46641
  • Netgear
    #27875
    Sziasztok!
    Van egy Notebookom (FS Amilo):

    Mobile Intel Pentium 4 3Ghz
    1,2GB DDR RAM
    ATI Mobility Radeon 9200 (64MB)
    60GB HDD


    Érdemes ráteni Win7-et? Csak Net, msn, skypra, nyomtatásra Office-ra használom a gépet.

    Köszi! Üdv.
  • exodus2
    #27874
    Vagy driver, vagy directx probléma. Frissítsd őket.
  • KaszaN
    #27873
    Valaki #27852
  • HoReSz1975
    #27872
    Win 7 -nél hogyan lehet fájltársitást visszavonni
  • HoReSz1975
    #27871
    csináltam eg yfájl társitást, ezt hogyan lehet visszavonni, hogy ne társitson mondjuk egy .db kiterjesztésű fájlhoz a jegyzettömböt
  • chicco24
    #27870
    Üdv! Azt hallottam,hogy a Windows7 stabil op rendszer.
    A kérdésem az lenne,hogy a következő konfigurációval(1magos 2GHerz AMD,1giga ram,Gforce6100as kártya,200gigás vinyó)feltelepítem butítva a 32 bites verziót,akkor lassúbb lesz mint az XP Sp3?
    A gépet böngészésre,filmnézésre és online játékra használom.
    Előre is köszi a helpet.
  • Freddycom
    #27869
    Meglessük. Köszöntem.
  • bon
    #27868
    Eseménynaplót megnézném, hátha írja az okát a hibának.
  • exodus2
    #27867
    Nekem akkor van ott a Nyilvános hálózat, ha a virtuális gép adaptere engedélyezve van. De akkor is van internet, gondolom azért mert Host only-n van. Gondolom itt a kettő ütközés miatt nincs net, hogy a Local area connection menne otthoni és nyilvános hálózatba is. Pedig egy kapcsolat csak egyik vagy másik lehet. Próbáld törölni a LAC-ot, majd újra létrehozni, otthoni hálózatként.
  • Freddycom
    #27866
    Még talán emlékszik vki a wifi gondomra. Most újra napirenden van, ugyanis nővérem hazajött a lapossal.
    Egy észrevétel:
    -Ha ő kapcsolódik hamarabb a netre, akkor nálam nincs internet, csak az alábbi képen látható módon tom előcsalni(minden indításnál el kell játszani ezt).

    Hogyan oldható meg, h ez a nyilvános hálózat ne legyen jelen(már ha ez a hiba forrása).

  • DarkSector
    #27865
    oksa megnézem.
  • Lyukasbogrács
    #27864
    a win7 AHCI módban ki fogja tudni használni a winchester képességeit (SATA, le van írva az AHCI is). gondolom most IDE emuláción van, állítólag így lassabb, AHCI módban meg gyorsabb
  • JoeFromHun
    #27863
    Sziasztok!

    Lehet hülyeséget kérdezek.. :(
    Szóval az merült fel most bennem,h újra fogom rakni az itthoni gépemet (WIN7).. és kérdésem az lenne,hogy van e jelentősége ha a BIOSban átállok AHCImódra?
    Mert ugye a Vista/7 már nem problémázik rajta.
    Szóval fogok e változást észlelni.
    Egyáltalán ennek az AHCInak mi volna a jelentősége?

    Mindenki segítségét előre is köszönöm!

