46641
  • KaszaN
    #27956
    Szóval akkor dobhatom a kukába vagy van esély?
  • bon
    #27955
    Véletlenül inkább nem a képernyő kímélő kapcsol be 1perc utána és adja be az bejelentkezési képernyőt?
  • doxadmin
    #27954
    Üdv

    Valaki el tudja árulni nekem, hogy miért jelentkezik ki a win 7 automatán. Kb 2 napja tettem újra, azóta ez megy. Nem mozgatom az egeret, akkor kb 1 percen belül automatikusan kijelentkezik.

    hol lehet kikapcsolni azt hogy ne jelentkezzen ki automatikusan?
  • bon
    #27953
    Egy vírusellenőrzést és adware, spyware ellenőrző progit (pl. A-squared-et) lefuttatnám.
  • DarkSector
    #27952
    jah énis külön winyóra tettem játékokat, és köv telepitéskor nem kell ujratennem, a játékokat max 3-4 reg-et kimentek azoknál a játékoknál amikhez kéri...:D
  • KaszaN
    #27951
    Az egyik ez:
    wermgr.exe - Alkalmazáshiba
    A 0x73295d3d címen található utasítás a 0x73295d3d memóriacímre hivatkozott. A memóriaterületen nem végezhető el a következő művelet: written.

    A másik meg majdnem ez csak WerFault.exe - alkalmazáshiba
  • bon
    #27950
    Mi volt a hibaüzenet?
  • KaszaN
    #27949
    Hi
    Tegnap már úgy megcsináltam mindent a win7en, hogy mindent elindítson nekem ami kell és hibaüzenetnek és kifogásnak már semmi nyoma nemvolt. Viszont máma kapcsolom be a gépem és egyből valami hibaüzenet fogad amit leokézva megmutatott még 3szor majd aztveszem észre, hogy SEMMIsem indul el(leszámítva az internet explorert, majt aztán egy fél óra elteltével a firefox is úgydöntött elindul). Tegnap még minden tökéletes volt, annyira örültem majdnem sírtam, ma meg semmisem jó. Még is mi a lól kib...tt jóbüdös ....en történhet a géppel egy éjszaka alatt amikor senkisem ült itt?! Ja és volt egy pillanat amikor az egér is úgydöntött nemreagál.
  • Immigrants
    #27948
    értem azért kösz!
  • exodus2
    #27947
    Max olyat találhatsz ami betölti a winampba.. de szerintem akkor már felesleges a gadget.
  • Immigrants
    #27946
    Helló! Valaki linkelne nekem winamp szerű gadgetet?
    Olyan kéne amibe beteszek egy mappa zenét és lejátsza őket!
    Van ilyen? Ha valaki ismeri légyszi dobjon egy linket!
  • exodus2
    #27945
    Avira, Avast, vagy ami nekem nagyon bejön MSE (na nem az:)) Hanem Microsoft Security Essentials).
  • Balazs15
    #27944
    császtok

    ti mien virusirtót használtok win 7 alatt?..én eddig eset smart 3.0 át használtam de az win 7 en már nem müködik..4 est meg nem akarok:D..vmi olyat mondjatok pls ami nem fogja nagyon a gépet..és ne legyen fizetös thx
  • Laci82
    #27943
    Jaaaa ,hogy ez ilyet is tud?
    Olyan sokat használtam eddig,hogy 3 éve van meg most fogom vagy ötödször bekapcsolni.
    Köszi,amúgy bejött a dolog.
  • exodus2
    #27942
    Állíts fókuszt rajta, vagy meg kellene törölni a lencsét:)
  • Laci82
    #27941
    Ez az
  • Laci82
    #27940
    Sziasztok.
    Ez most szerintetek driver gond,vagy kezd meghalni a webcamem,hogy ilyen halványa kép?

