882
Blazing Angels Squadrons of WWII
  • ATI3650
    #722
    Sziaztok Kami005 hol tudom letölteni a SafeDisc4 Hider 1.0-,ert mert nem megy az SH.HU rol
    (Előre is köszi)
  • bakvarnyu
    #721
    Nekem a Service Pack 2 a probléma azt nem tudom felrakni.
    Anélkül meg semmit sem ér a safedisc progi.
  • Dexantreal
    #720
    Ez a "van akinek megy, van akinek nem" dolog...
  • babus
    #719
    Ki próbáltam amit irtál.Nekem DVD-RW lemezen van meg a játék,DVD Decrypter-rel kép fájlt csináltam róla utána ahogy le irtad és nem működik!
  • Kemi005
    #718
    Sziasztok na még egyszer! ha nincs hiányosan letöltve igy működnie kell.

    1. lépés csomagoljuk ki a programot.

    2. telepitsük a játékot " nekem 4 image file van" a daemon tools 4.03-mal lehetőleg oda teleptsük ahova autómatikusan szeretné (a daemont innen az sg-rő lehet letölteni).

    3.telepités után tegyük visza a daemon toolszal a play cd-t a meghajtóba.

    4.telepitsük föl a SafeDisc4 Hider 1.0 nevezetü meghajtót elrejtő programot"akinek fent van annak nem kell"telepités után egy koponya jelenik meg az asztalon lépjünk bele majd restoreról állitsuk hide-ra.rejtsük el a meghajtót
    5.inditsd el a játékot. az megcsinálja az első ellenőrzést malyd újra indul a gép.
    6.az újra inditás után inditsuk el a játékot elvileg ha mindent faszán megcsináltatok és nem valami szétforgácsolt szart töltöttetk le, valami nem megbizható torrentről akkor a játéknak működnie kell.
    ezzel a módszerrel nem kell megbomtani a házat és lehúzni a meghaajtót.
    "én a játékot a deifant nevü torrentrőll töltöttem le"

