nincsen,nem is tudod,csak ugy,ha lehuzod a dvd meghajtódat a gépedből.
  • VeGaSh
    #754
    Van hozzá crack? Nem tudom elindítani :/
  • rvn
    #753
    Üdv! A sivatagos pályán vok ahol le kell fényképezni 3 német táboret de csak az egyiket találom... mire jó a asarokban az a 2 folyton változó csík?
  • sztechnika
    #752
    Nincsen PC-re.
    Xbox-ra van csak.
  • rvn
    #751
    Magyarítás nincs a gamehoz?
  • sztechnika
    #750
    Sorry,most nézem az évet
  • Balumann
    #749
    Ez nem 2 hete jelent meg, ez 2006-04-23 -ban lett feltéve a wanadoo-ra.
    Törés még nincs a játékhoz ugyan úgy :-(
  • sztechnika
    #748
    Most látom,h 2 hete megjelent 1 uj verzio:Blazing Angels Squadron of WWII CLONEDVD PROPER-iTWINS

    wanaddoon fennt van vki tud vmit róla,h müxik-e?
  • grebber
    #747
    Igen még mindig ugyanaz ha lehuzod a cd/dvd meghajtódat!
  • Nwis86
    #746
    létezik már valami működő verzió vagy mód az indítására?
  • Balumann
    #745
    :(
  • sztechnika
    #744
    Én kipróbáltam és nem ment.Teljesen átvan írva az indító file
    Pedig olyan jó gamma.....
  • Balumann
    #743
    Ez tényleg megy, hogy a demonak az indítófájlját felülírom a játék indítófájljával, és akkor safedisc 4 -es módszerrel indítom? :| Én ezt kipróbálom valamelyik nap ha működik!
  • sztechnika
    #742
    1 hónap telt el
  • babus
    #741
    Mi van Kemi005?Semmi válasz!
  • babus
    #740
    Kemi005 716# Le irnád kicsit pontosabban,mert igy elég furcsa.Ki próbáltam természetesen nem működik,ha úgy lenne ahogy irtad nem kellene egy csomó játékot feltörni crackkel-ni!!!!!!
  • banános joe
    #739
    Egy kis segitség kellene elakadtam "Rabaulnál" nem tudom hogy kell megcsinálni ezt a küldetést.
    Tudna valaki segiteni ebben?
  • Balumann
    #738
    nem a tápkábelt kell kihúzni sztem a meghajtóból, hanem csak az IDE (adat)kábelt.
  • babus
    #737
    Próbáltam az összes fellelhető módszer szerint(lehúzogatás kivételével).Gép újra inditásáig jutottam.Amig nem törik fel amire nem sok eséj van marad a lehúzás vagy az eredeti meg vétele.Csak azt nem értem,hogy ennél sokkal gagyibbakat feltörtek ezt még nem.
  • sztechnika
    #736
    Daemonnal van a game dvd berakva,akkor kikapcsoljama gépet kössem ki az árramforrást beinditom és hadja menni?
  • sztechnika
    #735
    Akkor most a mind2 meghajtóm áramforrását húzzam ki?
  • Balumann
    #734
    lefordítva:
    -Alcohol 120%-al kikell írni úgy, hogy bevan téve az RMPS ellenőrző, majd uninstall Alcohol
    -Daemon tools 4 feltelepít, Virtuális meghajtókat kikell kapcsolni (disable), majd emulations -> RMPS
    -game

    ezt így inkább mégse próbálom ki
  • Balumann
    #733
    Mi? van új biztosabb megoldás a beindítására, mint a kábel lehúzás? Mert régen én nem bírtam beindítani (meghajtóba tiltottam ki a bios-t, úgy próbáltam), a Splinter C 3 az ment, ez nem. Ha van új akkor felrakom és megpróbálom!

    SD4hide biztos nem, mert az SafeDisc 4-re van.
  • sztechnika
    #732
    Király game,most szedem
    Akkor daemon 4.0 +sd4hide?
  • babus
    #731
    Az XBOX honositás működik pc játékkal?
  • babus
    #730
    Köszi.Meg próbálom,hogy a play cd-ét mountolom be mert dvd-én van meg a progi talán igy elindul.
  • benioh1993
    #729
    az 1. cd
  • babus
    #728
    Meg tudná valaki mondani,hogy melyik a play cd,hogy ne töltsek feleslegesen?(1-es 2-es 3-as 4-es)
  • Scottt
    #727
    Ez vnmi árkád lövöldözős,külső nézetben egérrel vagy mi
  • bAguziB2
    #726
    csövi! én a Rapidshre-ról szedtem le és úgy működik,hogy felrakom a négy lemezt cd-képbe(mds-vagy-mdf)felrakom a játékot meg a Daemon Tools 4.03-at berakom mindgyik lemezt(mert nem tudom hogy melyik a play...hehehe)és megy is.
  • crazyclone
    #725
    faxa a game csak énis kábelek lehuuzásával tudom nyomni viszont itt van egy lehetőség amit nem értek
    Burn in a120, burn with rmps checked, uninstall a120,
    install dt4,set virtual drives in dt4 to disabled,
    enable rmps emulation in dt4,play game.
  • crazyclone
    #724
    innen bármilyen elrejtő progit le lehet tolteni
    cd/dvd hide utilities
    ittvan a safedisc 4-es is
  • shamboy
    #723
    cső felraktam a gamet,hideoltam a meghajtokat és nem indul nem tudjátok mit ronthattam el?