46641
  • Rewerse
    #27915
    Halljátok pls valaki elmondaná hogy hogy kell felrakni a ZoneAlarm-ot a win7-re mert nem engedi.
  • bon
    #27914
    Ír valami hibaüzenetett?
  • Ryosan
    #27913
    És mért nem tom ujratlepiteni megint a játékot mért dob ki a tlepitö a telepités elején :S ???
  • Ryosan
    #27912
    Hát itt sem jártam sikerel :S
  • BIZ0906
    #27911
    Bár kivenni nem akarja :S
  • BIZ0906
    #27910
    Vezérlőpult\Minden vezérlőpultelem\Alapértelmezett programok\Alapértelmezett programok beállítása
    Itt nézd meg és elvileg ki lehet venni a pipát.
  • Ryosan
    #27909
    Szevasztok
    Na fogadok ienel még nem találkoztatok :D !!!
    A vezérlöpultban programok törlésénél nem tok egy korábilag telepitet játékot eltávolitani.
    Hiába elindul az unistall bevilan a képernyöm és leál az egész.
    De am már kitöröltem a játék könyvtárát lehet azért nem tom onan eltávolitani vagy mi van???
    De most már a korában telepitet játékot sem engedi telepiteni, am nem virusos a gépem sem semi baj nincs.
    Segicsetek pls!!! Mert megörjit !!!:D ja és ha ez segit valamit is a játék "Battlefield 2"
  • HoReSz1975
    #27908
    de én nem módosítani akarom, hanem törölni az alapértelmezett programot, hogy ne kezelje semmi a fájlt, mert egy value.db -t állitottam be jegyzettömbre véletlenül
  • BIZ0906
    #27907
    Elötted #27882-ben írták!!!!!!! JÉZUSOM BARBIIIII xD
  • HoReSz1975
    #27906
    valaki tudja hogyan lehet fájl társitást visszavonni
  • bon
    #27905
    Pedig alapból nem te vagy a teljes jogú Rendszergazda, amúgy jobb egérgomb a mappán tulajdonságok biztonság füll és saját tulajdonba kellene venni, vagy a felhasználódnak teljes hozzáférést kell adni a mappához.
  • bon
    #27904
    Windows 7 home premium ajánlott otthonra és a legújabb szoftverek és Windows 7-es driverek, ha nincs akkor Vista-s is jó lehet.
  • bon
    #27903
    vezérlőpult/windows update
  • Immigrants
    #27902
    Helló! Egy olyan problémám lenne hogy nem akart a win7 törölni egy filet ezért kitöröltem unlocker-rel! Oké bent volt a lomtárba ki is törölte az összes al mappát csak egyet nem! Hiába akarom üríteni vagy visszaállítani... semmi!

    Ha az újrára megyek ugyan ez jön be és csökkentett módba is ez van! Nem hinném hogy annak örökre ott kell maradni!
    Mi a teendő? Az ilyen elemzőket ilyeneket már futtattam!
    ( A rendszergazda én vagyok)