  • bon
    #27939
    Adatmentésen kívül más nem lehetőség nincs, A módja, hogy simán átmásolod a fontos adatokat egy másik winyóra, vagy egy mentő progival (pl. a beépítettel vagy Symantec Ghost-al) lemented az érintett particíiót.
  • Máté94
    #27938
    És amúgy, hogy kell csinálni?
  • Máté94
    #27936
    Hát adatmentés nem tudok csinálni nagyon. Esetleg mást tehetek az adatvesztés elkerülése érdekében?
  • bon
    #27935
    Mai winyóméretnél nem gond, játékokat meg célszerű külön partición tartani.
  • DarkSector
    #27934
    jah mert kb 25GB egy win7 az alap programokkal codec-lejátszó-nero-meg ienek.
    és akkor játékot még nem is telepítettünk....:)
  • bon
    #27933
    pl. a paragon particion manager progival, de egy adatmentés nem árt, mert előfordulhat adatvesztés, ha valami nem sikerül. 40gb-os partició ajánlott a c:-nek.
  • Máté94
    #27932
    Sziasztok!

    Nagyon kevés hely van mindig a C meghajtómon ezért nem lehet valahogy megnövelni a meghajtó méretét anélkül, hogy újra kellene formázni azt?
    Köszi a választ!
  • bon
    #27931
    Nagyon elképzelhető, hogy felejtős Windows 7-es oprendszer használata esetén.
  • Palinko
    #27930
    mustek bearpaw 1200 cu plus scanneremhez, nem találok sehol se win7 se vistás drivert. 64 bites rendszert használok. tudtok valahol működőt?
  • exodus2
    #27929
    Windowsos driver, vagy a gyártó oldaláról, esetleg cd-ről telepítetted?
  • na rob
    #27928
    Ok, csináltam rá frissitést, de uaz a probléma...
  • na rob
    #27927
    Oké, ott a hálózati kártyáknál van:
    Atheros AR5007EG vezeték nélküli hálózati adapter, gondolom ez az. A frissitésre azt mondja, naprakész.
    Töltsek le valamit rá és futtassam mégis?
  • bon
    #27926
    Akkor nem tudom miért akajra a D-t is menteni, mert ezek szerint a c: a rendszer, rendszerindítás, aktív stb.
  • bon
    #27925
    vezérlőpult/rendszer/eszközkezelőben írnia kell
  • Jim Morrison
    #27924
    D re csak annyit ir, hogy kifogastalan, elsodleges particio.
    C n meg minden mas.
  • na rob
    #27923
    Kösz jó ötlet, de hogyan tudom megnézni, hogy pontosan milyen driver kell?

    Egyébként az az érdekes, hogy a boltban, ahol a telepitést csinálták, még ment a helyi hálózat, direkt kipróbáltam.
  • bon
    #27922
    Driver-t frissítsél.
  • bon
    #27921
    Véletlenül nem a d: vannak az indítórekordok, vagy az az aktív aprtíció? Lemezkezelőben megtudod nézni.
  • na rob
    #27920
    Egy Toshiba laptopra telepitettek új Windows 7-et, mert a korábbi Vista bedöglött.

    Probléma hogy nem megy a vezeték nélküli internet. Modem jó, más számitógép fel tud csatlakozni, laptopon a wireless kapcsoló be van kapcsolva. Vezetékkel lehet csatlakozni.

    Probléma diagnosztizálás hibaüzenetét inkább idemásolom, ha sikerül:
  • Jim Morrison
    #27919
    Miert nem lehet itt normal biztonsagi mentest kesziteni? Csak a C ről akarok de ez a D ről is akar... MIre kellett volna nyomni? Mindenre ranyomtam pedig :/
  • exodus2
    #27918
    Verziószám vagy valami? Amúgy a 2010es már tuti támogatja a win7et.
  • Rewerse
    #27917
    ZoneAlarm® Internet Security Suite 2009 van
  • exodus2
    #27916
    Legújabbal próbálkozol?