    akinek sikerült igy megcsinálni jellezzen ide vissza és ha tud segitsen a többieknek akinek nem sikerül az is irjon hátha kitalálok addigra valami új módszert jó próbálkozást.
  • Kemi005
    #717
    nem magamnak akarok válaszolni csak el****-tam a jelölést sorry
  • Kemi005
    #716
    töltsd le a demóját ird át a demó "exe" inditófáljának a peramétereit a rendes játék exe fáljjának paraméterére és ird föllül azt ezután safedisc 4-el tüntesd el a meghajtót és kész nekem igy indult el először
  • Kemi005
    #715
    daemon 4.03-nál sem kell lehúzni "innen töltöttem le "
  • vodMarci
    #714
    Majd ha megjelenik az új demon tools,azzal már nem kell lehúzni a meghajtókat.
  • grebber
    #713
    Nincs hozzá!
  • Alwares
    #712
    Nah valaki tud hozzá crack vagy valami törés szeröséget?
  • Kemi005
    #711
    valószinű hibásan tették fel arra az oldalra ahonnan letöltötted ,keress másik torrentet próbáld meg újra letölteni én deifantról szedtem le és ahogy leirtam multkor úgy nekem gyönyörüen működik.
  • Kemi005
    #710
    directx probléma lehet vagy régen frissitetted a videó kártyádat töltsd le hozzá az új drivert.
  • Eagle16
    #709
    Sziasztok!
    Nekem olyan gondom lenne hogy 91.3valahanyas driverrel fehér egy-két textúra,na mondom biztos patch kell rá,aztán meg nem idult a játék,lehúzott dvd íróval... hát lol ilyet még nem láttam.Valami megoldás van a fehér textúrás dologra?
  • bakvarnyu
    #708
    nem megy így se haver , ERROR van.
    biztos service pack 2 kéne ehhez is ammeg nincs fent.
  • Kemi005
    #707
    Sziasztok következő a téma akinek tört verziója van nem kell lehúzni meghajtót nem kell megbontani a házat, nem kell letölteni szart se érő csoda programokat. egészen egyszerü: daemon tools 4-el "vagy újabbal"kicsomagolod a játékot. utána visza lépsz a daemonban az első cd-re a "play disc-re" SafeDisc4 Hider 1.0-nevezetü programmal elrejted "rákatintasz a hide-ra majd elinditod a játékot ilyenkor ujra indul a gép, és utána lehet jáccani.
    a programról: akinek megvan az nfs most vanted az biztosan ismeri mert az is ezzel mükszik. aknek ojan verziója van hogy serial szám kell hozzá annak sajna nem tudok segiteni. mégegyszer a progi neve SafeDisc Hider 1.0 2005 skul
  • Bandi Corp
    #706
    áááááá! vki help mee! bárhogy próbálom nem jóóó :'(!
    bármien (BÁRMIEN) módszer érdekel!!! ha leírod ide az is jó, de ha szorgos vagy küld el a [email protected] címre!! :D
    előre is kössz!! (BÁRMIEN :))
  • musha
    #705
    a jelek szerint én sem voltam ^^
    írtad, hogy nincs krekk (merthogy valóban nincs), aztán Firerock kért msn-re krekket. mindegy...
  • Dexantreal
    #704
    véletlen sátánt olvastam
  • Dexantreal
    #703
  • Alwares
    #702
    Én ha lerácigálom a meghajtókat akkor se jó. És az SF nightmare-vel is elvileg csak akkor megy ha Satán van a rendszer, nálam meg nem úgy van..
  • musha
    #701
    úgy látszik Dexantreal nem volt elég egyértelmű...
  • lammaer
    #700
    bizony. De szerintem ne göcsölj az SFNightameréval. Tedd fel a játékot, állitsd le a géped, húzd le a CD/DVD-ROM-okat, intisd el a windowst és játsz. Nem olyan nehéz dolog ez, az SFN-nel szerintem többed kell szórakozni és nekem nem is midig vált be.
  • vodMarci
    #699
    Vagy megveszed,vagy meghajtó húzás..jobb nincs.
  • Alwares
    #698
    Crack? Nem hiszem hogy lenne elvégre starforces a játék.
    Valaki nem tudna egy jó kis módszert irni hogy hogyan tudnám elinditani a játékot? Mert az a baj vele hogy van rá módszer sf.nightmare-es amivel le kell tilani egy csomó dolgot de nekem nem megy mert a winyóm is ide. És a BA. már új starforce-t használ aminél már nem elég lehúzni vagy letilani a meghajtókat... Nos nincsen valakinek valami ötlete?
  • Firerock
    #697
    eltudná vki küldeni a játék Crack-jét MSN-ben?
    valaki plz help
  • Dexantreal
    #696
    akkor hagyd:P...nekem megérte.
  • Firerock
    #695
    annyit nemér
  • Dexantreal
    #694
    Úgy ahogy levan írva nfo-jába. Ergo nincs olyan tört verzió - én nem tudok róla -, ami ilyen meghajtó lehúzogatás nélkül működne. Így javaslok egy egyszerűbb megoldást: vedd meg. Nem sok az a 8 000 és most már lehet, hogy olcsóbban is betudod szerezni. Én megvettem.
  • Firerock
    #693
    Blazing Angels Squadron of WWII CLONEDVD PROPER-iTWINS<-- hogy ekll elindítani?????
  • Dexantreal
    #692
    mondjad
  • Firerock
    #691
    lenne 1 nagy gondom
  • Firerock
    #690
    sziasztok vki nézi még a topicot??
  • maka2
    #689
    Valaki válaszoljon!!!
  • maka2
    #688
    Mit kell csinálni a második afrikai küldetésben?? Amikor meg kell védeni a csapatot.Mit lőjjek a repülőket vagy akik a földről lövik őket??? Mindig lejár az időm!!!!
  • banános joe
    #687
    Nem valószinü, gondolom én.
  • levi1989
    #686
    és lesz?
  • Dexantreal
    #685
    Nincs tudtommal
  • levi1989
    #684
    szevasztok nem tudjátok hogy van-e deviance vagy reloaded-es verzió?
  • lammaer
    #683
    például:

    www.cdgalaxis.hu
    www.576.hu
    médiamárktban is láttam...