  • [HUN]FaTaL
    #27901
    Biztos hozzáértő lehet :D
  • Rewerse
    #27900
    Császtok.Valaki lécci mondja el pontról pontra hogy mit kell.Kezdve azzal hogy mien win7-et kell elösször is felrakni meg hogy mért nem megy a ZoneAlarm meg a driverek. PLS(mert van egy just cause 2-nevű gamem ami csak ott megy de mindig leáll csak ugy)
  • perko
    #27899
    Remélem nem ilyen lapossal jött haza a nővéred.
  • KaszaN
    #27898
    Najó megpróbálom, de hogyan kell?
  • bon
    #27897
    Az számításba se jönn, hogy felhasználói hiba az egész? Frissítsd az oprendszert, nincs mit tenni
  • KaszaN
    #27896
    Mostmeg már érekes módon mindenre aztírja ki, hogy működése leált még arra is ha valamilyen ikonra jobgombal kattintok. Mekkora egy szar ez a win7...nemhiszem el, hogy semmitsem lehet vele csinálni.
  • KaszaN
    #27895
    Én aztsem updatelem mert egyszer azt is tönkrevágta, most jelenlegincs msnem mert nemtudok belépni, annál is atrírja, hogy a működése leált és nemtudok belépni. És nem merem updatelni, mert én úgy 80%ot adok rá, hogy tönkrevágja, másrészt aztsem tudom hogyan kell, viszont játszani akarok, meg msnezni...
  • exodus2
    #27894
    Akkor az MSnél is csak azért csinálják az updateket hogy meg legyen a munkaórájuk, közben meg nem is jók a frissítések?:DDD
  • KaszaN
    #27893
    Nem, ezzel foglalkozik. Műszaki Informatikai kutató-fejlesztő mérnök. De ősem tudja, mert ő nemjátszik.
  • chicco24
    #27892
    Jelenleg Xp van a gépemen. Ha a 200gigás vinyómon 3 partíció van,és az egyik meghajtón(E) levő adatokat szeretném meghagyni,és telepítem a Windows7et a C meghajtóra,akkor felfogja ismerni a meghagyott E meghajtón levő adatokat a telepítés után is?
  • bon
    #27891
    Flash player fel van telepítve az Adobe oldaláról?
  • bon
    #27890
    "Oprendszert is csinált" ez tetszik :) Már itt sántít a dolog.
  • KaszaN
    #27889
    Nekem ezt olyan mondta, hogy tönkrevágja aki 15éve ezzel foglalkozik és oprendszert is csinált. Persze ő is csak aztmondta, hogy "tönkre teheti" és én egyszer régen megtettem és télleg elcsesződött. Amúgy nem buherált, rendes aktivált windows 7 professional.
  • kiskapu1
    #27888
    Keremszepen segitsen valaki.
    Van egy ERROR Ablakom es a kovetkezo van beleirva.
    Flash video monitoring omdule is not loaded.
    Make sure FDM is running and you've enabeld this
    option in FDM (see Options) Downlaods (FLV)

    Kernek szepen tanacsot mi a teendom Koszonom es kellemes Husveti Unnepet mindenkinek. A valaszt ha lehet ([email protected]) Nem sokat ertek a szamitogepekhez:
  • Cat 02 #27887
    Elvileg van SetPoint, de csak egeret látja.
  • FlyHigh
    #27886
    Csáó!
    Volt egy kék halálom, a debuger ezt írja:
    Unable to load image \SystemRoot\system32\ntoskrnl.exe, Win32 error 0n2
    *** WARNING: Unable to verify timestamp for ntoskrnl.exe
    *** ERROR: Module load completed but symbols could not be loaded for ntoskrnl.exe
    Windows 7 Kernel Version 7600 MP (2 procs) Free x64
    Product: WinNt, suite: TerminalServer SingleUserTS
    Built by: 7600.16385.amd64fre.win7_rtm.090713-1255
    Machine Name:
    Kernel base = 0xfffff800`02a5d000 PsLoadedModuleList = 0xfffff800`02c9ae50
    Ez mit jelent, mi hibázott?

  • bon
    #27885
    Mindig frissíteni kell és nem szokta elrontani a rendszert.
  • exodus2
    #27884
    Fogadjunk hogy valami buherált windowst használsz? Mert egyedül azt vághatja tönkre a frissítés. Watu még nincs fent updaten, tehát amiatt is felesleges aggódni. A játéknak meg köze sincs a windows frissítéshez, max. a játékhoz kell patchet felrakni.
  • bon
    #27883
    Nem érdemes.
  • bon
    #27882
    Vezérlőpult\Alapértelmezett programok
  • wedge31
    #27881
    Feltetem a Win 7 Ultimate verzát minden rendben csak a játékok videó bejátszásaiban csuszik a hang.
    Codec packet nem tettem fel csak a hankártya driverét /soundblaster /

    Tapasztalt már valaki hasonló problémát ?
  • KaszaN
    #27880
    Na rájöttem, ezekhez amik nem mennek játékok a win7nek egy bizonyos frissítésének megkell lennie, de aztmondták nefrissítsem mert tönkrebassza és egyszer én (EGYSZER) frissítettem az xp-t és úgy tönkrecseszte, hogy az nemigaz, tehettem is újra az egészet. Nemtudja valaki esetleg, hogy a just cause 2-höz mikéne?
  • exodus2
    #27879
    Ha van a billentyűzethez program, és be lehet állítani, akkor igen.
  • Prof William
    #27878
    Mi lehet az ok annak hogy néha eltűnik az egérmutató? Mióta win 7 -van előfordult már párszor hogy egyszer csak eltűnt az egérmutató és csak az újraindítástól jött vissza. Mi okozhatja ezt szerintetek?
  • KaszaN
    #27877
    A legújabb minden.
  • Cat 02 #27876
    Van 1 Logitech billem, amin van lejátszás gomb, meg lehet oldani, hogy Winamppal menjen ?