    Üdv:JoE!
  • bon
    #27862
    A videó leképezés módját kell állítani (legalábbis kmplayer-nél ez volt a megoldás a kockásodásra).
  • DarkSector
    #27861
    most már csak 1 gond van amit leszedtem a linkről mpc-nál ha kiteszem a videót fullba, akkor kicsit kikockásodik....ajjajjaj...:D
  • fiveteen
    #27860
    aktiváló kulcsot kér de a neten találtam olyat hogy be kell írni a keresőbe hogy'cmd'de azt megcsináltam egyszer, és sikerült.de most nem toom már meg csinálni.de a haverom valami olyat rakott fel hogy majd csak kb20000 nap múlva kérje majd azt hogy aktiváljam és ebben kérnék segítségwet hogy hogy lehet megcsinálni valamilyen módon
  • exodus2
    #27859
    Most akkor aktiváló kulcsot kér, mert 20000napig nem kell aktiválni?:D
  • fiveteen
    #27858
    sziasztok egy fontos kérdésem van mégpedig van valami ötletetek hogy lehetne átverni a windows agyát hogy ne kérje az aktiváló kulcsot?mert haverom felrakott valamit de nem toom mit és ő se tudja amitől aszem 20000 napig nem kell aktiválni légyszi segítsetek köszi előre is
  • DarkSector
    #27857
    amúgy az a linkről leszedett másik MPC ami megoldotta a gondot, ráadásul zsír mert van 64bites is...:D
    még1x thx.
  • DarkSector
    #27856
    köszönöm a segítséget megnézem.
  • bon
    #27855
    Írj, és majd kiderül, hogy tudok e segíteni.
  • TaRka0107
    #27854
    Ha privibe írok tudsz segíteni? Eddig kettő játéknál csinálta ezt. Másnál nem.:D
  • bon
    #27853
    De harvder gond volt, nem oprendszer, táphoz semmi köze egy szoftvernek.
  • KaszaN
    #27852
    Az mitjelent ha én elindítok valamit egy játékot ezesetben és aztírja a program leált...és lehet interneten kerestetni vele hogy milehet a gond persze 0sikerrel. És ezt egy csomómindennél kiírja.
  • TaRka0107
    #27851
    Kitöröltétek a hsz-em? Windows7em van végülis és azon van ez a probléma:D
  • BIZ0906
    #27850
    Nézet/Beállítások/Lejátszás-Kimenet ott a DirectShow-ot állítsd alapértelmezettre ha úgy van akkor próbálgasd végig. Én ezt használom ugyan az csak fejlesztik.
  • DarkSector
    #27849
    hali.

    win7 ultimate x64-re feldobtam a legújabb k-lite pakkot.
    szeretem a régi wmp classic-ot, de most olyanokat csinál a legtöbb videónál, hogy amikor beleugrasztok, elkezd a kép szaggatni, és ez iszonyat gáz így....van ennek valami orvoslása?

    érdekes, hogy ha ua a filmet megnyitom az új media player-ben, akkor ott nem csinál iet, csak én szeretem a classic-ot, és eddig nem volt gondom vele....és szeretném azt használni ezután is...
    valami javaslat?
  • DarkSector
    #27847
    hali.
    valaki tudna adni tippet erre:

    win7 ultimate x64-re feldobtam a legújabb k-lite pakkot.
    szeretem a régi wmp classic-ot, de most olyanokat csinál a legtöbb videónál, hogy amikor beleugrasztok, elkezd a kép szaggatni, és ez iszonyat gáz így....van ennek valami orvoslása?

    érdekes, hogy ha ua a filmet megnyitom az új media player-ben, akkor ott nem csinál iet, csak én szeretem a classic-ot, és eddig nem volt gondom vele....és szeretném azt használni ezután is...
    valami javaslat?
  • sunlight
    #27846
    Még ezt szerintem próbáld meg:http:Drivers
  • exodus2
    #27845
    Akkor nyugodj bele, hogy az a webcam nem megy win7 alatt.
  • V43 1105
    #27844
    Na itt vagyok, megtörtént Vista 32bit le, feltesz, kompatibilitásnál Vista de ugyanúgy nem megy :(
  • [HUN]FaTaL
    #27843
    Ezek után a linkek nem lesznek kattinthatók arra készülj fel. :)
  • simonl #27842
    Így csináld !
  • exodus2
    #27841
    Akkor úgy mondom, hogy nem a tálcán lévő ikonjára, hanem ami a start menüben van. Ott van tulajdonságok menü.
  • KaszaN
    #27840
    De már az elején más ugyanis ha én az ikonjára kattintok egyátalán nincs ott tulajdonságok menü.
  • exodus2
    #27839
    Azt akarod hogy mikor msnt elindítod az ikonja ne a tálcán, hanem az óra mellé kerüljön. Én leírtam a módját..
  • KaszaN
    #27838
    Szerintem félreértetted a kérdést. Bár ezekszerint elég érthetetlenül magyarázom mert az egyik ismerősömsem tudta mitakarok (neki is win7 van).
  • exodus2
    #27837
    Msn ikonján jobb egérgomb - Tulajdonságok - Kompatibilitás - és beikszeled hogy futtatás a következő kompatibilitási módban, és választasz egyet. Majd kitapasztalgatod hogy melyik lesz jó, de egyik sem olyan jó, mintha a tálcán lenne az ikonja.
  • KaszaN
    #27836
    Hi
    Ha megnyitok xp alatt például msn, vagy avast, vagy valamilyen programot ugye megjelenik jobboldalt allul az óramelett az ikonja. Ezt hogykell beállítani win7en, mert nekem nem megy.
  • V43 1105
    #27835
    32 bites oprendszem van

    exodus2 : nem még nem próbáltam, ha hazaértem teszek egy próbát köszi a tippet